Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Lezbiyen Öğrencim Eda Annesi Ve Ben

Merhabalar ben Dilara, 38 yaşında olgun yabancı dil olarak özel bir lisede öğretmenlik yapıyorum. lezbiyen seks hikayeleri okumaktan ve yaşamaktan fazlasıyla hoşlanan bir dünyayı yaşadığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Her ne kadar kendime yakın yaşlarda olan kadınlar ile sevişmeler yerine getirmiş olsam da, öğrencim Eda ile yaşadığım oral seks performansımın da halen damaklarımda bir tadı kaldığını rahatlıkla söyleyebilirim. Eda, 1.69 boyunda, 51 kilo ağırlığında etine dolgun kumral güzeli bir kızdı. İlk zamanlarda yaptığımız sohbetlerde pek sevişme eğilimine girmemiş olsak da, evinde misafir olduğum dönem içerisindeki dokunuşlarından ikimizde etkilenmiştik. Eda yanımda her zaman rahat kıyafetler giyiniyor ve gözlerimin içine de çok anlam dolu bakışlar sergiliyordu. Bende lezbiyen bir dünyayı yaşadığım içinde kendisinin bakışlarından etkilenmemek gibi bir durum ile karşılaşamazdım. Zaman içerisinde samimiyetimiz ileri seviyelere varmış, ders olmadığı dönemlerde ise beni yine evine misafir etmekteydi. Eda 17 yaşında liseli genç bir kız olsa da, olgun kadınlara taş çıkartabilecek kadar hareketleri ve konuşmaları yapmaktaydı. Ailesinin tek çocuğu olmasından ötürü biraz da şımartılacak şekilde büyütülmüştü. Ara sıra bu yaptığı hareketler rahatsız edici gibi dursa da, fiziksel açıdan çekici olduğu için bana itici gelmiyordu. Kendisine ait yatak odasında bir gün harika bir şekilde soyunarak sevişme gerçekleştireceğimiz aklımın ucundan bile geçmemişti.

lezbiyen sex hikayeleri

Eda, okuldan arta kalan zamanlarının büyük bir kısmını evinde geçirmekteydi. Bir sevgilisinin olmaması ise dikkatimi çeker cinsten olmuştu. Kendisine ait odasındaki bilgisayar başına geçiyor ve zamanının büyük bir kısmını da burada harcamaktaydı. Ders bitiminden sonra hemen soluğunu bilgisayar başında almaktaydı. Öğrencimin annesi babasından ayrılmasından dolayı tek kızı ile birlikte yaşam sürüyordu. Gündüz saatlerinde işte olmasından dolayı ancak akşamları evde bulunmak için müsaitti. Bizde Eda ile evde uzun bir süre gündüz saatlerini yalnız geçirmekteydik. Bahar aylarında evinde misafir olduğum bir dönemde karşıma ince bir şort var askılı tişört ile gelen Eda yüreğimi adeta hoplatacak cinsten bir etki göstermişti. İnce şortundan arkasına doğru baktığımda dolgun kalçası gerçekten etkileyiciydi. Dik şekilde duran göğüslere ise o dakikalar içerisinde yapışmamak için kendimi zor tutuyordum. Gözlerimin göğüsleri üzerine takılmaya başladığı anlarda genç öğrencim bana daha içten ve samimi şekilde sokulmaya başladı. O göğüs uçlarını ağzımın içine sokabilecek kadar dibime getirmişti. Bir an olsun yalamamak için kendimi zor tutmuş olsam da, yapılacakların doğru olmadığını düşünerek kendimi geri çekiyordum. Ayrıca her ne kadar iştahlı gibi dursa da, lezbiyen ilişki için belki de bana tepki vereceğinden çekinmeye başlamıştım. Dersimizi yaptığımız sırada masanın üzerine eğildiğinde göğüsleri masanın üzerinde bana sergilenecek şekilde duruyordu. Altında sutyen olmamasından ötürü de net şekilde göğüs uçlarına kadar görebiliyordum. Karşımdaki manzara benim sulanmam için yeterliydi.

