Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Hastane Odasında Doktorla Ateşli Seviştik

Merhabalar ben Eda, 29 yaşında hemşirelik mesleğini yerine getirmiş sikiş hikayeleri yaşamış olan sarışın bir hatunum. Birlikte çalışma arkadaşım olan doktor Erhan ile yaşadığımız seks dolu dakikalar ikimiz içinde heyecan verici bir etki ile karşılaştırmıştı. Erhan 38 yaşında uzun zamandır özel bir hastanede yakışıklı bir doktordu. Birlikte çalışmaya başladığımız anlarda aramızdaki samimiyetin seks temaslarını yerine getirecek kadar ileri gideceğini bende beklemiyordum. Kendime ait bir aracım olmadığı için evime yakın bir yerde oturan Erhan beni de işe giderken alıyordu. Erhan evli bir erkek olsa da, yakışıklılık bakımından birçok kızın dikkatini çekecek kadar karizmatik durumdaydı. Henüz bende evlilik yapmadığım için evli olsa da kendisinden etkilenmediğimi söyleyemem. Her sabah beni evden alıyor, akşamları da mesai bitiminde arabası ile evimin kapısına bırakıyordu.

Islanan Gömleğim Göğüslerimi Açığa Çıkarttı

Aslında seks hikayeleri tarzında görüşmelerden bende etkilendiğim için Erhan ile yakınlaşmamı daha ileri seviyeye taşıyacak olan düşünceler bende oluşuyordu. Bir sabah beni Erhan beni evden alacağı sırada hava yağışlı bir durumdaydı. Her ne kadar evin önünde aracı ile beklemiş olsa da, kapıdan arabaya geçene kadar ki sürede üzerim yağmurdan ıslanmıştı. Üzerimde bulunan beyaz gömlek ıslanmış olması altından vücut hatlarımın ortaya çıkmasına neden olmuştu. Artık göğüslerime kadar açık bir şekilde belirgin halde vücudum ortada duruyordu. Hastanede yedek kıyafetim olmasından dolayı tekrar eve dönmedim. ‘’ Hastaneye gidelim Erhan bey, orada ben üzerimi değiştiririm’’ diyerek arabasını sürmesini istedim. Ancak yol boyunca Erhan ister istemez gözleri üzerime takılıyordu. Islanmış olan bedenime yapışan gömlek ile şehvet verici şekilde bir etki uyandırdığımın da farkındaydım. Bu durum aslında benimde işime geliyordu. Daha çok kendimi gösterebilmek için hareketler gerçekleştiriyor, vücudum üzerindeki gömleğin sağa sola gitmesine neden oluyordum. Erhan bir yandan arabasını sürerken gözlerinin vücuduma çevirerek izlemesi bambaşka şekilde benim içinde keyif vericiydi.

Hastane Odasında Seks İçin İstekli Davrandım

Araba ile hastaneye vardıktan sonra hemen kendi odama giderek üzerimi değiştirecektim. Erhan ise kendi odasına geçip çalışmasına başlamıştı. Gömleğimi çıkartıp diğerini dolabımdan alarak üzerime giyineceğim sırada telefon çalıyordu. Telefondaki arayan doktordan başkası değildi. ’’ Üzerin ıslandı, gömleği değiştirdikten sonra odama gel, sana sıcak bir kahve ikram edeyim’’ diyerek beni davet etmişti. Üzerimi hemen değiştirdikten sonra Erhan’ın odasına geçtim. Kapıdan içeriye adımlarımı attığımda ise halen aklı göğüslerimde kalmış olduğu belliydi. Çünkü hemen gözlerini yeni gömlek giyinmiş olsam da göğüslerim üzerine getiriyordu. Tebessüm ederek karşısındaki koltuğa geçerek oturdum. Kahve hazır bir şekilde masada bekliyordu. Keyifli bir sohbet eşliğinde kahvemi yudumluyordum. Doktor ‘’ evlenmeyi düşünmüyor musun? Genç ve gerçekten güzel bir kadınsın, sana bir erkeğin hayır demesi mümkün değil’’ şeklinde iltifatlar yağdırıyordu. Aslında uzunca bir süredir çalışma yapmış olsak da bu sözleri ilk defa bana karşı bu kadar samimi şekilde kullanmaktaydı. Teşekkür ettiğimi belirterek henüz bir evlilik aşaması için kendimi hazır hissetmediğimi belirtmiştim. Ancak beni beğendiğini sözler ile belli etmesi çok fazla şekilde etkileyici olmuştu. Birlikte kahvemizi içtikten sonra artık mesai başlamış işlerimizin başıma dönmemiz gerekirdi.

