Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Kocamı Eve Gelen Su Tesisatçısıyla Aldattım

Merhabalar, adım Nehir, 28 yaşında 6 yıldır evli bir hatunum. Beyaz tenli bedenimin seks hikayeleri kadar çekici olduğunu da çok rahat söyleyebilirim. Bakımını yerine getirmiş oluşum mis kokar bir halde çevreye etki gösterdiğini söyleyebilirim. Evliliğimin ilk dönemlerinde çok mutlu bir başlangıç yapsam da, artık son dönemlerde kocamın bana karşı ilgisi azalmaya başlamıştı. Artık seks hayatımız 15- 20 gün de bir olacak hale geçmişti. Bundan dolayı benimde seks deneyimlerinden uzak bir hayatı sürmeme neden olmuştu. Bu tür yaşantı benim açımdan geçiştirilecek düzeyde değildi. Bir seks yaşamadan bu kadar uzun süre durabilmem örtüşmeyecek olan etkisi bulunurdu. Bundan dolayı sürekli eşime karşı azdırıcı hareketler sergiliyordum. Akşam işten geldiğinde yemek sonrasında striptiz danslar bile sergileyecek halleri alabilmekteydim. Ancak pek istenen sonuçları aldığımı söyleyemem. Bir şekilde seks hayatında hüsran içinde gitmek diğer alanlara da olumsuz şekilde yansımaktaydı. Bundan dolayı bu değişimi kendime kazandırmam gerekirdi.

Kocamın Beni Aldatması Çok Mutsuz Etti

Eşimin bana karşı ilgisizliğinden yakındığım dönemlerde sex hikayeleri okuyup yakın arkadaşım Fulya ile de dertleşirdim. Bu kadar uzun kalmasındaki nedeni sorduğumda ise ‘’ Seni aldatıyor olabilir, bence gizliden bir telefonunu kontrol et’’ diyerek uyarıda bulunmuştu. Aslında bu söylediğine pek sıcak bakmamıştım. Evden Fulya arkadaşım gittikten sonra aklımda yer edinmeye başlamıştı. Eşimin işten gelmesini bekliyor ve bu söylediğini uygulamak istiyordum. Akşam yemeğini hazırlamak için mutfakta vakit geçirirken kapının açılma sesini duydum. Çocuğumuz henüz olmadığı için kendisini kapıda karşılamayı ben yapıyordum. Ancak bugün içimden kendisini karşılamaya bile gitmek gelmiyordu. Mutfak kapısına kadar gelen kocam ‘’hayırdır Karadeniz’de gemilerin mi battı?’’ diyerek bana laf sokarcasına sözler sarf etmişti. Bu sözler karşısında ona ters bir şeyler söylemek istemiyordum. Suskun bir şekilde kaldığım içinde mutfak kapısından ayrılarak yatak odasına geçti. Yatak odasından hazırlığını yaptıktan sonra duşa geçmişti. Bende yemek masasını mutfağa hazırlıyordum. Her zaman salondaki masaya hazırlamış olsam da, bu defa mutfakta zaman geçirmek istemiştim. Ancak kocamın banyoda olması Fulya’nın söylediklerini aklıma getirmişti. Hemen cep telefonunun olduğu yatak odasına giderek kontrol etmek istedim. Telefonu alarak incelemeye başladığımda ise fazlasıyla olumsuz etkilenecek bir mesajlar ile karşılaştım. Eşim bir başka kadın ile mesajlaşıyordu. Bana kullanmadığı birçok söz ile cezp edici halleri dahi vardı.

seks hikayeleri

Kocamı Bende Aldatmaktan Başka Bir Şey Düşünmez Oldum

Büyük bir hayal kırıklığı yaşamış şekilde yatak odasında telefonu bırakarak mutfağa geçtim. Yemek masasında gözlerimden istemsiz şekilde gözyaşı akıyordu. Ancak banyodan çıkmadan önce toparlanmalı ve bu durumu kendisine hissettirmemem gerekirdi. Banyodan eşim çıktığında üzerini giyindikten sonra mutfağa geldi. Hiçbir şeyi belli etmeden sessiz bir şekilde akşam yemeğimizi yemiştik. Salondaki televizyon karşısına geçtiğinde bende mutfağı toparlıyordum. Yanımda bulunmadığı içinde bir yandan ağlıyor, diğer yandan da işimi yerine getirmeye çalışıyordum. Mutfağın kapısını kapatarak telefonumdan hemen Fulya arkadaşımı aradım. ‘’Söylediklerinde haklısın, eşimin telefonunda bir kadın ile mesajlaştığını gördüm’’ dediğimde ise Fulya hiç şaşırmadığını böyle bir şeyi beklediğini söylemişti. Ertesi gün görüşmek üzere sözleştikten sonra telefonu kapattım. Artık Fulya ertesi gün geldiğinde ne gibi bir yol izlemem gerektiğini konuşacaktım.

