Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Dul Anneme Kendi Doğum Gününde İteledim

Annem 39 yaşında kamu sektöründe çalışan kendine bakmayı bilen ve son derece güzel bir kadındır. Aslen Eskişehirliyiz ama annemin İzmir’e tayinin çıkması ile beraber 4 yıldır burada yaşıyoruz. Babamı hiç görmedim diyebilirim. Daha ben doğmadan geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiş. Annemin babama olan sevgisi her zaman öyle büyüktü ki yanında hiç bir zaman yabancı bir erkek görmemiştim. Evlenmeyi aklından bile geçirmiyordu. Aslında çok güzel hemen hemen her erkeğin dönüp bakacağı kitap gibi bir kadın. Beline kadar inen uzun sarı saçları, Buğday teni, mas mavi gözleri olan 1.70 boya sahip 70-73 kilo hafif balık etli mükemmel bir kadındır.

sex hikayeleri
Anneme Ait Gerçek Resim. Yazlıktan Kalan Bir Hatıra.

Maddi açıdan durumumuz gayet iyiydi. Annemin işi ve babamdan kalan 2 yazlık, 16 metre küçük bir tekne ve 1 apartman dairesinin kira gelirleri ile gayet güzel geçiniyorduk. Annem çalışmasa da babamdan kalanlarla fevkalade geçinebilirdik. Ama annem çalışmayı sevdiğinden ve işini severek yaptığından bırakmak istemedi hiç. Annem bana çok düşkün, gözümde hiçbir şey bırakmayan devamlı mutlu etmeye çalışan el üstünde tutan biriydi. Arkadaş ortamlarımda bile her şeyin en iyisine sahiptim. Babasız büyüdüğümü hissettirmemek için çok mücadele ediyordu. Bu arada bende 19 yaşındayım. Spora olan ilgimden yaşıma göre daha gelişmiş bir yapıya sahibim. Annemin yanında hep kocası sanılmışımdır. Tabi bu benim büyük görünmemden ziyade annemin yaşına göre çok çok genç görünmesindeydi. Annem beni yanında gezdirirken gururlanır hatta çoğu yerde hava bile basardı. Arkadaş gibi davranır hiç bir kural ve disipline tabi tutmaz özgür yetişmemi isterdi. Annem bu yıl 40 yaşına girecekti. Hali ile kendince yaşlandım kompleksine kapılmıştı. Oysa gayet güzel hatta genç kızlara taş çıkarırdı. Annem için özel bi program yapmak istiyordum. Bu seneki yıllık iznini ağustos sonlarında ve kendi doğum gününde kullanmasını istedim. Kafamda kurduğum tatil planlarını hayata geçirmeye çalışıyordum. Bize ait olan yazlıklar ve tekne her sene yıllık izin süresinde rezerve dışı bırakılır bizden sonra anlaşmalı tur şirketine kiraya tekrar verilmeye devam ederdi. Herşey istediğimiz gibi ilerliyordu annem izin konusunu çözdükten sonra tur şirketine tarih bildirip rezerveleri kapattırdık. Daha 10 gün vardı ama Uçak biletlerimizi de ayarlamıştık.

