Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Orospu Anneme Yeni Heyecanlar Yaşattım

Daha reşit bile olmamışken evlendirmişlerdi annemi. Saçma sapan bir babanın mahsulü aile içi seks hikayeleri yazmayıp da ne yapacaktı. Daha aklım ermiyorken beni dövmeye başlamıştı. Aklım erdiğinde de sindirmiştim, normali buydu benim için. Son derece agresif, hayattan ve yaşamaktan nefret ediyordum. Çok kez intihar etmeyi düşündüm bir kere de bileklerimi kestim ergenlikte ama beni yaratan güç yok olmamı istemiyordu.

Çok sonradan öğrendim annemin orospu olduğunu. Elbette babam iyi bir insandı demeyeceğim, yaptığı şeylerin hiçbirini haklı çıkartacak sebebi olamazdı. Para sorunu yaşadıkları dönemde babam işten gelip akşamdan sabahlara kadar taksicilik yapıyordu. Belki inanmayacaksınız ama o dönemlerde ilk defa kendimi huzurlu hissediyordum. Çünkü babamın yüzünü bile görmüyor, dayak yemiyordum. Kemerle sırtıma yaptığı izler yavaş yavaş yok olmaya başlamıştı. O dönemler ben daha liseye gidiyordum. Ben okuldayken meğer annem eve dostunu alıp duruyormuş. Apartmanda yaşadığımızdan, karşı komşumuzun olmayışı da uzun bir süre devam etmelerini sağlamış.

Babam nasıl öğrendi bilmiyorum ama o saatten sonra çok daha kötü oldu her şey. Hem orospu annemi hem de beni daha fazla dövmeye başlamıştı. Biliyorum, içinizi karattım yazdıklarımla. Biliyorum ensest hikayeler okumaya gelip de bunları dinlemek canınızı sıkmış olabilir. Lakin aynı babam gibi bende anneme yaptıklarımı haklı çıkartamam! Sadece içimi rahatlatmaya çalışıyorum ama olmuyor. En iyisi lafı uzatmadan başımdan geçenleri, neler olduğunu sizlerle paylaşayım.

Azgınlıkta Kuduruyordum Kendimi Tutamıyordum

Başta da söylediğim çok erken yaşta imam nikahı kıymışlardı. Babamın yaşı vardı ama annem ufaktı. Erkenden gebe de kalmıştı. Aramızdaki yaş farkı da sadece 16’ydı! Birinin annesiyle bu kadar az yaş farkı olması demek onu kendine akran gibi görebilmen demek oluyor. En azından benim için öyle hissettiriyordu. Zaten okumuş etmiş biri değildi. Nasıl benim ruh halim bozuksa onun da iyi filan değildi!

Yaşımın da getirmiş olduğu libidoyla sikim her şeye kalkıyordu. İstesem de istemesem de asılmam gerekiyor gibi düşünüyordum. Kendimi tuttukça da daha kötü oluyor, testislerimde ağrı hissediyordum. Annem de o zamanlar daha fazla dikkatimi çekmeye başlamıştı. Fakat aile içi seks hikayeleri yazmama da bu neden oldu bence.

Rahat bir kadındı, kendini öyle fazla kasmazdı. Evimde oğlum var, üstümü giyineyim filan demezdi. Tamam, çırılçıplak da dolaşmazdı ama seksiydi işte halleri. Beni baştan çıkarıyordu! Kestane rengi saçları beline kadar uzanıyordu. Hafif lüleydi, şekil vermesini biliyordu. Normalde makyajı çok sevmezdi ta ki o dostuyla takıldığı günlere kadar. O günden sonra kendine gerçekten bakmaya başlamıştı. Zaten yaşam enerjisi geldiği yüzünün her halinden belli oluyordu. Memeleri büyüktü. Ergenlik dönemlerindeki fotoğraflarını gördüğümde de böyle iriceydi memeleri, doğuştan geliyor gibiydi. Dekolteli bluzlar giydiğinde çok rahat memelerini belli ederdi. 165 boylarında ne çok ufak ne de çok uzundu. Basenleri genişti ama kalçası daha da büyüktü. Her attığı adımda burayım diye bağırırdı adeta. Onu böyle anlatırken bile seks hikayeleri yazmayı bırakıp onu sikesim geliyor.

