Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Komşu Kızını Sürekli Kesiyordum ve Sonunda Siktim

Güzel bir apartmanda yaşıyorum, Aslında bizim apartman diğer apartmanlara göre daha eğlenceli ve daha neşeli, komşularla akşamları dışarı çıkarız ve komşularla çay çorba içeriz, bu şekilde ortada muhabbetler döner ve herkes birbirine bir şeyler anlatır. Büyük şehir de yaşamadığımız için insanlar biraz daha sıcak kanlı bizim buralarda, küçük şehrin insanları birbirlerini iyi tanırlar, siz nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama bizim ortamlar erotik hikayeler gibi böyle. Komşuluk biz de çok önemlidir ve birlikte vakit geçirmeyi de severiz. Aslında ben misafiri de çok severim, eve misafir geldiğinde ya da bir misafirliğe gittiğimiz de çok mutlu olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim insanlarla iç içe olmak bana her zaman iyi gelmiştir ve çok iyi geliyor. İnsanlarla birlikte vakit geçirince kendimi daha iyi hissediyorum diyebilirim. Neyse bizim bahçede güzel bir çardağımız var ve genelde komşularla birlikte çardakta vakit geçiririz. Bizim alt komşunun bir kızı var, bu kız o kadar güzel ki rüyalarıma giriyor ve onu sürekli arzuluyorum. Pek dışarı da çıkmıyor yani ben kadar sosyal bir insan değil. Evde ne yapıyor vaktini nasıl geçiriyor bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum ki onunla vakit geçirme şansını yakalasam bana çok iyi gelecek. Annesiyle birlikte aşağıya bahçeye iniyorlar ve annem de onların yanına bahçeye inip beni çağırıyor. Ben de bilgisayar oyunlarını oynamayı çok severim ve bilgisayar da vakit geçirmeyi çok severim. Kızı o kadar çok görmek istiyorum ki siz düşünün bilgisayar oyunumu yarı da bırakıp yanına iniyorum sırf kızı görebilmek için. Tabi yanında annesi olduğu için pek yaklaşamıyorum ama olsun onu görünce bile bana çok iyi geliyor ve kendimi çok iyi hissediyorum.

Aslında siz de bu söylediklerimden kızdan hoşlandığımı ve onu istediğimi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu kız hem namuslu geliyordu bana hem de çok gizli geliyordu. Yani insan genel de gizli olan şeyleri ve saklı olan şeyleri merak eder ya aynı o hesap. Kız hiç konuşmadığı için ve hiç dışarı çıkmadığı için kızla vakit geçirmek bana hayal gibi geliyordu. Sürekli internet üzerinden komşu kızı ile ilgili pornolar izleyip sex hikayeleri okuyordum. Bu hikayeleri okurken ne yapabilirim nasıl yaklaşabilirim konusunda da bilgi edinmeyi amaçlıyordum. Yani dünya büyük ve bu konuda bir tecrübesi olan insanın olduğunu bildiğim için araştırmalar yaparak benim bulunduğum durumu özetleyen bir hikaye arıyordum. Neyse bir gün benim durumuma benzer bir hikaye buldum ve okudum. O kadar çok hoşuma gitti ve o kadar çok beni rahatlattı ki anlatamam. Aslında hikaye de özet olarak ne yapmak istiyorsanız yapın ve geç kalmayın bu dünyaya bir daha gelmeyeceksiniz, bir kızı arzuluyorsanız o kızla birlikte olmak sizin en büyük hakkınız gibisinden bir şeyler söylüyordu ve bu bana gerçekten çok gaz vermişti. Ben de bunun üzerine kızla bir şekilde iletişim kurmaya ve kızla konuşmaya karar verdim ama çok büyük bir sorunum vardı, oda kızın hiçbir sosyal medya hesabının olmamasıydı. Kız sosyal medya hesabı kullanmıyordu ve bundan dolayı ben de nasıl ulaşacağımı bilmiyordum. Her ne kadar mahalle deki çocuklara numarasını sorsam da kız dışarı çıkmadığı için ve kimseyle muhabbeti olmadığı için kızın telefon numarası kimsede yoktu. Ben de kapısını çalarak konuşmaya karar verdim. Bir gün cesaretimi toplayıp aşağıya indim ve kapıyı çaldım. Kapıyı annesi açınca biraz yalpaladım diyebilirim, ne diyeceğimi bilemedim ve ondan sonra annem sizde mi diye saçma bir soru sordum.

