Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Ablamı ve Kuzenimi Yana Koyup Siktim

Aslında burada anlattıklarımı normalde üç kişiden fazlası bilmiyor! ensest hikayeler gibi bir yerde niye bunları yazacağım bilemiyorum. Eğer bu yaşananlar ifşa olursa anne babamın, teyzemin yüzüne nasıl bakarım düşünmek bile istemiyorum. Neyse uzatmadan ben Bilal, ablam Neşe ve kuzenim Naz ile aramızda geçen seks hikayesini anlatmaya başlamak istiyorum.

Liseye gidiyordum ve tahmin edebileceğiniz üzere azgınlığım en üst seviyelerdeydi. Kendimi tutamıyor, her fırsatta asılmak istiyordum. Sadece hayal kurarak bile boşalacak kadar doluydum. Ablam ise benden üç yaş kadar büyüktü. İtiraf etmek zor olsa da onu yarı çıplak gördüğüm anlarda aşırı erekte oluyordum. Hele o esmer bedeninin memesi beni benden alıyordu. Son bir yıl içinde zaten böyle serpilmişti. Normalde ufak memeli pek de büyük kalçası olmayan, göze batmayan tipteydi. Teyzemler yani kuzenim Naz ise yaşadığımız apartmanın hemen bir üstünde kalıyorlardı. O yüzden sık geliyordu. Daha aklımız böylesi şeylere ermezken çok iyi anlaşıyor, oyunlar oynayıp günümüzü gün ediyorduk. Ta ki bende ergenliğe girip kendimi tutamaz hale gelene kadar. Zaten onlar da artık beni aralarında istemiyor, kız kıza takılmayı istiyorlardı. Arada sırada film açıp izlemek dışında aktivitemiz kalmamıştı.

Bazen bu siteye girip ensest hikaye okuyordum. Çünkü bu durduk yere ortaya çıkmamıştı. Ben lise bire giderken ablam çoktan son sınıfa geçmişti. Aynı okullardaydık, normalde derslerimiz aynı saatte biterdi. O gün görememiş, tek başıma eve dönmüştüm. Zaten çoğu zaman beraber gitmezdik, arkadaşlarımızla ayrılırdık. Biraz dışarıda takılıp öyle eve geçerdik. Sadece çıkışta ablamı gözümle görmeye alışıktım. Neyse! Arkadaşlarım da o gün kız arkadaşlarıyla takılmak için beni ekmiş, çük gibi tek bırakmıştı. Oyalanmadan eve gidip, kapıyı açtım. Normalde de sessiz biriyimdir, öyle patırtılı gürültüyü içeriye dalmam. Kapıyı kapattığımda evi yankılayan inleme sesleri vardı. İzlediğim pornolardan elbette hakimdim konuya ki bu ses de kesinlikle ablama aitti.

Kapısına doğru ilerlediğimde sesler iyice artmıştı. Bu sefer altında yatan erkeğinin de hırıltıları gelmeye başlamıştı. Ben donmuş bir şekilde onlara bakıyordum. Özellikle ablamın zıplayan ele avuca gelir boyuttaki memeleri ve yarı kısık gözlerle yukarıya bakışı farkında olmadan beni sertleştirmişti. Ne yapacağımı bilmiyor, düşünmüyordum bile. Sadece onları görmek beni fena halde azdırmıştı. Ablam fark etmişti kapı aralığından baktığımı. Partneri görmemişti ki belli de etmeden eliyle git git yapıyordu. Anlamsız şekilde geri çekildim ve odama doğru dimdik olmuş sikimle ilerlemeye başladım. Ablamın iniltileri hala evi sarıp sarmalıyordu. Çantamı kenara atmış, pantolonumu indirmiştim. Okumamı başlatan o an yaşanmıştı. Çoktan ablamın inlemelerini kulağımda işitip onu hayal ederek asılmaya başlamıştım. Şelale gibi boşalmam o kadar kısa sürmüştü ki ben de şaşırmıştım. Hemen toparlanıp çekmecemde hazırda tuttuğum tuvalet kağıdıyla ortalığı, kendimi temizledim ama ruhumu, bilinç altımı hiçbir zaman!

