Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Dedem Beni 15 Yaşımdan Beri Sikiyor

İsmim Buse,20 yaşındayım ve Niğde’de yaşıyorum. Sizlere 15 yaşındayken yaşadıklarımı anlatacağım aile içi seks hikayeleri Okurken bilin ki bu anlattıklarımı yaşarken seks hakkında hiçbir bilgim yoktu.

Üç kardeşiz ve en büyükleri benim. Anne ve babam havalar ısınmaya başladığında bizi de alıp köye giderler.

Ortaokulu bitirmiştim ve ailem okumama izin vermemişti. O saatten sonra annem olmadığında aklım erdiğince ev işlerine ve kardeşlerime bakıyordum.

Köyde kendimize ait evimiz yoktu,  dedemlerde kalıyorduk. Dedem altmış yaşında yalnız yaşayan bir adamdır. Sürekli çalışır ve köyün temiz havasından dolayı da dinç gözükür. Babam geldiği zaman dedem tarlayla ilgilenmez kahveye gider ya da hayvanlarla uğraşırdı.

Bahsedeceğim konular 2015 yılının ağustos ayında başladı. Annemle babam tarlaya gitmişlerdi. Evde kardeşlerimle oynuyor onları oyalıyordum.

Kardeşlerimin biri 14 diğeri 10 yaşında, ikisi de erkek. Küçük bir topumuz vardı, evin hemen girişinde antrede oynuyorduk. Dizlerimizin üzerine çöküp biri ebe oluyordu ve ona kaptırmadan topu birbirimize atıyorduk.

O sıra dedem geldi kahveden ve antredeki koltuğa oturdu. Bizi izliyor, eğlendiğimizi görüp gülüyordu. Benim üzerimde üzerime küçük gelen bir pijama vardı. Hareket ettiğimde götüm açılıyor, yarığın başladığı yer açıyordu. Başka giyecek temiz bir şey olmadığı için onu giymiştim. Her defasında yukarı çekiyordum ama geri iniyordu.

Ben topu kaptırmış ebe olmuştum, ortada topu yakalamaya çalışıyordum ve götüm sürekli açılıyordu. Dede bende sizle oynayayım hadi deyince kardeşlerim çok sevinmişti. “İki kişi ebe olsun iki kişi topu birbirine atsın” dedi ve yanıma geldi. Topu almaya çalışıyorduk ve dedem her defasında arkamda kalıyordu. Büyüdükçe daha iyi anlamaya başladım ki dedemi azdıran götümün açılıp durmasıydı.

Dedem beni kucağına oturttu ve böyle yakalayalım diyordu, bende peki diyerek onun kucağında hareket edip duruyordum. Götüm yine açılmıştı ve kapatmak için hafif kalkıp çekecektim. Elim dedemin sikine değdi, kalkmış ve çok sertti.

DEDEM SİKİNİ DEĞDİRİP DURUYORDU

İlk defa gördüğüm sik, 14 yaşındaki kardeşim Eren’in sikiydi. Şehirdeki evimizde bir kere onu kalkmış sikiyle aşağı yukarı oynarken görmüştüm. Ama o beni görmemişti.

Dedem sikini hep götüme değdiriyor ve pijamam iyice aşağıya iniyordu ensest hikayeler Tam deliğime geldiğinde sertlik iyice artmıştı .Beni kucağında tutup  bir öne bir arkaya oynatıyor, bir oturtup bir kaldırıyordu.

Sonra oyunu bitirdik, küçük kardeşim uyudu, Eren’de çocuklarla maç yapmaya gitti. Dedem televizyon izliyordu, bende geçip izlemeye başladım. Dedem “gel bakalım Buse” deyip gülümseyerek  beni yanına çağırdı. Kucağına oturtup sorular sormaya başladı.

Siki yine sertleşmişti. Ben sorduklarına cevap verirken dedem elleriyle diz kapağımın üstünden başlayıp kasıklarıma kadar okşuyordu. Benim en sevdiği torunu olduğu söyleyip boynumdan öpüyordu. Çok hızlı nefes alıyordu. Birkaç dakika sonra kendini geriye doğru çekip ellerini koltuğun yanına koydu.

Akşam olmak üzereydi ve babamlar gelmişti. Yemeğimizi yedikten sonra biraz televizyon izleyip yataklara geçecektik. Anneme üşüdüğümü diğer elbiselerimin ne zaman kuruyacağını sordum. Biraz önce yıkayıp astığını sabaha kuruyacağını söyledi.

Ben kardeşlerim ve dedem bir odada, annemle babam başka odada kalıyorlardı. Zaten evde başka oda yoktu.

Kardeşlerimle yer yatağında yatıyorduk, dedem sedirde uyurdu. Hepimiz uyumuştuk, biraz sonra  götümde bir el hissedip uyanmıştım ama arkama dönmedim. Nefes alışından dedem olduğunu anladım.

