Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Eniştemle Beraber Teyzemi Sikmek Çok Güzeldi

Benim ismim Emre, eniştemle çok iyi anlaşırız. Ailem çok geniş bir aile olduğu için de dediğim gibi ailemin içinde ki her fert ile çok iyi anlaşırım ve çok iç içeyizdir. Eniştem de çok iyi anlaştığım insanlardan biridir, onunla birlikte yapmadığımız aile içi seks hikayeleri kalmıştı onuda yaptık. Sarhoş mu olmadık, güzel bir kadını becermeye beraber mi girmedik baya bir şey yaptık işin açıkçası. Bundan 1 sene önce ailecek tatile gitmiştik. Uzun süredir ailemle birlikte tatile gitmediğim için benim içimde bir heyecan vardı. 18 yaşıma yeni basmıştım ve ailemle tatile gittiğim zamanlarda ilk defa tek başıma takılabilecektim. Antalya ya gidiyorduk ve Antalya’da kendimi çok yakın hissettiğim, çok iyi anlaştığım arkadaşlarım vardı. Antalya ya gitmeden önce de arkadaşlarıma haber verdim ve oraya geleceğimi söyledim. Antalya’ya gittikten sonra tabi ki sizin de tahmin edeceğiniz gibi arkadaşlarıma haber verdim ve geldiğimi söyledim. Geldiğimi söyledikten sonra arkadaşlarım beni karşıladı ve onlarla takılmak için ailemin yanından ayrıldım. Güzel bir gece kulübüne gittik ve güzel bir gün geçirdik, ondan sonra ki gün de yanlarında kalacaktım ve ailemden nasıl izin alacağımı bilmiyordum. Sonra öğrendim ki ev tuttuğumuz için eniştem ve teyzem de bizim yanımıza tatile geliyormuş.

Annemler tabi bu durumdan dolayı baya bir sevinçlilerdi ve bende bu durumu çok iyi kullanıp arkadaşlarımın yanında kalabilmek için ailemden çok basit bir şekilde izin aldım. İzin aldıktan sonra arkadaşlarımın yanında kalabileceğim için çok mutluyum. Arkadaşlarım ile bir önceki günü tekrarlayıp yine çok eğlenmeyi ve dağıtmayı düşünüyorduk ama bu sefer çok farklı bir planımız vardı. Bu sefer hem dağıtıp hem de karı sikecektik. Arkadaşlarımdan olan Ulaş pek fazla sosyal bir insan değil ve kadın konusunda gerçekten de büyük sıkıntılar yaşıyor. Bunu bildiğim için de Ulaşın karıya gitme isteğini kabul ettim. Dün olduğu gibi yine güzel bir mekana gittik ve kafayı çektik. Ondan sonra Ulaşın internet üzerinden bulduğu bir kadınla para karşılığı birlikte olmak için yola çıktık. Yola çıktıktan sonra beni Eniştem aradı ve nerede olduğumu sordu. Ben de eniştemle çok yakın olduğum ve her şeyimi enişteme anlattığım için ona ne yapacağımızı açık açık söyledim. Eniştem de tam tahmin ettiğim gibi ben de geleceğim ve size katılacağım tabi sizin için mahsuru yoksa dedi ve ben de eniştemle eğlenmeyi ve vakit geçirmeyi sevdiğim için eniştemin isteğini kabul ettim.

aile içi seks hikeyeler

Eniştem yanımıza gelmişti ve bizim de kadına gitme süremiz biraz aksamıştı. Eniştemin moralinin bozuk olduğunu anladığım da biraz daha alkol almak istedim ve bir parka oturduk. Neyse 1-2 saat oturduktan sonra Ulaşın pek fazla yerinde duramadığını ve planı bozduğumuz için bize kızdığını fark ettim ve gitmemiz gerektiğini söyledim. Eniştem de arabayla geldiği için eniştemin arabasına bindim ve iki araba kerhaneye gidiyorduk. Kerhaneye giderken gitmemiz gereken yol biraz uzun olduğu için eniştemle konuşma fırsatı yakaladım ve neden moralinin bozuk olduğunu sordum. Ben nasıl ki enişteme karşı kendimi yakın hissediyorsam eniştem de bana karşı kendini yakın hissettiği için karısıyla olan sex sıkıntılarını anlatmaya başladı ve bana öğüt vermeye başladı. Ben böyle olacağını bilseydim evlenmezdim, böyle seks hayatı olmaz, böyle cinsel hayat olmaz olsun gibi birçok cümle kurarak muhabbetimize devam etti ve anlatmaya devam etti.