Artık Sadece Ablam Değil Kuzenim De Azdırıyordu

Ablam erkeğini evden gönderdikten sonra yanıma gelmiş bu olayı sakın annemlere söylemeyeceksin diyerek altında külot, üstünde sutyenle beni tembihlemişti. Onun söylediklerinden ziyade yine o seksi görüntüsüne takılmış, hayallerimi güçlendirdiği için içimden teşekkür ediyordum. Sadece ‘unuttum bile’ demiştim. O günden sonra gözüme farklı geldiği için ister istemez verdiği frikikler, yarı çıplak halleri deliler gibi asılmama yetiyordu. Aynı şekilde ablamla yaşıt olan kuzenimiz de azdırıyordu. Zaten ikisini bir arada gördüğümde tek aklımdan geçen seks hikayeleri yazmak oluyordu. Her ne kadar gerçekleştirmeyeceğime kendimi aşırı inandırmış olsam da hayal etmek güzel geliyordu.

Bir keresinde sessizce onları dinlemiş ve son çıktıkları erkeklerle aralarında geçen seksleri uzun uzadıya, her detayına kadar duymuştum. Gece vaktiydi, bizimkiler çoktan yatmıştı. Bunlar da bir tık rahat konuşuyordu. Fakat ben onları duydukça asılıyor, kuzenim her ‘amım’ dediğinde boşalacak gibi olmuştum. Daha bunun gibi bana çok malzeme vermişlerdi ama farkında değillerdir. Çünkü ben onlar için daha lise bire giden kardeşi ve kuzeniydim. Aralarından su sızmayan bu ikili ailem olmasaydı çoktan yatırıp sikmiştim ama henüz ensest sex yaratacak kadar kendime güvenmiyordum.

Günlerden Şişe Çevirmece Günü

Teyzem, eşi, anne ve babam Pazar günü sinemaya gitmeye karar vermişlerdi. Daha doğrusu bizim de gelmemizi istemişlerdi ama ne ben ne de ablam gitmek istemiyorduk. Haliyle kuzenimiz de bize uyum sağlıyordu. En sonunda çıkıp gitmişlerdi ve evde üçümüz baş başa kalmıştık. O gün yaşayacağımı elbette bilmiyordum, kimse bilmiyordu.

 • Ben: Hemen çekilmeyin odanıza, gelin film filan seyredelim.
 • Kuzen Naz: Yok be Bilal, hiç film izleyesim yok ama oyun filan oynayabiliriz.
 • Ablam Neşe: Ne oynayacağız ki? Tabu bide jenga var ikisi içinde hiç tadım yok.
 • Kuzen: Eski günlerdeki gibi şişe çevirmeceye ne dersiniz? Epeydir yapmıyoruz.
 • Ben: Aynen öyle valla, süper ben varım!
 • Ablam: İyi hadi oynayalım bakalım.

Ablam biraz isteksizdi çünkü ne cesaret ne de doğruluk demeyi sever. Korkar bu oyundan oldu olası. Çünkü hep saklayacak sırrı vardır. Cesaretsiz değildir ama genelde çılgınca şeyler istendiğinden yanaşmaz.

Çok yalan konuşuyorsunuz, cesarette de bir şey isteyince hemen yok çekiyorsunuz. Gelin şöyle tadını çıkartarak oynayalım. Herkes annesi üzerine yemin etsin hem doğruyu söyleyeceğine hem de cesaret dendiğinde istenileni yapacağını. Naz çoktan yeminini etmiş, şişeyi aramaya başlamıştı. Zaten bu deli dolu halleri beni benden alıyordu. Ablam son kez gözlerime bakıp sanki çıkaracağımı bilircesine isteksiz yeminini etmişti. Ben de ederken çoktan kuzenim kola şişesinin içindekileri bardaklara azar azar dağıtıp boş şişeyi eşliğinde getirmişti.

‘Ay vallahi heyecanlandım he! Bak herkes yemin etti, mızıkçılık etmek yok. Şimdiden diyeyim, cesaret derken iki kere düşünün’ kuzenim çoktan havaya bürünmüştü. Üçgen şeklinde oturma odasının üzerindeki halıya yerleşmiştik. İlk çevirmeyi ablam Neşe yapmıştı. Ucu da kuzenimde durmuştu.

 • Doğruluk mu cesaret mi?
 • Doğruluk olsun hadi.
 • Hmm… Benim manitaya hiç yan gözle baktın mı?
 • ‘Yemin ettiydik demi’ diyerek gülmüş kısık sesle ‘evet’ demişti.
 • Ablamla arası hem samimi olduğundan çok önemsememiş olsa da ‘seni küçük orospu’ diyerek sitem etmeden durmamıştı.

