Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Mastürbasyon Yapan Erkek Kardeşimle Seks

Ben Sude, 19 yaşındayım ve daha bu sene başımdan geçen bir olayı anlatmak için siz değerli aile içi seks hikayeleri okuyucularına anlatacaklarımı yazıya dökmek istedim. Bu yıl üniversite meselem vardı, her çocuğun olduğu gibi. İyi bir üniversite kazanmam gerekiyordu ve bunun için de her şeyi yapmam lazımdı. Çünkü kendimi kurtarmam için birçok sebebim vardı ve kendimi de kurtarmam gerekiyordu. Ailemin durumu çok iyi değildi açıkçası, benim kendi paramı kazanıp, kendi paramı biriktirip üniversite yıllarıma finansman sağlamam lazımdı.  Ben bunları düşünürken de babam ve annem de evde birbirini yemek ve birbiriyle kavga etmek ile meşguldü. Annem ve babam bizi düşünmez iken ben onların cebinde ki parayı bile düşünüyordum bu yaşta. Ama işte her iyi ailenin iyi çocuğu olmayacağı gibi her iyi çocuğunda iyi bir ailesi olmuyor. Bir erkek kardeşim var benim, ismi Yunus. Erkek kardeşim çok keyifli ve çok zevkli bir insandır ve aramızda da bir yaş var zaten. Aramızda bir yaş olduğu için çok iyi anlaşırız ve her şeyini benimle rahatlıkla paylaşabilir. Bu denli iyi bir ilişkimiz olduğu için de her zaman her konuda birbirimizden haberimiz olur ve birbirimizle paralel olarak hareket ederiz. Mesela onun parası olmaz benden ister benim param olmaz ben ondan isterim ya da başı belaya girer ya da benim başım belaya girer ise birbirimizden yardım isteriz. Bu şekilde birbirimize hep yardımcı olmaya çalıştığımız için ve birbirimiz ile çok yakın olduğumuz için de çok iyi anlaşırız. Neyse annem ve babam en sonunda bundan 3 ay önce ayrılma kararı aldı. Ben ise Yunusla birlikte bu durumu nasıl düzelteceğimizi düşünüyorduk, ta ki annemin yaptığını öğrenene kadar. Annem ile babamın kavga etme sebebi annemin başka bir adam ile konuşması ve bu konuşmayı babamın yakalamışıymış. Babam bunu yakaladıktan sonra haklı olarak tabi ki annemle kavga ediyorlar ve boşanmak istiyor. Ben her ne kadar ilk zamanlarda boşanmalarını istemesem de ondan sonra babama hak vererek ve Yunus ile de konuşarak babamın arkasında durdum ve boşanmasında ben de ona yardımcı olmaya çalıştım. Annem zaten pek bizimle ilgilenen ve çocukların sorumluluğunu alabilecek bir insan değildi, daha çok bizimle babam ilgilenirdi ve her şeyimize babam koşturuyordu.

