Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Tatil Boyu Liseli Baldızımı Karım Yaptım..

Yetimhanede büyürken aile içi hikayeler hayalleri kurmuyordum. Nasıl oldu da yaz boyu liseli baldızı mutlu ettim başlığı atıp, hayalini kurduğum aile kavramına ihanet edebildim inanın bilmiyorum. Aylardır zaten bunun muhakemesini kendi içimde yaptığımdan bir de burada bunlardan bahsetmek istemiyorum. Sadece yaşadıklarımı sizlerle paylaşıp son bir nokta yerleştirmek istiyorum, en azından öyle ümit ediyorum diyelim…

Karım Neslihan ile 24 yaşlarımızdayken evlenme kararı aldık. Üniversitenin başında tanışıp tek bir ayrılık dahi geçirmeden yıllarımızı beraberce götürmüştük. Öyle çok yakışıklı sayılmam ama sırf onun yanında daha hoş, şık görüneyim diye spora başladım. Üniversitemin ikinci senesinde resmen taş gibi vücudum olmuştu ki artık kendimi daha özgüvenli hissediyordum. Neslihan’da okulun hem akıllı hem de güzel kızlarındandı. Diğer erkeklerin bana kıskanç gözlerle baktığını biliyordum ki bu yüzden sevgilimin değerini bilerek hareket ediyordum. O zamanlar da eşimi aldatayım gibi bir kafam hiç yoktu. İlk ilişkim değildi ama son olması için gerçekten çabalıyordum. Her gün o omuz başlarına kadar uzanan sarı saçlarını, ela gözlerini, bembeyaz bedenini görmek bana güç veriyordu.

Yıllar yılları kovalarken okulumuz bitti, ikimiz de mezun olduk. Yalan yok, ben de başarılı bir öğrenciydim. Dereceyle mezun olduğumdan iş bulmam hiç zor olmadı. Ailesinin bizden haberi vardı. Hiç uzatmadan en önce Neslihan’a evlilik teklifimi ettim elbette. Sırf o evlenme teklifi için bir senelik borca girmiştim ama gözüm görmüyordu. Sevdiğim, saydığım bir abimle de istemeye gidip ilk defa o gün yüz yüze tanışmış oldum ailesiyle. Annesi Ayten, babası Musa sıcacık insanlardı. Kanım kaynamış ellerini öperken yıllardır hasretini çektiğim annemi babamı bulmuş gibi benimsemiştim. Fakat asıl olay eşim Neslihan’ın küçük kız kardeşi Aylin’di. O zaman daha lise ikiye gidiyordu ama çoktan serpilmişti. Simsiyah bir elbise vardı üzerinde. Göğüsleri sutyenini patlatacak kadar büyük olduğunu belli edebiliyordu. Ablası gibi beyaz tenliydi. Siyah dümdüz saçları beline kadar uzanıyordu. Her attığı adımda elbisenin altındaki o büyük, yuvarlak kalçasının savruluşunu görebiliyordum. Aşırı seksiydi ama gözüm yine de karımdan başkasını görmüyordu.

erotik hikaye
Liseli Baldızıma Ait Gerçek Resim.

Evliliğimizin üzerinden iki yıl geçmişti. İkimizin de hedefi kariyer olarak yükselmek, düzen kurmaktı. Ne benim ne de Neslihan’ın maddi durumu iyi değildi. Borçla harçla yaptığımız düğünde biriken takılara, altınlara zaten hiç ellemedim. Yavaş yavaş da olsa ödüyorduk borçlarımızı. Benim kazandığım borçlara, eşimin kazandığı da eve, yemeğe, içmeye gidiyordu. İyice hafiflemiştik çünkü kredilerden birini bitirmiştim. Ailesini de özlediğini bildiğimden yazın ailenin yanına gidelim deyiverdim. Elbette çok mutlu olmuş, sımsıkıya sarılmıştı bana. İzinlerimizi ayarladık, planlarımızı yaptık ve bir aylık uzun tatilimiz için karımın ailesinin yanına doğru yola koyulduk.

Baldız Neden Bu Kadar Seksisin!

