Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Üniversiteli Ablama Baskın Tadında Ziyaret

Anlaşabilen kardeşler gördüğümde aşırı özenirdim. Çünkü bende öyle biri vardı ki aile içi seks hikayeler yaratmanın dışında hiçbir etkisi olmadı. Aramızda öyle ütopik bir yaş farkı da yoktu. İki sene arayla pırtlatmıştı annem bizi. Gerçi ablam genel olarak uyumsuz, hep kavgası olan biriydi. Bu siniri, öfkesi küçüklükten beri hep vardı. Onu öyle kabullenmeye çalışmıştım ama o bir kardeşi olduğunu kabullenmek hiç istememişti. Yanından yöresinden dışlamış, hayatından uzak tutmak istemişti. Ta ki üniversiteli ablama baskın tadında ziyaret gerçekleşene kadar…

Ben ablama göre bir tık daha zekiydim. En azından sistemin dayattığı okulun ders notları bunu söylüyordu. Ailem de böyle düşünürdü ama ben öyle görmezdim olayı. Ortada bir sistem var derdim. Bu sisteme uyum sağlıyorum ablamsa kabullenmek istemiyor. O yüzden notlara bakınca başarılı ben, başarısız olan ise ablam oluyordu.

Anne ve babalarımız ayrılmıştı. Annem yurtdışına yerleşmiş bu yüzden de bizi gerisinde bırakmıştı. Ben orta okuldayken ablamın ise yeni bitirdiği dönemde eve üvey anne gelmişti. Uyumsuz ablam ine ortalığı ayağa kaldırmayı tercih etmişti. Kimseyi rahat koymayınca da çözümü ‘baba beni yatılı okula ver, sizi üzmekten ben de sıkıldım’ diyerek ilk defa ılımlı yaklaşım sergilemişti. Başlarda hayır dese de babamda bundan başka çıkar yol bulamamıştı. Bir şekilde hayatına devam etmek zorundaydı. Neredeyse dört yıl boyunca ablamı sayılı görmüşümdür. Karşılaştığımızda da öyle çok samimi olamazdık. Hep bir mesafe olurdu ki onunla ensest hikayeler çıkartmış olmaya bu yüzden şaşırıyorum.

Sırf eve dönmemek için derslere asılmış, çok sağlam olmasa da üniversite kazanıp Eskişehir’e yerleşmişti. Normalde İstanbul’da çok daha fazla seçeneği vardı ama olayı zaten uzak kalmaktı. Yurtta kazanmıştı, babama çok fazla yük olmayacaktı. Zaten ayakları üzerinde durmasını bilen biriydi. İş bulup illaki geçimini sağlardı.

Havam Değişsin Diye Atlayıp Yanına Geldim

Lise bitmişti. Artık 18 yaşında delikanlı olmuştum. Sevgilimden yeni ayrılmış, iki yıldır süren ilişkimizi unutmak için çabalıyordum. Babama da havam değişsin, ablamın yanına gideyim dedim. Hatta ‘emin misin bunu istediğine’ diye kararımı sorgulamama neden olmuştu. Elbette seks hikaye yaşayacağımı bilseydim bu kadar bile kalmaz, mutlaka giderdim yanına. Çünkü hayatım boyunca böylesine güzel, zevkli anlara tanıklık etmemiştim.

Geçen sene yurttan çıkıp eve çıkmıştı. Hatta bunun için babamdan az da olsa para istemişti. Tahmin ettiğim gibi iş bulmuş, kendi düzenini Eskişehir’de kurmuştu. Adresini de babamdan almıştım. Haber vermeyip sürpriz yapmaya kararlıydım. Beni nasıl karşılayacağını merak ederekten kapının zilini açtım.

İçeriden sesi yükselerek gelen biri vardı, söyleniyordu ama ne dediğini anlamak güçtü. Kapıyı açarken ‘neresin Sinem, kaç saat oldu ya! Geç kalacağız!’ demişti demesine ama daha kapının karşısında kim var ona bile bakmadan tekrardan dönüp gitmişti. Şaşırmış, araya girmek istemiyordum. Kapıyı ittirip, ayakkabıları çıkarıp içeriye geçtiğimde holde ablam odasına doğru yürüyordu. Altında dantelli, siyah bir külot vardı. Çok büyük değildi götü ama biçimliydi. Attığı her adımda sikimi kaldırdığını hissedebiliyordum. sex hikaye okurken kafamda sahneyi canlandırsam en fazla böylesine seksi bir kalçayı hayal edebilirdim. ‘Ben sana iki saat önce burada ol demedim mi?’ gibisinden sitemkar söylemlerle odasına girdi. Peşinden gitmedim elbette. O anlık azgınlığımı da unutup kapının hemen karşısındaki salona yöneldim. Etrafa, duvardaki resimlere filan bakıyordum.