Sıra Naz’a gelmişti ve ucu bu sefer bana geldi.

 • Söyle bakalım Bilal, doğruluk mu cesaret mi? Unutma cesarette epey zorlarım!
 • Senin sağın solun belli olmaz doğrulukla başlayalım.
 • Söyle bakalım hala bakir misin?
 • Yüzüm kıp kırmızı olmuştu. Daha da uzatmadan evet deyiverdim.
 • Lan yemin ettin, yalan söyleme!
 • Vallahi seks yaptım ya, yemin ettik yalan da yok mızıkçılık da!
 • Anlat o zaman, inandır beni.
 • Yok öyle şey. Tek soru, tek cevap. Yine gelirse sorarsın cevaplarım.

Haklı olduğum için kızmış ama üstelemek istememişti. Bu sefer de sıra bana gelmişti. Çevirdiğimdeyse ucu ablama geldi. Ben sormadan çoktan ‘Madem herkes doğruluk diyor, benimle tur tamamlansın’ diyerek doğruluğu seçmişti.

 • Biraz düşündükten sonra ‘kaç tane erkekle seks yaptın’ diye sordum.
 • Cevaplamaktan kaçınsa da ‘emin değilim ama en az 4 olmuştur.’
 • Kaçamak cevap bunu saymam! Sırf benim bildiğim beş tane var zaten.
 • Yuh, nereden biliyorsun lan.
 • Hadi hadi, geçiştirme şimdi. Düzgünce cevap ver.
 • Tamam be! Şu anki manitam da dahil 17 olmuştur.
 • Naz: ‘Hele bana orospu diyene de bakın’ kahkahalar kopup gitmişti.

Herkes gerçekten de eğleniyordu ki sıra yine Ablama geldi. Çevirince de bana döndü. Az önceki sorunun üstüne bu hiç de iyi olmamıştı. Fakat yapacak bir şey yoktu. Cesaret diyerek riske girmemek için doğruluk diyerek anlatmak istemediğim ilk ensest hikayeler anlatımını yapacaktım.

 • Madem doğruluk diyorsun, Naz’ın sorusundan devam edelim. Benim bile bilemediğim kiminle seks yaptın, he detayını anlat! Kaçmak yok!
 • Arkadaşım abisinden bir tane fahişe öğrenmiş. Ucuza sikişen, yaşlı ama öyle çok ta kötü olmayan biriydi.

Ayy iğrenç, devam etmesen daha iyi diyerek Naz araya girmişti ama Neşe devam etmemi istedi.

 • Harçlıklarımı biriktirmiştim, arkadaşım da abisinden para almıştı. Evini arayıp öğrendik, yanına gittik.
 • Naz: EE sonra…
 • Aşırı heyecanlandım hatta başta sikim kalkmadı bile. Yine de yaşlı da olsa ne yaptığını biliyordu. Sohbet muhabbet derken kıvama getirdi, ilk seksimi onunla yapmış oldum. Tamam, yaşça çok büyüktü memeleri filan sarkmıştı ama o amını doldurmakta hiç zorlanmadım. Hatta içine boşaldığım da ‘İyisin bu konuda, sevgilin olacak hatun yaşar’ demişti. Yeminliyim, yalan söylemiyorum.
 • Neşe: Mal ya, o kadar para biriktiriyorsun gittin onu da fahişeye mi verdim. Bana gelseydin ben sana ayarlardım kız.
 • Naz: Bir pezevenklik yapmadığımız kalmıştı Neşe, onu da Bilal sayesinde yapardık zaten…

Yine kahkahalar atarak güldük ve şişe çevirmece oyunumuza devam ettik. Sıra bana dönüp dolaştığında Naz gelmişti. Benimle dalga geçmelerinden de biraz rahatsız olduğumdan onları cezalandırmak istiyordum. Neyse ki doğruluk muhabbetini Naz bozmuş, cesaret dedi.

 • Ablamla dudaktan öpüşün hem de sevişerek!
 • Naz: Olum saçmalama lan, tamam yemin ettik de bokunu çıkartma…
 • Neşe: Senin amına koyayım çocuk, saçmalayacağını biliyordum!
 • Yemininizi unutmayın kızlar, benimle dalga geçersiniz he hadi bakalım, ilkinizi önümde yaşayın.

