Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Eski Sevgilimin Arkadaşı İle Fuckbudy Olduk

Görüp görebileceğiniz en iyi evrimi geçirmiş biriyim. Ve sex hikaye yazmaya üniversitede başladım çünkü kendime yatırım yaptım. Gittim spora yazıldım. Hayvan gibi diyetler yapıp daha üçüncü ayımda epeyce zayıflamıştım. Giden yağlar yavaştan kasa da dönüşmeye başlamıştı. Omuzlarım, göğüslerim… Hayatımda ilk defa kızlar gelip selam veriyor, tanışmaya çalışıyordu. Çok temiz kalpli, iyi niyetlilerle de tanıştım ama lisede geçirdiğim o yıkık hayatın acısını çıkartma peşindeydim. Bu yüzden kimseye acımam yoktu. Yatağıma attıktan sonra hepsini karşı umursamaz oluyordum. Ben onlardan kaçtıkça da kovalanıyordum. Yani klişeleşmiş ne varsa gerçekti, hepsi yaşayıp bizzat tecrübe ettim. sex hikayesi konusundan hariç daha nice hikayem var. Fakat yakın tarih olduğundan önce bunu anlatmak istedim. Serimin devamı olacaktır, takipte kalın!

Biten İlişkimin Yakın Arkadaşı Sinem

Eski sevgilim dediğim İrem’le aslında vize döneminde takılmaya başlamıştık. Aşırı başarısız olduğum, anlamakta zorlandığım derste bu kız iyiydi. Ders notu istemek için gitmiştim yanına ama ‘gel beraber çalışalım’ teklifini almıştım. Abartmıyorum, herkes benimle olmak istiyordu! Çünkü onlar için de artı bir statü demek oluyordu. OO sen Yasin’le mi çıkıyorsun cümlesini duymak için bile değerdi benimle birlikte olmak. Kendimi abarttığımı sanıyor, hatta birazda irrite oluyorsunuz ama sikiniz, vajinanız sağ olsun. Ben olduğu gibi tüm gerçekliği sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. İrem’le tanışmaya başladığımda başka bölümde olan ve en yakın arkadaşı hatta kankası diyebileceğim Sinem’le de tanışmış oldum. Yalan yok, bir kere olsun yan gözle baktığını görmedim. Öyle çıkaracak yaklaşımları da olmamıştı.

Uzatmayayım, vizeler bitene kadar çokça kez bir araya gelmiştik. İlk yakınlaşma da yine ders çalışma bahanesiyle evime gelmesinde olmuştu. Kendimizi yatakta bulmuş, sevgili kafasında takılmıştık. Bir yandan da vizeler olduğundan üzerinde durmamıştım. Sevgililik modu da hoşuma gidiyordu. Çok sıcak, insanı yanında keyifli hissettiren biriydi. Tek bir darlaması, kıskançlığı yoktu. O rahatlık bile başlı başına yetiyordu. Vizelerden sonra hep birlikte içmeye gitmiştik. İlk o zaman kankası Sinem’den etkilendiğimi anlamıştım. Çok güzel içiyordu, rakıyı, sigarayı… İzlerken hayran kalıyordum. Kurduğu her cümlede, yaptığı her espride zeka fışkırıyordu. İrem ancak onun gölgesinde kalıyordu ama bunun bile farkında değildi ki bir nevi kendi elleriyle başlatmış oldu.

İstemiyorsan Ayrılalım Yasin!

Her zamanki gibi İrem’den de sıkılmaya başlamış, telefon etmez, aramaz olmuştum. Neredeyse üç gün boyunca aramalarına dönmemiş, okulda bile önüne çıkmamıştım. Sadece ortak dersimiz varsa orada denk geliyorduk. Niye aramıyorsun, sormuyorsun sorularına da cevap vermiyordum. En son iyice kızıp ‘istemiyorsan ayrılalım Yasin!’ demişti. Bense tüm boş bakışlarımla ‘olur…’ diyebilmiştim. Biliyorum, çok karakter yoksunu davranışlar ama beni bu hale de yine sizler getirdiniz. İsmi İrem değildi, Cansu’ydu, Pelin’di, Ezgi’ydi ama sonuçta kızlardı. Neyse! Dönelim başrolümüz olan Sinem’e!