erotik hikayeler

Ama annem yukarıdaydı ve onlardan biraz önce çıktığını bilmiyordum. Güldü ve tamam oğlum sorun diyerek kapıyı kapattı. Aslında ben durumu annesinin anladığını tahmin edebiliyordum ama anlayıp anneme söyler ve annemde komşunun kızına bari yapma der diye çok çekiniyordum. Bunun olmaması için de sürekli dua ediyordum. Neyse böyle bir şey olmadı ve yine bir gün akşam herkes aşağıdayken telefonum çaldı ve annem arıyordu. Telefonumu açtım, aşağı gel oğlum hep birlikte oturuyoruz çay demledik gel çay iç dedi. Ben de tamam geliyorum diyerek aşağıya indim, aslında kızın da orada olacağını çok iyi tahmin ediyordum ama birkaç gün önce annesiyle yaşadığımız olaydan dolayı annesinden çekiniyordum. Bahçeyi sulayacakları için çeşmeye gideceklerini ve hep birlikte su dolduracaklarını söylediler. Bahçeden ayrıldılar sex hikayesi o sırada çok güzel bir şey oldu ve benim için tek fırsattı. Kız annesiyle birlikte gitmemişti ve orada benimle birlikte bahçede kalmıştı. Bahçede sadece ikimiz vardık ve onunla konuşmam için bu büyük bir fırsattı. En başta yanına biraz yanaşarak normal olarak hayat nasıl gidiyor, erkek arkadaşın var mı, mutlu musun gibi sorular sordum ve oda teker teker cevapladı. Erkek arkadaşının olmadığını öğrenince çok şaşırmamıştım ama onun ağzından bunu duyunca mutlu olmuştum. Neyse konuştuk konuştuk ve en sonunda bana, ben ne düşündüğünü çok iyi biliyorum aslında uzaktan çok asosyal bir insan olarak gözükebilirim ama içimde öyle bir insan değilim ailemin baskıcı olmasından dolayı dışarı çıkamıyorum ve kimseyle görüşmüyorum dedi.

Telefon numaramı istedi ve ben de verdim. Sonra annemler geldi ve eve çıktık. Gece telefonuma bir mesaj geldi, mesajda ise annemler yarın köye gidecek bizim evde görüşelim mi yazıyordu. Bunu okuduğumda o kadar çok değişik duyguların içerisine girdim ki size anlatamam. Yarını iple çekiyordum ve hemen yarın olsun, kızın yanına gideyim istiyordum. Sabah olmuştu ve ailesi evden çıkmıştı. Ben biraz utanıyordum ama utanacak vaktim yoktu hemen kızın yanına gitmem gerekiyordu. Kapıyı çaldım ve hemen kapıyı açarak kolumdan tutarak beni içeri aldı. Biraz hızlı ol görecekler dedi. Ben de merak etme kimse görmez dedim ve kahve içer misin dedi. Ben de içerim dedim, mutfağa doğru yürürken giydiği şorttan dolayı poposu o kadar güzel gözüküyordu ki o kadar çok hoşuma gitmişti ki, hiç yapmayacağım bir şekilde poposuna dokundum ve çok güzel dedim. Bunu istemsizce yaptım ve oda buna gülmeye başladı. Gerçekten güzel mi dedi ve biraz kaç saniye göz göze geldik. Ben öpmek için yanaştım, oda biraz kendini geri çekti ve saçmalama hemen mi dedi. Ben de evet hemen dedim ve sevişe sevişe odasına doğru gitmeye başladık. Ben hızlıca üstüne çıkarmaya çalışıyordum ve oda çıkartmamaya çalışıyordu. Sonra bana bakire olduğunu ve sadece sakso çekmek istediğini söylese de ben o gün orada onu bir şekilde sikmek istiyordum ve bunu yapmam gerekiyordu. Anal yapalım diye teklifte bulundum ve ilk başta olmaz iğrenç yapamam çok canım yanar dese de en sonunda kabul etti ve o gün onu arkasından bir güzel siktim, deliğini o kadar çok büyülttüm ki çok hoşuna gitmiş olmalı. Hafta da bir bunu kiraladığımız evde tekrarlarız. Hikaye okuyucularına benden de bir katkı olsun.

 

(Toplam 435 ziyaret, Bugün 5 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.