Ben gülüyordum ama onlar hiç de öyle değildi. İlk adımı atacak kimse yok gibiydi ki cesur ablam daha fazla beklemekten sıkılıp Naz’ın dudaklarına daldı. O öpünce Naz da boş durmamış karşılık vermişti. Sırt üstü uzanan kuzenimin memeleri ablamın parmakları arasındaydı. Keşke üzerindeki bluzu çıkarıp yapsaydı ama hiç yoktan iyiydi. Naz’da Neşe’nin koca götünü pantolonunun üstünden okşamıştı. İkisi de zevk alıyor gibiydi. Onları öyle izlemek ister istemez beni de sertleştiriyordu. Farkına varınca sikimi saklamaya çalışmış ve ‘tamam yeter be, boşalacaksınız şimdi’ diyerek durmalarını sağladım. ‘Nasıl, lezbiyenlik kötü değilmiş demi’ diyerek güldüm. İkisi kendini toparladıktan sonra gülmüş kuzen araya girerek ‘ablan öyle bir kaşar ki insanı yoldan çıkarır’ dedi. Biraz daha gülüştükten sonra oyunumuza devam ettik.

ensest hikayeler

Sıra Naz’a gelmiş, şişe de bana dönmüştü. İntikamını almak istediğini bildiğimden elbette hiç düşünmeden cesaret dedim. Tam da tahmin ettiğim gibi soyunmamı istedi. Emin misiniz diye sorduktan sonra ayağa kalktım ve önce üstümdekileri daha sonra da altımdaki pantolonu çıkarttım. Sadece baxırımla kalmıştım. Tam oturacaktım ki Naz ‘tamamını çıkart!’ dedi. Sen bilirsin diyerek ikiletmeden onu da çıkarttım.

Tam ensest sahnesi gibiydi. Resmen ikisinin de gözleri fal taşı gibi açıldı. Çünkü pantolonumun altında sakladığım kobramın saf kalkmamış hali zaten 13 cm kardı. Kalkınca da 17 18 civarı rahat oluyordu. Böylesine büyük bir sik görmeye alışkın olmadıkları hallerinden anlaşılıyordu. O hallerini görünce gülmeye başlamış ve ‘Ne o, o kadar seks yapmışsınız ilk defa mı sik görüyorsunuz?’ dedim. Suskunluğu bozan ve şaşkınlığından ilk vazgeçen Naz oldu:

 • Olum bu ne lan, bu sik filan değil ayrı bir şey
 • Kardeşim, sana olan saygım bir tık daha arttı. Yok yok birkaç santim kadar arttı 🙂

Gülüşmeler devam ederken oturmuştum. Hala Naz yer gözlerini bana dikiyordu. Onun öyle iştahlı gözlerle bakması beni de azdırıyordu ama sertleşmemek için kendimi tutuyordum.

Naz’dan sonra sıra elbette bana geçmişti. Bu yaptığıyla bana harika fırsat vermiş oldu. Bunun farkında olduğundan doğruluk demeyi tercih etti.

 • Emim misin, doğruluk mu diyeceksin cidden!
 • Yok yok, kuzen doğruluk iyidir, sor gelsin.
 • Sikimi görünce ağzına almak istedin mi?
 • Bakirliğimle ilgili soru sorulduğunda nasıl kızardıysam o da bembeyaz teniyle al al yanaklara sahip olmuştu. Cevap vermek istemiyordu ama daha fazla dayanamadı ve ‘Evet’ dedi.
 • Neşe lafa atlayıp: Sen harbi orospusun Naz! Kuzenin lan o senin.
 • Geç şimdi bunları Neşe! O da senin kardeşin ama sikini görünce fal taşı gibi açıldı gözlerin. Yemin etsene hadi en azından eline almayı istemediğine…

