Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Bu Kadar Güzel Sikeceğini Bilseydim Kankama Daha Önce Verirdim

Herkesin güvendiği bir kankası olmalı, hele hele sikiş hikayeleri tarzında yaşanmışlıklar olacağı bi kankası mutlaka olmalı benim de güvendiğim ve kendimi çok yakın hissettiğim bir arkadaşım var. Yeni nesil yani biz buna kanka diyoruz, yani aranızda yaşı benden çok daha büyük olanlar vardı siz buna bir dost olarak bakabilirsiniz. İnsanın dostu olmalı öyle değil mi? İnsanın dostu olduğunda kendini daha iyi hisseder ve kendini daha güçlü hisseder. Ben de her zaman arkadaşlarım ve dostlarım sayesinde ayakta kalabildim. Ailem tarafından yüzüm gülmedi hiç ve hayatım boyunca ailem ile ilgili sorunlar yaşadım. Ailemle ilgili sorunlar yaşadığım için de her zaman sırtımı arkadaşlarım yasladım ve arkadaşlarımla vakit geçirerek kendimi oyalamaya çalıştım.

Bu arada yaşım 21 ve bundan tam 2 ay önce başımdan geçen ve yaşarken çok keyif aldığım bir hikayeyi sizlere seks hikayeleri tarzında anlatmak istedim. Hikaye  okumayı seviyorsanız sizin çok hoşunuza gidecek ve bunu okuduktan sonra da bana teşekkür edeceksiniz. Benim çok iyi anlaştığım bir arkadaşım olduğunu sizlere söylemiştim bu arkadaşım ismi de Alper, onunla çok uzun zamandır tanışıyoruz ve ilkokul arkadaşıyız. İlkokul arkadaşlıkları her zaman değerlidir ve her zaman da değeri bilinmelidir ben de bu yüzden Alper’in her zaman değerini bilmeye çalıştım ve ona göre davrandım ona. Alper ile vakit geçirmekten o kadar çok keyif alıyordum ki, birbirimizi çok iyi anladığımız için ve birbirimize rahatlıkla bir şeylerimizi anlatabildiğimiz için onun yanında kendimi daha iyi hissediyordum ve yanından da hiçbir şekilde ayrılmak istemiyordum. Ama bir sorun vardı bu sorunda Alper’in bir sevgilisi olmasıydı. Onun sevgilisi beni sevmiyordu ve bizim görüşmemizi istemiyordu, biz çok yakın arkadaş olduğumuz için de benimle gizli gizli görüşmek zorunda kalıyordu ve bir şekilde böyle idare etmeye çalışıyorduk. Tabi zor oluyordu ama böyle şeylere katlanmaya hazırdık çünkü arkadaşlığımız çok iyiydi.

sikiş hikayeleri

Eskisi kadar yakın olmamamız ve eskisi kadar sık görüşüyor olmamamız beni çok üzüyordu ama bir gün bu çilenin biteceğini biliyordum. Bir gün dışarıya çıkarken Alper’i aradım ve yanıma gel hadi bir şeyler yapalım dedim oda bana sevgilimin yanına gitmem gerekiyor onun yanından ayrıldıktan sonra yanına geleyim sorun yok dedi ve telefonu kapattı. Ondan sonra da bana mesaj atmış, mesaj da sevgilimin yanındayken bana mesaj atma görmesin ben yanından ayrıldıktan sonra yanına geleceğim yazıyordu. Ben tamam bile yazmadım ve tek başıma dışarı çıktım. Bunlar sevgilisiyle birlikte takılmak için ev tutmuşlar. Sonra kavga etmişler ve ayrılmışlar, arkadaşım beni arayıp nerede olduğumu sordu bende o sırada başka arkadaşlarımın yanına gittiğimi ve gelemeyeceğimi söyledim onun üzerine çok kötüyüm seninle konuşmaya ihtiyacım var deyince ben de neredesin geleyim ben yanına dedim ve yanına gittim. Ev dağınıktı ve belli ki çok kötü kavga etmişlerdi. Alper’in halini gördükçe çok üzülüyordum ama elimden bir şey gelmezdi ona yapabileceğim tek şey sikiş hikaye macerası yaşamak konuşmak ve onunla dertleşmek olacaktı. Ben de yapabileceğimi yaptım ve onunla konuşmaya çalıştım. Baya bir konuştuk ve dertleştik biraz rahatlar gibi oldu ama benim artık gitmem gerekiyordu. Saat geç olmuştu ve evden aramadan evde olmam gerekiyordu. O yüzden gitmem gerektiğini ve sonra görüşmemiz gerektiğini söylesem de bana gitme sana ihtiyacım var deyip duruyordu. O şekilde onu bırakamadım ve ne yaparım diye düşünmeye başladım.