Ben anneme alacağım hediyenin telaşına annem ise 40 yaşına girmenin heyecanı ile geçiriyordu günlerini. Derken yola çıkma zamanı gelmişti. Milas havaalanına inip taksiyle yazlığa doğru yola koyulduk. Yazlığımız bodrum merkeze uzak göltürkbükü tarafında cennet koyuna yakın denize sıfır mükemmel bir yerdeydi. Yazlık şirket tarafından işletildiği için temizliği yapılmış bir şekildeydi. Eşyalarımızı yerleştirip tatil havasına çoktan girmiştik. Annemin doğum gününe 3 gün daha vardı. Ben onun için çok özel bir etkinlik düzenlemek istiyordum. Her sene devamlı geldiğimiz için bodrumda hatrı sayılır bir çevrem vardı. Merkezde güzel bir mekanda loca ayarladım. Doğum günü pastası, kompeti ve hava fişeklerine kadar organize edip mekana ödemeyi yapıp eve geri döndüm. Annem durumdan habersizdi ve güzel bir sürpriz olacaktı onun için ki fazlası ile hak ediyordu. O gün ve bir sonraki günler rutin tatilimize devam ettik. Doğum gününün sabahında erkenden uyanmıştık. Spa merkezinde güzel bi masaj, sahuna ve hamam keyfi bizi bekliyordu. Beraber aynı odada  2 tane Tunuslu güzel masör hatunların ellerine bırakmıştık kendimizi. Yarım yamalak Türkçeleri ancak vardı. Ben kızlara kur yapıyor asılıyordum. Annem olanlara gülüyor ve “istersen ben çıkayım beyefendi” diye şaka yapıyordu. “yok anne ya şakalaşıyorum kızlarla” öyle farklı bir arzum yok” deyince. “Neden olmasın genç adamsın” diye cevapladı. Anladım beni yokluyordu. Ne kadar şakadayım ne kadar ciddiyim kızlara olan davranışımı ölçüyordu. Konuyu kendi üzerimden atmak için “Bence senin ihtiyacın var anne biz çıkalım erkek masör gelsin istersen” dedim. Kıpkırmızı oldu suratı:)) Kızmadı ama susup konuyu kapattı. Bir müddet gözlerimi kapattım ve masajın seyrine bıraktım vücudumu. Az önce anneme sorduğum sorunun cevabını kafamda kendimce bulmaya çalışıyordum.

Sahi annem yıllardır seks ihtiyacını nasıl karşılıyordu diye aklımdan abuk sabuk düşünceler geçiyordu. Haklıydım ama yıllar olmuştu babam öleli annemin yanında hiç bir erkek ben asla görmedim. Ama ne yapıyordu kendini nasıl tatmin ediyordu sonuçta herkes gibi oda bir insandı ve kadınsal ihtiyaçları olacaktı. Ben seks düşkünü bir adam değildim ama daha önce yaşadığım bir kaç tecrübe ve kız arkadaşlarımın da kendi ağızlarından “Zaman zaman biz kadınlarda sekse ihtiyaç duyuyoruz bir erkek kadar olmasak ta” şeklinde yaptıkları goy goy muhabbetlerini düşünürken, masajın bittiğini söyleyen masörün sesi ile irkildim. Havlularımıza sarılıp hamama sefasına doğru ilerlemeye başladık. Hamam yerinde bizden başka 2 çift turist vardı pek kalabalık değildi ortam. “foşur” “foşur” akan hamam suyunun taşına oturdu annem. Hamam tasına doldurup doldurup vücuduna yavaş yavaş su döküyordum. Annemin narin vücudunun üzerinden akan su tanelerini izliyordum. Şeytan aklıma girmişti bir kere kafama saplanan “Acaba nasıl tatmin oluyor?” sorusuna yanıt arıyordum ki. Annemin elindeki tasla yüzüme, yüzüme attırdığı buz gibi suyla kendime geldim. Bir müddet suyla şakalaşıp güzel bir köpük ve keseden sonra saunaya geçtik. Annem nefes darlığından çok kalamadığı saunamı kısa sürdü. Zaten eve dönüp akşam için hazırlanmamız gerekecekti. Annem sürprizden habersizdi merkezde ki mekanlardan birine ünlü bir sanatçının geleceği söyleyip bir şeyler içip eğlenelim diye kandırmıştım. Fakat az çok tahmin ediyordu sonuçta doğum gününü unutmayacağımdan emindi.

Akşam saat 21:00 olmuştu. Ben annemden özel kıyafetler giymesini istemiştim. Gideceğimiz yerde çiçek gibi parlamalıydı çünkü bu onun gecesiydi. Ben hazırlanıp aşağı çoktan inip annemi beklemeye başladım. Yarım saat 40 dakika sonra annem üst kat merdivenin başında belirdi. Üzerinde ki boydan kırmızı mini elbiseyi, beline kadar saldığı sarı uzun saçlarla süslemesi ve hafif topuklu ayakkabısının ayak bileklerinden dizlerine kadar saran ipi bile harikaydı. Dudaklarına elbisenin renginde sürdüğü kırmızı renk rujun uzun kirpikleri ve mavi gözleri ile bütünleşip kartpostal gibi duruşu anlatılamazdı.

