Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Liseli Kardeşime Sikiş Dersi Vermem Gerekti

Benden dört yıl sonra dünyaya gelen kardeşimin kız olması keyfimi kaçırmadı değil. Aklıma ilk gelen her ne kadar aile içi seks hikayeleri değildi elbette. Sadece beraber maç yapabileceğim, bilgisayar oyunları oynayabileceğim erkek kardeş olsaydı daha mutlu olurdum. He yine de öyle benimsememe durumu olmadı. Ondan büyüktüm ve kollamam gerektiğini biliyordum. Üzerine biraz fazla titremem ise bazı sorunlara neden oldu. Onları da anlatınca bana hak vereceksiniz.

Benim lisem bitmiş, üniversite hazırlıklarına başlamıştım. Kardeşim ise daha liseye yeni başlamıştı. Çoktan serpilmeye başlamıştı. İrileşen göğüslerine artık neredeyse annemin kalıplarında sutyenler gerekiyordu. Tavırları, duruşu, bakışları neredeyse her şeyi yavaş yavaş değişiyordu. Ben anneme o babama çekmişti. Babamdan yeşil gözlerini, sarışınlığını almıştı. Altın sarısı saçlarını uzatıyor göğüs hizasına kadar tutuyordu. Ben ne kadar sivilceli ergenlik atlattıysam o tersine tertemiz berrak cildiyle duruyordu. Giyinmeyi iyi biliyordu ki büyük ihtimalle annemden tüyo alıyordu. Seksi görünmeyi gerçekten başarıyordu. Tabi o zamanlar herhangi bir ensest hikayeler söz konusu dahi değildi.

Benim mezun olduğum liseye başlamıştı. Benden küçük arkadaşlarım vardı. Kardeşimin okula başladığını biliyor, yanında uçan erkek sinek olsa haber uçuruyorlardı. Her ne kadar kiminle takıldığını bilsem de özgür bırakmak istiyordum. Ergenlikten bende yeni çıkmış sayılırdım ve o dönemleri iyi bilirdim. Biri yapma etme dedikçe daha fazla üzerine giderdim. O yüzden onu kısıtlamamayı, kendince yaşayarak öğrenmesini bekliyordum. Fakat okulun en çapkın, her takıldığın kızı adını orospuya çıkaran karaktersiz biriyle flörtleşmeye başlamıştı. Bunu duyduğumda kendimi tutmak aşırı zor oldu. Bense ilk girdiğim üniversite sınavında istediğim bölümü kazanamamış, daha fazla çalışıp tekrar sınava girmeyi kafama koymuştum. Benim sex hikaye konum olan kardeşim Pelin ise ilk dönemi bitirmiş, araya girmişlerdi.

Bugün Beraber Takılacağız Uykucu Güzellik!

Genelde evde durmayı pek istemezdi. Derslerine çok düşmüyor olsa da notları iyi olduğundan ben dahil kimse zorlamıyordu onu. İşin bildiğini varsayıyorduk. Dışarı çıktığında da liseli kız arkadaşlarıyla buluşurdu. Yanlarında erkek olursa da öyle veya böyle bana haber uçardı. Zaten beni bildiklerinden kardeşime de pek sulanmak istemezlerdi. Başlarını ağrıtacaklarımı bilirlerdi. Neyse. Bugün film izleme günüydü.

Sabah dokuz gibi ben on gibi de kardeşim Pelin kalkmıştı. Bir şeyler atıştırıp sigara içmiş, sonra da salonda oturup telefonda takılmaya başlamıştım. Pelin’inde kalktığını duyunca mutfağa geçip bir şeyler hazırlamaya başladım. Sabah zaten çay demlemişlerdi, bize yetecek kadar da vardı. Onun altını açtıktan sonra iki tane de yumurta alıp kaynattım. Kahvaltılıkları da çıkarıp tost makinasında birkaç dilim ekmek kızarttım. Elinizi yüzünü yıkadıktan sonra ‘Günaydın abi’ diyerek Pelin içeriye girdi.