Eda, o göğüsleri bana yalatma niyetinde olduğunu her geçen dakika yaptığı hareketler ile ortaya koyuyordu. Ancak akşam saatleri yakınlaşmış olmasından dolayı kendisine dokunamazdım. Her an annesi işten dönmüş ve kapıyı açarak içeriye girebilirdi. Hal böyle olunca da artık onunla yapılacak sevişmeyi ertelemiştim. Kısa bir süre sonra tahmin ettiğim gibi Eda’nın annesi kapıyı açarak içeriye girmişti. Bizim bulunduğumuz odanın kapısına geldiğinde ise bir merhaba diyerek kolaylıklar dilemişti. Yanımızdan ayrılan olgun kadın mutfağa geçtiğinde bende artık eve geçmek için toparlanıyordum. Çantamı alarak odadan çıkacağım vakit, öğrencim Eda’’ Öğretmenim bu akşam bizle kalın yemeğe, zaten annemle ikimiz yalnız kalıyoruz, sizde eşlik etmiş olursunuz’’ diyerek teklif yaptığında bende sıcak bakmıştım. Annesi de mutfaktan yanımıza gelerek kızının görüşlerine karşılık verince bende kalmaktan başka bir şey düşünmemiştim. Akşam yemeğimizi güzel ve keyifli bir sohbet eşliğinde geçirmiştik. Ancak benim aklımda halen lezbiyen ilişkimizi gerçekleştirmekten başka bir düşünce yoktu. Eda’nın o masanın üzerine yayılan göğüsleri gözümün önüne geliyor beni de azdıracak şekilde etkiliyordu. Bir an kendimi toparlayarak bu kurduğum hayalden uzaklaşmaya çalışıyordum. Yemekten sonra güzel bir kahve keyfini de sürdürdükten sonra ben artık müsaade isteyerek evime geçmiştim. Evime girdiğim anlarda ise halen Eda aklımın ucunda yer almaktaydı.

Lezbiyen sevgilimden ayrıldıktan sonra uzun bir süredir sevişme içinde bulunmamıştım. Eda’nın da bu hallerini gördükten sonra var olan istekli hallerim daha da ileri seviyeye gelmişti. Seks hayatımı kendisiyle birleştirebilecek kadar ileri seviyeye geçebilirdim. Akşam yatağıma geçtiğimde gözüme uyku girmiyor, gördüğüm yarı çıplak da olsa bedeni düşünerek kendimi okşuyordum. Bacaklarım arası ıslanmış olduğu için parmaklarımı götürdüğümde amcık üzerinde dolaştırmaya başladım.  Bir süre daha dokunma ile daha da çok kendimden geçmiştim. Bir elim göğüslerimde bir elim ise amcık üzerinde tatmin edene kadar okşamayı sürdürüyordum. Parmaklarımı hafif bir şekilde amcık içine sokarak gidip geliyordum. Gözlerim kapalı bir şekilde göğüslerimi de okşamam kendimden geçirmişti. İnleyerek yatak odamın içinde orgazm olmuştum. Artık hayallerimde Eda benim partnerim haline gelmişti. Ertesi gün dersim olmasa da evlerine giderek kendisi ile vakit geçirecektim. Annesi sabah erkenden işe gitmiş olmasından dolayı baş başa kahvaltıyı da yapabilecek kadar zaman geçirebilirdik. Evden toplanarak kahvaltımı yapmadan çıktım. Eda’nın evine bu sefer gitmek için yola koyulduğumda ise içimdeki heyecan bambaşkaydı. Kapılarının önünde bulunduğum dakikalarda ise heyecan tavan yapmıştı. Eda ile sevişme arzularım da bu dakikalardaki tavan yapmaya devam ediyordu. Zile bastığımda ise kapıyı Eda’nın annesi açmıştı. İşe gittiğini düşündüğüm kadını karşımda görünce birden afalladım.