Sabah Seksi Annem ve Sınıfta Sikimi Eline Alan Ezgi

Annemin aldatma mevzularından sonra alkole de başlamıştı. Babam zaten dolapta mutlaka bira tutardı, çoğu zaman da rakı olurdu. Annem de o biraları tüketmeye başlamıştı. Çok dayanıklı değildi, bir şişe bitirse midesi kalkar ya da sızardı. O sabah onda bir haller olduğunu anlamıştım. Kahvaltıyı hazırlarken üstünde pijama takımı vardı. Sutyen giymemiş, meme uçları belli oluyordu. Domaldığında götüne yapışmış olan külotunun izi belli oluyordu. Zaten azgınlıktan kuduruyordum bir de onu o halde görmek beni hepten baştan çıkartmıştı. Hızlıca kahvaltımı yapıp kendimi dışarı attım. Okula vardığımda daha dersin başlamasına bir saat kadar vardı. Lise sona da geçtiğimden kimse pek takmıyordu aslında dersleri, devamsızlıktan sorun çıkarmıyorlardı.

Yine her zamanki yerime geçmiştim, cam kenarı en arka. Dışarı bakıyor, hayal kuruyordum. Zengin olduğumu orospu annemden ve karakterini siktiğimin babamdan kurtulduğumu düşlüyordum. Bunları düşünmek bile rahatlamama yetmişti. O sırada içeriye sınıfın zeki, tertipli, düzenli kızlarından biri geldi. Benle pek muhabbeti yoktu, merhabanın ötesine gitmemiştik. Zaten genel olarak insanlarla aram iyi değildi. Çok kavgaya da karıştığımdan kimse bana bulaşmak istemez, yanımda dahi oturmazdı. Arkadaş canlısı olmadığımı kabulleniyordum. Zeki kız Ezgi’nin gülümseyerek merhaba demesi, nedense bilmiyorum sex hikaye yazdıran annemin sabahki hallerini aklıma getirmişti. Sikimin kıpraştığını da hissederek aynı şekilde gülümseyip merhaba dedim. Onu izliyordum. Cam kenarının en ön sırasına geçti. Çantasını filan sıraya bırakıp arkasını döndü ‘Hayırdır, derse bile geç giren sen ne oldu da erkenden geldin’ diye sordu. Ne cevap vereceğimi bilemedim o yüzden de ‘bilmiyorum’ demekle yetindim. Kızlar bana göre maldı. Bu malca hallerim onlara çekici, gizemli geliyordu. Sırasından kalkıp masama doğru yaklaştı. Hemen ön sıramdaki masanın üzerine çıkıp yüzü bana dönük oturdu.

O sırada yüzüne değil, eteğinin atlındaki bacak arasından sırıtan beyaz külotuna bakıyordum. Fark etmiş, gülümseyerek bacaklarını yana doğru çekip, eteğini düzeltti. Artık sadece bacakları gözüküyordu. Onlar bile tahrik olmam için yeterliydi. Gözlerimin içine bakarak ‘sende sigara vardır, bir dal ver de kimse yokken içelim. Daha çok var, kimse de gelmez’ dedi. Duraksayıp gözlerine bir süre baktıktan sonra ‘hadi ya’ diyerek tekrar etti. Kırmak istemeyip cebimdeki paketi çıkardım.

 • Tek dal kalmış, beraber içeriz.
 • Olur olur, canım çok çekti nedense. Müptelası değilim zaten…

Yerinden kalkıp yanıma doğru geldi, camı açtıktan sonra da yanı başıma oturdu. Elimdeki sigarayı alıp ağzına yerleştirdi. Bakmadan ‘çaksana’ dedi. Sikim iyice kalkmıştı ama belli etmemek için kıvranıyordum. Çakmağımı çıkarıp tek hamlede alevini çıkartmış, sigarasını yakmıştım. Yanı başımdan sigaradan çektiği dumanı bir süre ciğerlerinde gezdirdikten sonra kafasını cama çevirerek yavaşça dışarı püskürtü.

 • Hiç de müptela değilmişsin…
 • Arada sırada içiyorum işte ya.