 • Uyuyan güzellik, kalkmak bilmedin he!
 • Ne yapayım, uyku tutmadı akşam. Kitap okuyayım dedim. Saat iyice geç oldu ama okurken de uyumuşum.
 • Bende seni bekledim, beraber kahvaltı yapalım diye. Bugün kimseye söz verme, biraz takılalım ya vallahi özledim kızım.
 • Ayıpsın abim benim, bugün tamamen seninim…

Bu kısa konuşmada geçen tamamen seninim kısmı aktivite anlamındaydı ki kesinlikle aile içi seks hikayeleri düşünülerek kurulmamıştı.

Cips Film Keyfine Erotizm Karıştıran Seks Sahneleri

Kardeşimle ilk defa film izleyecek değildim ama nasıl film seçtiysem üçte biri seks kaplıydı. Bir kerede olup bitse kapatacağım, başka bir şey açacağım ama ufak ufak tuz misali aralara serpiştirmişler.

İlk seks sahnesi yaşandığında adamla kadın anlık alevlenip hatunu duvara yaslıyor. Öylesine sert sokuyor ki tamamen belli olan memeleri fıldır fıldır oynuyor. Tabi bu sırada sahneden çok kardeşimi dikizleyip verdiği tepkileri ölçmeye çalışıyorum. Hiç bozuntuya vermeden izliyordu ama o yeşil gözlerinden seks hikayeleri tadında seks sahneleri izlemenin hoşuna gittiğini, canının istediğini anlayabiliyordum. İkinci üçüncü sahne derken bizimki iyice kendini kaybetmiş dudaklarını filan arada ısırıyordu. Benim onu izlediğimin farkında bile değildi. En son dayanamayıp filmi durdurdum. Çok geçmeden gözlerini bana çevirdi ve boşalır gibi bakan ifadesini değiştirip:

 • Niye durdurdun?
 • … Sigara içelim.
 • Nasıl yani, ben kullanmıyorum ki.
 • Yeme beni Pelin, geçen bizim çocuklar görmüş arkadaşlarınla içerken. Benden saklamana gerek yok. Anne baban değilim ben.
 • Ya evet, bir iki kere tadına bakmışlığım var. (Sarışın olduğundan yalan söylediğinde çok çabuk kızarıyor, kendini belli ediyordu)
 • Gel hadi balkona çıkalım.

Sigaramdan çıkarttığım iki dalın birini kendime, diğerini de kardeşime verdim.

 • Pelin ben senin abinim. Her ne kadar korumacı davrandığım anlar olsa da arkadaşın gibi görebilirsin. Benimle her şeyi paylaşabilir, anlatabilir, sormak istediğini sorabilirsin.
 • Abi sen bir şey filan mı öğrendin? Nereye varmaya çalışıyorsun?
 • Hayır! Mesela sigara içtiğini benimle paylaşamamandan bahsediyorum.
 • Tamam tamam, bundan sonra sır yok!

Sigaralarımızı içtikten sonra tekrar salona girdik. Tabi ki asıl konuşmak istediğim konu seksti! Filmi izlerken girdiği o tripleri görünce başka seçeneğim yok gibi düşündüm. Canı çekiyordu ve yanlış kararlar vermesini istemiyordum.

aile içi seks hikayeleri

Kardeşime Sikiş Dersi Veriyorum

Televizyonun karşısına geçmiştik ama filmi başlatmayıp kendimi hazırlamaya çalıştığım konuya lap diye girdim:

 • Daha önce kaç tane sevgilin oldu?
 • Dört… Beş daha doğrusu. (Yine kızarmıştı ama rakamın onu geçmeyeceğini biliyordum)
 • Olabilir, gayet doğaldır. Mesela benim de çok kız arkadaşım oldu. Hele küçükken oyun oynamak gibiydi, bir iki gün sevgili kaldıklarım bile oldu.
 • Yani evet, oluyor öyle şeyler.
 • Peki, daha önce hiç seks yaptın mı?