Fulya’nın Eşiyle Fantezileri Beni Azdırdı

Fulya arkadaşımı misafir ettiğimde bana seks hikaye tadına eşiyle olan fantezilerini paylaşıyordu. Kahvemizi keyif içinde yudumlarken eşi ile farklı alanlarda gerçekleştirdiği seks fantezileri ise gerçekten heyecan vermemesi mümkün değildi. Dinlerken bile sulandıracak kadar etki göstermişti. Anlattıkları karşısında etkilendiğimi gören Fulya, tebessüm edecek şekilde gözlerimin içine bakıyordu. Benim aldatıldığım konusuna değindiğimiz de ise senin yapacağın şey belli diyerek konuyu çok uzun tutmamıştı. Artık bende bu duyduklarım sonrasında seks arzularım daha da kabarmıştı. Seks performansı sergilemekten başka bir şey düşünmez hale gelmiştim. Fulya, evimde misafir ederek ayrılmasından sonra bende mutfağa geçerek bulaşıkları makine içerisine yerleştiriyordum. Ancak bir süre sonra mutfak musluğunun akıttığını fark ettim. Eşimi aramak yerine direkt bir su tesisat tamircisini eve çağırmayı düşünmüştüm. Oturmuş olduğumuz binaya yakın bir yerde bulunan iş yerini arayarak durumu izah ettim. Artık adam gelene kadar da mutfaktaki işlerime ara vermiştim.

Su Tesisatçısının Kaslı Vücudu Cezp Etti

Daha öncesinde okuduğum sexs hikayeler içerisinde yer alan adamlara benzer bir vücutta bulunan su tesisatçısı evime geldiğimde beni fazlasıyla etkilemişti. Benimde güzelliğim öyle sıradan bir değerde olmadığı için adamında dikkatini çekecek seviyede etkilendiğini düşünmüştüm. Mutfak içerisine birlikte geçtiğimizde ise bu etkilenmenin gerçekten doğru olduğunun farkına varır haldeydim. Genç tamirci adam yapılacak iş konusunda bana bilgi verirken, vücudu üzerinde gözlerimi gezdiriyordum. Bir süre sonra işine koyularak başladığında hemen masa kenarında bulunan sandalye üzerine oturup izlemeye devam ettim. Tezgah altına diz çökerek eğildiğinde kol kasları ve vücudunun düzgünlüğü beni kendisine daha da çok sıcak şekilde çekiyordu. Havaların çok soğuk olmamsından ötürü de üzerinde ince bir tişörtü yer almaktaydı. Artık bende kendisini azdırmak için hareketlerde bulunacaktım. Bu dakikalarda kocamı aldatmaktan başka bir şey düşünmez hale gelmiştim.

Göğüslerimi Avuçlayarak Arkamdan İnleterek Sikti

Su tesisatçısı genç adam işine devam ederken mini eteğim ile çalıştığı alan üzerine doğru geldim. Porno hikayeler heyecanını geniş mini eteğimden süzülen bacaklarım ile başaracaktım. Uzanan genç adamın başucuna geldiğimde düzgün bembeyaz bacaklarımı gözleri içine sokacak şekilde sergilemiştim. Genç adam gördükleri karşısında etkilenir hale geldiğini ise gözlerini ayıramamışından anlıyordum. Üzerindeki pantolondan gördükleri karşısında siki sertleşmeye başlamıştı. ‘’Çok çekicisiniz’’ diyen tesisatçı adam uzandığı yerden doğrulmaya başladı. Bu sözler karşısında vücudumu kendisine daha da yakınlaştırmaya başladım. ‘’İstersen bu bedene sahip olabilirsin’’ şeklinde kurduğum cümlem ile başını tutarak kendime doğru çektim. Tamirci adamın kafasını göğüslerim üzerine çektiğim içinde direkt şekilde yalayacak pozisyon almıştı. Göğüsler üzerinden kafasını kaldırmadan hiç vakit kaybetmeksizin yalamaya başlamıştı. Göğüs uçlarına kadar yalayarak gelmesi heyecan veriyordu. ‘’Devam et erkeğim ben seninim’’ diyerek saçlarını okşayıp daha da çok cezp ediyordum. Artık kıvama gelmeye başlamış olan tesisatçı adamın sertleşmeye başlayan sikini bende ağzıma alacaktım. Sırtını mutfak tezgahına doğru yasladığım adamın önünde diz çökerek sikini ağzıma alarak oral seks yapmaya başlamıştım. Dudaklarım arasında gidip geldikçe daha da çok etkileniyor ve gırtlağıma kadar sokuyordu. Nefes kesici şekilde sakso deneyimini mutfak içinde yerine getiriyorduk. Dudaklarım arasındaki sikimi çektikten sonra önünden ayağa kaldırdı. Kollarımdan tutarak yatak odasına doğru götürdü. Artık kocamın beni yeterli düzeyde sikmediği yatağımda bir tesisatçı adam sikecekti. Yatağın üzerine bırakarak diz çöktürdü. Arkama geçtiğinde ise mutfakta oral seks yaparak sertleştirdiğim kalın siki amcık içine yerleştirdi. Belimden kendisine doğru çekerek arkamda hızlı şekilde gidip geliyordu. Her hızlanması beni zevk içinde kıvrandırıyordu. ‘’Haydi erkeğim, sik parçala, artık sen içime boşalana kadar sik’’ diyerek önünde inlemeyi sürdürüyordum. Artık patlayacak bir hale gelen adam ise göt yanaklarım üzerine sikini çıkartarak boşalmıştı. Yatak odamda kocamı aldatacak şekilde yaptığım seks performansı çok memnun etmişti.

 

(Toplam 586 ziyaret, Bugün 1 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.