Sabahtan yola çıkıp akşama doğru ancak varabilmiştik köye. Kayınvalide, peder, baldız hepsi bizi kapıda karşılamıştı. Elbette yine dikkatimi çeken ilk şey baldızın seksiliği olmuştu. Düğünden beri hiç görmemiştim. İki yıl içinde çok daha güzel, seksi olmuştu sanki. Üzerinde pembe renkte Bugs Bunny desenli pijama takımı vardı. Yine memeleri patlayacak gibi duruyordu tişörtünün altından. Bana sarılıp hoş geldin enişte derken sutyeninin dantel detaylarını bile hissetmiştim. Baldız önden giderken öyle güzel kırıtıyordu ki belirginleşen külot izine bakmamak için resmen kendimi zor tutuyordum. Oracıkta domaltıp anal seks yaşamayı istemedim diyemem. Tabi bütün bunları kendi içimde yaşıyor, asla dışarıya belli etmiyordum.

İki oda bir salondu evleri. Neslihan yuvadan uçup gitmeden önce kardeşi Aylin’le aynı odada kalıyordu. Neslihan’dan sonra iki tekli yatağı atıp yerine iki kişilik bir yatak koymuşlardı. Aylin salonda, bizse onun odasında kalacaktık. Böyle münasip görmüşlerdi büyüklerimiz ki benim açımdan hiç sorun yoktu 🙂 Valizlerimizi odaya koydum. Elimi yüzümü yıkadıktan sonra salona geçtim. Sohbete dahil olurken kayınvalidem çoktan çayları doldurup yemek masasına koymuştu. Geç olmuştu ama karnımız elbette acıkmıştı. Sofrada resmen yok yoktu! Baldızla kayınvalide resmen döktürmüşlerdi. Tıka basa doyana kadar yemiştim. O masadayken dikkatimi çeken şey ise baldızın bana attığı kaçamak, işveli bakışlardı. Eğer böyle olmasa umursamazdım, buna yormazdım ama gerçekten beni arzuluyordu. İster istemez ben de baldız neden bu kadar seksisin, aklımı çeliyorsun diye içimden geçiriyordum. Bir saat kadar daha sohbet muhabbetten sonra yol yorgunluğuyla iyice uykumuz gelmişti. Yataklarımıza dağılıp günü noktaladık.

Yıllardır sabah sekizde uyanmaya öyle alışmışım ki ne kadar yorgun olursam olayım gözlerimi açmıştım. Karım hala uyuyordu. Yanağına öpücük kondurup ‘günaydın aşkım’ desem de pek kalkamaya niyeti yoktu. Çişimin gelmesiyle birlikte hafifte kalkık olan penisimle birlikte tuvaletin yolunu tuttum. Mutfaktan sesler geliyordu ki kayınvalide de benim gibiydi. Erken kalkmayı düstur haline getirmişti. Tabi buna takılmayıp banyoya girmiştim. Kapıyı açmamla birlikte klozete kalçasını yerleştirmiş siyah külotunu bacaklarına kadar indirmiş baldızı gördüm. Beni fark etmesiyle birlikte aynı benim gibi donup kalmıştı. Bense kendimi ona bakmaktan alıkoyamıyordum. Hafif kalkık olan aletin benden bağımsız daha da kalkmıştı ki baldızın gözü oraya kayınca bende kendimi toparladım.

 • Pardon baldız ya vallahi hiç fark etmedim, kusura bakma

Baldız hiç ses etmemiş, eşikten geriye adımımı atıp tuvaletten çıkmıştım. Açıkçası o sahne eniştesi ile seks yaşayabileceği algısını baldıza yerleştirmişti. Keza ben de yandan görünen bembeyaz kalçasının, külotunun görüntüsünü aklımdan çıkaramıyordum. Sikimin inmesini bekleyip mutfağa yöneldim.

 • Günaydın anne
 • Günaydın yavrum, nasıl rahat uyudunuz mu?
 • Kafayı koymamla uyumuşum vallahi
 • EE yol yorgunusunuz tabi normal…

O sırada masanın üstüne koyduğu patates kızartmasından ağzıma götürüyordum.

 • Neslihan kalkmadı mı hala?
 • Hiç kalkacak gibi durmuyor.
 • Küçükken de böyleydi, ne yatmak bilirdi ne de kalkmak.
 • Tatilin tadını çıkartsın anne, iki yıldır ikimiz de epey yorulduk.
 • Aman aman karısını da düşünürmüş damadım benim…

Yanağıma öpücük konduran kayınvalidemin peşine mutfağa baldız girmişti. O bakışlarındaki utancı görebiliyordum. Aslında utanılacak bir şey de yoktu. Hiç olmamış gibi yapmayı tercih edip, onu da rahatlatmak adına:

 • Günaydın baldız. Seni yatağından ettik ama ne rahatmış öyle ya, mışıl mışıl uyuduk.
 • Günaydın enişte. Canınız sağ olsun, rahatınıza bakın. Hem ben alışkınım salonda televizyon izlerken uyuya kalmaya.