Konuşmuyor, cevap vermekten korkuyor ve giderek kızarıyordu.

 • Korkmana gerek yok be kardeşim, rahat ol benim yanımda.
 • Tamam, seks yapmadım ama seviştim. Hatta çok heyecanlanmıştım ilk sesimi yapacağım diye ama manitam boşalınca devamı gelmedi.
 • Anladım, peki ne kadar bilgin var aile içi seks hikayeleri konularda? Kızlık zarı, anal seks, oral seks… Ne kadar hakimsin olaylara?
 • Vallahi abi arkadaşlar konuşuyor, çoktan seks yapmış olanlar var ama herkes bilmiş gibi takılsa da çoğu yalan söylüyor. Bir keresinde açıp internetten araştırmıştım. Hatta pornoya denk geldim. Fakat izleyemeden midem kalktı kapattım.
 • Pelin, seks dediğin şey aslında insanın en temel ihtiyacıdır. İnsanın hayatta iki olayı vardır. Üremek ve hayatta kalmak. Her ne kadar reşit yani 18’ine girmeden kimseyle seks yapma algısı oluşturulsa da bedenlerimiz buna müsait değildir. Filmi izlerken ne kadar canının çektiğini görmemek için aptal olmak gerekiyordu. Olayların farkındasın ve bedenin istiyor.
 • Yani evet, yalan yok çok hoşuma gitti o sahneler. Merak da ediyorum o orgazm denilen duyguyu.
 • Bak ben daha liseye başlamadan ilk seksimi orospuya gidip yaptım. Bakirliğimden kurtulunca müthiş bir özgüven patlaması yaşayıp yüzlerce sevgilim oldu. Çoğuyla da sexs hikayeleri baş yapıtı çıkarttım. Neyin ne olduğunu iyi bilirim. Birçok sevgilimin kızlık zarını bile ben patlatmışımdır.
 • Sahi bu kızlık zarı ne oluyor ya?
 • Eskiden olsa namus denilirdi ama bu devirde öyle bir şey yok. En azından kendini geliştirmiş, kültürlü bir adam senin bakire olmanı filan istemez. O yüzden kafana da çok takma. Sadece kızlık zarının yumurtalıklarını koruyan ipince bir zar olduğunu bil. Penisin içine girmesiyle o zar genelde yırtılır ve kan akar. Korkulacak bir şey değildir. Az bir şey çıkar ve durur.
 • Hmm… Abi sende neymişsin ya, bilmediğin bir şey yok vallahi. Vallahi g noktasından orgazmına her şeyi merak ediyorum.

Böyle kuru kuruya anlatmayla olmayacağını düşünüp ayağa kalktım. Altımda kısa bir şort vardı. Onu çekiştirip çıkarttım. Altımda sadece baksır kaldı. Pelin’in yanına oturup bakısrımı da sıyırdım. Kardeşim tabi donmuş, ne yaptığımı anlamaya çalışıyordu.

 • Korkma desem de korkunç gelebilir. Fakat başka birinde gördüğünde aynı tepkiyi verme diye göstererek anlatmaya karar verdim.

Abi İstersen Kızlığımı Bozabilirsin!

Elime alıp taşaklarımdan ayırdığım sikimi gösterip:

 • Bak bu penistir. Sünnetli olmayanların ki genelde gavurların öyledir, bu sik kafası kısmı etli olur. Bak izleri görürsün, beni bebeyken sünnet etmişler.

Kardeşimin hiç sesi çıkmıyor ama açık gözleriyle pür dikkat beni dinliyor ve sikime bakıyordu.

