Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Abimi O Kadar Çok Arzuluyordum Ki Sonunda Beni Becerdi

Yakışıklı bir abim olduğu için bir kız olarak çok şanslıyım. Arkadaş çevrem olsun sosyal hayatım olsun yakışıklı bir abimin olması benim için her konuda bir ayrıcalık yaratıyor. Ben güzel bir kız olduğumu düşünüyorum, aslında bunu sadece ben değil beni gören herkes düşünüyor. Bundan 1 sene önce de bunu çok iyi bir şekilde anlamış oldum. Abimle çok iyi anlaşırım ve ensest hikayeleri abimle vakit geçirmeyi de çok severim. Bundan 1 sene önce çok vakit geçirmemeye ve iyice ayrı kalmaya başladık. Bunun sebebini abime sorsam da her zaman bana büyüdük artık, hepimizin farklı arkadaşlıkları, farklı işleri var o yüzden ayrı kalıyoruz ama bu bizi birbirimizden uzaklaştırmaz diye cevap veriyordu. Eve geldiğimde abimi görmek ve abimle vakit geçirmek istediğim için ve abimin evde olmadığı için kendimi çok kötü hissediyordum ama tabi ki de bu bir zamana kadar sürdü ve abimin peşinden koşmayı bıraktım. Ben abimle birlikteyken kendimi çok iyi hissediyordum ama genel olarak erkekler ile birlikte olmak bana iyi geliyordu. O yüzden kendime bir erkek arkadaş yaptım ve erkek arkadaşım Ercan ile sürekli dışarı çıkmaya, onunla takılmaya başladım.

Klasik bir kız abisi olarak abim, bizi takip ettiriyor ve arkadaşlarından bizim hakkımızda bilgi elde ediyordu. Tabi ki bu bilgiler sonucunda bana kızıyor ve erkekler ile görüşmemem gerektiğini, bunun bu yaşta yanlış olduğunu falan söylüyordu. Benim yaşım o zamanlar 19 du ve abimde 25 yaşındaydı. Hatta abimin doğum gününü yeni kutlamıştık. Abim bu konuda bana böyle yaklaşınca bende abime kızıyordum ve benimle daha fazla ilgilenmesi gerektiğini, benimle vakit geçirmesi gerektiğini söylüyordum. Oda bu durumun bunlarla hiçbir alakası yok erkek arkadaşından ayrıl yoksa ona zarar veririm diyerek bana tehditler savuruyordu. Neyse bir şekilde abim beni erkek arkadaşımdan ayırdı ve abimin istediği gibi yalnız ve güzel bir kızdım. Güzelliğimi bozmamak ve güzelliğimi aynı şekilde koruyabilmek için her zaman spor yapmaya çalışıyordum sekse ve kendime vakit ayırmaya çalışıyordum. Derslerim iyiydi ve ailem de benden çok güzel bir üniversite kazanmamı bekliyordu tabi ki bende bunun için çok çabalıyordum ve çalışıyordum. Güzel bir üniversite olmasa bile benim hayatımı kurtarabilecek şekilde iyi bir bölüm okumak istiyordum ve bu iyi bölümün iyi bir üniversite de olmasını istiyordum. Diyarbakır da yaşadığımız için buradan kurtulmak benim için çok iyi olacaktı, belki de buradan kurtulduğum için bile hayatım kurtulabilirdi. Hayatımı kurtarmak ve buradan da kurtulmak için can attığımı bilen abim her zaman beni yine, başka yerlere gidip rahat olacağını, farklı insanlar tanıyabileceğini zannetme her zaman gözüm üzerinde olacak diyordu. Ama benim böyle bir şey aklımın ucundan bile geçmiyordu, ben aslında abimi arzuladığımı küçük yaşlarda bile anlamıştım.

