Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Hoş Geldine Gelen Dul Olgun Komşum

Üniversiteyi bitirdikten sonra neredeyse ülkenin dört bir yanına cv bırakmıştım. Yeni hayatımın seks hikayeleri ile başlayacağını elbette tahmin etmemiştim. Bir haftalık bekleyişin sonunda Bursa’da dönüş yapılmıştı. Görüşmeler, anlaşmalar derken iki haftanın sonunda bütün imzalar atılmış, çektiğim ufak krediyle de kendimi Bursa’ya yerleştirmiştim. Bulduğum ev neyse ki eşyalıydı. Kirası da gayet uygun olduğundan havada kapmıştım zaten. Hoş ev sahibini bekar olduğumdan ikna etmek bir tık zor olmuştu. Her gün alem yapmayacağımı, sakin biri olduğumu anlatmam vakit aldı.

Eve yerleştiğim apartmanca duyulmuş, birçok kişi hoş geldin diyerek kısa kısa da olsa kendini tanıtmıştı. Daha şimdiden sevmeye başlamıştım. Valizimi yerleştirdiğim sırada hava kararmaya başlamış, saat beşi gösteriyordu. Hoş geldine gelen dul olgun komşum o andan sonra hayatımın içine dahil olmuştu ve kolayca gitmemeye de kararlıydı. Hoş gitmesini de en azından şu aşamada hiç istemiyordum.

Aslında Çokta Göze Hitap Etmiyordu

Kapıyı açtığımda karşımda duruyordu. Gözleri zeytin karası simsiyahtı ki hala parıl parıl parıldıyordu. Enerjisi zaten direk geçmişti, içim ısınmıştı. Saçları küt kesimliydi, omuz başlarına kadar uzanıyordu. Sarıya boyatmıştı ama dip boyası da geldiğinden siyah sarı karışımıydı. Üzerinde siyah kolları transparan askılı geniş yaka değişik bir bluz vardı. Memeleri büyük değildi zira avuçlarımın arasına rahatça sığacağı kullandığı sutyen kalıbından bile anlaşılıyordu. Boyu 170 civarlarında olmalıydı zira benim ki 5 santim kadar uzundu. Yani çok da göze hitap etmeyen ama kendine çeken de bir enerjisi vardı.

 • Hoş geldin canım, ben üst komşun Leyla.
 • Merhaba Leyla Hanım, ben de Tolga (uzattığı elle tokalaşıyordum)
 • Yemek yapacak durumun yoktur diye sana yemek getirdim.
 • Çok teşekkür ederim, gerçekten makbule geçti. Hiçbir şey yemedim geldiğimden beri fena halde açım. Buyurun gelin isterseniz?
 • Rahatsızlık vermeyeceksem geleyim tabi…
 • Lütfen buyurun Leyla Hanım…

İçeriye girer girmez çok da abartmadan etrafa bakınmıştı. Başkası olup olmadığını anlamaya çalışıyor gibiydi. Aslında sex hikaye okuyan biri değildim ama bu kadın gerçekten aranıyordu.

Salona doğru attığı adımlarda elbette altındaki siyah tahtı ilgimi çekmişti. Tepeden vuran beyaz ışıkla içindeki beyaz benekli siyah külotu kendini belli ediyordu. Neredeyse haftalardır sikişmiyordum. Karşımdaki değil 32, 50 yaşında olsa verdikten sonra çatır çatır sikerdim.

Dulum ve Azgınlıktan Kurdurmuş Durumdayım

Getirdiği yemekleri mutfağa koyduktan sonra hızlıca Leyla’nın yanına oturma odasına geçtim. İlk soru ondan geldi:

 • Nerelisin, ya kusura bakma ben nefret ederim sizli bizli konuşmaya yanlış anlama…
 • Ne kusuru Leyla’cım. Ben de senin gibiyim, mesafe olsun istemem. Hele ki böyle güzel bir komşuysa mümkünse hiç olmasın.

Söylediklerim elbette hoşuna gitmişti, yüzü gülüyor dudaklarının arasından parıldayan beyaz dişleri gözümü alıyordu. Bakımlıydı ki o seksi kokusu bütün salonu içine hapsedip porno hikayeler başlatmıştı.