‘Kime diyorum Sinem, ne bok yemeye cevap vermiyorsun’ diyerekten içeriye daldı. Karşısında beni görünce çığlık atacak sandım ama kendini tutup korkuyla şaşkınlık arasında gidip gelmeyi seçti. Derin nefes alıp bıraktıktan sonra ‘Burada ne işin var amına koyayım Murat!’ dediğini duydum.

  • Sanırım küfür etmeni özlemişim, hiç değişmemişsin Melis.
  • Abla kelimesi torbaya mı girdi eşek, Melis nedir!
  • Kızma hemen şampiyon iki yaş da olsa haklısın, sonuna kadar ablamsın.
  • Sormak istediğim çok şey var ama en önce niye geldin?
  • İnsan ablasını ziyaret edemez mi ya, kov istersen bide…
  • Tamam, bak kusura bakma bir yere yetişmem gerekiyor.
  • Sinem’i bekliyorsun sanırım gitmek için?
  • Gülümseyerek ‘evet’ demekle yetindi.
  • En son seni ne zaman böyle gülerken gördüm inanır mısın hatırlamıyorum. Sarılabilir miyim?

Her dediğine çemkiren kardeşi yoktu artık karşısında. Bu sebepten olsa onun da kanı kaynamıştı. İlk adımı o atarak sıkıca sarıldı. Sanırım ben bir tık daha abartmış olabilirim zira ‘Hayvan gibi olmuşsun Murat, biraz daha sıkarsan belimi kıracaksın’ diyerek kendini benden kurtardı. Gerçekten de özlemişim ve görmeyeli gerçekten seksi bir çıtır olmuştu. seks hikayeleri her ne kadar bazılarınıza itici gelse de aramızda bence aşk vardı, sadece imkansızdı.

Ablamın İç Çamaşırlarıyla Asıldım

Sarılıp koklaşmamızın üzerinden geçen birkaç dakika sonra beklediği Sinem gelmişti. Apar topar, beni arkadaşıyla dahi tanıştırmaya vakti olmadan çıkıp gittiler. Nereye gittiler, ne yapıyorlar hiçbir fikrim yoktu. Sadece beni bekleme yat sen, çok geç gelebilirim demişti. Elbette yatacak değildim ilk günden, bekleyecektim seksi ablamı! O gelene kadar da evi kurcalamak en makulü gibi hissettirmişti. Salonda pek bir halt yoktu. Sadece uyuşturucuya yönelik birkaç item bulmuştum ama bu devirde neredeyse herkeste vardı onlardan.

Mutfağa geçip dolabı filan incelediğimde zerre kahvaltı, yemek gibi şeylerle uğraşmadığını anlamıştım. Aldığı peynirin tarihi çoktan geçmiş, kendi içinde yeşillenmişti. Kapağını açmadan direk çöpe atmayı akıl edebildim en azından.

Sırayla gittiğim için sağdaki banyoya giriş yaptım. Doğalgazlıydı ev. Yıkadığı iç çamaşırlarını banyodaki peteğe sırayla asmıştı. Tanga, g-string, dantelli transparan külotlar… Sutyenlerin de ondan kalır yanı yoktu. Resmen normal denilebilecek tek bir iç çamaşırı dahi yoktu. Diğer yandan bunları elimde tutmak ablamın götünü görünce kalkmış olan sikimi elbette tekrar kaldırdı. Onları geri yerine bıraktıktan sonra banyo kısmını açtım. Erkek şampuanı veya erkek için herhangi bir detay göremedim. Tek diş fırçası vardı o da ablama aitti. Kirli sepetine baktığımda ise mini eteğine sıçramış ve külotuna oluk oluk akmış dölü görebiliyordum. Çok fazla bir şey yoktu ama olanı da aile içi seks hikayeler tadında sürekli sikiştiğini akıllara getiriyordu.

Yatak odasına girip çekmeceleri karıştırdığım bulduğum doğum kontrol hapları hakimdim çünkü kız arkadaşım da çok kullanıyordu. Kendimi tutamayıp hep içine boşalıyordum. En alt çekmede duran titreşimli dildosu! Ki bunu kokladığımda resmen amını kokluyormuş gibi hissettim. Kendimi tutamayıp ağzıma soktuğumu da itiraf edebilirim. Biraz daha kurcaladığımda bulduğum iç çamaşırları da artık beni patlama evresine getiren son an oldu. Çamaşırlarını koklayıp, sikime koyup deli gibi asıldım. Yastığının üstüne boşaldım kendime hakim olamayıp yine ama peçeteyle temizleyip iz kalmadığından emin oldum.