sikiş hikayeleri

Doktor Erhan Seks Arzularımı Kabartıyordu

Doktor Erhan ile o günden sonra artık sex hikayeleri bakımından daha yakın olarak kendime görmeye başlamıştım. Odasında yaptığımız kahve keyfini artık daha da sık hale getirmiştik. Bende kendisine kahve içtiğimiz anlarda cilveli şekilde sohbetlerimle eşlik ediyordum. Bu durumda ikimizde mutlu şekilde dakikalar geçiriyorduk. Beni tamamen kabul edeceğini bildiğim bir anda sevişmeyi çok ateşli şekilde yerine getirebilirdim. Bu yönde bende istekler sürekli olarak kabarmaya başlamıştı. Karşısında oturup kahve yudumlarken bile bakışlarından arzularımın kabarmasında etkili olmaktaydı. Artık benim açımdan bir şeyler yerine gelmesi için fırsat kollar duruma gelmişti. Yani Erhan ne der ise o hastane odasında da olsa yerine getireceğimden emin bir hale gelmiştim. Ay içerisinde çok fazla olmasa da nöbet beklediğimiz dönemler oluyordu. Erhan o gece kendisine yardımcı hemşire olarak beni yazmıştı. Yani hastanede ikimiz birlikte vakit geçirecektik. Nöbet listesinde adımızın yan yana olduğunu görmek bile benim için çok etkileyici olmuştu. Erhan ile gerçekleşecek olan nöbet saatini beklemeye başlamıştım. Ancak hızlı şekilde geçip gitmekte olan zaman bu sefer akacak gibi durmuyordu.

Hemşiresini Doktor Erhan Çok Güzel Sikti

Hemşiresi olduğum evli adam ile sikiş hikaye moduna hastane odasında ben girmiştim. Erhan zihninden ne geçiriyordu fikrim yoktu. Ancak birlikte geçirilecek nöbet sırasında çok güzel bir şekilde sevişme performansını sergileyebilecektim. Hastanede mesai bitmiş olmasından dolayı sadece nöbette olanlar kalmış diğer herkes ayrılmıştı. Erhan kendi odasında dinlenmeye çekilmiş bende dosyaları kontrol ediyordum. Yemek saati de geride kalmış ve Erhan odasına bu sefer ben ellerimde iki kahve ile gidecektim. Odamda hazırladığım kahveler ile odasının kapısına geldiğimde heyecanım giderek artıyordu. Kapısını iki kere tıklattıktan sonra içeriye girdiğimde o kalp atışlarım çok yükselmekteydi. Karşısına oturup her zaman ki gibi kahve yudumlamış olsam da bu defa yaşanacaklar farklı şekilde ilerleyeceği hissine beni götürmekteydi. Aslında bakışlarından da bunu giderek anlamaya başlamıştım. Cilveli şekilde konuşmalarımı nöbet içerisinde yapmaya devam ettiğimde bana giderek yaklaşıyordu. Oturduğu yerden kalkmadan göz kırpması ile yanına gelmemi istedi. Tabi ki bende hevesli olmamdan ötürü yerimden kalkarak oturduğu koltuğa doğru yanaştım. Masanın bir kenarına hafif bir şekilde oturarak ayakta gözlerinin içine bakarak yapacaklarını bekliyordum. Ellerini eteğim altından bacaklarım üzerine biraz tereddüt etse de getirmişti. Ters bir tepki gelmediği içinde giderek hareketlerini artırma hevesindeydi.

Odasında Doktor Kucağında Zıplayarak Sikiştim

Bekar bir hemşire olsam da doktor ile porno hikaye yerine getirmek benim için rahatsız edici bir durum değildi. Bundan dolayı da ellerini bacaklarım üzerine getirdiğinde bende elleri üzerinden tutarak daha içeri doğru sokmasını sağladım. Bacağımı okşarken sulanan amcık içine ıslanmaya başlayan külotum üzerine getirdim. Parmaklarını ince külot üzerine getirdiğinde hafif bir şekilde içeri sokuyordu. Ancak bendeki heyecan tavan yapmıştı. Arzuladığım doktor parmakları ile amcık üzerinde dolaşıyordu. Oturduğu yerden kalkarak dudaklarımdan öpmeye başladı. Elini ise amcık üzerinden bir dakika olsun kaldırmak niyetinde değildi. Artık iyice sulanmış gözlerim kapalı şekilde beni sikmesini bekliyordum. Masanın üzerine uzandığım anlarda eteğimi belime kadar çekti. Külotumu da bir kenara sıyırması ile amcık üzerinde bu defa diliyle dolaşmasına başladı. O kadar güzel yalıyordu ki ‘’harikasın sen, beklediğim ana kavuştum, bu gece seninim sik parçala’’ sözleriyle inleyerek kendimi bırakmıştım. Masanın kenarına gelerek pantolondan sikini çıkartmış bana doğru uzatıyordu. Ağzıma alarak karşılığı oral seks ile vermeye başladım. Ağzıma siki girip çıktıkça ellerimi de bacak arama götürmüş amcık üzerinde dolaştırıyordum. Ağzımdan sikini çekmesinden sonra bacak arama geldi. Yaladığı amcık içine sikini sokarak gidip gelmeye başladı. O kadar yanıyordum ki uzun süre boyunca sert sikmesini istiyordum. Bacak arasında bir süre gidip gelmesinden sonra koltuğun üzerine kendisini çektim. Kucağına geçerek sikini köküne kadar amcık içine alarak zıplayarak sikiştim. Kucağında zıplarken boşalacak olan doktor ise içimden çıkartarak göt yanaklarım üzerine patlamıştı.

 

(Toplam 313 ziyaret, Bugün 1 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.