‘’ Merhaba, işe gitmediniz sanırım? Bende Eda’ya geçerken bir bakayım demiştim’’ sözlerini yönelttiğim Eda’nın annesi, ‘’Şimdi bende tam çıkıyordum, Eda şuanda duşta olmasından dolayı kapıyı ben açtım. Siz buyurun hocam içeriye geçin, duştan çıktığı zaman sizinle ilgilenecektir.’’ Diyerek içeriye davet etmişti. Salona doğru ilerlediğim zaman hemen yakın konumda bulunan banyodan su sesleri geliyordu. Bir süre sonra ise kapının sesini duymuştum. Oturduğum yerden doğrularak banyo kapısına doğru baktığımda üzerinde bornoz saçları ıslak bir şekilde Eda çıkmıştı. Arkasından seslendiğimde ise göz göze geldiğimizde beni benden almıştı. Islanmış olan saçları ile şehvet duygularını daha da kabartacak bir hale gelmişti. Tebessüm eden öğrencime doğru sokulmaya başladım. Hiçbir şey söylemeden dibine kadar sokulduğum dakikalarda dudaklarımız birbirini bulmuştu. O kadar istekli ve sıcak şekilde öpüşüyorduk ki hiçbir şey söylememize gerek kalmamıştı. Dudaklarını bırakmadığım öğrencim üzerinde bulunan bornozun ipini açarak çırılçıplak kalmıştı. Bende üzerimdeki kıyafetlerim bir yandan çıkartarak kendimi tamamen teslim edecektim. Banyo üzerinde başlayan sevişmemiz yatak odasına doğru taşınmaya başladı. İkimizde çırılçıplak kaldığımız için yatağın üzerine bedenlerimizi bırakmıştık. Eda sırt üstü şekilde uzanmış ve bedenine sahip olmamı bekliyordu. Daha öncesinde kısa da olsa yarı çıplak şekilde gördüğüm göğüsler bu defa karşımda dimdik duruyordu. Bacakları arasına doğru gözümü çevirdiğimde ise karşımda yeni tıraşlanmış bir amcık duruyordu.

Seks için ikimizde çok hazır bir halde bulunuyorduk. Diri beden dokunmam için beni bekliyordu. Öpüşmemiz sırasında ise zevk almış olan Eda’nın amcık sulanmıştı. Yatakta sırt üstü uzanırken yanına doğru sokulacak şekilde uzandım. Ellerimi o gördüğüm diri göğüsler üzerine hemen götürerek okşamaya başladım. Dudaklarını öperek artık o hayalini kurduğum göğüsleri avuçluyordum. İki avucum arasında okşamaya devam ettiğim göğüsleri daha da etkileyiciydi. Nefes alış verişi değişmiş olan Eda dudaklarımı bir an bırakarak ‘’Artık seninim, sen benim kadınım olacaksın yala parçala beni boşalt’’ diyerek daha çok tahrik ediyordu. Dudaklarını öperken boynuna doğru inmeye başladım. Boyun bölgesinde dudaklarım ile somuracak şekilde öpücükler konduruyordum. Gözleri kapalı bir şekilde Eda altımda inliyordu. Kıvranarak bu seslerini duymam beni daha çok tahrik ediyordu. Hareketlerimi daha da sıcak şekilde uygulamaya devam ediyordum. Boyun bölgesinden diri göğüsler üzerine geldiğimde aldığı zevkler katlanıyordu. Göğüs arasında dilimle dolaşıyordum. Avuçladığım göğüsleri ise asla bırakmanda yalamayı sürdürüyordum. Saçlarımdan tutarak bastırmaya başlayan Eda amcık üzerine doğru inmemi istiyordu. Ben ise deliler gibi yalamaya devam ediyordum. Göğüsler arasından amcık üzerine geldiğimde ise yalamam çok fazla şekilde heyecan veriyordu. Dil darbeleri ile yaptığım amcık üzerindeki dokunuşlar daha da çok sulandırır bir hale geçirmişti. Ancak kendisine karşı yaptıklarımdan çok zevk aldığı için başımdan bastırıp yalamamı devam ettiriyordu.