 • Annem “Nasılım?”
 • Ben “Birde nasılım diye soruyormusun?” “Harikasın Tabiki”
 • Annem “Çok abartılımı oldu sanki”
 • Ben “Hayır anne gayet sade ve güzelsin”
 • Annem “O zaman gidebiliriz”
 • Ben “Gidelim gitmesine ama kolumdan çıkmak yok bu gece”
 • Annem “Neden”
 • Ben “Ne demek neden bu güzelliğe herkes yanaşır kıskanırım”
 • Annem “Off abartma be sende o kadarda değil”
 • Ben “Anne gerçekten abartmıyorum lütfen anlayış göster!”
 • Annem “İyi peki tamam zaten her yerde kocam sanıyorlar seni kazık kadarsın yanımda” diyerek bastı kahkahayı.

Mekana geldiğimizde gece herkes için yeni başlıyordu. Bizim için ayrılan loca sahnenin tam önünde mekanın en güzel masasıydı. Doğum günü konseptine 1.5 saat kadar daha vardı gece tam 12 ye 5 kala olacaktı. Masamız çoktan donatılmış ufak ufak alkol eşliğinde sahne alan sanatçıları dansçıları izliyorduk. Annemin de keyfi gayet yerindeydi. Ve 40 yaşında olmasına rağmen mekandaki en geçerli kadınlardan biriydi. Gözlerimle etrafı kontrol ediyor anneme bakan gözler var mı diye kendimce kıskançlık ediyordum. Annem anlamış olacak ki

 • “Ne oldu ya yerinde duramıyorsun geldiğimizden beri”
 • Ben ” Görmüyormusun herkes sana bakıyor yada ben öyle hissediyorum”
 • Annem “Ya bırak kim bakarsa baksın benim yanımda aslan gibi oğlum var”
 • Ben “Evet bende bundan korkuyorum zaten oğlun olduğumu bilmeden bu kadar süzüyorlar birde oğlun olduğumu anlarlarsa vay halimize”

Annem elindeki viskiyi fondip yapıp tekrar bana dönüp dudaklarıma öpücük kondurdu. Ve kulağıma “Ben oğlumu öptüm onlar sevgilimi öptüm sandı” Şimdi rahat olabilirsin diyerek beni mutlu etti. O an neye uğradığımı şaşırdık rujunun tadı dudağımda kalmıştı. Dilimle dudaklarımı ıslatıp tadına iyice varmaya çalışıyordum. Annem tekrar dönüp gülerek “Ne o tadı damağında mı kaldı” dedi. Şaşkındım. Saat bayağı ilerlemişti ve doğum günü konsepti başlamak üzereydi. Annem çakırkeyfi yakalamış müziğe kendini kaptırmış dans ediyordu masada. Kompetilerin patlaması ve daha önceden masamızın kenarlarına bırakılmış yıldız saçanların alev alması ile masamıza renk gelmişti. Sahneden iyiki doğdun anonsları, kocam pastanın gelmesi ve o anki ambiyans annemi çok çok mutlu etmişti. Ayakta duran annem ellerimden tutarak beni de ayağa kaldırıp kulağıma “Çok teşekkür ederim canım oğlum” diye fısıldadı. İki eli ile yanaklarımı avuçlayıp dudağıma tekrar öpücük kondurup bu sefer 20 sn hiç çekmedi dudağını herkes bize bakıyordu. Ama sonuçta kimse anne oğul olduğumuzu bilmiyordu. Pastayı getiren bayan garsonlardan birinin anneme birşeyler söylediğini gördüm. Annemle beraber bana bakıp gülüştüler tekrar yerimize oturduğumuzda neler olduğunu sordum.

