Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Kuzenimin Koca Götlü Karısını Domaltıp Siktim

Öyle çok samimi, yakın akrabalık ilişkilerimiz yoktu. Fakat nasıl olduysa oldu ve sonunda erotik hikayeler denilecek şekilde kuzenimin koca götlü karısını domaltıp siktim. O günü sanki hiç yaşamamışız gibi davranıyor olsa da ben ömrümün sonuna kadar bunu unutacak değilim. Normalde kitap okumasını seven biriyim. O yüzden canım bazen de böylesi seks hikayeleri okumayı istiyor. Belki de burada okuduğum hikayeler yüzünden böyle cesur davranabilmiştim. Her halükarda büyük bir riskti ki bunu Melisa’da unutmak istiyorsa kesinlikle hiç gerçekleşmemiş olması gereken bir olaydı. En iyisi ben başımdan geçenleri anlatayım da gerisine sizler karar verin. Zira hatırıma geldikçe sikim dimdik oluyor vajinasına koyayım 🙂

Lise öğrenimim bittikten sonra annem ve babamın net kararıyla birlikte memlekete dönmüştük. O yaşıma kadar her yaz bir haftalığına da olsa mutlaka gelirdik buraya. Bütün akrabalarımızı gezer, en sonunda da evimizin yolunu tutardık. Hatta bu gezintilerden nefret eden biriydim. Her seferinde derdim, beni burada bırakın siz gidin diye ama kimse kale bile almazdı. Neymiş, çok küçükmüşüm. Yahu bıraksanız boyumca çocuk yapacağım da bırakmıyorsunuz işte 🙂 Melisa umarım ertesi gün hapı filan almıştır yoksa baba filan olmaya hazır değilim… Şakası bir yana memlekete dönünce elbette büyük yokluğa düşmüştüm. Tüm arkadaşlarımı geride bırakmış, senede bir defa geldiğim, adam akıllı gezmediğim yerlerde yeni yaşam sürecektim. Karısını siktiğim Talha kuzenim bile benden on yaş kadar büyüktü. Yani öyle yaşıtım akrabam da yoktu ki takılayım.

Tüm derbederliğim ve ne yaptığımı bilmez bir vaziyette evde takılıyor, üniversite sınavlarına filan hazırlanıyordum. Tabi çoğu zaman da açıp oyun filan oynuyordum. Çünkü zeki veya aşırı ders çalışmayı seven biri değildim, hala da değilim. Tabi bu süreçte sürekli evimize giden gelen oluyordu. Ben en çok Melisa gelince seviniyordum. Çünkü kadın gerçekten bir içim suydu ki sex hikayeleri yazdıracak kadar güzel anlar yaşatmıştı. Bilmiyorum, belki de azgınlığımdan ötürü öyle seksi geliyordur. Beline kadar uzanan saçları platin sarısıydı. Dipleri orijinal saç rengi olan siyah, sarıyla karışık olurdu. Muhakkak modeli öyleydi ama anlamadığımdan sadece bana görünen kısmından bahsediyorum. Belinin altında resmen hazine filan saklıyordu. Öyle şekilli, çıkıntılı bir göttü ki dışarıda gördüğünüz anda sizi dimdik edebilecek seviyedeydi. Kuzenim geniş, rahat biri değildi. Kapalı giydirtirdi ama neyse ki akrabalarının yanına gelirken o kadar da kasmazdı kendini. Hele bir keresinde tayt giymiş, eskimiş olduğundan gerek güneş vurunca kabak gibi görünürdü götü. Tanga kullanmayı sevdiğini ilk o zaman anlamıştım. Memeleri aşırı büyük olmasa da avuca gelecek kıvamdaydı ki yaladığımdan biliyorum, aşırı tatlıydı 🙂

erotik hikaye

Senden On Yaş Büyük Melisa Nasıl Oldu da Verdi?

Bu soruyu sizlerden önce ben kendi kendime soruyorum ama makul cevapları bulmakta zorlanıyorum. Sadece kulak misafiri olduğum kadarıyla kuzenim Talha aşırı çapkın biriydi. Biraz flörtöz biri olduğundan yengem Melisa’yı kıskandırması çok da zor olmuyormuş. Yaşadıklarını da annemle paylaşmayı çok seviyordu. Çok da siklemediğimden bu tarz konuları işittiğimde kulağımı tıkıyordum.