 • Buna sik, yarak, çük, penis, çavuş, kamış aklına gelebilecek hemen her ismi takabilirler. Duyduklarında kalma öyle, ne demek istediklerini anla. Bunlar da testis torbalarıdır. İkisinde de koca koca yumurta vardır. Gel elle bak ama sıkma…

Pelin elini önce taşaklarıma götürdü. O yumurtalıklarımı yokladıkça ister istemez tahrik oldum. Hafiften kalkmaya başlayan sikimi kardeşim fark edince elini hemen çekti ve ‘ne oluyor abi’ dedi.

 • Sik dediğin şeyin sinirleri çok incedir, çok çabuk erekte olur. İlla elemeye de gerek yoktur, televizyonda bu izlediğimiz seks sahnelerinde bile sertleşebilir. Ben de uzun zamandır asılmadığımdan tabi daha kolay tahrik oluyorum.
 • Yuh, sana elleme seni tahrik mi etmiş oldu? E bu çok anormal değil mi?
 • Değil, neticede kardeşim de olsan kızsın. Sorun olmayacak olsa zaten eve giren herkes çırılçıplak dolaşırdı. Ne vajina ne de penis aile kavramını bilmez. Am görünce sik kalkar, sik gören am da sulanır.

Her ne kadar derdim ders vermek olsa da cidden soğuk narin ellerinin sikimde gezinmesi aile içi seks hikayeleri başlangıcı olmuş olabilir.

 • Bak mesela, sikime biraz daha dokun hepten dikleşecektir. Bayrak direği gibi dimdik olunca daha da uzamaz zaten, belli bir boyutu vardı.

Pelin çoktan elini tekrar sikime atmış hem taşaklarımı hem de sikimi eline alıyordu. Ben de cidden çok çabuk sertleşmiştim.

 • Soyun şimdi, klitorisi, vajinanın detaylarını da sana anlatayım.

Bunu duyan pelin kararsız kalmıştı. Bu olayları anlatmaya başladığımdan beri yanaklarına düşen al yavaş yavaş yok olmuştu. Alışıyordu ama tamamen değil!

 • Gerek var mı?
 • Sen bilirsin kardeşim, bunları öğrenmen gerekiyor. Sırf merak için değil, bildiğin için seks yap istiyorum.
 • Tamam…

Ayaklanmıştı. Üzerinde zaten yaz ayı olduğundan beyaz bir tişört vardı. Çıkarmasıyla altında sakladığı hazineyi sarmalamış olan beyaz sutyeni de göründü. Ardından sutyeninin de askısını çıkarınca memeleri fırlayarak sutyenini dışa attı. Gerçekten de çok büyüktü ve harika görünüyordu. Elini taytına doğru indirdi ve bir hışımla bacakların sıyırdı. Külotu yoktu. Vajinası hafif kıllanmıştı ama öyle orman gibi değildi. Tamamen çırılçıplak kalınca gözlerini gözlerime getirip:

 • Çok utandım niyeyse.
 • Utanacak bir şey yok Pelin. Erkekler böyle ürkek kızları pek sevmez.

Yanıma oturmuştu. Sarışın bedeni gerçekten de şahane gözüküyordu. Çoktan kadın olacak kıvama gelmişti ama buna kendi karar verecekti. Benim derdim aile içi sex hikaye çıkartmak filan değildi.

 • Öncelikle çok seksi olduğunun farkında ol. Her erkek iri göğüslü hatunları sever ki senin de harika! Fakat çoğu erkek vajinayı kıllı sevmez. Daha önce hiç kestin mi bilmiyorum ama tavsiyem kılsız olmasıdır. Aç şimdi bacaklarını…

Hala pür dikkat beni dinliyor, gözlerini yer yer de sikime atıyordu. Çünkü o pozisyonda bende patlayacak gibi sertleşmiştim. Damarlar filan olduğu gibi ortaya çıkmıştı.

