Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Karım Mahalledeki Dulları Bana Siktiryor 2

Daha önceki yazdıklarımda eşim Selma ile bir olup Hülya’yı nasıl sikişmemize dahil ettiğimizi anlatmıştım seks hikayeleri Hülya her fırsatını yakaladığımda gelip sikimin tadına bakıyordu.

Akşam gezmelerinde bize katılıyor, kimsenin olmadığı karanlık köşelerde ağzına alıp sikimi yalıyordu. O sikimi yalarken karım etrafı kolaçan ediyordu. Evden müsaade alıp bize gelebildiği günlerde de etli amcığını siktiriyordu bana.

Bu iş hem benim hem de karımın çok hoşuna gidiyordu. Azgınlığımızı gideriyor ve seks hayatımıza renk katıyorduk.

Hülya’yı karım ve diğer kadınlarla beraber gördüğüm ilk gün iki tane daha dul olduğunu söylemiştim sizlere. Karıma onları da bu işe dahil edebilir miyiz diye sorduğumda, “sanmıyorum, bir tanesi çok dindar, diğeri de erkeklere karşı çok öfkeli” dedi.

Dindar olandan umudu kestim ama öfkeli dediğini ikna edebileceğimizi söyledim. Uzun süre sikişmeyen kadınlar her şeye öfkeli olurlar, en çokta hasret kaldıkları yarağın sahibi olan erkeklere.

Hedefi belirlemiştim, sırada Nurten vardı. Karıma Hülya’yı da yanına alıp ev oturmasına gitmesini söyledim. Amacım biraz sohbet muhabbet ettikten sonra Nurten’i de bizim eve oturmaya çağırmasıydı. Gecekondu mahallelerinde yapılan ziyaretler en kısa zamanda karşılık bulurdu.

Akşam eve geldiğinde karıma neler olduğunu ordum  Hülya ile birlikte gittiklerini ve sık sık konuyu bel altı muhabbete çektiklerini söyledi. Nurten’in tepkisini sorduğumda oda bizimkilerle birlikte gülüyor eğleniyormuş. Bu iyiye işaretti. Tam da tahmin ettiğim gibi cinsel açlığını bastırmak için erkeklere öfkeli gözüküyordu.

Karım Selma’ya küçük bir kamera verdim ve nasıl çalıştığını gösterdim. Nurten bize geldiğinde Hülya’da yaptığımız gibi porno film açıp izlemelerini söyledim. “Sende Hülya’da kendinizi okşayacaksınız, hatta birbirinizi okşayıp onu da azdırın” dedim.

HÜLYA’YI GÖTÜNDEN SİKTİM

Birkaç gün geçti aradan, gündüz mahallede konuşurlarken Nurten yarın sabah size geleceğim diye haber vermiş Selma’ya. Hülya’da gelir birlikte otururuz demiş karım. Akşam eve geldiğimde Hülya bizdeydi. Nazlı yenge rahatsızlanınca Orhan amca hastaneye götürmüş, giderken Hülya’yı bize bırakmış.

Yarın Nurten’in geleceğini öğrendikten sonra  gülümseyerek Hülya’ya göz kırptım. Tebessüm ederek yanıma geldi ve dudaklarımdan öpmeye başladı beni. Bende karşılık veriyordum. Selma ayağa kalkıp yanımıza geldi ve “hadi yatak odasına gidelim, amım sulandı benim” dedi.

Hep beraber odaya çıktık, Selma pantolonumu çıkartırken biz Hülya ile öpüşüyorduk.  Elimle  götünü ve memelerini yoğuruyordum. Selma sikimi ağzını almış yalıyordu. Ben  Sırt üstü uzandım ve Hülya’nın soyunup amını ağzıma dayamasını bekledim. Sulanmıştı amcığı, dilimi gezdiriyordum etrafında. Hülya zevkten inliyor eliyle Selma’nın başını ittiriyor sikimi daha derine almasını sağlıyordu.

Karım sikimi ağzından çıkarıp domaldı. Götünü sikmemi istiyordu. Daha önce birçok kez götünden sikmiştim karımı. Hülya eliyle karımın götünü ayırdı ve sikimi sokmamı izliyordu. Karım inlerken Hülya amını bu sefer karımın ağzına dayadı. Karım benim yarağımı içine alırken Hülya’nın amını da aynı ritimle yalıyordu.

Hülya’ya  sende götten verir misin diye sordum, “hiç siktirmedim, çok acır mı” diye sordu. Selma “daha fazla zevk alacaksın bir tanem, mutlaka denemelisin” diyerek ona cesaret verdi. Hülya domaldığında o koca götü daha bir büyüdü ve sikimi bekliyordu.

Selma çekmeceden kayganlaştırıcı jel çıkardı ve Hülya’nın götünün deliğine sürdü. Hülya çok korkuyordu, yavaşça göt deliğine dayadım sikimi. Selma” dur hayatım bir dakika” diyerek bir parmağını yavaş yavaş sokup götünü alıştırmaya başladı.

Hülya merakla neler olacağını beklerken götüne giren parmağı yavaş yavaş kabul ediyordu. Selma’nın “Şimdi girebilirsin aşkım”  demesiyle tekrar göt deliğine getirdim sikimi ve yavaşça sokmaya başladım.

