Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Komşumuz Songül Ablanın Kırmızı Külotu

İçine kapanık, utangaç biri olduğumdan hep hayıflanırdım. Ta ki sex hikaye okuyna kadar. komşumuz Songül ablanın kırmızı külotu başlığını açabilecek kadar etkilenmiştim bu hikayelerden. Annem aşırı pasif, babamsa aşırı baskın biridir. Babam konuşmaya başladığında herkes sesini keser, verdiği emirleri uygular. Öyle bir ortamda büyümenin bendeki etkisi annem gibi sesi çıkmayan, utangaç, her şeyden korkan biri olmamdı. Arkadaşlarımın sevgilileri olur, dışarıda takılırlardı. Bense cebimde para yok diye yürüye yürüye evime dönmek zorunda kalırdım. Hayattan zerre keyif alamıyor, hatta tek çılgınlığım arada sırada banyoya kendimi kapatıp birkaç dakika boyunca asılmaktı. Şimdi bunları yazmak, içimi dökmek her en kadar beni rahatlatsa da ne kadar acınası durumda olduğumu görmek de bir o kadar üzüyor.

Birkaç hafta önce üst tarafımıza yeni evlenmiş bir çift yerleşmişti. Kendi hallerinde, güler yüzlü insanlardı. Fakat bunların da ötesinde beni asıl ilgilendiren şey komşumuz Songül ablaydı. O kadar naif bakışları, şahane bir yüzü vardı ki görünce tutulup kalırdım. Hayatta kalan son birkaç dakikamı Songül ablayla değerlendirmekten zerre gocunmaz, son derecede keyif alırdım. Sıcakkanlı, samimi biri de olduğundan beni gördüğünde mutlaka selam verir, nasıl olduğumu sorardı. Görürdü içimdeki utangaç, insanlardan kaçan tarafı. O gördükçe ben daha da aşık olurdum. İmkansızdı ama hayal etmesi bile şahaneydi. Artık rüyalarımı süsleyen, asılırken hayal edebileceğim bir profil olmuştu. 18 yaşına yeni girmiş ergenin biriyim, daha fazlasını benden bekleyemezsiniz…

Diğer birçok içine kapanık çocuk gibi ben de bilgisayardan anlayan, oyun oynamayı seven biriydim. Bunu bilen komşumuz Songül abla, misafirliğe anneme geldiği sırada benden ufak bir ricada bulundu. Laptopunun çok kastığını, nasıl düzelteceğini bilmediğini söylüyordu. Elbette büyük bir sevinçle atlamış, hallederim Songül abla diyerek aramızdaki ilk kıvılcımın çıkışını onaylamış oldum. Her ne kadar kendisi bunun farkında olmasa da ben çoktan kafama koymuştum yapacaklarımı. Onlar sohbetlerini etmeye devam ederken hemen odama geçmiş, bilgisayarımdan bir virüs ve format için flash bellek ayarlamıştım. Aradan geçen yarım saat sonunda misafirlik süresinin sonuna benimse seks hikayeleri yazmama yardımcı olacak başlangıca gelmiş olduk.

Songül Ablanın Yatak Odasındaki Kırmızı Külot

Sohbet ederek dairesine çıkmıştık. Kocasını aşırı kıskanmıştım çünkü her anlamda müthiş bir insandı. Sohbetiyle, geniş yuvarlak götüyle ve o irice memeleriyle beni büyülüyordu. Böyle birine aşık olamamak gerçekten imkansızdı. Eve girdiğimizde çok sıkıştığını, tuvalete gideceğini söyledi. Laptopun da koridorun sonundaki yatak odasında olduğunu söyledi. Tabi ben bunu duyunca bile erekte olmuştum çünkü aşık olduğum kadının en mahrem odasına doğru yavaş adımlar atarak ilerliyordum. İçeriye girdiğimde çok da derli toplu biri olmadığını anlamıştım. Daha yatağı bile toplamamış, kocasının üstü başı bir yerde kendisinin geceliği bir yerdeydi. Fakat benim asıl ilgimi çeken detay yatağın yanı başında, yerde duran Songül ablanın dantelli, transparan kırmızı külotuydu.