 • Bak bu vajina dudakların, kabarık. Klitorisin de budur ki seni aslında orgazma götüren yerlerden biri budur. Seks sırasında işini bilen erkek burayı mutlaka kullanır. Şu deliğinden içeriye mesela benim yarağım girse kızlık zarın patlar. O yüzden bakireliğini bozacak olan erkeği bence iyi seç. Çünkü hiçbir zaman ilk seksini unutmazsın.
 • Arkadaşlarım hem götten veriyormuş. Çok acıtıyor diyorlar ama merak ediyorum. Mastürbasyon da yapıyorum diyorlar ama kızlık zarım bozulur diye ben hiç ellemedim.

Bütün bunları söylerken gerçekten kendimi zor tutuyordum. O pespembe amını görüp de sakin kalabilmek hiç kolay değildi. Ensest hikayeler yaşamak istemiyordum ama sanırım sikiş dersi vermeyi biraz abartmıştım.

 • Klitorisini bu şekilde okşarsan merak ettiğin o orgazmı yaşarsın…

Tabi bunu söylerken kendimi tutamamış, hızlanarak okşamaya başlamıştım. Sanki ders vermekten olay çoktan çıkmış, zevk almaya başlamıştım. Tabi kız kardeşime de aynı zevki yaşattığımı ‘OHH!’ derken anlıyordum.

 • Meme uçlarında sinirler olur. Biri böyle okşadığında daha fazla orgazm olma şansın olur…

Bunu da söylerken çoktan göğüslerini apazlamış, meme uçlarını sıkmaya başlamıştım. Hatta tutmayıp iyice üzerine geldim ve memelerini yaladım. Sikim bacaklarına değiyordu. Bir ara elini yakınlaştırıp geri çekti ama ‘istiyorsan eline alabilirsin’ dediğimde geri getirip parmaklarının arasına aldı. Ben onu okşadıkça iyice zevke geldi, bacakları bile titremeye başladı. En çok da boynundan öpülmesine, kulaklarının emilmesine bitmişti. Uzun ve derin bir ‘OHH!’ daha çekerek bacakları titreye tireye orgazm olurken biraz da zevk suyu fışkırttı. İlk defa sikiştiklerim de böyle olduğundan şaşırmamıştım. Tabi benim de sikimin üstü kendi zevk sularımla donanmıştı ama boşalmama daha vardı.

Yorulmuş bir şekilde kendini koltuğa iyice yasladı. Düzensiz nefesleriyle:

 • Oha tarif edilemez bir şeymiş. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Süperdi… Bilseydim şimdiye elli kez kendimi okşardım ki bundan sonra da sık sık yapacağım kesin.

Gülüyordu. Gözü sikime ilişince:

 • EE sen niye boşalmadın? Hala böyle dimdiksin?
 • Öyle elinle tutunca kimin boşaldığı görülmüş. En azından hayatında ilk defa kız vücudu görmediyse boşalmaz.

Gülmesine eşlik ediyordum.

 • Peki ya anal seks? Cidden çok acıtıyor mu? Onu denesek ne olur? Canı çok yanar mı? Sen de boşalır mısın? Götüme boşalsan ne olur?

Kardeşim Pelin eskisinden çok daha meraklıydı. Vücudundaki her yeri keşfetmek istiyor beni de bilgi hazinesi gibi görüyordu. Yanaklarındaki al çoktan kaybolmuş olaya kendini alıştırmıştı. Bense daracık amından girip ensest hikayeler renklensin istiyordum ama kızlığını bozmak istemiyordum. Götten sikiş de tam olarak bana lazım olan şeydi!

 • Gel benim odama geçelim. Orada kayganlaştırıcı var. Öbür türlü götüne giremem, çok dar oluyor delik.

İkimiz de kıkırdayarak çıkarttığımız üstlerimizi ellerimize almış benim odama çıkmıştık. Odaya girer girmez kıyafetlerimizi yine yere bıraktık. Kardeşimin dudaklarına yapışıp deli gibi öperken o da benim sikimi okşuyordu. Tam olarak en yaptığını bilmediği aşikardı ama bana uyum sağlıyordu. Yatağa öpüşerek geçmiştik. Çekmecemi açıp iç çamaşırlarımın altında duran kayganlaştırıcı jeli çıkarttım.