Kısa sohbetimizin ardından tekrar banyonun yolunu tutup çişimi yaptım. Ardından elimi yüzümü de yıkayınca çıktım. Odamıza girip karımı uyandırmak istediğimde çoktan kalktığını gördüm. Baldızın beni azdırmasından mıdır nedir yatağı düzeltirken ki domalmış vaziyetini fırsat bilip arkasına dayandım. Beni hissetmesiyle birlikte doğrulup, döndü.

 • Günaydın aşkım
 • Günaydın aşkım

Dudaklarını öperken yaptığımız kısa konuşma sırasında yumuşacık kalçasını öyle istekli apazlıyordum ki karım da zevke gelmişti. Aletim çoktan sertleşmiş, karımın göbeğine doğru değiyordu.

 • Sabah sabah bu ne enerji böyle aşkım
 • Yanı başında uyandığım her sabah enerji dolu olmama yetiyor zaten

Sözlerim hoşuna gitmiş olacak ki düzelttiği yatağa doğru uzanmamıza karşı koymadı. Dudaklarının dudaklarımdan ayırmadan deliler gibi öpmeye devam ederken bir elim bluzu üstünden memelerine diğer elim de pijamasının altındaki külottan vajinasına girmişti. Kuruydu, henüz zevke gelmemişti ama klitorisini okşamamla birlikte iyice kendine geldi. Artık karşı koymuyor, daha da istekli sevişiyordu. Pijamamı delip ortaya çıkacakmışçasına kendini zorlayan aletini karım ortaya çıkardı. Uzun zamandır böylesine seks hikayeleri yaşamamışçasına birbirimizi arzularken sulanmış vajinasından içeriye sertleşmiş penisimi yerleştirdim. Yavaş yavaş misyoner pozisyonda gidip gelirken öpmeye devam ettim. Çünkü seks yaparken deliler gibi inleme huyu vardı. Ailenin diğer üyeleri Neslihan’ın orgazm seslerini işitsin istemiyordum. Hızlanarak devam ederken iyice kıvama gelmişti. Gözleri gidiyor, bacakları titriyordu. Orgazm olmuş karımın içinden hışımla çıkarken ilk fışkırışım göbeğine doğru gelmişti. Beraberinde gelen fışkırmalarımla aletimi sıvazlarken kapı şak diye açıldı. İçeriye giren baldızdı ki benim fışkırmalarımı dona kalmış vaziyette izliyordu. Hiç sesi çıkmadı. Kendine gelince belli belirsiz ‘kahvaltı hazır’ demesiyle birlikte odadan hışımla çıktı. Neslihan gülüyor, ben de ona eşlik ediyordum. Döllerimi temizlemek için peçete arıyordum ama bulamamıştım. Pijama üstüyle yatağa, göbeğine gelen menilerimi temizleyip yataktan kalktı.

Karımla yaptığım seksten sonra baldızın bizi basmasının üzerine kimse konuşmadı. Kahvaltımızı yapıp ailecek dışarı çıktık. Çevrede gezilecek yerlere gidip eğlendik. Tabi bu süreçte baldızın bana, benim ona attığım kaçamak bakışlar hiç son bulmamıştı. Birebir sohbetten kaçınıyor, birbirimizden uzak durmaya çalışıyorduk. Üstelik bunu bilinçli olarak yapmıyorduk.

Uyku Tutmadı Baldız

Sözde tatil yapıyorduk ama her gün deliler gibi gezip yoruluyorduk. Akşam saat 11 civarı herkes yataklarına çekilmişti. Karım kafasını yastığa koyar koymaz uyumuştu. Bense sağa sola dönerek yeni güne çoktan girmiştim. Uyuyamayacağıma kanaat getirip yataktan çıktım. Sigara paketimi, çakmağımı alıp mutfaktaki balkonun yolunu tuttum. Işıklar kapalıydı ama sigarasını içine çekerken yüzü belirginleşen baldızın dışarıda olduğunu anlamıştım. Beni fark etmemişti, usulca kapıyı açmamla birlikte irkilmişti. Sigara içtiğini ben dahil aileden kimse bilmiyordu. Yaşadığımız ilişki öncesinde aramızda tutacağımız ilk sır bu olmuştu.

