Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Kocamın Patronu Sikmeden Göndermedi

Ben erotik hikayeler heyecanını derinden yaşamış Selin adıyla sizlere de buradan merhaba demek istiyorum. 28 yaşında henüz daha 2 yıllık bir evlilik hayatı olan genç bir kadınım. Evliliğimin ilk yıllarında kocamı aldatacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Ancak iş yerindeki patronundan gelen teklife pekte hayır diyemeyecek hale gelmiştim. Eşim bir pazarlama şirketinde çalışıyordu. Bende özel bir tekstil firmasında evlenmeden önce çalışmıştım. Ancak evlilik sonrasında kocam çalışmam taraftarı değildi. Aşırı kıskanç bir yapısı vardı. Ancak o kadar kıskanç olmasına rağmen bana karşı olan ilgisinin de aynı seviyede olmadığını söyleyebilirim. Çünkü seks konusunda istemiş olduğum o fantezilerimi henüz gerçekleştirmiş değildi. Yeni evli olmamıza rağmen neredeyse 10 günde bir olacak şekilde sevişiyorduk. Genç bir kadın olarak bu durumda bende rahatsızlık etkisi gösterebilecek seviyeye gelmişti. Kimi zamanlar kendimi mastürbasyon ile tatmin edecek kadar dokunuşlar gerçekleştirmekteydim.

Kocamın Patronu İlgisini Artırmaya Başladı

Pazarlama işinde çalışmasından dolayı sürekli olarak dışarıda vakit geçiren kocam eve bazen akşamları geç gelmekteydi. Sex hikayeleri okuyarak kendimi mastürbasyon ile tatmin ediyordum. Nakit paraya ihtiyacım olduğu dönemde ise kocam işyerinden patronundan almamı istiyordu. İlk zamanlarda gitmiş olduğum işyerinde patronu bana karşı çok sıcak ve samimi bir davranışlar gerçekleştirmemiş olsa da son dönemlerde para almak için uğradığımda gerçekten bana karşı farklı bir şekilde ilgi gösterir duruma gelmişti. Göz göze geldiğimiz adeta bedenimin üzerinde bulunan kıyafetlerimi soyabilecek şekilde bir etki gösteriyordu. Benden yaşça büyük olan olgun adamın evli olduğunu biliyordum. Bundan dolayı da kendisine karşı ben de samimi davranışları gerçekleştiriyordum. Bana karşı seks konusunda özel bir ilgi göstereceğini hiçbir zaman düşünmemiştim. Ancak adamın aklından geçenlerin farklı yönde olduğunu hissettirmeye başladığında aramızdaki konuşmalar farklı yöne gitmişti. İlk kez bana karşı ilgili olduğunu söylemiş olduğunda pek oralı olmasam da zaman içerisinde bu benim kafamda yer etmeye başlamış da. Ay içerisinde 2 defa en az giderek para alışverişinde bulunduğum içinde adam ile sohbet içerisinde bulunuyordum. Olgun adam ile karşılık o şekilde kahvemizi yudumlayarak keyif verici sohbetleri gerçekleştiriyordu. Artık eve geldiğimde aklımdan geçenler tamamen bu adam ile bağlantılı şekilde gelişmekteydi.

erotik hikayeler

Ofis İçinde Sikişme Heyecanı Başka Olurdu

Kendisi ile birlikte ofis içerisinde erotik hikayeler gerçekleştirebilecek kadar bir etki kafamda oluşmaya başlamıştı. Artık gidip gelmelerimi daha da sık hale getirir olmuştum. Çünkü olgun adamın o konuşmalarındaki tebessüm ettirmesi bile beni ayrı bir şekilde mutlu ediyordu. Eşimin son dönemlerde zaten benimle birlikte fazla ilgilenmemesi de bu yaklaşımların oluşmasına sağlamıştı. Ofis içerisinde her gittiğimde karşılıklı yaptığımız sohbetlerde sıcaklığını bana karşı hissettirir haldeydi. Göz göze geldiğimiz dakikalarda ise artık giderek kendime yakın olmaya hissetmiştim. Bu ofis ortamında kendisi ile birlikte gerçek değiştireceğim seks fantezilerinin tadına varmanın dakikalarını iple çeker olmuştum. Direkt olarak kendimin istekli olduğunu göstermek niyetinde değildim. Çünkü ilk olarak kocamın patronunun bana karşı yakınlık göstermesini bekliyordum. Genelde ofise gitmiş olduğumda paranın muhasebe tarafından verileceğini söyleyerek muhasebeci adamın yanına gönderiyordu. Ancak bu sefer kendisi odasında beni bekleyerek parayı iletmek için bekliyordu. Oturmuş olduğu koltuktan yanına doğru gelmemi isteyerek elindeki parayı bana doğru uzattı. Tam alacağım sırada elimin üzerinde dokunmasını vücudunun sıcaklığını hissettirecek şekilde etki göstermişti. Bir an göz göze gelerek bu sıcaklığı sonuna kadar hissetmek için ellerimi üzerinden çekmemiştim. Benim de istekli olduğumu gördüğü için dokunuşların uzatmaktan başka bir şey düşünmüyordu. Artık vücudum ateş basmış ve oracıkta hemen dudaklarına yapışacak sevişmeyi düşünür pozisyonda gelmiştim.