 • Ankara’da doğdum ama İstanbul’da yaşadım daha çok.
 • İstanbul he… Evliyken orada yaşıyordum bende. Boşanıp dul kalınca memleketime yani buraya döndüm.
 • Dulsun demek?
 • Neden bu detay bu kadar ilgini çekti?
 • Yok yani… şey… Boşandınız yani demek istemiştim.
 • Sakin ol Tolga’cım şaka yapıyorum. Ayrıca evet, hem dul hem de azgınım.
 • Açık sözlü olmanı sevdim, daha baştan almıştım o enerjiyi.
 • Uyar mı sana peki Tolga, açık sözlü, dul ve azgın…

seks hikayeleri

Ayaklanıp yanına kadar gittim, elimi uzatarak:

 • Bilmem…

Elimi tuttuğunda hızlıca kendime çektim. sikiş hikayeleri dudaklarına yapışmamla birlikte başlamış oldu. Elini çoktan pantolonumun üzerinden sikimde gezdirmeye başlamıştı. Daha konuşma esnasında sertleşen sikimin hakimiyeti artık dul olgunumdaydı. Dilini o kadar iyi kullanıyordu ki onu kocasının değil, Leyla’nın kocasını boşadığını düşünmeden edemedim. Çünkü böyle öpüşen bir kadını hiçbir erkek bırakmak istemez!

Boynuna daldım, üstündeki bluzu yavaşça sıyırarak çıkarttım. Altındaki külotuyla uyumlu olan beyaz benekli sutyenini de çıkartmam saniyelerimi almıştı. Tahmin ettiğim gibiydi, avuçlarımı dolduruyordu. Ne fazla ne de azdı. Göğüslerini okşarken, boynunu öperken o da çoktan pantolonumun kemerini çıkartmış, aşağıya doğru boxerimle birlikte sıyırmıştı.

Yavaşça kendini geri çekip az önce oturmuş olduğu ikili koltuğa beni ittirmişti. Diz kapaklarıma kadar inip olan pantolonumla boxerimi hepten sıyırıp çıkartmıştı. Üzerimdekini de ona bırakmadan ben çıkartmıştım. Artık tamamen çıplaktım.

Dudaklarımı öperek yavaşça aşağıya indi. Memelerimden göbeğime öpücük kondurmadığı, dil atmadığı yer kalmadı. Sikim meme uçlarına değdiğinde aşırı zevke gelmiştim ama boşalamamaya niyetliydim. Eğer seks hikayeleri partnerim benden memnun kalırsa bu hikayeler sürekli yaşanır diye kafamda düşünüyordum.

Fakat bu kadın sadece dul değil, seksin de kraliçesiydi. Öyle güzel sakso çekiyordu ki kendimden geçecek gibi oldum. Başına bastırıp durmasını, gırtlak yaparak beklemesini istedim. Nefesi kesilmiş, gözleri kıpkırmızı olmuştu. Ağzından çıkan salyalar sikimin her yerini kaplamıştı. Saçlarından tutup kendime doğru çektim. Tüm o salyalarını, ağzını, dilini yutarcasına öptüm. Yanı başıma uzandırdım. Altındaki siyah taytı külotuyla sıyırıp hızlıca attım. Ortaya çıkan amında tek bir tüy dahi yoktu. Zaten kıllı olsa o an yalamak yerine sikimi sokardım. Fakat erkenden boşalmamak için sikimi ağzından veya amından uzak tutmam gerekiyordu. En azından seks hikayeleri öyle kısa bitmemeliydi!

Amını her yaladığımda bacaklarını, kalçasını fütursuzca hareket ettiriyor başıma bastırıp duruyordu. Dediği kadar azgındı ama bunun sebebi uzun zamandır sikişmiyor olmasıydı. Çünkü o kadarda iyi oral seks yapan biri hiç olmadı. Daha fazla dayanacak gücüm kalmadı ve sikimi amına löp diye yerleştirdim. Öylesine iyi oturdu ki kendimi Leyla’nın üstüne yavaşça bıraktım. Boynunu, memelerini, dudaklarını öperken de sokup çıkartmaya devam ettim. Her seferinde daha hızlı olmamı söyleyince doğrulup bacaklarına kilitlendim. Formüla araçlarından daha hızlı öylesine sokup çıkarttım ki sadece dairede değil tüm apartmanda sesi yankılanmıştı. Aynı anda çılgınlar gibi orgazm olmayı başarmıştık…

 • Hoş geldin Tolga…
 • Çok hoş bulduk Leyla…

Bu muazzam seks, hoş geldine gelen dul olgun komşum başlığıyla giriş hikayesi oldu. Devamı da mutlaka olacaktır ki bunları da sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

 

(Toplam 2.478 ziyaret, Bugün 1 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.