Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Kocam Yokken Kayınbabama Siktirdim…

Merhaba ensest hikayeler okuyucuları,  ismim özlem bu tür hikayeler okuyunca düzmece zannederdim taki benimde başıma gelene kadar. Size kendimden bahsedeyim  23 yaşında 1.60 boyunda 57 kilo, tesettürlü bir kadınım. Anlatacağım olay yaklaşık 8 ay önce başladı ve hala devam ediyor.

Eşimle evliğimiz 1 seneyi geçti, mutlu ve güzel bir evliliğimiz var. Tek sorun eşimin uzun yol şoförü olması. Konya’nın bir ilçesine bağlı köyünde ikamet ediyor,  kaynanam ve kayın babamla aynı evde yaşıyorduk. Onlar olduğu için yalnız kalmak gibi bir sorunum olmuyordu.

Yeni evliyiz ama sekse doyamadığım için içimde hep bir cinsel açlık vardı.  Bunu eşime asla yansıtmadım çünkü yapacağı bir şey yoktu, çalışmak ve para kazanmak zorundaydı. Zaten eşim seks konusunda hiçte iyi değildi. Hep bir isteksizlik, tuhaf bir hali vardı. Ama yine de onu aldatmak düşüncesi bir kez olsun aklımdan geçmemişti. Çok seviyordum eşimi, zaten severek isteyerek evlenmiştim onunla.

Yine 4-5 gün sürecek bir yolculuğa gideceğini söyledi. Gitmeden önce o geceyi aile içi hikayeler konularında ki olacak şekilde seks yaparak geçirmek istemiştim. Ama eşim yine istekli değildi. Ne kadar cilve yapsam da yüzü gülmüyor, sanki beni istemiyordu. Konuşmaya çalıştım ama yorgun olduğunu söyleyip beni öptü ve arkasını dönüp uyumaya başladı. Çok üzülüyor ve hayal kırıklığı yaşıyordum. En azından gitmeden önce beni tatmin etmesini istiyordum ama o belli ki böyle düşünmüyordu.

Kalkıp mutfağa gittim, düşünmeye başladım. Acaba eşim benden zevk mi almıyordu ya da artık güzel mi bulmuyordu. Oysa herkes çok güzel olduğumu söylerdi. Evlenmeden önce her gün istemeye gelirlerdi. Ama ben şimdiki kocamdan başkasını beğenmemiştim.  Öz  güven sorunu yaşamaya başlıyordum. Eşim beni neden istemiyordu, bu kafamı karıştırıyor beni çok mutsuz ediyordu.

Sabah kalkması gereken saatte eşimi uyandırıp kahvaltısını hazırladım. Gitme zamanı geldiğinde sevgi sözcükleri söyleyip öptü beni ve kapıdan çıkıp gitti. Bende dışarı çıkıp kapının önünü süpürecek sonra eşimin anne ve babasına kahvaltı hazırlayacaktım. Dışarıdaki işimi bitirip mutfağa doğru gidiyordum. Kayın babam uyanmış lavaboya gidiyordu, o da ne dedim kendi kendime. Oraya bakmamıştım asla ama dikkat çekiyordu ister istemez, pijamasından açıkça belli olan kalkmış penisini fark ettim.  Uyku sersemliğiyle beni görmemişti bile, iyi ki görmedi yoksa çok utanır, ne yapacağımı bilemezdim.

Mutfağa geçip bir şeyler hazırlıyordum, istemsizce gözümün önüne az önce gördüğüm penis geliyordu “saçmalama Özlem” diyordum, o sıra kaynanam gelmişti mutfağa. Kaynanam 55 yaşlarında namazında niyazında bir kadındır.  Kayınbabam ise tam tersi bir yapıya sahip, 57 yaşında, alkole düşkün ve hâlâ zamparalık yapmaya çalışan biriydi. Kaynanam sürekli ondan dert yanar, söylenir dururdu zavallı kadın. Kahvaltılarını yapıp evden çıktılar, kaynanam komşuya kayınbabamda kahveye giderdi. Bende rahatça temizliği yapar, biraz televizyon izler, sonra akşam yemeğini yapmaya başlardım. Günlerim hep böyle monoton ve sıkıcı geçerdi.

ensest hikayeler

Öğleden sonra kaynanam eve geldi, salonda televizyon seyrediyordu. Bende çamaşırları yıkamak için leğen ve suyu alıp evin önüne dışarıya çıktım. Çamaşırları yıkarken, eteğimi biraz toplamıştım. Bacaklarımın açılmış olduğunu bahçe kapısı açılınca toparlanırken fark ettim, kayınbabam geliyordu, yine kafasının güzel olduğu belliydi. Bana farklı bir bakışı vardı, acaba bacaklarımı gördü de o yüzden mi böyle bakıyordu. Yoksa sadece alkolün etkisinden mi öyle sanıyordum emin değildim. Hoş geldin baba diyerek ayağa kalktım. Hiç konuşmadı, tuhaf tuhaf bakarak eve girdi. Bende yıkadığım elbiseleri astım, işimi bitirip eve girdim. Kaynanam  “tövbe et artık, bırak şu zıkkımı, her gün her gün içip geliyorsun, bıktım artık” diye haklı olarak söyleniyordu. Alışkın olduğum bir durumdu bu serzeniş.