 • Annem “Birşey olmadı yahu iyi seneler dileğinde bulundu. Ha birde seni gerçekten sevgilim sanmışlar çok şanslı olduğumu söylüyor” dedi gülerek

Annem le beraber deliler gibi eğleniyorduk. Arada belinden kavrayıp sarılıyordum kafamı boynuna sokup masumca öpücükler kondurarak danslar ediyorduk. Gece inanılmaz güzel geçiyordu. Ne kadar alkol aldık hiç bilmiyordum. Ama kafalarımız kıyaktı. Gecenin sonuna yavaş yavaş ilerliyorduk. Gece saat 4-5 civarı olmuş mekandan ufak ufak çıkışlar yapılıyordu. Taksiye atlayıp evin yolunu tuttuk bizde. Annemin kafası da en az benim ki kadar güzeldi beraber arkaya oturduk. Başını omuzuma yaslayıp eli ile elimi tutup ” teşekkür ederim herşey için canım oğlum” diye mırıldanıyordu. Araçtan indiğimizde annem  iyice kötü olmuştu yürüyecek hali yoktu. Sabaha karşı olduğundan sokakta kimse yoktu. Annemi kucağıma tek hamleyle kucağıma alınca annem “vuhuuu” dedi gülerek şaşırtıyorsun beni bırak yürürüm dese de indirmedim koca bi bebek vardı kucağımda. Annem “En son senin temelini attığımız gün baban kucaklamıştı beni” diyerek gülmeye devam etti. Aslında tam zamanıydı sabah aklımdan geçenleri sormanın. “O günden sonra kucaklayan olmadı mı ki anne” dedim aniden.

 • Annem ” yok be oğlum babana bunu nasıl yapardım”
 • Ben “E tamamda anne sonuçta sende bir kadınsın”
 • Annem ” Amma ne kadın ben bile unuttuğum kadınlığımı”
 • Ben “Sen bu güzelliğinle kaç tane erkek üzersin anneciğim”
 • Annem “Doğum günüm diye mi bu iltifatlar”
 • Ben “Hayır anne ne alakası var sen gerçekten güzel bir kadınsın”
 • Annem “Beni beğeniyorsun yani”
 • Ben “Beğenmek ne kelime bu gün ki haline annem olmazsan aşık olacaktım”
 • Annem “hahahahaha”
 • Ben “Gülme anne ya gerçekten şarap gibisin” diyerek iltifatlara devam ettim.

Yorulmuştum üst katta odasına kadar getirip yatağına uzattım. Mini elbisesi her yerden açılmış yatakta annemin içindeki beyaz dantelli külotu bile görünür olmuştu. Aslında üzerini değiştirme bahanesi ile annemi tamamen soyundurup izleyebilirdim. Ayağında dizlerine kadar iplerini dolandırdığı ayakkabısını çıkarmak için eğildiğimde yatağa uzanmış olan annenim bacak aralarında terden hafif ıslanmış külotu tam karşımda duruyordu. Kendine gel oğlum o senin annen diyerek odadan çıkmak istesem de anneme olan arzum beni kapıdan geri dönderdi. Tekrar yanına yaklaşıp bacaklarını okşama başladım. Kendime hakim olamıyordum elimde değildi vücudumu saran ateş annemle sönecekti. Belki oda isterdi yıllardır erkek görmemişti sonuçta. Tüm cesaretimi toplayıp eteğini beline kadar sıyırdım. Beline kadar çıkarmıştım eteğini mütiş bir haz sarmıştı bedenimi ne kadar durmak istesem de duramıyordum. Belinden kavrayıp doğrultmaya çalıştım. Üzerinden elbisesini tamamen çıkarmak istiyordum. Elimi beline atmamla doğrulması bir oldu. Ben mi çekmiştim o mu gelmişti o an alamadım. Çokta umrum da değildi zaten. Elbiseyi tamamen üzerinden aldığımda, sutyeninden taşacak kadar dolgun memeleri ve külotunun üzerinden bile belli olan etli amcığı gözlerimin önündeydi. Boncuk boncuk ter atıyordum o an acaba annemle aramıza uçurumlar girermiydi bu davranışımdan sonra diye düşünüyordum. Ama ne olursa olsun annemin üzerini kapatıp odadan çıkma fikri asla yoktu kafamda. Külotunu iki yandan tutarak yavaş yavaş aşağı çekmeye başladım. Annem sağa sola kıvranıyor sanki farkında olmadan külotunu çıkarmama yardımcı oluyordu. Hızlı bir hamleyle dizine kadar çekmiştim külotunu. Gördüğüm manzara inanılmaz güzeldi annemim amı kız arkadaşlarımın kine göre daha etli ve am dudakları daha iriydi yaşından dolayı olabilirdi. Daha yeni tıraşlamış ter temiz adeta kaymak gibiydi. O an o kadar tedirgin hissediyordum ki cesaret edip sütyenini çıkartamadım. Bacaklarından aşağı külotunu tamamen çıkarıp kenara attım.