 • OO baldız, demek sigara içiyorsun he
 • Aman deyim enişte, dillendirme
 • Niye?
 • Babam duysa vallahi döver beni

Cidden babasından korkuyordu. Gülmüştüm ama ciddi olduğunu anlayınca:

 • Rahat ol kızım, sabah daha günaydın demeden küçük kızın sigara içiyor diyeceğim
 • Yaaaa enişte!

Kahkahamı olabildiğince sessiz atmaya çalışırken beni fark edince hışımla söndürmüş olduğu sigarasın üstüne bir tane daha yaktı.

 • Tamam, tamam korkma söylemem elbette ama bir şartla
 • Neymiş?
 • Bir daha odamıza pat diye girme
 • Yav enişte gece gece beni utandırmaya mı geldin

Gülüyordum ama bana eşlik ediyordu. Takılmalarımdan rahatsız olmuyordu.

 • Utanılacak bir şey yok ki! Hayatında ilk defa seks yapan birini görmüş olamazsın herhalde.
 • Yani tabi ki… Neyse, sen niye uyumadın?

Konuyu değiştirmeye çalışmasından rahatsız olduğunu anlamış, üstelememiştim. Zaten böyle bir konuya niye değindim ben de bilmiyordum.

 • Sağa döndüm, sola döndüm olmadı. Hiç uykum yok niyeyse
 • Madem öyle güzel bir film buldum ben de daha başlamadım. Beraber izleyelim. Cips de olması lazım kolayla birlikte gömeriz.
 • OO baldız, bana işte böyle tekliflerle gel yahu.

Kısa sohbetimizin ardından sigarlarımızı söndürmüştük. Ben bardakları, kolayı dolaptan alıp salona geçerken o da cips ve elindeki tepsiyle geldi. Çekyatı açmıştı ki tam karşında da televizyon duruyordu. Yani yatak kadar rahat değildi ama ortam güzeldi. Ben sağa, o sola geçti. Tepsinin üzerine bardaklarımızı koyup kolaları doldurdum. Baldız da cipsi açıp aramıza koydu. Henüz gerçekleştirmediğimiz maceramız izlediğimiz filmin yanında halt etmişti. Sözde aksiyon filmiydi ama deli gibi sevişme, seks sahneleri vardı. Liseli Aylin, hiç bozuntuya vermeden büyük bir arzuyla filmle odaklanmıştı. Cipsin içine elimizi daldırırken defalarda el ele gelmiş olmamız da ikimiz de hoşuna gidiyor gibiydi. Resmen karım uyurken ben kardeşiyle kısmen de olsa flörtleşiyordum. Hiç olmadığım kadar da bu durum beni azgınlaştırıyordu.

Bozuntuya vermeden izlediğimiz filmi yarılamıştık.

 • Sigara molası verelim baldız
 • Olur enişte

Balkona çıktığımızda Aylin sigarasını yakmasıyla birlikte:

 • Ne güzel film bulmuşum ama değil mi?
 • Film demek ayıp olur, porno daha çok yakışır
 • Abartma enişte, masumane erotik sahneler diyelim
 • Kızı bir arkadan sikmediği kaldı, ne kadar da masumane ama

Gülüyorduk ama haklı olduğumu biliyordu.

 • Yani bir tık fazla olmuş yalan yok. Yine de güzeldi kabul et.
 • Güzel güzel, sarmasa uyurdum zaten

Sigaralarımızı söndürürken ben tuvalete o salona geçti. Mutfaktan su içip, bir bardak da Aylin’e doldurup salona geçiyordum. Baldızı yatağa atmama zemin hazırlayacak olayın ufacık bir bardağın içindeki su olacağını tahmin edemezdim. Çekyata doğru geçerken ayağım mı takıldı ne olduysa buz gibi su baldızın üzerine doğru döküldü. Bağıracaktı ki kendini zor tuttu çünkü suyu daha buzluktan yeni çıkartmıştım. Daha da güzel olan kısmı ise bluzunun ıslanmasıyla birlikte altındaki siyah sutyenin belirginleşmesiydi. O büyük memelerinin beni erekte etmeme ihtimali yoktu.