Mini Eteğim Altından Bacaklarımı Sergiledim

Ofiste bulunan koltuk üzerine oturduktan sonra mini eteğimden süzülen bacaklarımı kendisine sergilemeye başlamıştım. Karşımda olan adama bacaklarım ayırıyor ve iç çamaşırına kadar kendimi sergileyecek pozisyon alıyordum. Erotik hikaye gibi beni izlemekte olan adam daha da çok iştahlı gözler ile bakıyordu. Artık daha fazla bakışlarını dayanacak gücü kalmadığı için yanıma doğru sokulmak için yerinden kalktı. Adımlarını bana doğru atmaya başladı süre içerisinde benim içerisindeki heyecan giderek katlanmaktaydı. Dibime doğru geldiğinde ise artık o sergilediği bacaklar üzerinde ellerini zorlaştırıyordu. Az önce dokunmuş olduğumu sıcak eller bacaklarımın üzerinde dolaşması ayrı bir şekilde heyecan veriyordu. Okşaması çok ileri seviye gitmesi için kendisine karşı vücudumu sunuyordum. Ağzımdan hiçbir şeyi çıkmayacak şekilde dil tutulması adeta yaşamıştım. Üzerime doğru eğilen adam dudaklarıma öpücük konduruyor ellerini de bacaklarımın üzerinde dolaştırmasını devam ettiriyordu. Bu okşamalar benim sulanmam için yeterli seviyede bir dokunuştu. Uzun zamandır sevişme içerisinde bulunmadığım içinde dudaklarındaki o sıcaklığı hissettiğimde kendimden geçmiştim.

Masanın Üzerine Yatırarak Bacak Aramdan Girdi

Bacaklarımın üzerindeki dokunuşlarını sex hikayesi kıvamında amcık üzerine doğru götürecek devam ettirdi. Sulanmış amcık üzerinde parmaklarını dolaştırmaya başladı süre içerisinde ise ben hafiften bir şekilde inliyordum Dudaklarını dudaklarımdan hiçbir zaman ayırmadığı içinde adeta nefes kesici bir sevişme içerisinde dakikaları geçiriyordum. Kendimi tamamen kocamın patronuna bırakarak ofis içerisinde bedenime sahip olmasını istiyordum. Her ikimizde ofis içerisindeki gerçekleştirilecek olan sevişme heyecanını derinden hissetmek istiyorduk. Oturduğum yerden beni kaldırarak mini eteği mi belime doğru sıyırdı. Altından külotu dizlerime kadar indirdikten sonra masanın üzerine oturmamı istedi. Bacaklarımı ayırdığı sırada ise dil darbeleriyle amcık üzerinde dolaşmaya başlayacaktı. Bacaklarım sonuna kadar ayrılmış ve sulanmış amcık üzerinde artık patronu beni tatmin edecek seviyeye getiriyordu. Bugüne kadar böyle bir dokunuşları eşimden daha iyi görmediğim için sürekli olarak devam ettirmek istiyordum. Gözlerim kapalı bir şekilde kendime yapılan oral seks temaslarını tadını çıkartmaya devam ediyordum. Kıvama gelmiş olan adam artık kendisine de bir sakso çektirmek için pozisyon almak istiyordu. Ama öncesinde dili ile bedenimi keşfetmeye başlamıştı.

İştahlı Şekilde Amcık Yalıyordu

Bedenimi o kadar iştahlı bir şekilde erotik hikayeler tadında yalamaya devam ediyordu ki gerçekten masanın üstünde kazanacak bir hale geliyordum. Ofis içerisinde bizden başka birilerinden bulunması da her an yakalanacak korkusunu da bana yaşatıyordu. Hemen başucumda bulunan kocamın patron ise ‘’rahat ol bizi burada kimse rahatsız edemez’’ diyerek vücudumun üzerinde ellerini ve dilini dolaştırmasını sürdürüyordu. Masanın hemen yanı başına geldiğinde ise pantolonun fermuarını açarak çıkarttığı kalın siki ağzıma doğru yanaştırdı. Hemen yalamam isteyerek ağzımın içine sokmuştu. Ben zaten kıvama gelmiş olduğum için sikini gırtlağıma kadar alıp somuruyordum. İkimiz de artık sikişmek için birbirimizi bekler konuma gelmiştik. Artık ‘’sik beni’’ diyerek bacaklarımın arasına adamı almıştım. Yalayarak sulandırdığı amcık içine sikini köküne kadar ya sokmasını istedim. Dibine kadar girmeye başladığında ise artık sağa sola kıvranarak daha da sert olmasını istiyordum. Girip çıkmalarını hızlandırıyor beni altında kıvranarak boşaltıyordu. Her gidip çıkmasında daha da sertleşmesi beni kendimden geçiriyordu. Üzerimde olan kocamın patronu ise ‘’ohh artık geliyorum’’ diyerek sikimi amcık içinden çekerek tekrar yüzüme doğru getirdi. Ağzımın içine soktuğu kalın yarak ile fena şekilde boşalmaya başladı.

 

(Toplam 1.183 ziyaret, Bugün 3 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.