Bana o kadar çok şey anlatıyordu ki ben de bir yerde anlattıklarını kaçırdım ve enişteme bir şey anlamadığımı söyledim. Eniştem de kısa ve özet geçeceğim sana ama her şey aramızda kalacak olur mu dedi, ben de tabi ki olur enişte bu konuda hiç aklın kalmasın konuştuğumuz her şey aramızda kalacak dedim. Eniştem de teyzenle aramızda cinsel konuda büyük bir problem var ve çözemiyoruz dedi. Ben de problemi sordum doğal olarak, eniştem de teyzen grup yapmak istiyor ve bu konuda hiç tavizim yok benim dedi. Ben şok olmuştum, sonuçta evli olan insanlardan birisi grup yapmak istiyordu ve bunu isteyen kişide benim annemin kardeşi teyzemdi. Bu isteğini duyduğumda gerçekten çok şaşırmıştım ve ne diyeceğimi bilememiştim. Ben de sen ne düşünüyorsun bu konuda deyince, eniştem böyle şey mi olur ben başka bir kadınla birlikte teyzenin de olduğu bir grup seks düşünmüyorken teyzen nasıl böyle bir şey düşünüyor diye sordu.

Ben buna cevap veremedim ve işin açıkçası enişteme çok hak veriyordum. Neyse biraz daha konuştuktan sonra varmıştık ve Ulaş kerhaneye girdi biz biraz daha arabada konuştuktan sonra girmeyi düşünüyorduk eniştemle. Eniştemin aile içi sex hikaye anlatmayı sevdiğini biliyordum ama alkollüyken de bunları anlatacağını düşünmüyordum ben hala şok bir durumdaydım ve olayı anlamaya çalışıyordum ama anlamakta çok zorluk çekiyordum. Ben olayın şokunu atlatamadığım için enişteme biz buradan uzaklaşalım başka bir yere gidip konuşmaya devam edelim bizim çocuklar takılsın burada dedim ve eniştem de kabul etti. Arkadaşlarıma haber verip eniştemle oradan ayrıldık. Yine yolda giderken bana çok değişik bir teklifte bulundu, bana teyzenle seks yaparken yanımızda sen de olur musun dedi. Ben de bunun üzerine enişte sen ne diyorsun kafayı mı yedin gibi bir tepki verdim haklı olarak. O da ben yabancı birinin teyzeni sikmesini istemiyorum biri sikecekse teyzeni sen sik istedim dedi. Ben de kafası güzel diye pek aldırmadım bunu sanki sitem ediyormuş ve dalga geçiyormuş gibi geldi ama bir süre sonra anladım ki hiç de dalga geçmiyor. Beni bir şekilde ikna etti ve arabayla gidip teyzemi aldık. Teyzemi aldıktan sonra bana çok büyük bir utanma geldi ve ne yapacağımı bilemedim. Teyzem arabaya bindikten sonra ben arkaya geçmek istedim, eniştem de sen arkaya otur dedi. Ben arkaya oturduğum da teyzem de arka koltuktan inmemişti ve yanımda oturuyordu. Bir yere gidiyorduk ama nereye gittiğimizi bilmiyordum.

En sonunda bir otele vardık ve otele giriş yaptık. Teyzem bana neden utanıyorsun ki, bu olanlar aramızda kalacak, beni mutlu ettiğin için çok keyif alacaksın dedi. Sanki başka bir dünyada hissediyordum kendimi ve bu çok garip bir histi. Eniştem soyunmaya başladı ve teyzemde aynı şekilde soyunmaya başladı. Ben soyunamıyordum çünkü çok utanıyordum ama teyzem yanıma gelip utanmana gerek yok Emre, beni siktiğin sadece üçümüzün arasında kalacak hiç merak etme diyerek altımı çıkardı ve sikimi yalamaya başladı. Teyzem benim sikimi yalarken eniştem de aynı zamanda teyzemi amından sikiyordu. ensest hikayeler anlatmayı seven eniştem meğerse bunları kendi yaşadığı için anlatmayı seviyormuş. 2 saat boyunca o otel odasında bir ben siktim teyzemi bir eniştem sikti ve sonunda da teyzem tekrar yanıma gelip bana bunların aramızda kalacağını ve hiç merak etmemem gerektiğini söyledi. O günden beri arada sırada da olsa eniştem beni çağırır ve teyzemi beraber sikeriz. Böyle bir hikaye olmamasına sevindim açıkçası bunları benim yaşamam bir şans olmalı.

 

(Toplam 1.236 ziyaret, Bugün 1 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.