Ben mutfağa geçtim, kaynanamla birlikte bir şeyler atıştırmıştık, masayı toplamıştım ama bulaşık duruyordu. Onları yıkamaya başladım, babam içeri girip sandalyeye oturdu. Aç mısın baba dedim , “yok yemeyeceğim, bıktım bu kadının dırdırlarından, adamda iştah mı bırakıyor” dedi.

Peki diyerek işime devam ettim.  Babam arkama geçip “sende çok yoruluyorsun kızım biliyorum” derken bana iyice yaslanmıştı. Penisini kalçamda hissediyordum, iteklemek istedim o an ama ya amacım kötü değildi derse, o zaman da çok utanırdım. Bekledim bir süre ama ben ses çıkarmadıkça babam baskı uyguluyordu, resmen dayıyordu bana. İtekleyip sessiz bir şekilde baba sen ne yapıyorsun dedim. Başını eğip ” kusura bakma kızım, sarhoşum bir an kafam gitti, seni başkası gibi gördüm” dedi. Çok sinirlenmiştim ama annem duymasın diye sustum,  kayın babam mutfaktan çıkmıştı zaten.

Salona gittiğinde kaynanam söylenmeye devam ediyordu, kayınbabam kapıyı çekip dışarı çıktı. Bende işlerimi bitirmiş salona oturmaya gelmiştim. Bir süre televizyon izledik, sonra annem “ kalk kızım yemeği hazırla yiyelim, bu herif geceden önce gelmez” dedi bende sofrayı hazırladım, kaynanam ile yemeye başladık. Yemeği yedik, kaynanam uyuklamaya başlamıştı bile. Bulaşıkları yıkamama yardım edecekti, tamam anne sen yat ben hallederim dedim. Bulaşıkları yıkadım, dışarıdaki elbiseleri de alıp bende odama geçtim. Saat geç olmuştu, geceliğimi giyip yatağa girdim, günün yorgunluğu vardı, kafamı yastığa koymamla uyumuşum.

İlerleyen saatlerde bir kapı sesi duydum, dış kapıydı. Anlaşılan kayınbabam gelmişti, tıkırtılardan yine sarhoş olduğu anlaşılıyordu. İnip bir şeyler yer mi diye sorsam mı diye düşündüm, sonra vazgeçtim. Tekrar uyumaya çalışıyordum, içim geçmişti ki odamın kapısı açıldı. Bir anda bacaklarımda bir el fark ettim, okşuyordu beni. Bir hışımla kalkmaya yeltendim, bağıracaktım ki diğer eliyle ağzımı kapattı. Kayın babam üzerime çıkmış bana sahip olmaya çalışıyordu. Direniyordum ama gücüm yetmiyordu. Bir eli hep ağzımdaydı, sesim çıkmasın diye uğraşıyor, diğer eliyle çamaşırımı çıkartmaya çalışıyordu.

Kurtulmak için çabalıyordum ama boşuna bir çabaydı. Kayınbabam iri yarı ve güçlü bir adamdı. Çamaşırımı çıkarıp vajinamı ellemeye, okşamaya başladı. Sonra geceliğimi omzumdan sıyırıp göğsümü yalıyordu. Boşta kalan eliyle kendi pantolon ve çamaşırını da çıkarmıştı. Göğüslerimi yalaması beni tahrik etmişti, yavaş yavaş kendimi bırakıyordum.

Elimi alıp sikini tutturdu bana, kocamandı ve çok azmıştım. Gevşediğimi görünce elini ağzımdan çekip dudaklarımı öpmeye başladı, bende karşılık veriyordum.  Bir elimle sikini okşarken diğer elimle sırtını tırnaklıyor, onu üstüme doğru bastırıyordum. Gözü dönmüş kayınbabam benimde istekli olduğumu görünce daha da iştahlandı. Beni doğrultup o koca sikini ağzıma verdi. Zor sığıyordu ağzıma ama muhteşem bir an yaşıyordum. Vajinam sırılsıklam olmuştu. Sonra sikini ağzımdan çıkarıp “domal hadi, şu koca götünü göster bana, seni domaltıp sikeceğim” dedi  Bu sözleri beni çıldırtmıştı, hemen domalıp amımı belirgin bir şekilde ona sundum. Yavaşça içime girip git gide hızlanıyordu. Kaynanamın uykusu ağırdı yoksa başkası olsa benim inlemelerime mutlaka uyanırdı.  Daha hızlı sik baba, sok hepsini içime, daha sert sik beni diye inliyordum. Bir yandan sikerken diğer yandan büyük memelerimi avuçluyordu. O gün kayınbabam beni yarrağa doyurdu. Kaç kere boşaldığımı hatırlamıyorum. Kocam her gittiğinde artık kayınbabam nerde isterse orda sikiyor beni. Yeter kaynanam komşuya gitsin. Mutfakta, banyoda, kendi odalarında.

 

(Toplam 3.016 ziyaret, Bugün 3 )
Yorumlar

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.