Kendi üzerimdekilerden de kurtulup tamamen çıplak bir şekilde kalmıştım. Sikimi ilk defa bu şekilde görüyordum ya o anın tedirginliği yada anneme olan arzumdan sikimin damarları çıkmıştı resmen ortaya neredeyse patlayacak gibiydi. Daha fazla dayanacak halim kalmamıştı annemi yavaşça yatağın ucuna doğru çekip bacaklarını iyice araladım. Elimle tutuğum sikimi amının üzerinde yavaşça gezdiriyor deliğini bulmaya çalışıyordum. Sikimin ucundan akan zevk sularım annemin amını kayganlaştırmıştı. Sikimi annemin amımın üzerinde gezdirdikçe kuduruyordum. Bir kaç dakika sonra yavaş yavaş deliğine iteleme başladım. Ne kadar da zorlasam girmiyordu bacaklarını iyice sağa sola yatırıp tekrar denedim. Ama yine olmadı bir yandan korkuyor bir yandan içine girmek için deli oluyordum. Sikimi geri çekip ağzımda biriktirdiğim tükürüğü eğilip mis gibi kokan amına bıraktım. Sikimi tekrar amının üzerinde gezdirmeye ve tükürükle iyice kayganlaştırmaya çalışıyordum. Deliğine tekrar dayadım sikimi annem hiç tepki vermiyor kafasını yana devirmiş uyukluyordu. Sikimle tekrar deliğine baskı yapmaya başladım. Daha sert bir şekilde iteliyordum. Çabalarım sonuç vermişti  “loop” çıkan sesle sikimin kafası annemin amına yerleşmişti. Sikimi iteledikçe annemim surat ifadesi değişiyor yüzün belli belirsiz kasılmalar oluyordu. O hali beni daha çok etkilemişti ve durmaya asla niyetim yoktu. Daha hızlı git gel yapmaya başladıkça annemden “ığğğğğ” “ıhhhh” diye kısık kısık sesler çıkıyordu. Boşalmak üzereydim içinden çıkarmak istemiyordum ama içine boşalırsam da sabah anlayabilirdi. Sikimi içinden çıkarıp göbeğinin üzerine boşaldım. Ve kendimi annemin yanına atıp uzandım. Gözlerimi tavana çakıp olanları idrak etmeye çalışıyordum inanılmaz zevk almıştım. Ama annem bunu anlarsa sonucunda neler olurdu diye hesap yapmaya çalışıyordum.

Bir anda yerimden kalkıp banyoya koştum elime geçirdiğim havluyla geri dönüp annemim göbeğindeki döllerimi temizledim. Külotunu giydirip yatağa güzelce yatırıp üzerini çarşafla kapatıp odadan ayrıldım. Odama girer girmez kendimi yatağıma attım az önce yaşadığım zevkin ve günün yorgunluğu ile uykuya dalmışım.