Sigarasını bana uzatmıştı. Parlatıcı sürmüş olmalıydı, izi sigaraya geçmişti. Bunu düşünerek sigaradan bir fırt da ben almıştım. Sikim artık patlayacak gibi olmuştu. Bacaklarımı birleştirmiş olsam da yavaş yavaş aradan sıyrılıyordu. Fark edecek diye gerçekten çekiniyordum. Sigarayı tekrar ona uzattığımda ‘duman olduğu gibi içeri giriyor, biraz daha cama yaklaşalım’ diyerek ayaklandı. Mecbur ayaklanmıştım ki sikim de bayrağı çekilmiş direk gibi buradayım diyordu. Farkına varmadan iyice sokulmuştu ki bana bacağına değmişti. Boşalacak gibi olduğumda fark edip gözleri açılarak aşağıya baktı. Sikim bacağını delecek gibiydi.

 • Oha! Bacağımı deleceksin 🙂

Gülüyordu ama gözünü de alamıyordu. Ne söyleyeceğimi bilemeden dip dibe olduğumuzdan sadece gözlerine bakabiliyordum. Anlamıştı dilimin tutulduğunu, elini sikime attı. O an sanki aile içi seks hikayeler içindeki sevilen başrol oyuncusu gibiydim. Pantolonumun üstünden beni okşuyordu. Bir yandan da sigarasını içine çekip dışarıya dumanını atıyordu. Sınıfın zeki kızı meğer annem gibi bir orospuymuş. Zaten o saniyede aklıma yine annem gelmişti. Dudaklarına yaklaşıp öpmek istedim ama kafasını geri çekti.

 • Sakin ol, o kadar da değil!
 • Çok güzelsin Ezgi
 • Biliyorum ama bu yanımla bilinmek istemiyorum
 • Kimsenin bilmesine gerek yok, sadece ikimiz varız…

Elini alıp fermuarını açtığım pantolonun içinden sokuşturdum. Direnmeye çalıştı ama gücünün yetmeyeceğini anlayıp pes etti.

 • Tamam, elimi acıtıyorsun, yapacağım.

Başlamıştı, dimdik olmuş sikim Ezgi’nin elleri arasındaydı. Her okşadığında daha da zevke geliyordum. Öpmek istiyordum ama karşı çıkacak diye yeltenmiyordum…

Orospu çocuğu Mehtap girmeseydi içeriye orospu anneme yeni heyecanlar yaşattım hikayesi belki de hiç var olmayacaktı. Oracıkta boşalsam belki bana yetecekti! Bizi dip dibe görmüştü ama Ezgi’nin elinin sikimde olduğunu anlayabilecek değildi. Kokudan zaten sigara içtiğimizi anlamıştı.

 • Üff, leş gibi sigara kokmuş, aklınızı mı yediniz siz?
 • Ezgi: Şii sessiz ol, hoca filan yok demi?

Bu sırada elini çoktan pantolonumdan çıkartmıştı. Sigaradan bir duman daha alıp bana uzatmıştı. Hemen yanımdan çıkıp uzaklaştı.

 • En alt katta Mehmet Hoca vardı, onun dışında kimseyi görmedim

Mehtap diğer camları da açıp kokunun hızlıca çıkması için çoktan hareket geçmişti. O sırada ikisini birden yatırıp bağırta bağırta sikmek istemiştim. Bir erkek öylece yarım bırakılır mıydı?

Sikimin sönmesini bekleyip çantamı sırtıma takıp sınıftan çıktım. Zaten kafam yerinde değildi bir de o yaşananlardan sonra hepten çıldırmış gibiydim. İstikametimi çoktan eve çevirdim.

aile içi seks hikayeleri

Rotamı Evimize Annemin Sıcacık Amcığına Çevirdim

Yavaş yavaş yürüdüğümden eve gidene kadar saat çoktan dokuz olmuştu. Annem televizyonun karşısında oturuyordu. Açtığı birayı kül tablasındaki sigarayla birlikte içiyordu. Beni görünce

 • Ne işin var bu saatte burada?
 • Ders yokmuş.
 • Kesin yoktur…

Yanına oturmuştum, masanın üzerinde duran biraya yöneldiğimi görünce ‘Saçmalama’ dedi. Fakat onu dinlemeyip çoktan birayı kapmıştım. Ağzıma götürecekken elimden tutup çekiştirmeye çalıştı.

 • Sıçarım ağzına şimdi ha, kendine gel ne yapıyorsun!
 • Asıl sen kendine gel, mal gibisin aynı. Sanki çok anne oğul ilişkimiz varmış gibi bir de bira içmeme mi karışacaksın!