Akşamına telefonum çalıyordu. Arayan Sinem’di. Yalan yok heyecanlanıp açmıştım telefonu:

 • Orospu çocuğusun sen Yasin!
 • Sakin ol Sinem.
 • Olum hadi ayrılmak istiyorsun, böyle mi olmalıydı? Kız ne halde biliyor musun?
 • Biliyorsun beni Sinem, herkesten çok biliyor ve görüyorsun. Daha iyisini yapamazdım. Unutur, alışır diğer herkes gibi…
 • Cidden Allah belanı versin. Sadece senin değil, seni bu hale getiren herkesin!
 • DIT! DIT! DIT! …

Telefonu kapatmıştı. Hayal ettiğim konuşma kesinlikle bu değildi. Üzülmediğimi düşünüyordum ama üzülmüştüm. Çünkü hoşuma giden bir kadını elde edebilme ihtimalimin kalmadığını düşünmüştüm. İşte belki de sırf bu yüzden peşine düşmüştüm. Sevgililikten çok daha iyisini, tam da ihtiyacım olan fuckbuddy birlikteliğini başlatmıştım.

sex hikaye

Atla Gidelim!

Arkadaşın arabasını ödünç almıştım. Daha doğrusu gittiğimiz bir mekanda arkadaşım ‘şu kızı bana ayarla, arabayı bir ay sana veririm’ demesiyle isteğini gerçekleştirmiştim. Maddi durumum öyle çok iyi değildi. Kredi kartlarımın çoğunu da doldurmuş, bazen sevgililerimden para alıyordum. O dereceydim yani! Dersim bitmişti, otoparktaki arabama geçip, motoru çalıştırmıştım. Usulca okulun otopark çıkışından yola çıkmıştım. Yolda ilerleyince durak vardı. Gözüme Sinem ilişmişti. Malum kış ayı, hava da çok çok soğuk olmasa da öylece durakta beklemek hepten insanı hayattan soğutuyordu. Normalde teklif etmeyi bırakalı çok olmuştu ama resmen yaşamak için bu sefer ben teklif etmiştim.

Camın arabası açık, sağ taraftaki durakta bekleyen Sinem! Kafamı göstererek:

 • Atla gidelim!
 • Hayır!
 • Atla dedim.
 • Hayır dedim!
 • Zorla bindirtme kendini, atla gidelim…

Okulda çok fazla curcuna çıkaran biri değildim. Cool denilecek tavırlarımla uzak dururdum olaylardan. Fakat vücudum da sağlam olduğundan kimse efelenmeye cesaret edemezdi. Zaten yakın dövüş eğitimleri bile almıştım. Pişman ederdim yani. Tabi asıl olay Sinem’in benim neler yapabileceğimi çok iyi bilmesiydi. Çünkü görüyordu gerçekten, gözlerimdeki boş vermişliği görüyordu! Tatsızlık çıkmasın diye binmeyi kabul etmişti.

Siyah, yüksek topuklu botu vardı. Hemen üstünde içine nasıl girdiğini merak ettiğim, her yerini saran grimsi siyahımsı kot pantolonu kalçasındaki tüm ayrıntıyı göstermeye yetiyordu. Göbeğini gösteren omuz dekolteli bordo bir kazak üstüne çektiği deri ceketle yan koltuğumda oturuyordu. Ufak sırt çantasını da kucağına almıştı.  yaşamamıza yetecek kadar beni azdırmayı başarıyordu.

 • Araba nereden çıktı?
 • Geçici
 • Niye ısrar ettin?
 • Bilmiyorum
 • Nereye gidiyoruz?
 • Kabul edeceğini bilsem yeni bir hayata…

Konuşmayı bırakmıştık, başka soru ve verebileceğim bir cevabı yoktu. Bir süre dolanmıştık sokaklarda, caddede, şehrin hemen her yerinde. Konuşmuyorduk. Sadece arabanın güçlü motorunu ve yolu ezip gidişini dinliyorduk.

 • İşin var mı?
 • Hayır…

Bu sefer soru sırası bendeydi ama tek bir tane yetmişti rotamı belirlemek için. Çünkü çoktan evimin yolunu tutmuştum.

Sadece FuckBuddy Olabiliriz Daha Fazlası Yok!

Hava hafiften kararmaya başlamıştı. İzbe sokaktaki evimin önüne park etmiştim arabamı. Benden önce çıkmıştı içeriden. Önden gidiyordu çünkü ilk defa gelmiyordu evime. Suskunluğumuz tüm ısrarıyla devam ediyordu. Cebimden çıkarttığım anahtarımla dış kapıyı açtım. Bir kat yukarıya çıkınca da dairemin kilidini. İçeriye girdiğimizde açık mutfak olan salona ilerledi. Dolabı açıp viskiyi ve çikolataları çıkardı. Bense peşinden üstümdeki montu çıkarıp kenara koymuştum. Arabama bindiği anda aslında anlamıştı  yaşayacağımızı fakat razıydı.