Öğlen sonu ancak uyanabilmiştim saat 14.30 civarıydı. Hemen yataktan çıkıp evin içinde anneme bakınmaya başladım. Herşey yolunda gibi  gözüküyordu annem mutfakta şarkı mırıldanıyor kahvaltı hazırlığı yapıyordu. Hemen yanına gidip

 • “Günaydın anneciğim”
 • Annem “Günaydın canım oğlum”
 • Ben “Dün geceyi nasıldı?” diye sordum doğum gününü sorma bahanesi ile neler hatırlıyordu çok merak ediyordum.
 • Annem “Sen dünyanın en güzel şeyisin canım oğlum diyerek” yanağımdan öptü.
 • Ben “Böyle düşünmen beni çok mutlu etti anneciğim”
 • Annem “Her anlamda süperdin” deyince neyi kast ettiğini çözmeye çalıştım.
 • Ben “Nasıl yani her anlamda?”
 • Annem “Hadi hadi kahvaltıyı taşımama yardım et bırak gevezeliği” diyerek konuyu geçiştirdi

Kahvaltı da annem “bu gün beni tekneyle cennet koyuna götürürmüsün oğlum” diye sordu. “Tabi ki anneciğim” Dedim. Kahvaltıdan sonra hemen küçük bir çanta hazırlanıp tekneye geçtik. Güneş hala tepemizdeydi ben kaptan köşkünde annem tekenin burnunda güneşleniyordu. Annemi rahatlıkla izleyebiliyordum. Tam önümde güneşleniyordu. Dün gece dokunmaya cesaret edemediğim büyük memelerine takılmıştı gözüm. Rotayı ayarlayıp açık denizde kendi haline bıraktım tekneyi. Yanına gidip

 • “Sana güneş kremi sürmemi istermisin anneciğim” diye sordum
 • Annem ” Çok iyi olur tatlım ya kuru kuru yanmak zarar verir”
 • Ben ” Seve seve” diyerek çantaya doğru kosup kremi aldım.

Annem yüzü güneşe dönük sırt üstü yatıyordu. Hiç rahatsız etmeden ayak bileklerinden başladım kremlemeye. Anneme dokunur dokunmaz sikim yine kazık gibi olmuştu. Annem gözlerini kapatmış güneşin keyfini çıkarıyor bende ona dokunmanın zevkini yaşıyordum. Biraz sonra baldırlarına kadar çıkmıştım. Bacakları ile gövdesinin birleştiği kısma çokta yaklaşamıyordum. Vereceği tepkiyi hesaplayamıyordum çünkü. Karın boşluklarından göğüs altlarına kadar tane tane ilerleyip annemin vücudunun keyfini çıkarıyordum. İnanılmaz güzel bir vücudu vardı. 40 yaşında olmasına rağmen bacaklarına küçük bir selülüt bile yoktu. Diri ve sımsıkı bir tene sahipti. Memelerini avuçlarımda sıkarcasına ovalayıp emmek isteğine dalmıştım. Annem gözlerini açıp

 • “Ne o neye daldın” dedi gülerek anlamıştı memelerine baktığımı
 • Ben “Hiç hiç anne”
 • Annem “Küçükken eme eme uçlarını hep çatlatırdın”
 • Ben ” Abartma anne ya”
 • Annem “Abartmıyorum vallahi dişlerin çıktıktan sonra mahvediyordun”
 • Ben “Bu kadar güzel memelere verdiğim zarardan dolayı özür dilemek isterim efendim” dedim gülerek
 • Annem “Salak şey hala küçük bir çocuksun benim için”
 • Ben “Hala küçük bir çocuksam” dedim ve cümleyi bitiremedim
 • Annem “Eee hala küçük bir çocuksan?” diyerek söylediğimi tekrarladı
 • Ben “Evet hala küçük bir çocuksam beni emzirsene anne” Diyerek sütyenin üzerinden memelerini avuçladım.

