Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Dolmuştaki Tacizcime Tenhada Siktirdim

Eğlenmesini bilen biri olduğumdan olaylardan drama değil, eğlence çıkartırım. Dolmuştaki tacizcime tenhada siktirdim ki hayatımda yaptığın ne ilk çılgınlık ne de sonuncusu olacak. Zaten yazdığım seks hikayeleri sonuna kadar okumayı başarırsanız ne denli de tehlikeli olduğumu göreceksiniz. Teknik olarak bir suçumu da itiraf etmiş olacağım. Neyse ki şu anda tamamen anonimim, yani umarım öyleyimdir. Burada onlarcası seks hikayesi anlatıyor. Kabak benim başıma patlayacaksa varsın patlasın, onun da eğlencesini çıkaracak bir nokta mutlaka bulurum. O halde başlayalım da neler yaşadığımı sizler okurken ben de hatırıma getireyim.

Aktif olarak kuaför salonunda çalışıyorum. Liseye başladığımda okul çıkışı giderdim. İşi de iyice öğrenince sevince, okuldan sonra da devam ettim. Hatta gidip sertifika filan da aldım, ne zaman istesem kendi yerimi açarım ama şu anda buraya ortak gibiyim, fazlasına ihtiyacım yok. Velhasıl kıçıma kaş göz çizsem daha güzel olacak kadınları burada baştan yaratıp, nasıl seksi görünebileceklerini kanıtlıyorum. Haliyle kendimde son derece şehvetli, erkeklerin aklını başından alabilen biriyim. Mesele güzel gözükmekten ziyade bedenini de erkeğine arzulatabilmektir. Vallahi sizin birlikte olduğunu kaşarları bilmem ama ben bu dünyanın görüp görebileceği en sağlam kaşarıyım. İtiraf etmekten gocunmuyorum, tersine keyif bile alıyorum.

Sabahın köründe kalkmış, sporumu yapmıştım. Hiç olmadığım kadar kendimi dinç hissediyordum ki şu anda ne kadar porno hikaye okuyan varsa hepsi içime girse yine de yeter demezdim. Üzerine güzel bir kahvaltı ziyafeti çekmiş, ardından duşumu alıp hazırlanmıştım. Göğüslerime kadar uzanan saçlarımı topuz yapmayı tercih etmiştim. Yüzde yüz pamuk olan aşırı rahat beyaz sutyenimi ve altıma da siyah transparan külotumu giymiştim. Üzerine çektiğim dar siyah taytım ve beyaz bluzum sayesinde aynada gözüken fiziğim kesinlikle nefes kesiyordu. Hafiften kalçam geniş, külotum da dar olduğundan külotun izi belli oluyordu. Eğer üşürsem veya aşırı azarsam da meme uçlarım sivriliyor, kendini belli ediyordu. Kısacası dışarıda beni bu haliyle gören birinin baştan çıkması kaçınılmazdı. Düşünün ki bu görsele neredeyse hemen her gün kolayca, ufak birkaç dokunuşumla ulaşabiliyordum.

Tacizcimle İlk Karşılaşışım: Durak

Arabam arızalı olduğundan servise bırakmış, son bir haftadır da işe dolmuşla gidiyordum. Durağa geçtiğimde orta yaşlı ne çok yakışıklı ne de aşırı çirkinmiş diyebileceğim biriyle karşılaştım. Genel duruşunda, tipinde, yaydığı enerjide bir terslik vardı ve bunu iliklerime kadar hissedebiliyordum. Yerinde duramayan biri olduğumdan dolmuş gelene kadar bir oyana bir buyana volta atarak bekliyordum. Her baktığımda da adam beni kesiyordu. Yani ilk defa bir erkeğin beni gözleriyle sikişi değildi, o yüzden önemsememiş, hatta içten içe bugün de çok güzelim belli ki diyordum. O sırada dolmuşum gelmiş, kalabalığın içinde yavaştan ilerliyordum. Arkamda belli belirsiz bir sıcaklık hissettim, kalabalık olduğundan umursayabilecek gibi değildim. Fakat arkamdakinin beni az önce gözleriyle siken adam olduğunu anlayabiliyordum.

Arkaya doğru ilerlediğimde her yerin dolu olduğunu görmüş, ayakta gideceğim için de hafiften huzursuzlanmıştım. Her ne kadar kendimi dinç de hissediyor olsam yarım saatlik yolu ayakta gitmek istemiyordum. Kafamın içinde bu düşüncelerle cenk eylerken aynı adamın arkama doğru geçtiğini gördüm. Bir yanım bu durumun sex hikaye sitesinde anlatılmaya değer bir anı olarak biteceğini biliyordu. Yine hiç bozuntuya vermedim ve yolda ilerlemeye başladık. Başlarda mesafesini koruyor sadece arabanın dur kalk yapışlarını fırsat bilerek sikini sürtüyordu. Bir, iki, üç, dört… Ben sesimi çıkartmadıkça yaklaştığını fark ediyordum. Hatta o kadar ilerlemişti ki artık elini de kalçamda hissediyordum. Duracak gibi değildi ve genel olarak bu tacizcilerden nefret ediyordum. Evet, bir kadını beğenebilirsin, uzaktan ona bakabilirsin ama böyle gidip taciz etmek çok yanlış!