Bardak bile almadan kendini koltuğa atmıştı. Açıp kafasına diklemiş, çikolatadan da ufak bir parça ağzına attıktan sonra deri ceketinin cebindeki paketten bir dal çıkarıp yaktı. Peşine deri ceketini de çıkarıp, paketi koltuğa bıraktı. Onu izlerken daha da çok büyüleniyordum. Unuttuğum bir hissi alevlendiriyordu, aşkı…

Bardakları alıp yanına geçtim. Bardağın birini uzatıp doldurmasını rica ettim. Diğerini de doldurması için uzattığımda:

 • Gerek yok, böyle içerim.
 • Sinem…
 • Kes sesini! Sadece fuckbuddy olabiliriz daha fazlası yok!

Viskiyi bana uzatmış, ayaklanmıştı. Bana bakarak önce üzerindeki bordo kazağı çıkarttı. Çok büyük değildi memeleri, hatta İrem’le kıyaslayacak olsam fındık kadar bile diyebilirdim. Ama sadece görselliği değil tavırları bile hala aşık olduğumu düşündürmeye yetiyordu. Pantolonunun düğmelerini de açmış, zor şer sıyırmıştı. Mor sutyeni ve külotuyla kalmıştı. Dantel detayları vardı. Ne çok pahalı ne de çok ucuzdu. Her halükarda sikimi çoktan kaldırmıştı. Normalde eline almayıp muamele çekmediklerinde kolay kolay kıpırdamazdı bile!

Yarı çıplak vücuduyla tekrar koltuğa dönmesi ve elimdeki viskiyi alıp, kafasına diklemesiyle başlamıştı. Pantolonumun düğmelerini açtı. Boxerimle birlikte sıyırıp, sikimi ortaya çıkardı. Eline alıp önce okşadı. O sırada gözüme ‘büyükmüş cidden’ der gibi bakış atınca geri sikime odaklandı. Yalamaya başladığında sanki rüyada sandığım an son bulmuştu da ben dünyaya dönmüş gibiydim. Elim yavaşça aşırı yumuşak ve ufak sayılabilecek göt lobuna gitti. Sıkarken elimi yavaşça amına da sürtmeye başladım. Külotunu kaldırıp parmağımı içine de soktuğumda ‘OHH’ demeye başlamıştı. Yalamaya devam ederken sikimin iyice sertleştiğini anlayabiliyordum. Diğer elimi çenesine götürüp, kafasını kaldırdım. Salyası hala sikimle ağzı arasında gidip geliyordu. Dilimle hepsini ağzıma yönlendirip öpüşmeye başladım. Dilini en az benim kadar iyi kullanıyordu. Öpüşmesiyle bile beni kendine hayran bıraktırmıştı.

Koltuğa doğru uzandırdım öpüşmeye devam ederken. Kalçasını sağ elimle okşamaya devam ederken külotunu sıyırmaya başladım. Öpmeye boynundan devam ettim. Yavaşça kaldırıp sutyenini de çıkartım. Artık ufak memelerini de görebiliyordum. Meme uçları harika bir şekilde belirginleşmişti. Bir süre yaladıktan sonra az daha aşağıya inip diz kapaklarına kadar sıyırdığım külotunu temelli çıkardım. Klitorisini dudaklarımın arasında dilimle muamele çekerken am deliğine de parmaklarımı sokmaya başladım. Aşırı zevke gelmiş  hiç bitmesin istercesine kafama bastırıyordu. Solda boşta kalan elimi de çoktan sol memesine atmış, meme uçlarıyla oynuyor memesini avucumun arasına alıyordum. Nefesini o kadar derinden alıyordu ki bacakları bile kasılmaya başlamıştı.

 • OHHH!
 • Devam et!
 • Harikasın!
 • OHH!
 • Geliyorum!

Son kelimesini duymamla birlikte ayaklandım. Pantolonumu hızlıca çıkarttım. Patlamaya hazır sikimle amına balıklamasına daldım. Her sokuşumda daha da zevke geliyordu. Sıcacık olmuş dar amında sikim de adeta bayram ediyormuşçasına coşuyordu. Bir, iki, üç derken daha fazla dayanamayıp ikimiz birden orgazma ulaşmıştık. Sikimden çıkan döl olduğu gibi amının içinde kalmıştı. Bilerek çıkartmamıştım, eğer partnerlerimden biri hamile kalacaksa o da Sinem olmalıydı.

 • Bir daha içime boşalmayacaksın!

Bu kadar net olması beni daha da çok azdırıyordu ama daha yeni boşalmıştım, sarılıp yanında yatmaya devam ederken yanağını, kulağını, boynunu öpmeye devam ettim.

 • Harika bir kadınsın.
 • Sense yakışıklı, kadınını tatmin etmesini bilen bir orospu çocuğusun!

Şimdilik yeterliydi çünkü eski sevgilimin arkadaşıyla fuckbuddy olduk hikayesi bir aşka dönüşsün diye hala çabalamaya devam ediyorum.

 

(Toplam 1.399 ziyaret, Bugün 1 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.