Annem hiçbir şey söylemiyor ve tepki göstermiyordu. Memelerine iyice yaklaşıp memelerinin ortasına bir öpücük kondurdum. Annem hala sessizdi. Ya beni kırmak veya utandırmak istemiyordu. Yada kendisi de istiyordu. Başka bir seçenek yoktu çünkü. Daha da ileri giderek sex hikayeleri sütyenini elimle aşağı çektim sim siyah meme ucu gözlerimin önündeydi. Annem hala tepki göstermiyor ve sessizliğini koruyordu. Memesini ağzıma alıp yalamaya öpmeye başladım. Meme uçları sımsıkı ve sertti. Annemin eli ile kafamı göğsüne bastırmasından anlamıştım ki oda bu işe onay veriyordu. Sütyenini tamamen üzerinden alıp 2 memesini de rahatça yalayabilecek kadar açıkta bırakmıştım. Denizin ortasındaydık kimsecikler yoktu etrafımızda. Annemi denizin ortasında sikecektim. Annem gözlerini kapatmış hiç konuşmuyordu. Boyun kısmandan başlayıp memelerine kadar emiyordum nede olsa artık iznim vardı. Memelerini kaldırıp alt kısımlarına kadar yalıyordum. Daha da aşağı kayıp göbek deliğine kadar inmiştim. Dün gece korkarak siktiğim amcığı bu kez denizin üstünde keyifle sikecektim. İnanılmaz zevkli olacaktı. Babama dan sonra en az 19 yıldır sikilmeyen olgun annemin amını sikecektim. Külotunun üzerinden annemin amına öpücük atıyordum annem resmen kıpır kıpır kıvranıyordu. Ellerimi külotunun iki yanlarına atıp çekmek istedim. Ama annem

 • “Lütfenn yapma oğlum” diyebildi kısık bir sesle
 • Ben “Bunu çok istiyorum anne”
 • Annem “Biliyorum dün gece uyanıktım”
 • Ben “E daha ne o zaman anne”
 • Annem “Ben senin annemim yaptığımız çok yanlış” diyerek ayağa kalktı. Tamamen doğrulmuştu.

Gözlerine bakarak sen uzun zamandır yalnız bir kadınsın babamdan sonra bir hayatın olmadı neredeyse tüm hayatını bana adadın. Biliyorum dün gece sende yıllar sonra kadınlığını benimle tattın. Diyerek ellerimle yüzünü avuçlarımın içine alıp ikna etmeye çalışıyordum. Annem tekrar

 • “Ben babandan sonra kadınlığıma kilit vurdum”
 • Ben “Neden anne neden bu sana haksızlık değil mi?” Babam öldü ama sen hala yaşıyorsun ve bazı şeylere senin de ihtiyaç duyduğunu anlayacak yaştayım. “Bir başkası ile yaşaman daha mı hoş olur annem”
 • Annem “Dün gece yıllar sonra içim de hissettiğim şey bam başkaydı” diyerek kafasını çevirdi.

Elimle yüzünü tekrar kendime çevirip gözlerinin içine bakarak ” il ve son olacak anne lütfen” dedim. Cevap vermese de tekrar yerine uzanmasından anlamıştım istediğini. Hemen bacaklarında yerimi alıp iyice ayırdım. Yıllar sonra ilk defa olacağı için onun zevk alması benim için çok önemliydi. Dilimi amına değdirdiğimde poposu havalandı sanki tüm iştahımla yalamaya emmeye devam ediyordum. Annemin kıvranışları beni daha da mutlu ediyordu. Am dudaklarını ağzımda dakikalarla bırakmadan somurdum resmen. Annem kriz geçiriyordu sanki ahhlayıp ohhlamaya utanıyor gibiydi sanki. Sessiz bir şekilde kasılma nöbetleri geçiriyordu. Daha fazla dayanamadı ve yıllar sonra yaşadığı orgazmın zevki ile “hoooohh” “ohhhhh” “ığğğğ” diye sesler çıkararak doğrulmakla yatmak arası gidip geliyordu. Annemi o şekilde görünce kötü bir şey olduğunu bile düşündüm. Epilepsi nöbeti geçiriyordu sanki. Yüzüne yavaş yavaş tokat atıyor “anne” “anneee” diyerek kendine getirmeye çalışıyordum. Az sonra “ii iyi iyyim” diyebildi kekeleyerek. Baldırlarını karnına dayayıp bacaklarını omzuma alarak üzerine abandım. Şınav çeker gibi uzanıp parmaklarımla kendimi havaya kaldırdığım bir pozisyon alarak kazık gibi olmuş sikimi annemin amına sokmaya çalışıyordum. Bir iki denedim ama girememiştim annem eli ile bi anda sikimi kavrayıp deliğine yerleştirdi o an içim kıyamet yeriydi. Anlatamayacağım bir haz ve zevkle annemin daracık amına girecektim. Amı vıcık vıcıktı ama yine de zorlanıyordum girerken. Ben zorladıkça annemin yüzünün şekli değişiyor kendi dudaklarını ısırıyordu. O halini gördükçe dahada zorluyor bir an önce annemi yarrağa doyurmak istiyordum. “Cuuuk” diye oturmuştu sikim köküne kadar annem derin bir iniltiyle “ohhhhhhhhhh” “ahhhhhhh” diye bağırıyor beni deli ediyordu. Üstünde zıpladıkça ikimizde zevkten dört köşe oluyorduk. Aldığı zevkin yüz mimiklerine yansıması dudaklarını kanatırcasına ısırması ve “ohhhh” diye çıkardığı seslere daha fazla dayanamadım ve “Anneeeeeeemmmmm” diyerek üzerine yığıldım. 10 – 15 dakika kadar hiç kıpırdamadan o şekilde uzandık ikimizde aldığımız zevkten memnunduk. Kafamı kaldırıp annemin yüzüne baktığımda utandığını hissediyordum. Yaklaşıp dudağından öpmek istediğimde kafasını çeviriyordu.