Kalbim o kadar hızlı atıyordu ki yakalanacağım diye resmen aklımı çıldıracak gibi olmuştum. Elimde Songül’ün o kırmızı külotu duruyordu ve aşırı güzel kokuyordu. Onu içime çekerken sertleşen penisimi saklamaya çalışıyordum. Arkadan gelen “bulabildin mi” sesiyle birlikte irkilmiş, külotunu baksırımın içine saklayıvermiştim. “Buldum buldum” diyerek elimden laptopla çıkıp oturma odasına doğru yol aldım. Bir şeyler içer misin diye sorduğunda ise zahmet olmazsa kahve alayım diyerek koltuğa yerleştim. Külotunu penisimin yanı başında hissetmek beni hem azdırıyor hem de yakalanacağım korkusuyla söndürüyordu. O yüzden hızlıca odağımı bilgisayar verdim.

sex hikaye

Bilgisayarına Format Atıp Virüsümü Yerleştirdim

Songül ablanın tahmin ettiği gibi gerçekten de bilgisayarlardan iyi anlıyordum. Kamerasından tutun da bilgisayarda yaptığı her şeye kadar kontrolümün altına alacak virüsü formattan hemen sonra yerleştirmiştim. Artık yanında olmasam bile sürekli bu evi dinleyebilir ve kameranın gördüğü açı kadarıyla ben de evde yaşananları görebilirdim. En güzel yanı ise eve tekrar tekrar gelebilmem için her daim kendime fırsat yaratabilirdim. Tabi bunu çok da belli etmeden yapmam gerekiyordu. Her ne kadar bu durum beni heyecanlandırsa da çok fazla şey yakalamayacağımı düşünmüştüm. Fakat yanılmıştım çünkü neredeyse laptobu hiç kapatmıyor ve genelde de yatak odasında tutuyordu.

Beni baştan çıkartan ilk görüntü duştan sonra yatak odasına girip yavaşça kendini kurulamaya başlamasıydı. Vajinasını aylardır tüysüz tahmin ediyor olsam da şekilli bir kesim yapmış olduğunu ilk o zaman fark ettim. Hiç acele etmiyor sanki bana görsel şölen yaşatıyordu. Bornozunu yatağın üstüne bırakıp çekmecesinden siyah bir külot çıkardı. Kalçasına geçirirken domaldığında pörtleyen vajina dudakları karşısında resmen dimdik olmuştum. Elimi farkında olmadan penisime getirmiş, sex hikayeleri gibi yavaşça okşamaya başlamıştım. Bacağının birini yatağın üstüne koymuş, elindeki losyonu sürüyordu. O kadar seksiydi ki boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. O sırada annemin içeriye çullanır gibi içeriye girmesi üzerine belli etmeden kendimi toparlamaya, ekranı kapatmaya çalıştım.

Bekle Beni Songül Abla Dolma Getiriyorum…

Anemin elinde bir tabak, içindeyse birkaç tane dolma vardı. Geçen gelirken kurabiye getirmişti, boş göndermek olmaz. Al bu tabağı, Songül ablana götür… Bütün bunları duyduğumda aklımı kaçıracak gibi hissediyor, kalbimin hızlı çarpıntısını dindirmeye gayret gösteriyordum. Nefesimi toparladığımda tamam anne, götürürüm birazdan az bir işim kaldı diyerek odadan çıkmasını sağladım. Kendimi toparlayıp vakit kaybetmeden tabağı aldığım gibi yukarıya çıktım. Kapının ziline basıp beklemeye başladım. Ses duyamayınca tekrar bastım. Geliyorum diyen ses karşısında iyice heyecanlanmıştım. Kapıyı açtığında ise az önce gördüğüm çıplak bedenin üzerine uzunca bir tişört geçirildiğini gördüm. Saçları hala ıslak, bacakları süt kadar bembeyazdı. Asıl yeniden sertleşmeme sebep olan şey ise henüz sutyen giymemiş olması ve sertleşen meme uçlarının fazlasıyla belli olmasıydı.