“Aaaaahhh, ımmhhh” sesleri odada yankılanıyordu Git gide hızlandım ve artık Hülya acı değil zevk alıyordu. Memelerini karımın ağzına vermiş sikişin tadını çıkarıyordu. Boşalacağımı söylediğimde karım ağzına aldı ve ağzına patladım.

Duş alıp giyindik ve salona inip televizyonu açtık. Yarım saat kadar sonra Orhan amca Hülya’yı almak için geldi ve evlerine gittiler.

seks hikayeleri

BAKALIM NURTEN NE TEPKİ VERECEK

Ertesi gün sabah işe giderken Selma’ya kamerayı tekrar gösterdim herhangi bir aksilik olmaması için. İşe gittiğimde akşama kadar evde neler olup bittiğini merak edip durdum. Mesai bitipte işten çıktığımda koşar adımla eve gidiyordum.

Kpıyı çaldım ve Selma gülümseyerek açtı kapıyı. Ne oldu diye sordum, “eve gir öyle konuşalım, dışarıda mı konuşacağız” diyerek merakım karşısında gülüyordu. Salona geçip oturdum ve anlatmasını bekledim.

Bana kamerayı getirip “al kendin izle” dedi. Kameraya televizyonun bağlantısını kurup izlemeye başladım. Selma kapı çaldığında kamerayı çalıştırmaya başlamış. Nurten’in salona girişinden itibaren dikkatli neler olup bittiğini izliyordum.

Çay içip ufak tefek atıştırmalar yaptıkları yerleri sardırıp asıl meselenin olduğu kısma gelmiştim. Selma ayağa kalkıp televizyonun yanına geliyor. Biraz sonra koltuğa Hülya’nın hemen yanına oturuyor. Bir dakika sonra Nurten şaşırma anlamında elini ağzına götürüyor.

 ALEV ALEV YANDIĞINI BİLİYORDUM

Biraz konuşuyor, ne konuştuğunu Selma’ya sorduğumda “ ay abla bu ne, bu filmimi izleyeceğiz” demiş. Selma’da “evet ne güzel film işte, her taraf yarak dolu” diyerek gülüyor. Nurten bir süre izlemeyelim filan dese de sonra bizim ekibe uyup izlemeye başlıyor.

Az sonra Selma ve Hülya birbirini okşamaya başlıyor ve Nurten’in şaşkınlığı giderek büyüyor. Etek harici üstlerindekileri çıkarıyorlar. Nurten bir süre sonra hem onları hem televizyonu izleyip amını ellemeye başlıyor. Bizimkiler birbirlerinin memelerini yalarken Selma Nurten’e  el işareti yapıp gelmesini istiyor. Nurten gelmiyor ama amını parmaklamaya devam ediyor. Bir süre sonra kalkıp bir şeyler söyleyip gidiyor.

Orada ne konuştuklarını sordum. Selma’ya boşaldığını ve çok tuhaf olduğunu, utandığını söylemiş. Arkasından kapıya giden karıma da ”abla siz delisiniz” diyerek gülmüş ve evine gitmiş. Selma’ya yarın mutlaka Nurten’i  eve çağırmasını, öğleden sonra izinli olduğumu  söyledim.

Ertesi gün iki gibi eve geldiğimde Nurten ve Selma mutfakta börek yapıyorlardı Benim geldiğimi gören Nurten gitmek için müsaade istedi. Selma hemen “Nurten Ahmet salonda oturur, biz işimize bakalım “dedi. Kolay gelsin diyerek rahatsız olmamasını söyledim. Üzerimi değiştirip su almak bahanesiyle mutfağa girdim ve Selma’ya göz işaretiyle çık dedim.

NURTEN’İ DE SİKİP RAHATLATTIM

Selma “lavaboya gidip hemen geliyorum canım sen devam et ” diyerek çıktı. Mutfak tezgahında elinde hamur ile uğraşan Nurten arkasına bakmıyordu bile. Buzdolabına doğru geçerken sikimi Nurten’in götüne sürttüm. Kendini hemen öne doğru çekti, ürkmüştü. Dolabı açıp suyu aldım ve tekrar geçerken dayadım götüne.

Ama bu sefer arkasında bir süre durdum ve titrediğini, heyecanlandığını fark ettim. Boynuna doğru öpücük kondurdum ve elimle göğüslerini okşadım. “Ahmet abi lütfen yapma, çıldırdın mı” diye kısık sesle konuşuyordu. Selma’dan çekiniyordu resmen yoksa oda sikimi istiyordu. Selma bir şey demez rahat ol diyerek kendime çevirdim ve eteğin altından amıyla oynamaya başladım.

Kendini bırakan Nurten sikimi eline almıştı bile, hemen eğip birkaç dakika ağzına verdikten sonra domalttım ve amını sikmeye başladım. Selma kapının ağzına gelmiş amcığını parmaklıyordu. Nurten sikimi içine almış inim inim inliyor ve boşalıyordu. Bende boşalmak üzereydim ve Selma yine gelip ağzına aldı bütün döllerimi.

 

(Toplam 1.742 ziyaret, Bugün 2 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.