Dediklerim sinirine gitmiş olacak ki daha da çok asıldı ve bira üzerine doğru döküldü. Sabahki pijamaları olduğu gibi üzerinde duruyordu. Biranın ıslaklığıyla bluzu memesine yapışmıştı.

 • Amına koyayım çocuk senin! Al götüne sok!

Sinirlenmişti ama onu dinleyecek değildim. Birasının yarısı daha duruyordu. Bir kısmı da zaten annemin memelerine çoktan dökülmüştü. Kafama dikip büyük yarısını içmişimdi. Peşine gelen geğirtiyi de tutmadan dışarı saldım. ‘Sıç rahatla bide’ derken kül tablasında dumanı tüten sigara yöneldi. Ondan önce davranıp aldım. Aşırı sinirlenmişti ve derin bir nefes aldıktan sonra:

 • Şu hayatta babandan sonraki ikinci pişmanlığımsın
 • Bilmediğim şeyler söyle bana anne
 • Babanı aldattım mesela, biliyor musun?
 • Kavgalarınızdan anlamıştım, babam boş yere orospu demiyor sana
 • Ben orospuysam sen de çocuğusun biliyorsun değil mi?
 • Kaderim de varmış orospu çocukluğu ne yapabilirim ki?

Gülmüştü, uzun zaman sonra ilk defa gamzelerini görmüştüm.

 • Bak gülmek ne kadar da yakışıyor suratına. Aslında çok güzel yüzün var. Gamzelerin…

Bunları söylerken sesimi kestim çünkü sikimin kıpraştığını hissettim. Devam edersem iyice sertleşeceğimi düşünüp sustum.

 • Niye sustun?
 • Öyle işte, götün kalkar şimdi. Yeter sana bu kadar iltifat.
 • Orospu çocuğu seni…

Gülerek ayaklanmıştı. Yine o götü kabak gibi ortaya çıkmıştı. Zor tutuğum sikim artık tutamayacağım kadar kalkmıştı. Orospu annem mutfağa yönelmişti bense sikimi bacağımla pantolonum arasına sabitlemiştim. Dikkatli bakınca belli oluyordu ama yapacak bir şey yoktu! Elindeki yeni birayla birkaç dakika sonra içeriye girdi. Memesine yapışan bluzu kurumaya başlamıştı. Fakat meme uçları hala kendini belli ediyordu. Dimdikti! Zaten o yeni bira aile içi seks hikayeler oluşturmamdaki en önemli detaydı. Dediğim gibi, alkole dayanıklılığı zerre yoktu!

 • Buna da ellersen o kıçını kıpkırmızı edene kadar şaplaklarım!
 • Elimdeki yeter, sende kalsın istemez.
 • Niye erkenden gittin, niye derse girmeden geldi?
 • Gerçekten umurunda mı?
 • Değil ama sordum işte, anlatsan ölecek misin?

Sigaradan derin bir nefes çekip dumanı bıraktığımda başladım:

 • Çok erken gitmişim. Nedenini sorma, öyle gidesim geldi çıktım.
 • En az baban kadar tuhafsın!
 • Sen çok normalsin be anne…
 • Devam et.
 • Camdan dışarıyı izliyordum. Koca sınıfta tek başımaydım. Sizden kurtulduğumun hayallerini kurarken Ezgi girdi içeriye. Sınıfın en zeki kızı. Kendini göstermiyor ama çok da güzel.
 • OO birileri aşık filan mı oldu?
 • Aşk değil bu, sadece azgınlık…

Gülmüştü ama cevap vermemişti.

