Oral Seks Nasıl Yapılır?

Erkeklerin yüzde doksanı zaten kıyısından köşesinden oral seks nasıl yapılır? diye sorgulamaya bile gerek kalmadan partneriyle bu zevki deneyimlemiştir. Geriye kalanlar ise üzülmesin, illaki bir gün kendinize uygun birini bulup bu ve daha nice cinsel hazza erişebilecektir. Ne demiş atalarımız, her körün bir topal alıcısı vardır. Kimse açıkta kalmaz milyonların yaşadığı bir ülkede. Neyse, o konuları geride bırakıp asıl olayımız olan oral sekse dönecek olursak anlatacak daha çok şey var efenim.

Kadına Oral Seks Yapmak

kadına oral seks yapmak

İtiraf etmek gerekirse bir kadın olarak en çok zevk aldığım birleşimlerden biridir. Vajinamın yalanmasından muazzam hazlar alabiliyorum. Sadece oral seks yaparak orgazmı zirvede yaşamış biri olarak söyleyebilirim ki penislerin içime girmesinden katbekat daha zevkliydi! Bu düşünce yapısı sadece bana değil, tüm kadınlara aittir aslında. Hiçbir hatun aynı erkekler gibi ay bana oral seks yapılmasından hoşlanmıyorum demeyecektir. Erkeğin dikkat etmesi gereken detay vajinayı yalıyorsa klitorisi okşaması, klitorisi yalıyorsa da vajinayı parmaklamasıdır. Bu sayede partnerinizi inim inim inletmezseniz bizler de bir şey bilmiyoruz demektir 🙂 O saatten sonra emin olabilirsiniz ki hiçbir erkeğe yan gözle bakmayıp sadece sizi arzulayacaktır.

Erkeğe Oral Seks Yapmak

oral seks nasıl yapılır

Kızların çoğu küçüklükten itibaren erkek arkadaşlarına öyle veya böyle oral seks yapmıştır. Hatta erkek literatüründeki diğer bir adı sakso çektirmek, ağza vermek tadındadır. Ön sevişmede ziyadesiyle sertleştirici eylemlerden biridir. Lakin bunu öpüşmek gibi basite indirgemek doğru olmaz. Sadece sakso çekerek bile bir erkeği defalarca boşaltmak mümkündür. Kadınların dikkat etmesi gereken detay ise dişlerini değdirmemek, dilini iyi kullanmaktır. O penisi bir dondurma veya kendi uzvunuzmuş gibi düşüneceksiniz. Kafasına öpücükler konduracak, ağzınıza alırken acele etmeyeceksiniz. Yalarken dilinizle o aleti sarıp sarmalayacak, partnerinizin hazza boğulmasını sağlayacaksınız. Kendini kaybedip başından ittirenler olacaktır ki merak etmeyin, nefessiz kalacak değilsiniz!

Dip Sakso Nedir, Nasıl Yapılır?

dip oral nasıl yapılır

Aslında oral seksi böyle kategorize etmek manasızdır ama oral yapıp, köküne kadar almaktan korkan hatunlar da vardır. Bu yüzden dip sakso bile yaparım he gibisinden ayrıştırıcı ifadeler kullanılabiliyor. Dip sakso dediğin köküne kadar almaktan ibarettir. Bildiğinizi gırtlak yapıyorsunuz işte, daha nasıl tarif edilir 🙂 Bunu yaparken öğürmeniz, midenizin kalkması elbette olasıdır. Birkaç kere daha bunu tekrarladığınızda daha dirayetli olduğunuzu, hemen kusar gibi olmadığınızı fark edeceksiniz. Yani her şeyde olduğu gibi bunda da biraz tecrübe gerektirmektedir. Peki, erkek için bunun anlamı nedir? Daha çok zevk alır, tüm hakimiyetin onda olduğunu düşündürür, partnerinin ona taptığı hissiyatını uyandırır. Yani hem manevi hem de fiziksel açıdan aşırı tatmin edici birleşimlerdendir.

En İyi Pozisyon Nedir?

Açıkçası bu durum tamamen partnerinizle yakaladığınız uyuma bağlıdır. Hangi pozisyonlarda daha çok zevk alacağınızı kendinizi bileceksiniz. Lakin bunun kıymetini bilerek yapmak iki tarafın da zevki Nirvana seviyelerinde yaşamasına zemin hazırlayacaktır.

69 sex pozisyonu

Yaygın olarak tercih edilen en iyi pozisyon elbette 69’dur. Partnerlerden biri ki tercihen erkek sırt üstü uzanır. Diğer partner de onun üzerine geçer. Kadının vajina bölgesi erkeğin ağzına, erkeğin aleti de kadının ağzına gelecek şekilde vaziyet alınır. Birbirinizi yalamaya başladığınızda hayatınızda ilk defa bu kadar çok zevk alıyormuş hissiyatına kapılırsınız ki yanlış da değildir. Cidden zevke boğan, insanı mutlu hissettiren birleşimlerdendir. Bunun dışında farklı pozisyonlar elbette tercih edilebilir ama yine diyoruz, bu sizlerin uyumuna kalmıştır. Zamanla nasıl daha rahat ettiğinizi çözecek ve buna göre oral seks yapmaya başlayacaksınız. Seksr.com her alanda yanınızda.

(Toplam 7.406 ziyaret, Bugün 1 )