O günden sonra 2 gün annem benden kaçıyor göz göze geldiğimiz anlarda gözlerini dahi çekiyordu. Kızgın değildi ama çok utandığı her halinden belli oluyordu. Sonuçta altında inim inim inleyerek orgazmlar yaşadığı kişi oğluydu. 3. günün sabahı salonda otururken aşağı doğru inişini duydum. Beni görünce tekrar dönmek istedi ama yerimden kalkıp kolundan yakaladım.

 • “Neden böyle yapıyorsun anne”
 • Annem “Birde neden diye soruyormusun”
 • Ben “Evet soruyorum”
 • Annem “Yıllar sonra kadınlığımı oğlumla yaşadım. Altında inim inim inledim”
 • Ben “Bu seni neden utandırdı ki sonuçta ikimizde istedik”
 • Annem “Ya ben senin annenim annen bunu nasıl yaptık” diye iyice hayıflandı.
 • Ben “Bak anneciğim böyle düşünürsen bizim aramızdaki her şeye zarar verirsin”
 • Annem “O ne demek öyle?”
 • Ben ” O demek işte o zaman bende bundan sonra seninle aynı çatı altında kalmam madem benden kaçıyorsun”
 • Annem “Ben sensiz ne yaparım giderim ne demek” diyerek yelkenleri suya indirmişti bile
 • Ben ” O zaman bana bu şekilde utanarak bakma”
 • Annem “E ne yapağız unutalım o zaman”
 • Ben “Ya ne unutması anne ne unutması” diye çıkışmaya başladım.
 • Annem “Unutmayıp ne yapacağız ya oğlum”
 • Ben ” Anneciğim bak herkese göre daha güzel bir yaşantımız ve maddi imkanımız var”
 • Annem “eeeeeee yani?”
 • Ben “Aramızda yaşanan bu ilişkiden kimin haberi olacak ki senin de buna ihtiyacın var” diyerek annemi ikna etmeye çalışıyordum.

Annem bir şey söylemiyordu ama durumu da kabullenmişti. Konuyu o şekilde kapattık. Annem bir daha bana hiç itiraz etmedi. O günden sonra tatil boyu denizin içinde bile siktim annemi tüm imkanlara sahip olmanın mutluluğu anlatılamaz. Sabah erken saatlerde kalkar tekneyle açılır koy koy gezerdik kimsenin olmadığı bir sabah annemi cennet koyunda bile siktim. 1 ay sonra aramızda neredeyse utanma kelimesi kalmamıştı beraber duş alıyor evin içinde kıyafetle gezmiyorduk. Annemim babamın dahi sikmediği götünü bana siktirmesi de teşekkür etmesinin başka bir yoluydu diğer hikayelerimde tatil boyu olanları ve annemi götten nasıl siktiğimi sizlerle de paylaşacağım.

(Toplam 23.379 ziyaret, Bugün 19 )
Yorumlar

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.