 • Enişte yanlış anlama ama yatağın işe sokayım
 • Ferahlamışsındır işte daha ne istiyorsun

Gülüyor olsam da memelerine pürdikkat bakmaya devam ediyordum. Bunun farkında olmadığı aşikardır çünkü ıslanmış bluzunu çıkarıp sutyeniyle kalınca kafasını kaldırıp bana bakmak yeni aklına gelmişti.

 • Öyle bakmaya devam edeceğine acaba odamdan tişörtle, sutyen mi getirsen?
 • Olur…

Arkamı dönüp gidecekken kısık sesi tekrar duyuldu:

 • Sen en iyisi şortla külot da getiriver her yerim sırılsıklam oldu.
 • Olur…

Heyecanlanmıştım çünkü onu o halde görmek çoktan sikimi hafiften kaldırmaya başlamıştı. Odaya sessizce girerken karımın da horlayarak uyuduğunu görmüş olmamı sağladı. Resmen uyanmasını istemiyordum. Baldızın dolabına yönelip çekmeceleri karıştırdım. O kadar çok sutyeni, külotu vardı ki kendine değer verdiğini anlamam zor olmadı. Biraz da puştluk olsun diye dantelli, transparan kırmızı külotla sutyen seçtim. Üzerine de tişört, şort seçtikten sonra odadan sessizce çıktım.

Getirdiklerimi eline alan baldız:

 • Enişte hiç getirmeseydin ya bunlar ne böyle!
 • Ne yapayım kızım, ablan uyanmasın diye ışığı bile açmadım. Elime ne geldiyse aldım işte.
 • Neyse tamam! Salondan çık da giyineyim…
 • Offf, kapattım gözlerimi hadi giyin işte.

Arkasını bana dönmüş olan baldız onu izlediğimden habersizdi. Erotik, erotik izliyordum onu. Tüm seksiliğiyle önce sutyenini indirdi. Memelerini çok göremiyor olsam da her hareketinde savruluşundan kenarından belli oluyordu. Ardından şortunu indirince simsiyah götünü kaplayan külotu da belirdi. Onu da sıyırması çok uzun sürmedi ki kendimi kaybetmiş şekilde kalkan sikimi pijamamın üstünden okşamaya başlamıştım. Bilinçli değildim ama yaptığımın da farkındaydım. O kadar güzel kalçası vardı ki bakmamak için erkek olmamak gerekiyordu sanırım. Çekyatın üzerinde duran yeni iç çamaşırlarına yönelince memelerini de görme fırsatım oldu. Tabi o da beni! Kalkmış sikimi pijamamın üstünden elimin arasına almıştım. O halde olduğumu anlayınca göz bebekleri büyüdü.

 • Ablama seni söyleyeceğim!
 • Neyi?
 • Bana baktığını…
 • Bende sigara içtiğini babana söylerim o zaman…
 • Yani baktığını bile inkar etmiyorsun
 • Ne diye bakmayayım, gey miyim ben? Böyle bir güzelliği başka ne zaman göreceğim

Bu kısa konuşmayı yaparken arkasını dönme ihtiyacı duymadan getirdiğim transparan sutyeni memelerine, külotu da kalçasına geçirdi. O bana ben ona bakıyordum. Sikimi okşamaktan kendimi alıkoyamıyordum.

 • Az daha sıvazlarsan boşalacaksın he!

Yerimden hafif doğrulup elinden tutup yanıma çektim. Yanı başımda duran tepsiyi diğer elimle alıp kenara koydum. Cips paketini de köşeye kaldırınca baldızı iyice kendime çektim.

 • Gerçekten bunu yapacak mıyız?
 • Bir sır daha…

Dudaklarına öpücüklerimi kondururken resmen kendimden geçmiştim. Baldızda kalkmış sikimin üstüne doğru geçti. Kalçasını okşarken deliler gibi öpüşmeye devam ediyorduk. Kalçası o kadar tatlıydı ki bırakıp memelerine bile geçemiyordum. Liseli baldızın nefes alışverişi iyice derinleşmişti. Kalp atışının hızlandığını çok rahat duyabiliyordum. Yanı başıma doğru uzandırıp az önce giydiği sutyeni çıkarttım. Büyük memelerini apazlayıp her yerini yaladım. Sertleşmiş sikimi pijamamın üstünden amına sürtmeye devam ederken azdığını saçlarımı yoluşundan anlayabiliyordum.

seks hikayeleri

‘Çok iyi sevişiyorsun…’ belli belirsiz duyulan sesiyle zevk aldığını belli etmeye çalışıyordu. Memelerini bırakıp kalçasındaki külotu da hışımla çıkarttım. Amı o kadar tatlıydı ki yalamaya doyamıyordum. Her dil atışımda başımı amına bastırıyor, saçlarımı cidden yoluyordu. Ellerim memesinde, ağzım amında… sahneyi aklıma getirdikçe yine ve yeniden azıyorum. Hayatımın en iyi seks anısı kesinlikle buydu! Daha fazla kendimi tutamadım ve sikimi amından içeriye geçirdim.