Lezbiyen seks kıvamındaki oral seks temaslarım Eda’nın istediği şekilde devam ediyordu. Artık yalama sırasında dilimi amcık içine sokacak şekilde ileri geri yapıyordum. Çok zevk aldığını görmek beni de kendimden geçiriyordu. Güzel bir şekilde sevişmemizi yatağımda bir an olsun bırakmak gibi bir niyette değildim. Birkaç dil darbesi sonrasında Eda boşalmıştı. Ancak yapılan dokunuşlara doyacak gibi bir hali yoktu. Oral seks temaslarına kaldığım yerden devam etmemden yanaydı. ‘’Bırakma beni, yala bırakma, sok dilini amcık içine parçala’’ diyen liseli öğrencim çok fazla şekilde şehvet verici hallerdeydi. Muhteşem sevişme içerisinde yaptığım oral seks temaslarını farklı pozisyonlarda gerçekleştirmeyi sürdürüyordum. Bu defa yatağına diz çökmüş arkasına da beni almıştı. Arkasına geçtiğimde pürüz içermeyen kalçasını okşayarak göt deliği ve amcık üzerinde dolaşıyordum. Her iki delik aralıksız şekilde yalanması kendisinden geçirmişti. Defalarca boşalan Eda’ya artık bende kendimi yalatarak tatmin olman niyetindeydim. Çünkü oral seks ile boşaltmış olan Eda beni de kendimden geçirmişti. Artık fazlasıyla ıslanmıştım. Gözleri kapalı bir şekilde duran öğrencimi kendime doğru çekmeye başladım. Yatağa uzanmış kızın baş kısmına doğru bacak aramı getirdim. Dudakları üzerinde bacaklarım arasını sürtünecek şekilde ileri geri yapıyordum. Harika bir şekilde bana da uygulanan oral seks ile gözlerimi kapatarak tadını çıkartıyordum. Nefes kesici şekilde dudakları üzerinde duran amcık yalamasını ise altımda öğrencim devam ettiriyordu.

İkimizde yaşadığımız sevişmeden çılgına dönmüştük. Eda birden fazla boşalmış olduğu için mest olacak şekilde yatağında kalmıştı. Benimde tatmin olmamı aynı kendisine yaptığım oral seks gibi karşılığı vermişti. Her ikimizde yaşadığımız sevişme ile çok fazla şekilde memnun kalmıştık. Bu yapılanlardan ise kimseye bahsetmemesi konusunda uyarıda bulunmuştum. Eda ile farklı zaman dilimlerinde yine uygun zamanlar için sözleşerek sevişecektik. Eda tekrar orgazm olduğu için yatak odasından duş almak için banyonun yolunu tutmuştu. Bende odanın biraz toparlanmasını sağlıyordum. Üzerime pantolon ile tişörtümü giyindikten sonra evden ayrılmak için kapıya doğru yönelmiştim. Tam kapıdan çıkacağım sırada ise Eda’nın annesi kapıda belirmişti. Hafif şekilde rahatsızlığı olan kadın işten izin almış ve evine erken dönmüştü. Ancak bu dönüşünü bir yarım saat önce yapmış olsaydı, ikimizi de sevişme halinde bulabilirdi. Kapıda kısa bir şekilde yaptığım sohbetten sonra evden ayrılmıştım. Ancak kalbimde yaşadığım sevişmedeki heyecanın ritmi devam ediyordu. Eda banyoda olduğu için annesinin eve döndüğünden haberi yoktu. Ancak banyodan çıkmasından sonra annesinden halen duşta olmasından dolayı tepki almıştı. Her ne kadar ağzı sıkı bir kız olsa da, annesinin yaptığı sıkıştırma sonrasında benimle yaşadığı sevişmeden bahsetmişti. Ben ise bu konudan bahsettiğinden habersiz hafta sonundaki ders için sözleşerek eve misafirliğe gelecektim. Durumdan haberdar etmeyen Eda hafta sonundaki dersleri almak için beni evde misafir ediyordu.