 • Yanıma gelip sigara istedi. Eteğinin altındaki beyaz külotu görünce sikim sertleşti. Sigara içmek için camın dibine kadar girince iyice dip dibe gelmiştik. Sikim çoktan bacağına girdi.
 • Sen harbi azgın bir orospu çocuğusun!
 • Senden geçmiş demek ki anneciğim 🙂 Fark etti tabi…
 • Bağırıp çağırıp kaçtı demi senden?
 • Keşke öyle olsaydı! Elini sikime atıp okşamaya başladı. Elini zorla tutup pantolonumdan içeriye soktum. Mastürbasyon yaparken de amına koyduğumun Mehtap’ı içeriye girdi. Belli etmeden beni o halde bırakıp gitti Ezgi.
 • Yalan söylemiyorsun değil mi lan? Çok aile içi seks hikayeleri bunlar, sana fazla gelmiş olmalı.
 • Sana yalan borcum mu var amına koyayım! Zaten sikimin sönmesini bekleyip çıktım sınıftan.
 • Mal madem öyle kalaydın ya öğlen arasında sikerdin kızı.
 • Keşke herkes senin gibi orospu olsa da kolayca verse! Yaşandı ve bitti, daha hikaye çıkmazdı oradan.
 • Annenle böyle konuşmaya zerre utanmıyorsun değil mi?
 • Anne gibi anne olsan evet utanırdım ama orospu olduğunu bile kabul ediyorsun…
 • Babanın hiç suçu yok tabi, her şey benim yüzümden!
 • Babaannem de orospu, onun çocuğu da babam olmuş işte.

İkimiz birden kahkaha atarak biralarımızı yudumladık. Annem her ne kadar daha yarısına anca gelmiş olsa da ben bitirmiştim. Biramın bittiğini anlayınca birasını kendine çekip ‘vermem’ dedi. Gülümseyerek ayağa kalktım ve mutfağa yöneldim. Anlamıştı yeni bira alacağımı ve arkamdan seslendi ‘baban fark ederse bu kadar içtiğimi önce beni sonra da seni siker’ dedi. Elimde birayla çoktan yanına dönmüştüm. Masanın üzerine koyarken ‘ikimiz için de yeni bir şey olmaz’ demekle yetindim. Biranın da etkisiyle iyice sıcak basmıştı. Gömleğimi ve okul pantolonumu çıkarttım. Altımda baksır, üstümde de beyaz atletim kalmıştı. Ota boka kalkan sikim aklıma gelmişti, yine kalkar mı acaba diye düşündüm ama umursamadım.

Farklı Heyecanlar Yaşamak İster Misin Anne?

Hikayeler okusanız bu kadar tesadüfün bir araya gelmediğini görürdünüz ama benim başıma geliyordu. Çünkü orospu çocuğuydum! Arada sohbet edip, televizyonu izleyerek sigaramızı ve biralarımızı içmeye devam ediyorduk. Bu sefer de annem ayaklandı. ‘Bana da afakanlar bastı’ diyerek altındaki pijamasını biranda indirdi. Altımda götünü sımsıkıya tutan siyah külotu vardı. Hatta araya kaçmış, parmağıyla da düzeltmişti. Onun o götünü görünce parmak atasım geldi. Kendimi tuttum ama sikim çoktan kalkmaya başlamıştı. Yerine oturduğunda baksırımda dimdik olmuş sikimi elbette gördü.

 • ‘Sanırım çişin geldi’ diyerek sikime baktı ve gülmeye başladı.
 • Evet, evet diyerek elimle düzeltmeye çalışırken iyice kalktı.
 • Ezgi de işini biliyor he, orospu çocuğu oğluma bak sen!
 • Kaç santim oluyor kalkınca?
 • ‘Ölçmedim’ alkolünde verdiği güce dayanarak baksırımı çekiştirip bacaklarıma sıyırdım.
 • Ne yapıyorsun buraya mı işeyeceksin?
 • Yok ölçmeye karar verdim

Elimle kavrayıp vites gibi sağa sola çekiştirip:

 • 17 santim filan var herhalde.
 • Yok daha fazladır, babanınkinden büyük he
 • Yetiyor mu bari babamın siki seni doyurmaya?
 • O yetmediği için başkasına bacaklarımı açtım.
 • Zevkli miydi bari?
 • Hiç pişman değilim, yeterli mi cevap?
 • O heyecanı çok farklı şekilde yaşamak ister misin?
 • Nasıl olacakmış o?

Elini alıp yavaşça sikime doğru götürdüm. Aynı Ezgi gibi çekmeye çalıştı ama bırakmadım.

 • Saçmalama lan ne yapıyorsun!
 • Sana heyecan yaşatıyorum.

Çoktan elleri sikimdeydi. Kavramıştı. Elini tutarak mastürbasyon çektirmeye başladım. Şaşkındı annem ama hoşuna gitmiş olacak ki karşı koymayı bıraktı. Aynı Ezgi gibi…

Bir süre mastürbasyon yapınca yetmediğini fark edip bir hışımla elimi ensesine götürüp kafasını çekiştirdim. Yine karşı koydu ama ‘Al şunu ağzına, bir şey olmaz’ deyince yine direnmeyi bıraktı.