 • Ohhhhhhh!
 • Yavaş baldız, duyacaklar…

Eliyle ağzını kapatmaya çalışırken ben hızlanarak bacak arasındaki amcığında gidip gelmeye devam ettim. Her hızlanışımda savrulan memeleri o kadar güzel görünüyordu ki kendimi kaybedip içine boşalacağım diye korkuyordum. Zaten amını yalarken kıvama getirdiğim liseli baldız zevke gelmişti. Buna rağmen durmayıp tekrar orgazm olana kadar sikmeye devam ettim. Üst üste yaşadığı orgazmla birlikte kendini kaybeden baldızın üzerine doğru geçip yarı kapalı ağzına sikimi sokup yalattım. Yalamaya mecali yoktu ama köklerken zevke gelmiştim. Yüzüne, ağzına ne kadar yavrum varsa hepsini fışkırtmıştım. Gözlerini kapatan baldız durumdan pek de memnun değil gibiydi.

 • Enişte…
 • Baldız…

Yanı başında uzanıyordum. Kafalarımız birbirimize değiyordu.

 • Niye yaptık böyle bir şeyi
 • Baldız ben zerre pişman değilim. Ablan da duymadığı sürece olmam.
 • Gidip söyleyecek halim yok zaten. Sadece seni değil beni de kapı dışarı ederler.
 • O zaman düşünme bunları, her saniyesine değdi!
 • Kesinlikle…

Peçeteye uzanıp Aylin’e verdim. Yüzünü, ağzını temizlerken o kadar seksi duruyordu ki yine sikesim gelmişti. Fakat sikimi kaldırmaya zerre mecalim yoktu.

 • Şu göte bak be!

Şaplağı yapıştırmamla birlikte hafiften kızmış, sessiz olmamı söylemişti. Fakat hoşuna gittiği de belli belirsiz tebessümünden anlaşılıyordu. Yatağa bulaşan dölleri de temizledikten sonra çıkarttığım sutyenini, külotunu giyindi. Şortunu, tişörtünü de giyerken yanına sokulup dudaklarını koparacakmışçasına öpüp kalçasını da apazladım.

 • Harika bir kızsın biliyorsun değil mi?
 • Deme öyle şeyler, utanıyorum…
 • Saçmalama, gurur duy böyle seksi olduğun için! Çok canlar yakacaksın üniversitede çok…
 • Üniversiteye girsem yeter, can yakmaya niyetim yok.
 • Girersin girersin, kendine haksızlık etme. Çok akıllısın.

Ona övgüler yağdırdıkça ne kadar mutlu olduğunu görebiliyordum. Dudaklarıma kondurduğu öpücüğün ardından ‘teşekkür ederim’ demesinden bile anlaşılıyordu. Peçeteleri cebine koyup ıslanmış olan üstünü başını eline alıp banyonun yolunu tuttu. Kapıdan çıkmadan evvel tekrar kolundan tutup kendime çektim ve:

 • Şu an seni fena halde yine sikesim var ama biri kalkar diye çekiniyorum. O yüzden şimdi ablanın yanına dönüyorum. Sana iyi uykular seksi baldızım benim!

Son defa öpücüğünü kondurup ilk önce o peşinden de ben çıktım salondan. Karımın yanına dönerken içimde gerçekten müthiş bir huzur, rahatlama vardı. O sırada ihanetimi, karımı aldattığımı düşünmüyordum veya aklıma getirmiyordum.

Gitmeden Önceki Son Gece!