Anneme başka bir kız arkadaşım da kalacağımı söylesem inanmazdı bana ve mutlaka bir sorun çıkardı ama ne yapmalıydım bilmiyordum. Ben de başka bir kız arkadaşıma annemi arattırıp kalmam için izin almaya karar verdim ama annemin buna inanması için kız arkadaşımın yanımda olması gerekiyordu. Alper’in arabası olduğu için iki dakika beni arkadaşımın yanına götürebilirsen ben yanında kalmak için izin alabilirim dedim. Oda süper o zaman hemen gidelim ve izin al bu gün yanımda kal çok eğleneceğiz çok iyi oldu en azından kafam dağılır dedi ve teşekkür etti. Arkadaşımın yanına beraber gittik arkadaşımın da uğraşları sonucu annemi bir şekilde ikna ettim ve o gün birlikte kalacaktık. Ondan sonra arkadaşımın yanından ayrılarak Alper’in tuttuğu eve doğru gitmeye başladık. Eve gitmeden bana bir şeyler içer misin, ben kendime bir şeyler alacağım sana da alayım diye sordu ben de olur dedim ve bir şeyler alıp eve gittik. Güzel bir müzik kanalı açtık ve müzik dinlemeye başladık, aynı zamanda da içiyorduk ve kafamız güzel olmuştu. Çok uykum gelmişti ve uyuyakalmak üzereydim çünkü erken kalkmıştım ve uyku vaktim gelmişti. Ben yatıyorum diyerek yanından ayrıldım ve içeride ki odaya yatmaya gittim. Biraz içim geçer gibi olmuş, odaya Alper girdi. Yanıma oturdu ve benim başımı okşamaya başladı. Ben de duygulandı herhalde deyip bir şey demedim ve bunu yapmasına izin verdim. Biraz daha devam ettikten sonra yanağıma bir öpücük kondurdu ve sonra da boynumdan beni öptü. Öyle olunca ben de gözümü açtım ve ayağa kalktım. Ne yapıyorsun iyi misin sen diye sert bir çıkış yaptım. Oda bir şey yapmıyorum sadece çok güzel gibi uyuyordun öpmek istedim ve öptüm sorun olacağını bilsem yapmazdım dedi ve özür diledi. Bir şey diyemedim ben de o öyle deyince. Sonra bana biraz bakmaya devam etti ve bildiğin bana kitlendi. Ben de göz teması kuramadığım için gülmeye başladım. O da bir gülümseme attı ve birden hızlı bir şekilde beni öptü.

Ne olduğunu anlamamıştım ve kızdım ona. Neden böyle bir şey yaptın sen iyi değilsin ben gidiyorum dedim, ayağa kalktım. Kolumdan tuttu ve yatağa tekrar oturttu. Öpmeye devam ediyordu ama ben ağzımı kapatmıştım ve onunla öpüşmüyordum. Ben böyle yaptıkça oda daha çok hırslanıyor olmalıydı ki memelerimi sıktırmaya başladı ve pantolon olmasına rağmen pantolonun üzerinden vajinamla oynamaya çalışıyordu. Ben yapmak istemedikçe o üstüme geliyordu. Ona zorluk çıkarmaya çalışıyordum ama güçlü bir çocuk olduğu için ona gücümün yetmeyeceğini çok iyi biliyordum. Bende biraz salmaya başladım, sonuçta sadece öpüşeceğiz bir şey olmaz diyerek onunla öpüşmeye devam ettim. Ben nereden bileyim ona öpüşmenin yetmeyeceğini, boğazımdan sıktı ve beni yatağa yatırdı. Çırpınsam da benim bir şekilde pantolonumu çıkardı ve amcığımı parmaklamaya başladı. Ben de hep kendimi parmaklayarak boşaldığım için bu ister istemez çok hoşuma gitti ve zevk aldım. İnsan zevk alınca da mutlaka zevk aldığını belli ediyor ya ben de belli ettim ve ben belli edince o daha çok hızlandı ve daha hızlı bir şekilde beni parmaklamaya başladı. Boşalmıştım ve boşaltması yetmedi üstüme çıkarak beni sikmeye başladı. Siktikten sonra yetmiyormuş gibi kendi am suyumu sikiyle beraber bana yalattı ve benim ağzıma boşaldı. Çok zevk almıştım ve bir daha yapmak için yanına gideceğim, 2 aydır görüşemiyoruz ama 1 hafta sonra bir daha gelecek. Geldiğinde yaşananları size yine sikiş hikayeleri tadında anlatmak istiyorum.

 

(Toplam 741 ziyaret, Bugün 1 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.