Seks konusundaki dokunuşlarını kızının benimle yaşadığını öğrenen olgun kadın çok fazla şekilde heyecan duymuştu. Eda ise mahcup bir şekilde soğuk içeceğimizi yudumlarken bana yaşanan durumdan bahsediyordu. ‘’Anneme sevişmemizi anlatmak zorunda kaldım, biraz tepki vermiş olsa da, sonrasında seninle konuşacağını söyledi’’ diyen kızın sözleri beni şok etmişti. O dakikalar içerisinde gerçekten ne yapacağımı bilmiyordum. Soğuk içeceklerimiz bitiminde annesi tekrar elinde boş tepsi ile odanın kapısında belirdi. Bu defa mahcup olduğum gözler ile kadından bakışlarımı kaçırıyordum. Her ne kadar yapmaya çalışmış olsam da, göz göze geldiğim kadın tebessüm ederek bana göz kırpmıştı. Daha sonrasında odadan ayrıldığında göz kırparak bana ne anlatmak istediğini bir yandan anlamaya çalışıyordum. Eda ile derslerimizi tamamladıktan sonra annesinin yanına geçmişti. Bende oda içerisinde çantamı toparlıyordum. Oda içerisinden çıktığımda ise Eda’nın evde olmadığını gördüm. Olgun kadın ise salonda koltukta bacaklarını üst üste atarak bana doğru gülümser gözler ile bakıyordu. ‘’Hocam şöyle buyurun’’ diyerek beni karşısındaki koltuğa geçmeme davet ediyordu. Çekingen gözler ile hiçbir sözü kullanmadan kadının karşısına oturdum. ‘’Şimdi Eda’yı teyzesine gönderdim, akşama doğru ancak gelebilir. Seninle konuşmam gereken şeyler var’’ dediğinde ise ne diyeceğimi bilemiyordum. Tam konuşmaya yelteneceğim sırada ise yanıma doğru geldi ve ellerini ağzıma götürüp dudaklarımın üzerine koydu.

Eda ile yaşadığım sevişmesinden haberi olduğunu söylemişti. Eda ise kendisinin üvey kızı olduğunu ve bu yaşanan sevişmeden çok fazla şekilde rahatsızlık duymadığını belirtmişti. Ben halen sessizliğimi korurken karşımda oturan kadın bu defa dudaklarım üzerine getirdiği ellerini vücudum üzerinde dolaşmaya doğru çekmişti. Yanaklarımdan okşayarak boynuma inmiş, oradan da göğüslerime kadar gelmişti. Heyecandan kalp ritmim değişmiş olmasından ötürü de kalbimin üzerine geldiğinde gülümsemesi artmıştı. ‘’Ne oldu, çok mu heyecan yaptın’’ diyen olgun kadının niyetini anlamaya başlamıştım. Üvey kızından sonra kendisi de bana sahip olmak istiyordu. Yapılan dokunuşlar her ne kadar heyecanlandıracak etkisini göstermiş olsa da, zevk aldığım içinde ters tepkileri verecek duruma asla geçmemiştim. Bir yandan vücudumu okşamaya devam etse de, diğer yandan da soyunmamı istiyordu. Üzerimdeki kıyafetimi tek tek çıkartıp sadece iç çamaşırları ile kalmıştım. Olgun kadın ellerini bacaklarım arasına götürüp ince külotumu da çıkartmasından sonra amcık üzerine dokunmaya başladı. Dokunuşlarından sulandığım için ise kendimden geçmiştim. Göğüslerim üzerinden hafif şekilde itekleyerek oturduğum kanepe üzerine uzanmamı istedi. Üzerindeki hiçbir kıyafetini çıkartmayan olgun kadın tamamen bana sahip olma niyeti ile üzerime eğildi. Dudaklarımdan öperek başladığı sevişmesinde çok ateşli şekilde devam ediyordu. Kızından daha iştahlı biçimde dudaklarımı bir an olsun bırakmıyordu. Çok arzulu olduğunu gösteren liseli öğrencimin annesine kendimi bırakmıştım.

Olgun kadın dudaklarımdan vücudumun her noktasında dolaşacak şekilde bana sevişme yaşatıyordu. Bacaklarımın arasına kadar diliyle dolaşarak gelmişti. Amcık yalamaya başladığında ise ben ilk orgazm yaşamıştım. Çünkü vücudum üzerinde çok iştahlı dokunuşları diliyle yaptığımda boşalacak kıvama gelmiştim. Amcık üzerinde dil darbesini gösterdiği anda ise hemen patlamıştım. Ancak herhangi bir şekilde doyacak gibi bir halde değildim. Saçlarından asıldığım kadına bu sefer daha iştahlı bir yalama isteğinde ben bulunuyordum. ‘’Üvey kızından daha iyisin, yala beni ben seninim’’ diyerek altında inliyordum. Bu sözlerim karşısında ise kendisinden geçen kadın çok arzulu şekilde vücudumu okşayarak oral seks yapıyordu. Dudakları üzerine orgazm olmam kendisine rahatsızlık vermiyordu. Daha çok iştahlı biçimde dudaklarını amcık üzerinden kaldırmıyordu. Karşılıklı şekilde oral seks yapmaya geçtiğimizde ise kadının kasılarak orgazm olmasından çıkarttığı sesler evde yankılanıyordu. Sıradan bir sevişme yerine getirmek ise bana asla yakışan bir haller değildi. Eda eve henüz gelmediği için üvey annesi ile ben sevişmeye devam ediyordum. Evlenmeyi düşünmeyen kadın kızının öğretmeni ile harika bir sevişmeyi da fantezilerine dahil etmişti. Kanepe üzerinde uzanan kadın kendisini de boşaltmak için bana yalatmaktan başka düşünmemişti. Üvey kızından sonra annesi ile de sevişmelerimizi gerçekleştirip tatminlik haline geçmiştik.