AA canım hoş geldin, geç içeriye diyerek beni buyur etmişti. Herhalde yaşım ufak diye beni hiç kale almıyor, ona saldırmak istediğimi tahmin bile edemiyordu. Bense mal gibi onu süzmüş, müsait değilsen sonra geleyim abla demiştim. “Yok yok, duştan yeni çıktım da ondan bu haldeyim” derken attığı gülüş karşısında resmen boşalacak gibiydim. “Bilgisayar yine kasmaya başladı, sürekli uyarı verip duruyor” diyordu. “Tamam, hallederiz” demekle yetinebilmiş ve kendimi kapının eşiğinden içeriye adım atarken bulmuştum. Elimdeki tabağı almış, mutfağa doğru yönelmişti. Açsan beraber yiyelim derken çekmeceyi açmış iki çatal çıkartmıştı. Tabi ki dikkat ettiğim tek şey o sırada kalçasına yapışmış olan siyah külotun ortaya çıkmış olmasıydı. O an sadece götüne arkadan yaslayıp, yüzü koyun yatırıp sikmek istemiştim.

Donup kaldığımı gören Songül, iyi misin diyordu ama benim gözüm iyiden iyiye dönmüştü. “Böylesi güzel bir görüntü karşısında iyi olmak da nedir, harikayım” dediğimi fark ettim. Fakat ben bunu kafamın içinden geçirdiğimi sanırken meğer Songül ablanın da rahatça duyabileceği şekilde sesli ifade etmiştim. O an bakışları değişmiş, nasıl yani diyordu. Yaklaştım, geri adım attı. Yaklaştım, bir adım daha geri attı. Dudaklarına yapıştım, elimi külotundan içeriye sokmuş, vajinasını okşamaya çoktan başlamıştım. Vücudunun ıslaklığı vajinasının yanında hiç kalırdı. O kadar ıslaktı ki yağ gibi kayıyordu parmaklarım arasında. Beni itmeye çalışıyordu ama gücü yetmiyordu.

O beni ittikçe ben daha da saldırgan ve durdurulamaz oluyordum. Elimi vajinasından çıkartmış, kocaman memelerini sıkmaya başlamıştım. Diğer elimle ellerini tutmaya çalışıyor ve hala öpmeye devam ediyordum. Karşı koyuyordu ama bir yandan da istiyor gibiydi. Çünkü çoktan kurtulup çığlık atabilirdi gibime geliyordu. Bense çok güzelsin, geldiğin ilk günden beri bu anı hayal ediyorum diyordum. Yapma, lütfen bunu yapma diyordu. Fakat benim durmaya hiç niyetim yoktu. Çoktan üzerindeki tişörtü çıkartmış tekrardan dudaklarını yapışmıştım. Kalçasından tuttuğum gibi yemek masasının üzerine oturtturmuş, serleşen penisimi siyah külotunun üstünden vajinasına sürtüyordum.

Kendini bana teslim etmiş, bacaklarıyla beni kendine çekiyordu. Artık onun da gitmemi istemediğini, tam tersine o zevki tatmak istediğini görebiliyordum. Pantolonumu indirirken kendisinin de külotunu çıkarttığını gördüm. O kadar güzeldi ki penisimi sokmaya kıyamıyor, sadece yalamak istiyordum. Ben dil attıkça, onu yaladıkça saçlarımı kopartırcasına çekiyor, porno hikayeler gibi beni kendine bastırıyordu. Yalayarak memelerine doğru ilerlemiş, sertleşen meme uçlarını dilimin arasında gezdiriyordum. Artık patlayacak kıvama gelmiş olan yarağımı hiçbir engele takılmadan lap diye amında kökledim. Öylesine güzel oh çekti ki o an boşalacak kadar sıcaklık hissetim ama durmadım, her köklediğimde artan sesinin duyulmasından korkup dudaklarına tekrar yapıştım. Bir yandan öpüp bir yandan da var gücümle amında dans ettim. Çok hızlı başlayan ve bir o kadar da hızlı süren bu seksin ikimiz tarafından orgazma ulaşması dakikalar sürdü.

İkimiz de bitap düşmüş Songül abla altımda, bense üstünde uzanmıştım. Nefes nefese kalmıştık. O an dursun, hiçbir şey olmasın istiyor gibiydi. Nefesimi toparladığımda söyleyebildiğim tek şey “sana tapıyorum Songül” olmuştu. Farkındayım diyerek cevap vermesi ve kendini toparlamak üzere doğrulması çok uzun sürmedi. Külotunu götüne geçirip, yırtarcasına çıkarttığım tişörütünü üstüne geçirmiş. Yarın yine gel, bilgisayarım hala bozuk diyerek beni kapı dışarı etti…

 

(Toplam 1.057 ziyaret, Bugün 2 )

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.