Karımın ailesinin yanına gelişimizin daha üçüncü gecesinde liseli baldızla seks yapmıştım. Neredeyse her gece karımı uyutup salona geçiyordum. Gitmediğim günlerde de zaten karımı sikiyordum. Resmen bir ay boyunca neredeyse her gün seks yapmıştım. Hele ikinci haftada karımın adet olmasıyla birlikte baldızın amından çıkmaz olmuştum. Tüm enerjimi, isteğimi ona boşaltıyordum. Diğer hafta da baldız adet olmuş, karımla sevişir olmuştum. Hem baldız hem de ben bu durumdan son derece memnunduk. Aramızdaki aşk değildi, ikimiz de bunun farkındaydık. Sadece cinsel bir çekim söz konusuydu. Başka türlüsü ciddi ciddi aldatma olurdu ama bu tam olarak öyle değildi. Karım bana o kadar çok güveniyordu ki zaten hiç şüphelenmiyordu. Şüphelenecek olsaydı da öz kardeşiyle bir şeyler yaşayacağımı herhalde aklına getirmezdi.

Gitmeden önceki son geceydi. Yarın erken yola çıkacağız diye karım yine erkenden uykuya dalmıştı. Bense onun uyumasıyla birlikte hızlıca salona, baldızın yanına geçmiştim. Beni gördüğünde sevinmiş, beraberinde de üzülmüştü.

 • Son gecemiz he enişte…
 • Son gecemiz baldız…
 • Seni çok özleyeceğim!
 • Ben de seni!

Tüm azgınlığıyla liseli baldız üzerime atlamıştı. Daha çekyata geçmeden ayakta öpüşüyorduk. Yumuşacık götünden tutarak öpüşmeye devam ederken çekyata uzandık. Zerre gıcırdamayan çekyat üzerinde o kadar çok seks yapmıştık ki artık cıvataları gevşemişti. Ses çıkardığını fark edince tekli koltuğa doğru geçtik. Dimdik etmiş sikim amının sıcaklığını hissetmek için çıldırırken Aylin’in üzerindeki tişörtü çıkarttım. Kırmızı transparan sutyenini görünce gülmeden edemedim.

 • Çok ince hareket…
 • Bu iç çamaşırlarıyla başladı bununla da bitsin dedim.
 • İyi yapmışsın benim seksi baldızım!

Yırtarcasına çıkarttığım sutyeniyle birlikte biri doğuya diğeri batıya bakan memelerinin arasına kafamı yerleştirip her yerini yaladım. Cidden o yumuşacık büyük memelerine bayılıyordum. En çok özleyeceğim yerlerinden biriydi muhakkak. Üzerimden inip karşımda şortunu, külotunu çıkarken ben de soyundum. Çırılçıplak kalmış bedenlerimizin tüm cazibesiyle baldız dizlerinin üstüne çöktü. Karımdan bin kat daha iyi sakso çektiğini biliyordu. Çünkü defalarca söylemiş olmalıydım. Sakso çekmeye başladığında sertleşmiş sikimin ilk defa bu kadar çabuk zevke geldiğini gördüm. Kendimi tutamayıp:

 • Boşalacağım
 • Boşal, gece uzun nasılsa

Dip sakso yaptığı anda gırtlağına kadar döle buladım baldızı. Gülerek ağzını sikimden çıkartırken:

 • Bayılıyorum şu dölünün tadına
 • Ben de sana bayılıyorum küçük orospum!

Ağzındaki dölleri temizlemesiyle birlikte kucağıma oturup kafasını omzuma dayadı.

 • Keşke ablamın değil de benim kocam olsaydın.
 • Duymayayım bunu bir daha Aylin! Biliyorsun aramızdaki bu şey aşk değil!
 • Biliyorum ama ne bileyim, yanında uyanmak kaçamak seksler değil de gün boyu birbirimizi tatmin etmek isterdim.
 • Tamam, bu evdeki son gecem ama hayatından komple çıkıp gidecek halim yok.
 • Ne yani? Yine yapar mıyız?
 • Neden olmasın, illaki denk geliriz. Hem üniversiteye gideceksin. İnan aklına bile gelmem oralarda.
 • Kendini hafife alma enişte, hiç kimse senin kadar iyi sikemedi beni.

Gülmüştüm ki hoşuma da gitmişti. Saçlarını okşayıp başına öpücükler kondururken dudaklarıma tekrar yöneldi:

 • Kalkar mı?
 • Sana kalkmayacak yarak, yarak değildir

Gülüştük ve sevişmeye başladık. İkimiz de bundan keyif alıyorduk ve bitmesini istemiyorduk. Bacaklarını ayırıp tekrardan sikimin üstüne oturmuştu. Öpüşürken sikime sürttüğü amı tekrardan erekte olmamı sağlıyordu. İştahlı şekilde memelerini de okşarken iyice kaldırmıştım. Vajinasını yavaşça üzerine geçirip köküne kadar içine almıştı. Yavaş yavaş kalçasını indirip kaldırırken aldığı zevk nefesiyle belli ediyordu.

