Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Arkadaşımın Sevgilisiyle Yasak Seks Yaptım

Benim ismim Kübra, beden eğitimi öğretmeniyim. Ve aslında erotik hikayeler tecrübesi olan biriyim. Hayatım boyunca hep beden eğitimi öğretmeni olup saatlerce çocuklarla birlikte spor yapmak istemiştim ve bunu çok istediğim için başarma şansı yakaladım. Tabi ki bunu başarmam da arkadaşlarımın özellikle de ailemin payı çok yüksek. Eğer benim yanımda olup bana destek olmasalardı ben bunu kesinlikle başaramazdım ve başarısız olurdum. Kendimi onlara karşı borçlu hissettiğim için de her zaman onlara yardımcı olmaya çalıştım. Yardımcı olmaya çalışırken de ister istemez onlardan bende bir şey almak istedim ve yaptıklarımın karşılığını bu şekilde aldım. Aslında sizlere anlatacağım ve sex hikayeleri kategorisine damga vuracak hikayemin alt yapısını bu oluşturuyor. Hikaye okuyarak çok boşaldığım için size de bir faydam olsun istedim. Bir arkadaşım var ismi Sude, oda beden eğitimi öğretmeni olmak istiyordu ama aile baskısından dolayı başka bir okulda okumak zorunda kaldı ve sonucunda da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi işsiz kaldı. İşsiz kaldığı için her zaman ona maddi manevi destek olmaya çalıştım ve elimden geleni de yaptığımı düşünüyorum. Sude bu yaptığım şeylere karşılık bana hep iyi davranmaya çalıştı ve arkadaşım olarak yanımda oldu. Tabi ki para sıkıntısı çektiği için pek fazla dışarı çıkamıyorduk ve genelde evde görüşüyorduk. Ben pek onun evine gidemiyordum çünkü evinde sevgilisi vardı sevgilisiyle birlikte yaşıyordu. Ben böyle gördüm, erkek olan eve giremem diye düşünüyordum. Bizim ev müsait olduğunda Sude hep bize gelirdi ve ben de mesaim olmadığında bizim evde buluşurduk. Maaş aldığım zamanlarda ise hadi dışarı çıkalım derdim ve birlikte dışarı çıkardık. Ona kahve falan ısmarlardım çoğu zaman kahvaltıya çıkardık.

Yine bir gün Sude bizim eve geldi, yani bizim eve ben davet ettim. Selamlaştı ve içeri girdi, annemle biraz muhabbet ettikten sonra benim odaya gelerek bana selam verdi. Baban nerede babana da selam vereyim dedi ve babamın yanına gitti. Biraz sonra gelirim ben de diyerek cevap verdim. 15 dakika sonra içeride hep beraber otururken Sude’nin telefonu çaldı ama telefonunu açmadı. Ben de acaba bizimkilerden mi çekiniyor diye düşünerek ona benim odamda konuşabilirsin istersen benim odama geç dedim. Oda iyi olur diyerek benim odama geçti ve telefonla konuştu. Yarım saat oldu ama Sude tekrar içeri gelmedi ben de öyle olunca bir şey mi oldu acaba diye kendi odama giderek kontrol ettim. Odama girdiğimde Sude ağlıyordu. Ne oldu diye sordum ama ağlamaktan bana cevap veremiyordu ve nefes bile alamıyordu. Biraz sakinleşmesini bekledikten sonra tekrar ne olduğunu ve neden ağladığını sordum. Oda sevgilisiyle sex hikaye için kavga ettiğini ve ayrıldıklarını söyledi. Biraz dertleştik ve biraz daha konuştuktan sonra bizimkilerin yanına içeri geçtik. Biraz daha oturduktan sonra kalkmak için müsaade istedi ve evden ayrıldı. Ben çok merak ediyordum ve iyi olmadığını bildiğim için de onu tekrardan arayıp görüşmek istediğimi söylesem de bana görüşmek istemediğini ve evden dışarı çıkmak istemediğini söyledi. O zaman ben geleyim eve dedim ve eve yanına gittim.