Salak gibi hiçbir şey anlamıyordum ve dönüp güldüm dedeme. Sedirde neden yatmadığını sordum. Sırtının ağrıdığını ve burada en sevdiği torunuyla uyuyacağını söyledi. Hadi uyuyalım geç oldu dedi ve gözlerini kapattı. Ben tekrar dönüp uyumaya niyetlenmiştim.

aile içi seks hikayeleri

UYURKEN ELLEYEREK UYANDIRDI BENİ

Elini çekip bu sefer sikini götüme değdiriyordu dedem ama üstündeki pijama yoktu, çıkarmıştı. Hissetmiştim çünkü pijamam yine aşağı inmiş götüm açıktı. O ne dede dediğimde “üşümüşsün seni ısıtıyorum” dedi. Bende götümü ona doğru yaklaştırıp ısıtmasına yardım ettim. Hava akşamları serin oluyordu ve sürekli açıldığı için gerçekten götüm üşümüştü.

Dedem hızlı hızlı sürtünüyordu. Eliyle de ön tarafımla oynayıp orayı ısıtıyordu. Çok tuhaf bir duygu yaşıyordum. Dedeme bunu çok sevdiğimi söyledim, “kimseye söyleme bunu, ben hep yaparım sana” dedi. Tamam söylemem dedim ve adını o zamanlar bilmediğim “orgazmı” ilk defa yaşıyordum.

Ertesi gün annem ve babam yine tarlaya gittiler. Küçük kardeşimi annem yanında götürmüştü bugün. Eren’de arkadaşları çağırdığı için onlarla gitmişti. Bende sıkılıp dışarı avluya çıktım. Dedem ahıra doğru gidiyordu elinde bir torba ile, hayvanlara yem verecekti muhtemelen.

Beni gördü, gülümseyerek ne yaptığımı sordu, bende sıkıldığımı söyleyip yanına gittim. Beraber yemleri ineklerin önüne döküyorduk. İşimiz bittiğinde dedemden beni yine ısıtmasını istedim.

Altımda etek vardı, eteği kaldırıp amımı okşamaya başladı. Kendi sikini de çıkarıp onu da ısıtmak istediğini söyledi. Kocaman siki vardı, dimdik duruyordu. Bana istersen sen ısıt dedi, bende elime alıp sıvazlamaya başladım. O benden güzel yapıyordu yine çok tuhaf oluyordum.

Bana “gel eve gidelim orda yapalım” dedi, elimi tuttu eve gittik. Orada devam ediyorduk. Bana “istersen elimizle yapmayalım, ben seni bununla ısıtırım” dedi, bende olur dedim. Sikini amıma değdirip sürtmeye başladı. Bu sefer daha güzel oluyordu. Siki benim amıma değince dedem gözlerini kapattı ve sikinden beyaz bir şeyler çıkıyordu. O çıkarken yan dönüp halıya akmasını sağladı.

ÇOK ACIDIĞI HALDE GÖTÜME  SOKUYORDU

Bende ısınmıştım ama benden beyaz şey çıkmamıştı. Bunları birine söylersen bir daha seni sevmem dedi. Bende söylemem dede dedim. Akşam yine dedem benim yanıma geldi yatmaya. Pijamasını indirmişti ve siki yine dik duruyordu.

Benim pijamamı da indirip beni kendine çevirdi. Yüzümden öpüp ısıtmaya başladı. Ama dedem bu sefer memelerimi de elliyordu. Buraları da ısıtıyorum dedi. Isıt dedim, her gün yeni şeyler yapıyordu ve çok güzel oluyordu.

Dedem memelerimi bırakıp götümü elleriyle amımı da sikiyle sürterek ısıtıyordu. Ben ısındığımı söyledim ama bu sefer dedem bırakmadı ve biraz daha devam etti. Sonra yine çok hızlı nefes alıp durdu.

Sabah evde sadece  dedemle ben vardık. Dedem işini bitirip yanıma geldi. Bugün seninle başka şeyler yapalım mı dedi. Ne yapacağız hadi yapalım dedim. Üstündekileri çıkar dedi, ben çıkardım oda kendi üstünü çıkardı.

Koltuğa oturup beni kucağına aldı biraz ısıttıktan sonra oynayacağız dedi. Çok az ısıtmaya çalıştıktan sonra bana şimdi yalayarak ısınalım mı dedi. Ben olur mu öyle dedim, olur tabi deyip beni koltuğa oturtup götümü kendine doğru çekti biraz. Amımı yalamaya başladı. Gerçekten böyle daha çok ısınıyordum. Çok sevdim dede bayıldım çok ısınıyorum dedim. Sonra dedem tamam mı iyice ısındıysan sen de beni ısıt dedi.

Çok ısınmıştım, şimdi ben onun sikini yalayacaktım. Ama ısıtamıyordum, dedemin dediği gibi yapamıyordum. Dedem o zaman başka şey yapalım deyip beni dizimin üstüne oturtup belimi ve kafamı öne eğip arkama geçti. Sikini götüme değdirdi. Deliğime girer gibi olunca çok canım yandı, ben bu oyunu oynamam dedim. Biraz sonra ağrımaz az dur dedi bana kızarak, sonra sikini götüme soktu.

Çok ağrıyor dedim ama dedem sokup sokup çıkarıyordu. Ağlamaya başladım yine durmadı. Sonra durdu ve bana kızmaya başladı.

Devamını bekleyin lütfen, kısa süre içinde anlatacağım.

 

(Toplam 10.350 ziyaret, Bugün 21 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.