Öğle vakti gelmişti. Karnım da iyiden iyiye acıkmıştı. Fakat ne annem ne de teyzem kıllarını kıpırdatmıyor saçma sapan konular hakkında konuşmaya devam ediyorlardı. Yengem Melisa’ya kayınvalidesi olan teyzem bakış atmış, kalk hazırla demiş olacak ki mutfağın yolunu tutmuştu. Ben de biraz teyzemle ayak üstü sohbet ettikten sonra su içmek için Melisa’nın peşine mutfağa girdim. Beni fark etmemiş olacak ki aniden eğilip yere düşen kaşığı almaya niyetlendi. Tam o sırada arkasında oluşum ve yumuşacık götünü sikimde hissetmem resmen oracıkta beni demir gibi sertleştirdi. Sadece birkaç saniye sürmüştü ama biraz daha kalsak herhalde boşalacaktım ki erotik hikaye burada bitsin istemezdim. Yüzümün kızardığını vücudumun alev atmasıyla anlamıştım. Melisa aniden doğrulmuş, arkasını dönüp sen ne ara geldin demişti. Nasıl tepki vereceğini o da bilemiyor fakat pantolonumun kabarmasından beni sertleştirdiğini anlayabiliyordu. Su diyordum, su alacaktım… Tamam dedi, birkaç adım geriye doğru çekilip ocağa yönelirken yan bakışlarla sikimi süzdüğünü görebiliyordum. Suyumu içip ona bakarak sikimin yönünü düzeltip, odama doğru yöneldim.

Bir türlü aklımdan çıkmıyordu götünün yumuşaklığı ve sikime attığı bakışlar. Onu hayal ettikçe sikim de inmek bilmiyordu. Kendimle savaş vermek yerine odamın kapısını kapatmış, hemen arkasında asılmaya başlamıştım. Aradan geçen birkaç dakika sonrasında tam boşalacaktım ki Melisa çıkıp geldi. Tam boşalma evresinde olduğumdan kendimi toparlayamamış, dimdik yarağımla kuzenimin karısı önünde dikiliyordum. Bağırmasından korktum, odamın kapısını kapatıp, ağzını kapattım. Sikim tam bacaklarının arasına, taytının üstünden vajinasına doğru değiyordu. Tabi bu hareketim onu iyice ürkütmüş, kaçmaya çalışmasına sebebiyet vermişti. Sus diyor, çıkmasına izin vermiyordum. Taytını, tangasını sıyırmam saniyeler sürmüştü. Artık sulanmış, sıcacık vajinasından içeriye çoktan girmiştim. Susmuştu, karşı koymayı bırakmıştı. Tersine demir gibi olmuş damarlı sikimin içinde oluşundan gayet memnundu. Sokmaya başlamıştım, git gel yaptıkça etin ete değme sesi çoğalmıştı. Ben hızlanıyor o zevk inlemelerini çıkartmamaya çalışıyordu. Zaten asılırken boşalacak kıvama gelmiştim, amına sürtmemle birlikte hepten olmuştum ve tüm çocuklarımı içine bırakmıştım. Öylesine rahatlamıştım ki resmen üzerine uzanmış, süpersin diye mırıldanıyordum. Akıllıydı, ikimizin birden ortadan kaybolmasını içeride oturan annem ve teyzem fark edecekti. Hemen toparlandı ve çalışma masamın üstünde duran tuvalet kağıdından birkaç parça koparıp amını siliyordu. Bana ise boş bakışlarla sadece sus diyordu. Öyle yapmıştım, susmuştum. Yarım saat kadar sonra yemek masasına dördümüz oturmuş, hiçbir şey olmamış gibi hayatlarımıza devam etmiştik. Burada sizlerle erotik hikayeler paylaşmadan önce de kimseye bu yaşadıklarımı anlatmamıştım.

 

(Toplam 1.167 ziyaret, Bugün 1 )
Yorumlar

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.