Eğer ikimiz de alkollü olmasaydık bu aile içi sex hikayeleri ortaya kesinlikle çıkmazdı. Daha öne kimseyle seks yapmamıştım. Haliyle ilk defa birine sakso çektiriyordum. Sakso çeken kişinin de annem olması hayatın bana biçtiği kaderin parçasıydı. Yalıyordu ve gerçekten çok güzeldi. Hiç canımı yakmıyordu. Dudaklarını, dilini resmen kırk yıllık orospu gibi kullanıyordu. Nefessiz kalınca kafasını çekip ‘ağzıma boşalma bak amına koyduğumun evladı’ dediğinde kafasına tekrar bastırıp ağzına sokmaya devam ettim. Başından tutup amını siker gibi sokup çıkardım. Artık gözlerinden yaş gelmiş, nefes nefese kalmıştı. Elimi memelerine götürmüş, uçlarını okşuyordum. Yapma deyip elimi çekmemi istiyordu ama bırakmıyordum. O öyle direttikçe daha da kendimi tutamayıp kafasını sikimden çıkartıp boşalmaya başladım. Öyle deli gibi fışkırıyordum ki gözüme, annemin yüzüne, üstümüze, her yere gelmişti. Uzun bir süre de devam etti.

‘Mutlu oldun mu’ diyerek arkasına yaslandı. Üzerindeki bluzu çıkarıp yüzüne gelen döllerimi temizlemeye başladı. İşi bitince bana uzattı:

 • Senin de yüzüne gelmiş, temizle.
 • Hala azgınlığım geçmedi, seni fena halde sikesim var.
 • Yeter o kadar abartma. Bu bile başlı başına çılgınlıktı. Bokunu çıkartmaya gerek yok.

Elbette onu dinlememiş hafiften sönmeye yüz tutmuş sikimi de bluzuyla temizledikten sonra köşeye attım. Önümüzde duran sehpayı biraz geriye doğru çekip bacaklarının önünde diz çöktüm.

 • Ne yapıyorsun?
 • Sakin ol!

Altındaki siyah külotu yavaşça sıyırıp bacaklarından çıkardım. Ellerimi kalçasına doğru götürüp kendime doğru çektim. Sulanmış, hafif kıllı olan amı burnumun dibindeydi. sexs hikayeler burada bitecek değildi! Dilimi amına doğru soktuğumda kendinden geçer gibi ‘OHH!’ diyerek arkasına yaslayıp amını iyice bana yaklaştırdı. Durmamı istemediği belliydi. Bu sefer memelerini okşamamı sorun etmiyordu. Sivrilmiş meme uçlarını okşadıkça da bacaklarının titremesi çoğalmıştı. Elini saçlarımı çekiştirerek başıma baskı yapmaya başladı. Az önce o nasıl bana oral seks yaptıysa ben de ona yapıyordum. Aradan geçen beş dakika çoktan sikimin kalkmasına yetmişti. Yüzde yüz sertleşmesem de kaldırmıştım. Saçlarımı bırakmıştı, memesinin ucunu delicesine sıkıyordu. Gözlerini kapatmıştı. Yalamayı bıraktığımdan ‘durma devam et’ diyordu ama çoktan ayağa kalkmıştım. Sertleşen sikimi tek hamlede amına geçirdiğimde gözleri fal taşı gibi açıldı. Konuşmasına izin vermeden dudaklarına da yapıştım. Sokup çıkardığımda gözleri kayıyordu. Elimi boğazına götürdüm, deli gibi sıkıyordum. Nefesi kesiliyordu ama elimi boğazından çekmemi istemeden bastırıyordu. Bacaklarını belimde kilitlemiş, devam etmemi istiyordu.

Dakikalarca pozisyonu bozamdan amında gelgit yapmaya başladığımda daha fazla ensest hikayeler orgazmla sonuçlandı. Ben de kıvama gelmiştim, içine boşalacak değildim. Sikimi içinden çıkartıp yarı baygın haldeki annemin memelerini okşayarak asıldım. Çok geçmeden ben de boşaldım. İlk seferki kadar olmasa da memelerine, yüzüne yine döllerim gelmişti…

 

(Toplam 3.481 ziyaret, Bugün 2 )
Yorumlar

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.