Am Nasıl Yalanır?

Partnerinizle gireceğiniz ilişki öncesi yaşayacağınız oral birleşme hem size hem partnerinize aşırı zevk verecek ve zevkin doruklarına taşıyacaktır. Am nasıl yalanır sorusunun cevabına gelecek olursak ustalık isteyen, dilini iyi kullananların sanatı diyebiliriz. Öncelikle partnerinizin alacağı zevkle, zevk alacak biriyseniz vajinal bölgesi ile bütünleşip hassasiyetle dilinizi kullanmalısınız. Am dudaklarını ayırıp deliğin tam ortasına konduracağınız romantik bir öpücükle başlayabilirsiniz.

am nasıl yalanmalı

Partnerinizin vajinası üzerinde dilinizi tatlı, tatlı gezdirerek sıcak nefesinizi vajinasında hissettirip, kasıklarına öpücükler kondurmalısınız. Gireceğiniz pozisyonda en az yaladığınız vajina kadar önemlidir. Attığınız dil darbeleri ile kıvranan partnerinizi izlemek istiyorsanız onu sırt üzeri yatırarak bacaklarını sağa ve sola iyice ayırın ve bacaklarının arasından kalçalarını kavrayacak şekilde iki elinizle partnerinizin poposunu havaya kaldırın vajinasını kendinize daha iyi şekilde sunun.

am nasıl yalanır

Bu pozisyon size pek zevk veremese de partneriniz zevkten dört köşe olacaktır. Sıcak nefesinizi hissettiği her an gözlerinizin önünde kıpır kıpır kasılma nöbetleri geçiren partnerinizin o hali sizi de deli edecektir. Âdeta külahta bir dondurma yalar gibi kafanızı daldırıp dilinizle am dudaklarını yararak yukarı aşağı ılık ılık dilinizle git gel yaparak partnerinizin kramplara girmesine şahit olabilirsiniz.

‘Klitoris’ ( bayanın en hassas yeri ) dilinizin ucu ile belirgin hale getirin ve bölgeye dilinizi bastırın. Zevk suyunun  akmasından gerek olacak ki kendiliğinden kayganlaşmış bölge dilinizin altında sağa sola kaymaya başlayacaktır. Tecrübesi olanlar partnerlerine zarar vermeyecek şekilde dişlerini ustalıkla kullanarak küçük ama çok küçük ısırıklar ile partnerini ustalığı ile taçlandırabilir. O andan sonra partnerinizin iniltiler çıkarmasına yardımcı olabilirsiniz. Deliğin iç kısmına dilinizi kökleyecek şekilde sıvılaşmanın yoğun olduğu anlarda girerek çıldırmalarını sağlamak size kalmış. Partneriniz boşalmakta sorun yaşayan biri ve oral seksi seviyor ise sizi daha da ustalık isteyen pozisyonlar bekliyor demektir. Tavsiyemiz yine sırt üstü yatırdığınız partnerinizin bacaklarını karınlarına yaslayarak vajinal ve anüs kısmını ortaya çıkarmaktır. Partnerinizin anüs deliklerine konduracağınız ılık ılık nefesiniz eşliğinde ki öpücükler tüm uyarılma noktalarına ulaşarak vücudunda titreşimlere sebep olacaktır. Dilinizi göbek deliğinden vajinanın hemen üst kısmından anüs deliklerine kadar gezdirerek keyif almalarına özen göstermelisiniz siz bütün Bunları tamamen ustalıkla yaparken partneriniz kafanızı vajinasına bastırarak çıktığı zirveden inmemek için her şeyi yapacaktır. Seksr.com Her anlamda yanınızda.

(Toplam 8.337 ziyaret, Bugün 2 )