Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Arkadaşımın Karısı Beni Yoldan Çıkarınca Siktim

Merhaba  ismim Ersoy erotik hikayeler okurdum ama inanmazdım önceleri taki başıma gelene kadar. sizlere kendimden bahsedeyim 28 yaşında bekarım, özel bir firmada mağaza müdürü olarak görev yapıyorum. Çorum’da ikamet ediyorum ve doğma büyüme buralıyım. Anne ve babam köye yerleştikleri için yalnız yaşıyorum. Sizlere anlatacağım olay yaklaşık 1 ay önce gerçekleşti.

Bizim burada çok fazla eğlenebileceğimiz, sosyalleşeceğimiz mekanlar  olmadığı için arkadaşlarla bir araya gelerek vakit geçirmeye çalışıyoruz. Tek dezavantajım benim bekar, samimi olduğum diğer iki arkadaşımın evli olması. Bu aslında onlar için hiçbir zaman sorun olmuyor ama ben kendimi sap gibi hissediyorum bir araya geldiğimizde.

Bekar olduğum için beni sık sık yemeğe çağırır, ev oturmalarına davet ederlerdi. İşte her şey böyle başlamıştı. Fatih ve Mert birlikte çalıştığım arkadaşlarım. İş dışında da samimi olduğum kişiler.

Fatih 3 yıldır Mert ise çok daha uzun süredir evli. Fatih’in evine ilk defa davet edilişimdi. Yemeğe çağırmışlardı beni. Normalde mutlaka Mert ve eşi de katılırmış böyle zamanlarda ama o gün işleri olduğu için katılamadılar. Fatih’in eşini de ilk defa görecektim.

Evlerine gittiğimde bana kapıyı Fatih’in karısı Serpil açtı. Güler yüzle karşılayıp içeri davet etti. Fatih’in nerede olduğunu sorduğumda markete  gittiğini ve birazdan geleceğini söyledi. Bana salonu gösterip bir şeyler içip içmeyeceğimi sordu. Teşekkür edip içmeyeceğimi söyledim ve televizyon izlemeye başladım.

Kadının bakışları biraz tuhafıma gitmişti açıkçası ama ilk defa gördüğüm için niyetinin ne olduğunu bilemezdim. Belki de yapısı böyleydi diyerek kafa yormadım. Aradan çok zaman geçmemişti ki Fatih geldi ve yemeğe geçtik.

HİÇ BEKLEMEDİĞİM ŞEYLER OLUYORDU

Fatih’in bakmadığı zamanlar Serpil’in gözleri ara ara bana kayıyordu, hissediyordum. Bu durum beni rahatsız etmeye başlamıştı. Acaba amacı neydi, beni tanımaya çalışıyordu ufak tefek sorularla. Fatih sürekli televizyona bakıyor nadiren konuya dahil oluyordu.

Yemek masasından kalkıp salona geçtik. Daha fazla rahatsızlık vermemek için kalkmaya yeltendim ama Fatih ısrarla gitmeme izin vermedi. “Bugün biraz kafaları çekelim yarın zaten izinliyiz” dedi. İstemeyerek te olsa onu kıramadım ve bir iki kadeh atacağımı söyledim.

Serpil her ikimizin önüne sehpa ve içecekleri koyup tam karşıma Fatih’in yanına oturdu. Üzerinde diz üstü bir etek ve penye vardı. Fatih’in telefonu çaldı ve oturduğu yerden açıp konuşmaya başladı. Fatih’in dikkatinin başka yerde olduğunu görmüş olacak ki Serpil bacak bacak üstüne attı. Bacaklarını bana sergiliyordu resmen. Bu kadın ne yapmaya çalışıyordu derken bacaklarını indirip hafif araladı.

Kendime engel olmaya ve bakmamaya çalışsam da  gözlerim o tarafa kayıyordu.  Hemen karşımda vücudunu bana sergileyen azgın bir kadın vardı. Gördüğüm manzara karşısında dilimi yutacaktım nerdeyse.  Serpil’in  altında kilot yoktu ve etli bir amı vardı.

Ne yapacağımı şaşırmıştım ve elimdeki kadehi kaldırıp kafama diktim. Serpil ayağa kalkıp tekrar doldurmak için bardağı önümden alırken eğilip memelerini de sundu bana, bir eliyle penyesini  sündürerek  gösterdi. Aklımı yitirecektim, nasıl  bu kadar cesur olabiliyordu. Gelen ikinci kadehi içip kalkmayı planlıyordum. Ama hiçte düşündüğüm gibi olmadı. Kadehi getiren Serpil önüme bardağı koyarken bana göz kırpıp içkiyi üzerime döktü. Bir anlık refleks ile ayağa fırladım. Gömleğimin birazı ve pantolonumun büyük bölümü  ıslanmıştı.

