Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Abimin Arkadaşıyla Birlikte Olmak Çok Güzeldi

Öncelikle herkese selamlar sizlere sex hikayeler tadında anlatacağım bir hikayem var abimin arkadaşıyla birlikte olmak çok güzeldi başlığından da anlayacağınız üzere. Bir kız için abisinin olması çok önemlidir çünkü abisinin arkadaşları da olur ve abisinin arkadaşlarının arasında eğer yakışıklı bir erkek var ise çok daha iyi olur. İşte benim abim var ve yakışıklı da bir arkadaşı var. Her ne kadar bu yakışıklı arkadaşıyla arada abim olduğu için tam anlamıyla kontak kuramamış olsak da o benim onu istediğimi çok iyi biliyor ve anlıyordur çünkü bunu her şeyim ile belli ediyorum, belli etmeye çalışıyorum. Bunu anlaması benim için çok önemli çünkü onu kıskanıyorum ve başka biriyle olmasını istemiyorum. Benimle olsun ve sadece beni siksin istiyorum çok bir şey istemiyorum yani. Hep te bunun için uğraştım gerçi sonunda bunu başardım ama olsun. Başarmadan önce ki süreci sizlere anlatmak istiyorum sonra da nasıl başardığımı ve neler yaşandığını anlatacağım. Abimin bu arkadaşı abimin en yakın arkadaşlarından biri olduğu için ve ondan hoşlandığımı anladığı için her seferinde benden uzak durmaya çalışıyor ve ona yaklaşmama kesinlikle izin vermiyor ben de her seferinde ona bir adım daha yaklaşabilmek için uğraşıyorum ama olmuyor. Mesela abimler dışarı çıkıyorlar beraber, abimi arıyorum ve bende gelebilir miyim seni özledim bir yanına geleyim falan diyerek sırf o çocuğu görmek için yanına gidiyorum.

İsmini vermiyorum çünkü abim de ben gibi seks hikaye okumayı sever ve görüp durumu çakmasını istemiyorum. Hikayeleri okumayı çok sevsem de tabi ki karşımda ki insanın buraya yazdığımı bilmesini istemem. Neyse bir şekilde abimi ikna ederek yanlarına gidiyorum ve beğendiğim çocuğu görerek kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Bir oldu iki oldu ondan sonra artık bu durumdan çok sıkıldım çünkü ben kovalıyorum o kaçıyor ben hiç kaçamıyorum çünkü o beni kovalamıyor. En sonunda onunla konuşmaya karar verdim ve açık açık ondan hoşlandığımı, onu istediğimi söyleyecektim. Ama sonucunda ne olacağını tahmin edemiyordum belki de abime olanları anlatacaktı ve başımı çok büyük belaya sokacaktı ya da beni kabul edecekti ve istediğimi bana verecekti. Ben de bu işlerden anlayan bir arkadaşım ile konuşmaya karar verdim ve onu aradım. İşte böyle bir mesele var senin düşünceni çok merak ediyorum bana yardımcı olur musun dedim oda sağ olsun her zaman yaptığı gibi bana dostluğunu yaptı ve olur görüşelim neredeysen geleyim yanına bir çay içelim ondan sonra bana anlat bu meseleyi birlikte düşünelim ne yapabiliriz diye bakalım dedi. Yanıma geldi ve ben de olayları anlattım, abimin arkadaşından ne kadar hoşlandığımı ve onu ne kadar çok istediğimi söyledim. Oda olabilir böyle şeyler sonuçta aranızda fazla yaş farkı da yok, sadece 5 yaş var ve abin gibi o çocukta çok yakışıklı. Sana olgun geliyor olabilir ve biz kızlar genel de hep olgun erkeklerden hoşlanırız ve o erkekleri sevmek isteriz dedi. Dedikleri o kadar çok mantıklı geliyordu ve bana gaz veriyordu ki artık onunla konuşmak ve içimi dökmek istiyordum. Arkadaşıma onunla nasıl iletişime geçmeliyim ve ona yüz yüze mi söylemeliyim içimdekileri yoksa sosyal medya üzerinden mi söylemeliyim diye sordum. Oda utanıyor musun diye sordu bana, ben çok utanıyordum ve konuşabileceğimi düşünmüyordum ben de o yüzden evet utanıyorum dedim.