 • Kalk bakayım, doggy yapmadık hiç
 • Tamam ama yavaş bak, çok ses çıkartma

Tekli koltuğun kolçaklarından destek alırken kalçasını bana domalmıştı. Etli vajinasının dudaklarını aralayıp biraz yaladıktan sonra sikimi içine yavaşça geçirdim.

 • OHHHH!
 • Bana diyorsun sen ses yapıyorsun
 • Tamam, tamam, hadi devam et!

Köklemeye korkuyordum çünkü götü o kadar büyüktü ki her köklediğimde etin ete değme sesi odada yankılanıyordu. Dışarıdan dinleyen biri rahatlıkla seks yaptığımızı anlayabilirdi. Başlarda bunu düşünüyor olsam da bir süre sonra hiç takmayıp tüm hışmımla amında gidip gelmeye devam ettim. Erkenden bitecek gibi durmuyordu. Bacakları titremeye başlayıp orgazm seviyesine erişen baldız:

 • Geliyorum…

Bunu da duymamla birlikte hepten hızlandım ama benim boşalmaya hiç niyetim yoktu. Orgazm olmasıyla birlikte dizlerinin bağı çözülen baldız kendini tekli koltuğa doğru bıraktı.

 • Dur dur, daha bitmedi… Aç bacaklarını!

Nefesini kontrol altına almaya çalışan baldız bacaklarını ayırmıştı. Kalçasından tutup iyice amını ağzıma yaklaştırdım. Daha yeni orgazm olmuş liseli Aylin’in amını yalarken klitorisini de okşamaya başladım. Resmen zevkten çıldıracak gibiydi. Bacaklarıyla beni sıkıştırıyor, eliyle ittiriyordu. Zevkten kuduran baldızın sulanmış amına girmek için elinden tutup kaldırdım. Duvara sırtını dayayıp kalçasından havaya kaldırdım. Sikime doğru geçirdiğim amcığını havada sikerken öperek sesinin çıkmamasını sağlıyordum. Azgınlığıyla dudaklarımı koparacak gibi ısırıyordu. Tırnaklarını sırtıma geçirmiş, canımı yakıyordu ama durmaya hiç niyetim yoktu. Hızlandıkça hızlandım, amına bastıkça bastım!

 • OH! OHHH! OHHHHHHHH! OHHHHHH!

Sesi giderek çoğalmıştı ki tekrardan orgazm olurken ben de kendimi tutamayıp neyim var neyim yok içine boşaldım. Zor şer çekyata birlikte uzandık. Konuşmaya halimiz kalmamış, nefeslerimiz bağımsızlığını ilan etmişti. Beş dakika boyunca birbirimizin yüzüne nefeslerimizi alıp verirken Aylin:

 • İçime boşaldın demi?
 • Evet…
 • İnşallah halime kalmam.
 • Ertesi gün hapı al mutlaka.
 • Tamam, yarın siz gidince hallederim ama ya hamile kalırsam?
 • Anne olmayı istiyor musun ki?
 • Yooooo
 • O zaman aldırırız en kötü
 • Tamam…

Son seksimizi de böylesine çılgınca yapmış, sabahın ilk ışıklarını görene kadar oturmuştuk. Karımın yanına geçmiş olsam da aklım hala Aylin’deydi. Gerçekten unutabilecek gibi değildim.

Tüm bunların üzerinden sekiz ay kadar geçti. Ne baldız beni ne de ben onu telefonda aramadım. İletişimi kesmek ortak bir karar değildi ama mantıklı olan buydu. Karımla yaptığım sekslerde yer yer baldızı hayal ettiğim oluyordu. Bu durum beni fena halde rahatsız etse de bilinç altıma fena halde yerleşmişti. Karımın adet olduğu haftalarda rüyalarıma kadar giriyordu. Sex hikayesi olarak sizlere sunmayı da bu yüzden istedim. Aklımdan çıkması için bir yol olarak gördüm. Çünkü böyle devam ederse karımı boşayıp baldızı karım yapacağım.

(Toplam 10.869 ziyaret, Bugün 16 )
Yorumlar

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.