Onlar karşımda benim için tartıştıklarını düşününce kendime engel olamıyor sertleşiyordum. Biri ablam, diğeri ise kuzenimdi. Fakat aile içi hikayeler olayı da buydu! ‘Susun amınıza koyayım, yatırıp ikinizi de sikicem şimdi’ diyerek sertleşen sikimle karşılarında duruyordum. Naz, Neşe’nin kurduğu cümlelere çok sinirlenmişti. Beni de öyle dimdik görünce ‘Gel sik kuzen, ben hazırım’ diyerek altındaki siyah taytı tek hamlede külotuyla birlikte indirerek karşımda domaldı. ‘Ablanın gözü önünde sik şu orospu kuzenini de aklı başına gelsin’ diyordu. Zaten dimdik olmuş sikim, patlayacak gibi olmuştu. Hayalini kurduğum seks hikayeler gerçekleşecek diye kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu. Ablam zaten donmuş, ne diyeceğini bilmiyordu. Bense kuzenimin karşımda domalmış götüne ve elleriyle ayırıp ortaya çıkarttığı amına odaklanmış adım atmaya başlamıştım. O anlık sinirle bunu yapıyordu, sokacağımı tahmin etmiyordu büyük ihtimalle. Fakat bir adım daha atmış, elimi attığım tükürüğü penisimin kafasına sürmüştüm. O hala ‘orospu he’ derken aniden löp diye amına sokmuştum. Yüz halini gerçekten görmek isterdim. Aniden kökleyince sesi kesildi ve sadece ‘AHH!’ diyebildi. Ellerin tutmuş, ondan da güç alarak hızlıca sokup çıkarmaya başlamıştım. Ablam ayağa kalkıp ‘lan mal mısınız olum ne yapıyorsunuz’ diyerek beni ittirmeye çalışıyordu ama çoktan kuzenimin sıcacık ıslak amına kilitlenmiştim. Ablam şansını zorlayınca ‘Bir sus abla ya’ deyip sinirle saçlarından tutup dizlerinin üstüne çökerttim. Kuzenimin tatlı amından çıkarttığım damarlı sikimi ablamın ağzına sokup ‘yala da kendine gel’ diyordum. Saçlarını elimde kavramış, sakso çektirirken kuzenim de yanımıza gelmiş taşaklarımı yalıyordu. Bu sırada üzerindeki bluzu da çıkarıp çok da büyük olmayan ama pespembe meme uçlarını gösteriyordu. Memesini vücuduma sürterek yukarı çıkmış, elimi memesine koymuş dudaklarıma yapışmıştı. İnanılır gibi değildi ama ben çoktan sex olayına kendimi kaptırmıştım.

Ablam karşı koymayı bırakmış kendi isteğiyle sakso çekiyor diye saçlarını bırakmıştım. Fakat böylece bırakacak değildim! İkisinin birden ensesinden tutup üçlü koltuğa dizlerinin üstünde bana doğru domalttım. Ipıslak olan ablamın amını yalarken kuzenime de parmak atıp iyice kıvama getirdim ikisin birden. Daha sonra yaladığım amın sahibi olan ablama yarağımı sapladım. Böylesine büyük yarağı içine almaya alışık olmadığı aşikardı. Aynı kuzenim gibi ‘AHH! Yavaş lan’ diyebilmişti. Fakat ne duruyor ne de yavaşlıyordum. İki ablama iki de kuzenime sokuyordum. Kuzenim çoktan inlemelerini çoğaltmış bacakları titreyerek son köklediğimde orgazm olmuştu. Benimse boşalmama daha vardı. Çünkü yıllardır hayalini kurduğum sikişin yöneticisi olmuştum. Ablamın beline ellerimi kilitlemiş tüm hızımla sertçe sokup çıkarıyordum. Aşırı zevke gelmiştim ki ablam da orgazm olduğunu anlayınca hemen içinde çıkarıp fışkırmaya başlayan döllerim kafasına kadar geldi. Elimle de destek atınca beş altı kez daha fışkırdı ki bir kısmını da kuzenimin yüzüne, göğsüne doğru attırdım.

Uzunca bir süre kimse konuşmadı. Ta ki ablam ‘amınıza koyayım lan sizin’ diyerek üzerini yırtarcasına çıkarttığım elbiselerini giyinmeye yelteninceye kadar. Peşine kuzenim Naz’da ‘Vallahi ben bu kadar yıldır ilk defa bu kadar zevk aldım, böylesine orgazm oldum. Hiç itirazım yok’ diyerek gülüyordu. Ablam aşırı sinirliydi. ‘Bu yaşananları unutacaksınız. Tek bir yerde bahsederseniz hepinizi de öldürürüm’ diyerek banyonun yolunu tuttu. Bense kuzenimin yanına doğru yaklaşmış dudaklarına tekrardan öpücüklerimi kondurarak ‘Sen de harikaydın seksi kuzenim’ dedim. Kahkahalar eşliğinde hepimiz toparlandık ve o günü, Ablamı ve Kuzenimi Yana Koyup Siktim başlığını o anlığına noktaladık.

 

(Toplam 5.355 ziyaret, Bugün 12 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.