Esmer bedene sahip olan öğrencimin annesi seks hayatının ritmini ise benimle bulacak hale geçti. Lezbiyen seks sevişmesini kızından gizli şekilde tutulmasını talep etmişti. Her ne kadar liseli öğrencim ile seviştiğimi üvey annesi bilse de, kendisinin dışında yaptıklarımdan ise haberi olmasını annesi talep etmemişti. Üvey annesi ile yapılacak olan sevişmelerin gizli tutulması ise aslında benim işime gelmişti. Çünkü hem üvey kızı hem de kendisi ile harika bir şekilde sevişmelerimizi devam ettirebilirdik. Sevişmeler içerisinde ise asla partnerimin isteklerini arka plana atacak bir kadın asla olmadım. Fikir alışverişlerimizi de görüşme öncesinde yerine getirip harika bir seks performansımızı gerçekleştirecek duruma geçerdik. Olgun kadın

Olgun kadın ile sevişmemi gerçekleştirdikten sonra evden ayrılmıştım. Eda ile eve geldikten sonra annesi ile gerçekleştirilen bu görüşmelerden haberi yoktu. Annesinin benimle yapmış oldukları konusunda bir konuşma gerçekleştirmelerini düşünerek hayatına devam ediyordu. Evden ayrıldıktan sonra 2 gün arası olan güzel bir şekilde seks fantezilerini aynı evde gerçekleştirmiştir. Ancak her ne kadar liseli kız ile gerçekleştirilen sevişmeler beni tatmin ediyor gibi dursa da üvey annesi ile yapmış olduğum dokunuşlar beni bambaşka bir dünya içerisinde sokmuştu. Olgun kadının o istekli halleri ile tekrar benimle birlikte sevişmeler yerine getirmesinden başka bir şey düşünecek duruma gelmemiştim. Eda’nın evde olmadığı dönemlerde misafir olarak gizli bir şekilde üvey annesiyle sevişmelerimizi yerine getiriyorduk. Bir ara banyoda olan kadının yanına ben de giriş sallayarak düşe altında harika bir sevişme yerine getirmiştik. Sıcak su altında birbirimizi yalamanın heyecanını hiçbir zaman unutamamaktayım.  Duş altında yüzünü duvara doğru diyormuş olduğum kadını arkasına geçerek oral seks ile tatmin olmasını sağlamak istemiştim. Pürüz içermeyen kalçası üzerinde dilimle dolaşarak önce göt deliği daha sonrasında da boşalana kadar amcık yalayarak kendisinden geçirmiştim. Bu dokunuşların karşısında ise dudakların ısıracak şekilde çok fazla şekilde zevkleri duymuştum. Kalçasını sağa sola sallayarak benim dilimin amcık içine girip çıkmasını sağlamaktaydı. Çok fazla şekilde arzulu olan kadının inleme sesleri banyo içerisinde yankılanıyordu. Bu sırada eve gelmiş olan eda ise banyodan inleme sesleri üzerinden kapıya doğru yanaşmıştı. Kapıyı açarak içeriye doğru bakmış olduğunda ise görmüş olduğu manzara karşısında şok yaşamıştı. Kendisinden sonra üvey annesi ile ben de banyoda sevişir bir pozisyon daydım.

(Toplam 5.118 ziyaret, Bugün 10 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.