Seks hikayesi başlangıcı olan ikinci adımı ben atmıştım. Yavaşça kendimi geriye doğru çekmiş, sertleşen sikini iyiden iyiye kalçamın arasında hissetmiştim. O kadar kalın ve büyüktü ki pantolonsuz halini de görmeyi hayal etmedim değil. Sürtüyor, parmaklarını iyiden iyiye kalçamda gezdiriyordu. İyice dolmuşun köşesine doğru çekilmiştik. Arkamız, önümüz, sağımız her yerimiz doluydu. Haliyle bizi fark edebilecek birileri de yoktu. Ben de bunu fırsat bilerek kendimi iyice adama teslim etmiş oldum. Artık sadece o bana değil ben de ona elliyordum. Çoktan pantolonunun fermuarını açmış, arasından sikini çıkartmıştı. Çok geçmeden kalçamda müthiş bir sıcaklık hissetim, boşalmıştı… Harikasın diyerek kulağıma fısıldıyor, boşaldığı yeri eliyle temizlemeye çalışıyordu. Bense devamını getirmem gerektiğini düşünerek bu durakta inelim, gel demiştim.

sex hikaye

Tacizcimi Tenhaya Çekip Sertçe Sikmesini İstedim

Adama hem hayatının ödülünü hem de cezasını vermeye beni taciz etmeye başladığı ikinci dakikada filan karar vermiştim. Net bir plan yoktu kafamda ama her halükarda ona istediğini vereceğimi biliyordum. Durakta indiğimizde evli olduğumu, çok belli etmeden biraz geriden takip etmesi gerektiğini söyledim. Sapık adam hiç sorgulamıyor büyülenmiş gibi ne diyorsam onu yapıyordu. Birkaç tane kamerasının çalıştığını bildiğim yerlerden geçtim. Daha sonra da tenhalığından emin olduğum bir yere girip, adamı yanıma çektim. Tam olarak burada sikiş hikayeleri başlangıç adımı gelmiş oldu. Düzgünce iki cümle dahi kurmadan demek beni sikmek istiyorsun he diyerek dudaklarına yapışmıştım. Ağzı leş gibiydi, yolda gelirken sigara içmişti. Ben de kullanıyordum ama seks yapacağım biri varsa mutlaka dişimi fırçalar ona da fırçalattırırdım. Bu yüzden uzun tutmak istemedim öpüşme faslını.

Madem beni sikmek istiyorsun o zaman hayatının en sert seksini yapacaksın, yoksa bırakır giderim diyordum. Bunu duyan sapık saçlarımı kavramış, bluzumu yırtmak istercesine çıkartmaya çalışıyordu. Daha sert diyerek onu kıvama getirmiş, tekrar sertleştirdiğim sikini bacaklarımın arasında hissediyordum. Saçlarımı iyiden iyiye yolacakmışçasına çekmeye başlamıştı, ellerimi bileklerimden kavramış, duvara yaslamıştı. Taytımın üstünden belirginleşen amıma doğru yarağını sürtüyordu. Yırt diyordum, taytımı yırt ve beni sik! Bunu duyan adam sorgulamadan yine dediğimi yapmış, taytımı yırtmayı başarmıştı. Külotumu aralayıp sikini sokması saniyeler sürmüştü. Daha sert diye bağırmaya başlamıştım ki ellerimi bırakıp ağzımı kapatmaya başladı. Her sertleştiğinde ben kaçmak istercesine kendimi kaçırıyordum. Daha önce cidden ben de bu kadar sert hiç sikilmemiştim. Aşırı zevk alıyordum sırtını yolmak istercesine tırnaklarımı geçirmiştim. Çimenlere uzandırmış, içimde gezinmeye devam ediyordu. Her köklediğinde kendini biraz daha kaybeder gibi oluyordu ama beni tokatlamasını söylediğimde yapıyordu. Bir iki derken yüzümün yandığını hissediyordum ki boşalmış bok çuvalı gibi üzerime yığılmıştı. Sen nasıl bir orospusun diyordu. O sırada benden beklediği şey ‘süperdi aşkım’ dememdi ama ben çığlık atmaya başlamıştım. Sapığım neye uğradığını anlayamamış, ne yapıyorsun diyerek üzerimden kalkıyordu. Korkmuştu, her halinden belliydi ve apar topar pantolonunu çekti. Bağırma diyordu, ağzımı tutmaya çalışıyordu ama başaramıyordu. Sesimin seviyesi arttıkça kaçmanın en doğrusu olacağını anlamıştı. Fakat o saatten sonrası tam bir faciaydı, bizi bulmaları araya alıp bir güzelce dövmeleri saniye sürmüştü. Kızarmış gözlerimle yardım edin diyerek ağlıyor, boş boş etrafa bakıyordum.

Demiştim tehlikeliyim diye… O adamla bir daha hiç karşılaşmak zorunda kalmadım. Kuaför salonumuza gelen tanıdık avukatımız sayesinde adamı içeride yaşlandıracak cezayı aldırmıştım. İllaki iyi haldi, aftı filan deyip kefeni yırtardı ama bu saatten sonra hiçbir kadına güvenmeyeceği aşikar. Vallahi ben anlatırken sulandım, sizler ne yaşadınız bilmiyorum ama hiç de hak etmediğini söylemeyin. Eğer ona bu dersi vermeseydim bugün beni, yarınsa başka kadınları taciz edecekti. Belki de onlardan biri sizi karınız, kızınız, kardeşiniz olacaktı. Başta da söylediğim gibi hem eğlencemi yaşadım hem de kendimce yargımı dağıtmış oldum…

 

(Toplam 1.256 ziyaret, Bugün 3 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.