 • Ne olursa olsun başta canın yanacak. Bir süre sonra deliğin genişleyecek.

Sikimi çoktan jele bulamış, önümde domalttığım kardeşimle sexs hikayeler yaşamanın zevkine erişecektim. Tahminimden çok daha dar olan deliğine jel olmasa hiç giremezmişim. Yavaş yavaş ittirmeme rağmen:

 • Abi yavaş, fena acıyor ya. Kızlar bunu nasıl yapıyormuş!
 • Yok zaten çoğu yapmayı istemiyor bu yüzden, ohhh…
 • Ahhh, çok çok çok acıdı yaaaa!

Konuşurken kafasını götünden çoktan geçirmiştim. Hala yavaştım ama ilerletip geri çekerek genişlemesini sağlıyordum.

 • Göt deliğin o kadar dar ki benim bile sikim acıyor. Ama açılacak biraz daha devam edersek.
 • Ahhh, tuhaf bir şekilde hem zevk hem acı alıyorum. Amımdan da sikersen öyle mi olur?
 • Yok, onda kolay kolay acı hissetmezsin. Sadece orgazm olurken kasılırsın o aralar hafiften acıyormuş gibi olur.
 • E amımdan siksene ne diye götten uğraşıyoruz.
 • Yok, kızlığını ilk bozanın abin olmasını istemezsin!

Gülüşürken götüne iyice köklemiştim. Artık acıdan çok zevk alıyordum ki hızlanarak da devam ediyordum. Her git gelimde daha da boşalacak gibi oluyordum ama kendimi tutuyordum. Göt deliğine boşalmak istemediğinden içinden çıkıp:

 • Gel götüne değil ağzına boşalayım
 • Olur…

Sırt üstü uzanan kardeşimin ağzına yarağımı sokup her ne kadar dişlerini değdirse de biraz sok çıkar yapmamla şelale gibi boşalmam bir oldu. Çok defa seks yapmıştım ama kardeş seks hikayesi olduğundan gerek en on kere fışkırttım. Kardeşimin gözünden ağzına resmen her yerine, yatağıma, memelerine döller bulaşmıştı. Hatta ağzına sıçrayanı ağzında emip:

 • O ha çilek tadı var dölümde, normal mi?
 • En son çilek yemiştim, ondandır…

Gülüşerek ben de kardeşim Pelin’in yanına uzandım. Nefeslerimi düzenlemeye çalışırken:

 • Nasıl hoşuna gitti mi götten sikilmek?
 • Acıyla karışık zevk aldım ama orgazm olmadım. Yani pek de sevmedim.
 • Normal, götten sikilerek orgazm olman imkansıza yakın. Anca partnerinin klitorisini okşaması gerek.
 • EE niye okşamadın. Kızım sende iyice arsız çıktın 🙂 Canını acıtmayacağım diye zaten narince götünü sikmeye çalıştım daha ne yapayım.

Yine gülüşmeler devam etti ve peşinden Pelin:

 • Abi ben çok eğlendim ya. Erkek arkadaşlarımdan biriyle yapmaya kalksam böyle ileriye hayatta gidemezdim. Sırf sen varsın diye hepsine tamam diyebildim.

Dudaklarıma öpücüğünü kondurup yine devam etti.

 • Kızlığımı da seninle bozmamda bence hiç sakınca yok…
 • Hayır, o kadar da değil!

Liseli kardeşime sikiş dersi vermem gerekti seks hikayemiz aslında daha devam edebilir. Farklı zamanlarda da birlikte olduk çok defa. Herkes bunu gizli tutmak bana ağır gelmiş olsa da kardeşim Pelin için dert değildi. Ne zaman azsa gelir yanıma. Eğer çok talep olursa hem kardeşimim resimleriyle hem de aile içi sex hikaye serisi ile karşınıza gelebiliriz.

 

(Toplam 3.553 ziyaret, Bugün 5 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.