ensest hikayeler

O zamanlar vajinamın ne işe yaradığını bile bilmeden yastıklara vajinamı sürterek abimin penisini düşünüyordum. Abimin penisini bir kere görmüştüm ve bundan dolayı çok etkilenmiştim. Abimin yakışıklı olması da tabi ki kız kardeşi olarak beni daha çok etkiliyordu. Neyse abimin bu tehditlerinden bıkmıştım ve ailemden izin isteyerek arkadaşlarımla tatile gitmek istediğimi söyledim. Ailem bunun için bana izin verdi ve arkadaşlarımla anlaşarak tatil için plan yapmaya başladık. Abimin sıkıntı çıkaracağını biliyordum ama bu kadar çıkaracağını hiç düşünmemiştim. Tam gitmeden önce bana gelip bir ton laf etti ve gitmemem gerektiğini söyledi. Ben de neden gitmemem gerektiğini sorunca bana çok azgın bir kız olduğumu ve yoldan çıkmak için hazır olduğumu söyleyerek bunu bahane gösterdi. Ben de bunu nereden biliyorsun deyince, bana olta atarak senin seks hikayeleri okuyup mastürbasyon yapmak için bile internetten bir şeyler sipariş ettiğini bilmiyor muyum ben sanki gibi bir cevap verdi. Aslında bunları yapıyordum ama abimin bunu bilme şansı yoktu çünkü bunları hep gizli saklı yapmıştım ve bunu yaparken de her şeyin şansını düşünmüştüm. Ama abim birden öyle söyleyince boşluğuma denk geldi ve bunu kabul etmek zorunda kaldım, her ne kadar tatile gitmem ile bunların arasında ki bağı çözemesem ve tatile gitmek istesem de abimle kavga etmem demek tatile gidememem demekti. O yüzden ben de abimin suyuna giderek, abi sende mastürbasyon yapıyorsun ve bu çok doğal bir şey, ben azgın bir kız olabilirim ama kendimi pazarlamıyorum ve kendimi küçük duruma düşürmüyorum.

Kendimi bilerek hareket ediyorum ve sizlere laf getirmemek için her şeyi yapıyorum. Sex hikaye okumam bunlara engel değil ve bilincimi örtmüyor, ben her şeyin bilincindeyim dedim. Oda bunları söyleyince biraz yumuşadı ve dikkat etmem gerektiğini söyledi. Aslında çok sevinmiştim ve tatile biletim çıkmıştı bile. Tatile arkadaşlarımla gittim ve eğlenceme bakıyordum. Hani olur ya bir gün gelir içinizde çok büyük bir azgınlık olur ve hiçbir türlü kendinize sahip çıkamazsınız, bana da o gün öyle bir şey oldu ki çok azdım ve kendime sahip çıkmakta çok büyük zorluk çekiyordum. Arkadaşlarımla bunu paylaşamayacağım için her ne kadar herkes otelde uyurken ben tuvalette kendimi parmaklarımla tatmin etmeye çalışsam da bu bir işe yaramıyordu, ne yapacağımı bilemedim. En sonunda uğraşlarım sonucu boşalmayı ve rahatlamayı başardım ama bu seferde abim aklıma geldi. Abime mesaj attım ve nasıl olduğunu sordum, abim de her şeyin yolunda olduğunu ve benim nasıl olduğumu, eğlenip eğlenmediğimi sordu. Ben de her şeyin güzel olduğunu söyleyerek konuşmayı orada bitirdim. Bir gün sonra geri eve dönecektim ve kafamda abimle konuşmak vardı. Abimle konuşmalıydım ve abimi elde edebilmek için elimden gelen her şeyi yapmalıydım ama bu konuda abimin bana kızmasından ve benden uzaklaşmasından çok korkuyordum. Eve döndüğümde abimi karşıma aldım ve ben seni cinsel anlamda da istiyorum, belki bu mide bulandırıcı bir şey ama bunu yapmak istiyorum abi dedim. O her ne kadar bu konuya ilk başlarda sıcak bakmasa da sonra gerçekten böyle bir şeyi istiyor musun diye bir soru sordu ve bende evet dedim. Böyle bir şeyi gerçekten istiyordum ve bunu yapmak benim için çok önemliydi.

Ben seninle seks yapmak için can atıyorum ve bunu yaptığımı düşünerek azgınlığımı gidermeye çalışıyorum dedim, oda benim iç çamaşırlarıma boşalıyormuş ve bende onun çok hoşuna gidiyormuşum. Bunları öğrenmemiz çok iyi oldu, babam ve annem de tatile gitmek istediler ve tatile gittiler. Babam ve annem tatile gittikten sonra ev boş kalmıştı ve abimle sadece ben vardım. Abim bir gün odaya geldi ve boynuma yapışıverdi, öyle bir yalıyordu ki amım çok sulanmıştı, birden elini amıma atarak okşamaya başladı ve aynı zamanda da memelerimi yalıyordu. Ben de penisini çok sevdiğim için yalamak istiyordum ve pantolonunu açarak sikini yalamaya başladım. Ben bakire biri olduğum için o gün beni arkamdan sikmek zorunda kalsa da bir sonra ki gün bakireliğimi elimden almıştı ve o gün bu gündür sadece abimle sikişiyorum. porno hikaye okumayı seviyorsanız bu hikaye çok hoşunuza gitmiştir diye düşünüyorum.

 

(Toplam 707 ziyaret, Bugün 2 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.