sex hikayeler

Arkadaşım da o zaman sosyal medya üzerinden iletişime geçmen senin için daha doğru olur ve senin içini daha çok rahat ettirir dedi bu akşam yaz ona ve sonucu da bana söyle dedi. Akşam olmuştu ve abimin arkadaşına sosyal medya üzerinden mesaj attım, ona konuşmamız gerektiğini ve söyleyeceklerimin olduğunu söyledim. Oda konuşalım ama konu ne diye sorunca cevap veremedim. Birkaç saat sonra konunun ne olduğunu biliyorum deyip birazdan sana söyleyeceğim yere gel fazla vaktim yok dedi. Ben çok heyecanlıydım ve bana söyleyeceği yere gitmek için dakikaları sayıyordum. En son da bana mesaj geldi ve hemen telefonumu elime alarak nereyi söylediğine baktım. Yanına gitmek için yola koyuldum ve yanına gittiğimde, onu tek başına gördüğümde elim ayağım koyuverdi ve belli bir süre tutuklu kaldım, konuşamadım. Beni rahatlatmak için rahat ol ne konuşacaksan konuş hadi deyip gülümsüyor olsa da ben kesinlikle konuşamayacak bir hale geldim ve ne yapacağımı şaşırmış haldeydim. Benden hoşlanıyorsun değil mi diyerek güldü, ben de kafamı arkaya öne sallayarak evet dedim. Biliyordum ama abinden çekiniyor olmalısın benim korkak kadınlarla işim yok deyip yanımdan ayrılıp arabasına bindi. Benim o anda bir şeyler yapmam gerekiyordu ve acilen bir hamle yapmam lazımdı. Ben de koşarak arabayı çalıştırırken kapıyı açtım ve hemen yanına oturdum. Ne yapıyorsun in çabuk arabadan dese de ben inmek istemiyorum ve korkak bir kadın da değilim dedim. Bunu dedikten sonra kanıtlamam gerektiğini bildiğim için dudağına bir öpücük kondurup seninle sex hikaye macerası yaşamak istiyorum, benimle birlikte olmanı istiyorum diyerek cümlelerime devam ettim. Burada olmaz bu iş diyerek beni ormanlık bir yere götürdü ve şimdi ne yapacaksak yapalım bakalım görelim senin cesaretini dedi. Ben de pantolonunun kemerini açarak sakso çekmeye başladım ve bir an duraksadım, al sana cesaret diyerek yalamaya devam ettim. Zevk alıyordu hissediyordum ve hoşlandığım insan benden zevk aldığı için bende bundan çok keyif alıyordum. Ondan sonra arabadan inmemi söyledi, araban indim ve kaputa yasladı, benim pantolonu mu indirdi ve beni sikmeye başladı. O kadar hızlı sikiyordu ki sanki abim ile düşman gibi.

Bu kadar hızlı sikme canım yanıyor desem de beni hiç dinlemiyordu ve daha çok hızlı sikiyordu. Gerçekten de çok canım yanıyordu ve artık zevk alamıyordum. Ben canımın yanmasından zevk alan bir insan değilim ve bu benim zevkimi kaçırıyor o yüzden kendimi ileriye doğru iterek içimden çıkmasını sağladım. Bana ne oldu bir sorun mu var dedi ve iki dakikalığına çok sertsin hayır değilim mevzusundan dolayı kavga ettik. Benimle kavga etmeni gerektirecek bir şey yok rahat olmalısın biraz, hızlıysam seni arzuladığımdan dolayı hızlıyım ve seni gerçekten de çok arzuluyorum için rahat olsun dedi ve benim içimi rahatlattı. Beni ikna etmişti ve tekrar beni sikmesi için kendimi artık hazır hissediyordum, ondan sonra sen benden hoşlanıyor musun diye sorduğumda evet hoşlanıyorum demesi amcığımın daha çok sulanmasına sebep oldu. Ben artık daha çok sikişmek istiyordum ve onun sikini içime almak için adeta sabırsızlanıyordum. Artık dışarıda yapmayalım arka koltuğa geçelim, dışarıda sıkıntı olacak dedi ve ön koltukları biraz geriye çekerek arkaya geniş bir alan bıraktı. Arkaya geçtik ve yine sevişmeye başladık altımı çıkardı ve ağzıma yalamam için sikini verdi. Ben yalıyordum oda arka deliğimi parmaklıyordu ben birkaç kez elini çektirsem de parmaklamakta ısrarcıydı. Ben yalarken bana tükürmemi ve daha çok ıslatmamı istedi. Ben aslında o anda beni arkadan sikeceğini anlamıştım ama bunu bende çok istiyordum. O gün beni hem önümden hem arkamdan sikti bu da benim çok hoşuma gitti. Hoşuma gittiği için de siz değerli seks hikayeleri okuyucularına anlatmak istedim.

 

(Toplam 343 ziyaret, Bugün 1 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.