Fatih telefona ara verip  ne olduğuna baktı ve “kardeşim hemen banyoda temizleyelim” dedi ama ben hallederim Fatih sen işine bak dedim. Fatih tekrar telefona dönüp konuşmaya devam etti. Bende banyoya gittim.

erotik hikayeler

SERPİL  ARKAMDAN BANYOYA GELDİ

Pantolonu suyla temizlemeye çalışıyordum ki kapı açıldı ve Serpil içeri girdi. Bana doğru yaklaşıp pantolonu temizler gibi yaparak sikimi okşadı. Ne yaptığını sanıyorsun dediğimde “sesini çıkarma, amıma nasıl baktığını gördüm” diyerek sikimi pantolondan çıkarıp sıvazlamaya ve beni öpmeye başladı. Saçmalama yakalanacağız diyerek itekledim ve banyodan çıktım.

Fatih “ne oldu ne yaptın “ diye sorduğunda suyla sildiğimi ve evde yıkarım diyerek müsaade istedim. Hayır olmaz dese de bu sefer ben ısrar ettim ve iyi akşamlar diyerek ayrıldım evden.

Aradan bir hafta geçmişti ve hafta sonuydu.  Fatih beni arayarak balığa gideceklerini ve bir gün kalacaklarını benimde gelmemi istedi. Gelemeyeceğimi ve sevmediğimi, gelirsem sıkılacağımı söyleyerek onlara bol şans dileyip kapattım telefonu. Akşam üstü yine Fatih aradı ve evlerine usta geleceğini, usta gidene kadar evlerinde kalmamı istedi. Ve bunu söylerken “balığa gelmedin bizimle bari bunu yap “ diye sitemli bir espri yaptı. Buna da hayır desem darılacaktı belli ki. Mecburen gitmek zorunda kaldım.

Giderken üzerimde bir tedirginlik ve heyecan vardı. Acaba bu Serpil’in bir planı mıydı yoksa gerçekten evde sıkıntı olmuştu da usta mı gelecekti  Binaya girerken su ustası olduğunu bildiğim aynı mahallede  oturduğumuz Mehmet abiyi gördüm. Selamlaştık ve aynı yere gittiğimizi söyleyip yolu gösterdim.

Kapıyı çaldık ve Serpil açtı, Mehmet usta nerenin tamir olacağını sordu. Sorun musluğun birinin bozuk olmasıymış. Musluk herhangi bir işlev yapmıyor ve su parmak kalınlığında akıp duruyordu. Mehmet 10 dakikalık bir süre içerisinde sorunu halledip gidiyordu. Serpil “borcumuz ne kadar” diye sorduğunda bana bakıp “komşumdan bunun için para alamam” dedi. Yine de ısrar ederek cüzi bir miktar verip gönderdim Mehmet abiyi.

SERPİL  ÖNÜMDE  SOYUNMAYA BAŞLADI

Fatih’i aradım ve sorunun hallolduğunu söyledim. Teşekkür edip uzun uzun konuşmaya başlamıştı. Belli ki balık tutmaya gitmişken içkilerini de götürmüşlerdi. Alkollü olduğu her halinden belliydi. Bir bahane ile telefonu kapattım yoksa susacak gibi değildi.

Ben artık müsaadenizle gideyim yenge dediğim anda Serpil önüme geçti ve kapıya yaslandı. “Evde kim bekliyor, otur bir şeyler hazırlayayım sana” diyerek gitmeme müsaade etmedi. Aç olmadığımı söylediysem de kapından ayrılıp gitmeme izin vermedi.

Oturdum ve bir kahve bari içeyim dedim, Serpil mutfağa gidip kahve yerine içki getirdi. İçmeyeceğimi, alışkın olmadığımı söylesem de doldurdu bardağı ve uzattı. Bunu içip gideceğimi söyledim. Tamam sen iç ben hemen geliyorum diyerek gitti. İki dakika sonra üzerine siyah transparan bir gecelik giyerek geldi. Ne kilot ne sütyen hiç bir şey yoktu altında. Bardak elimde donakalmıştım.

Geldi ve kucağıma oturup beni öpmeye başladı ve o sırada “geçen amcığıma uzun uzun baktın, sende beni istiyorsun, sikmek istiyorsun beni kabul et” diye konuşuyordu. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı ve ayağa kalkıp onu oturttum koltuğa. Amına yasladım kafamı ve o etli amı yalamaya başladım. Kafama bastırıyor ve inliyordu.

Ben hayatım boyunca böyle ateşli bir kadın görmemiştim. Bana bir süre yalattıktan sonra bu kez o benim sikimi yalamaya başladı. Taşaklarımı dahil her yerimi yaladı ve kucağıma geçip sikimin üzerine oturdu. Göğüslerini de ağzıma dayayıp uçlarını emmemi istedi. Üzerimde zıplıyor, hem kendi uçuyor hem beni uçuruyordu.

Kucağımdan kaldırıp domalmasını söyledim. Domaldı ve götünden sikmemi istedi, bu beni daha mutlu etti ve dar deliğine sikimi dayayıp yavaş yavaş sokmaya başladım. Bir yandan götünü sikerken  ellerimle de göğüslerini avuç içime almıştım. Sırtına boşalmamı istedi ve şelale gibi boşaldım..

 

(Toplam 1.160 ziyaret, Bugün 2 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.