aile içi seks hikayeleri

Babam bu kadar fedakar bir insan olduğu için de bunların hiçbirini hak etmediğini düşünüyordum. Babamın düştüğü bu durumdan dolayı anneme çok öfkeliydim ve Yunus’ta aynı şekilde anneme karşı çok öfkeliydi. Babam bir avukat tutmuş ve anlaşmalı boşanma için annemle bir araya geldik. Avukat bizlere dedi ki sizin birinin himayesi altına girmenize gerek yok çünkü reşitsiniz, istediğiniz yerde kalabilirsiniz dedi. Biz tabi ki de babamızın yanında kalacaktık. Çünkü babam bu yaşananların hiçbirini hak etmiyordu ve annem de babamı, bizleri hak etmiyordu. Zaten boşanma için hep birlikte oturduğumuzda annemin yüz ifadesini ve hareketlerini görseydiniz beni çok daha iyi bir şekilde anlayabilirdiniz. Annem o gün bir daha biz konusunda ve aile konusunda ne kadar umursamaz bir insan olduğunu ve bizim için hiç olumlu bir şey düşünmediğini çok acılı bir şekilde göstermiş oldu. Bu olay bittikten sonra biz yine Yunusla bu konuda konuşmak için oturduk. Kardeşim ile çok iyi anlaştığımız için rahatlıkla bu konuları konuşabiliyorduk ve Yunus gerçekten de olgun bir insan olduğu için benim söylediklerimi ve olanları çok net bir şekilde analiz edip anlayabiliyordu. İnsan sonuçta kendini anlayabildiği ve derdini anlatabildiği bir insan ile birlikte olmak ister. Ben de Yunusla bu yüzden birlikte olduğum zamanlarda mutlu oluyordum ve kendimi huzurlu hissediyordum. Büyük bir problemimiz vardı ve bunu çözmemiz gerekiyordu, annem babamı aldatmıştı ve babam da manevi olarak çok kötü bir durumdaydı. Biz annemden yaptıklarından dolayı vazgeçmiştik ama babamı bir şekilde kendine getirmemiz gerekiyordu. Annem boşanma işlemlerinden sonra bildiğiniz hiçbir şey söylemeden hayatımızdan çıktı ve gitti o gün bu gündür hiçbir türlü haber alamıyoruz. 2 ay önce bir komşu başka bir adamla evlendiğini ve şehir dışına gittiğini söyledi sadece o kadarını biliyoruz. Böyle bir kadının annem olmasını istemiyorum zaten ama bizi hak etmediği ve bizi bu kadar çok üzdüğü için de ona gerçekten çok kızıyorum. Bizi hiç hak etmediğini düşündüğüm için de onunla geçirdiğim bu kadar zamana karşı çok öfkeliyim. Neyse öfkemi bir kenara bırakıp artık babam ile ilgilenmem ve bu meseleyi bir şekilde çözmem gerekiyordu. Yunusla konuşsam da bir çözüm bulamadım ama babamın çok hoşuna giden bir şeyi biliyordum, babam bunu yaptıktan sonra eski haline dönebilecekti. Babam balığa gitmeyi çok sevdiği için bir arkadaşına yaşadıklarımızı kısa ve özet şekilde anlattım ve sonucunda da babamı balığa götürürse bizim için ve babam için çok olacağını söyledim. Oda benim çok düşünceli bir insan olduğumu ve aynı şekilde çok iyi düşündüğümü söyledi. Babamın arkadaşı böyle söyleyince çok mutlu oldum ve aynı şekilde de babamın da çok mutlu olacağını biliyordum. Arkadaşı babamı alıp balığa gitmişti ve biz de Yunus ile birlikte evde tek başımıza kalmıştık. İşte burada aile içi sex hikaye kategorisine damga vuracak hikayem başlıyor.

Bir gün duştan çıkmıştım ve iç çamaşırımı bulamadım sonradan aklıma geldi ki ben eşyaları yıkayıp yıkadıktan sonra da eşyalarımın bir kısmını Yunusun odasına koymuştum. Bunu hatırladıktan sonra duştan çıktığım şekilde Yunusun odasına giderek kapıyı tıklattım ama ses gelmedi içeriden. Ben de ya uyuyordur ya da oyun oynuyordur diye kapıyı açıp içeriye girdim. İçeriye girdikten sonra gördüklerim beni şok etti, mezuniyette çekindiğim mini elbisem ile fotoğrafım çerçevesi ile Yunusun elinde ve Yunusun diğer elinde de telefon var, telefonda da porno izliyor. Kulaklarını takmış olduğu için ilk başta benim girdiğimi fark etmedi ve 2-3 saniye onu izleme şansı yakaladım. Ne kadar da büyük bir penisi varmış dedim içimden, o 2-3 saniyeliğine sikiyle oynamaya devam etti ve sonra beni fark etti. Ben de hiç utanmaması gerektiğini ve rahat olması gerektiğini söyledim. Ben ne desem de çok utandı ve hemen toparlanmaya çalıştı. Birden girdiğim ve erkek kardeşimi bu şekilde bulduğum için ben de çok utanıyordum aslında ama bu halde onu bulmak benim de çok hoşuma gitmişti. Tam şortunu giyerken hemen yanına gittim ve yatağa yanına oturdum, kolundan tutarak onun şortunu geri giymesini engelledim. O da bana ne yapıyorsun deyince, ben de sana yardımcı olmak istiyorum ve bunun için buradayım dedim. O daha ne dediğimi anlamadan hemen sikini ağzıma aldım ve ona güzel bir sakso çekmeye başladım, oda bundan dolayı biraz rahatlamıştı ve bundan çok zevk alıyordu. Onun zevk aldığını bildiğim için ben de çok zevk alıyordum. Sikini bir güzel yaladıktan sonra benim tatlı amcığımın tadına bakması için ve duştan yeni çıktığım için amımı ona yalatmaya başladım ve en sonunda diliyle ıslattığı amcığıma girdi, beni yarım saat boyunca siktikten sonra boşaldım. Erkek kardeşim ile yaşadığım bu anımı hikayeler tadında sizlere anlatmak istedim, ne zaman bu yaşananları tekrar edersek tekrar buraya gelip sizlere anlatacağım.

 

(Toplam 1.752 ziyaret, Bugün 8 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.