erotik hikayeler

Öbür gün işe gitmeyeceğim için rahattım ve Sude’nin yanında kalabilirdim. Yanına gidip destek olmak istedim sadece ve sevgilisiyle ayrıldıkları için de sevgilisinin evi terk ettiğini düşündüm. Doğru da düşünmüşüm sevgilisi evi bir güzel dağıtarak ve kırıp dökerek evi terk etmişti. Bende Sude’yi eğlendirmek için sürekli komik şeyler anlatmaya çalışıyordum ve dışarı çıkmak için tekliflerde bulunuyordum. Bir şekilde Sude’nin yüzünü güldürmeyi başardım ve biraz da olsun rahatladığını düşündüm. Gece yarısı olmuştu ve ikimizin de uykusu gelmişti, yattık uyuduk. Sabah kalktığımda Sude bana not bırakmıştı ve notun üzerinde ben ailemin yanına gidiyorum bir günlüğüne, ani olarak gelişti o yüzden seni uyandırmak istemedim kendine iyi bak akşam haberleşiriz yazıyordu. Ben de öyle olunca yüzümü yıkadım ve kendime bir kahve alarak evde oturmaya başladım. Kahvemi içip ayılmaya çalışırken birden kapı açıldı ve sevgilisi gelmişti. Evde ben tek başıma olduğum için biraz çekinmiştim ve hemen mutfaktan çıkarak kendimi gösterdim, ben Aslı Sude burada yok gitti dedim. Sude nerede çabuk yerini söyle diyerek üstüme yürüdü. Ben de biraz sakinleştirmeye çalıştım ve ona Sude’yi ne kadar üzdüğünü ve kızı ne hale getirdiğini güzel bir dille anlatmaya çalıştım. O kadar öfke dolu gözlerle bakıyordu ki hiç de anlayacak gibi değildi. Ben de konuşmaya çalışmayı bıraktım ve içeride kahve içmeye devam ettim çünkü birazdan gider diye düşündüm. Yarım saat oldu gitmedi bir saat oldu gitmedi en sonunda ben hazırlanıp çıkma kararı aldım. Eğer gitseydi Sude’yi beklemeyi düşünüyordum ve oradan bizim eve geçip hazırlanıp dışarı çıkarız diye bekliyordum. Sevgilisi uzun süre evde kalınca bende çıkmak istedim çünkü rahat olamadım. Tam evden çıkarken bana dur konuşacaklarımız var dedi. Ben de Sude ile ilgili konuşacağımızı bildiğim için tamam madem diyerek kapıyı kapattım ve içeri geçtim. Karşıma oturup Sude’nin onu aldattığını ve başka biriyle erotik hikaye yaşarken yakalandığını anlatmaya başladı. Söyledikleri karşısında çok şok olmuştum ama o kadar doğru konuşuyordu ki ona hak vermek zorunda kaldım. Biraz daha dertleştikten sonra ben de dayanamayıp ben senin yerinde olsam bende aldatırdım dedim. Oda gerçekten böyle mi yapardın diyerek cevap verdi. Ben de emin bir şekilde evet tam olarak böyle yapardım dedim. Ben böyle deyince biraz kendini bana yakın mı hissetti bilmiyorum ama yanıma otururken bacağımdan destek alıp yanıma oturdu ve teşekkür ederim diyerek sırtıma birkaç defa hafif bir şekilde vurdu.

Ondan sonra sanki kafayı yemiş bir insan gibi bana seninle bunu yapabilir miyiz diye sordu. Gözünde ki o manyak bakışı daha unutamadım, ben de saçmalama diyerek güldüm ve sitem ettim ama çok ciddiydi ve gözlerinden bunu çok iyi bir şekilde anlayabiliyordum. Bana yakınlaşmaya devam etti ve en sonunda burun buruna gelmiştik artık. Beni içine al, benimle birlikte ol, benim intikam almama yardımcı ol deyip duruyordu. O kadar çok ısrarcıydı ki bunda en sonunda ona karşı teslim olmak zorunda kaldım ve kendimi saldım. Seks konusunda çok tecrübeli olduğum için erkeklerin hoşuna gidecek şeyleri de çok iyi biliyorum ve ona göre muamele yaptım en yakın arkadaşımın sevgilisine. Benim muamelemden çok memnun kaldığı için de seks esnasında en az onun kadar memnun kalmamı istedi ki beni çok güzel bir şekilde sikti. Hatta öyle bir sikti ki komşuların duymuş olması gerekiyor çünkü bütün apartman benim zevk inlemelerimle doldu taştı. Ben Sude’nin erkek arkadaşına yaptığı yanlıştan dolayı erkek arkadaşını zevke getirip onunla birlikte oldum çünkü hiçbir insan aldatılmayı hak etmiyor ve bu sayede de Sude’nin erkek arkadaşının değerini anlamasını bekledim ama ondan sonra bir daha görüşmediler. Ben de erkek arkadaşıyla yaşananlardan dolayı Sude’nin yüzüne bakamadım arkadaşlığımızda orada son buldu, anlattığım bu erotik hikayeler okuyucularının hoşuna gidecek hikayede yanan bizim arkadaşlığımız oldu ama beni çok güzel siktiği için değdiğini düşünüyorum.

 

(Toplam 565 ziyaret, Bugün 3 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.