aile içi seks hikayeleri

Gece Bir Gibi Sarhoş Halde Geldi

Yine yanında arkadaşı Sinem vardı. Bir tık daha ayıktı ama o da ayakta durmakta zorlanıyordu. Ablamı kucağıma bıraktıktan sonra kaçarcasına konuşmadan uzaklaştı. Abim sayıklıyordu Murat, naber Murat diye ama dediklerinin çoğu anlaşılmıyordu. Ben de sık sık alkol alırdım ama bu derece kendimi hiç kaybetmezdim. Kız arkadaşım ise tek kadehte kafayı bulurdu. Kusunca rahatlardı. Velhasıl tecrübeli olduğumdan öylece bırakacak değildim. Gel elini yüzünü yıkayalım deyip banyoya götürdüm. Fayda etmiş gibiydi, biraz olsun kendine gelir gibi oldu. Kolunun altına girip yavaş yavaş götürüyordum ki tam banyonun eşiğindeyken kusmaya başladı. En önce benim yüzümü, üstümü batırıp daha sonra da etrafı batırdı. Zor şer klozete yetiştirdim. Kokudan anlamıştım zaten rakıcıydı 🙂 Kusmuğun kokusundan yediklerini bile tahmin etmiştim. Neyse ki midem kalkmamıştı. Genel olarak dayanıklıyımdır ki böylesi aile içi sex hikayeler anlatan birinden herhalde başka türlüsü beklenemezdi.

Saçlarını tutup, rahat rahat kusması için başında bekledim. ‘Özür dilerim, Murat’ diyordu ama üzerime kustuğu için mi yoksa isyankar bir kız olduğu için mi bilmiyorum. Yer yer beni yalnız bırakıp gitmesinden dolayı ona sinirlenirdim. Fakat eskide kaldı deyip unutmayı tercih ediyorum. ‘Merak etme, yanındayım aşkım’ diyerek başını öptüm. İçinde ne var ne yok çıkartmıştı. Artık sadece su çıkıyordu ki devam etmenin manası yoktu. İkimizin de üstü leş gibi olmuştu. Bu şekilde onu yatağa götüremezdim. ‘Gel seni bir yıkayalım, böyle yatılmaz’ diyerek duşakabine yaklaştırdım. Üzerindeki siyah tuvalet elbisenin arkasındaki bağı çözdüm. Omzundaki askıları da indirdiğimde ufak memelerini tutan siyah dantelli sutyeni de ortaya çıktı. Meme uçları transparan kısmından kendini belli ediyordu. Sipsivri olmuştu. Bana karşı koymuyordu, sadece ne dersem yapmayı tercih ediyordu. Elbisesini yavaşça aşağıya sıyırdım ve altındaki külot da ortaya çıktı. Sutyeniyle uyumluydu. Vajinasında zerre kıl olmadığını o sayede anlamış oldum çünkü önü transparandı.

Daha fazla soymak istemedim çünkü devam edersem kendimi kaybederim diye korktum. O haliyle duşakabinin içine soktum. Fakat elimi bırakmıyordu ‘senin de üstün kirlenmiş kardeşim, gel’ diyordu. Ayakta zor duruyordu, öyle veya böyle onu tutmak zorundaydım. Tam tepemizden akan suyu açtığımda önce donduk, aşırı soğuk aktı ama ısınması da uzun sürmedi. Niyetim ılıktan soğuğa doğru geçmekti ama tam tersi oldu. Hatta ilk soğuğu yediğimizde ikimiz de irkilmiş, gülmeye başlamıştık. Gece yatarken giyerim diye yanımdaki ufak çantamda getirdiğim tişörtümü ablam tek bir hamlede çıkardı. Pis olmuş bunu at diyordu ayakta zor şer dururken. Daha sonra altımdaki şortu da indirdi ama eli kolu rahat durmuyor sürekli sikime el atıyordu. Onu öyle sabit tutacağım derken benim sikim kalkmıştı. Sarhoş kızdan yararlanacak değildim, üniversiteli aile içi seks hikayeleri böyle olmamalıydı!

Ablam çoktan sutyeninden de kurtulmuş ufak memeleriyle ve sivrilmiş uçlarıyla bana bakıyordu. Sikime artık hakim olamıyordum, dimdik olmuştu. Her hareketinde göbek deliğini civarına gelen sikimi de fark etmişti. ‘Oha Murat, demir gibi olmuşsun’ diye gülüyor baksırımı çekiştirmeye çalışıyordu. En sonunda elini atmış, ıslanmış baksırımın üstünden sıvazlıyordu. Kendine gelmişti suyun etkisiyle ama yine de durmuyordu. Altındaki külotu eliyle sıyırıp ağzıma tıkıştırdı. Konuşma diyerek arkasını döndü ve ellerini duvara koydu. Hafif domalır vaziyette içine girmemi istiyordu. Karşımdaki ablam da olsa daha fazla kendimi tutamazdım!

Islanmış olan vajinasını aralayıp dimdik olmuş sikimi sokuşturdum. ‘OHH, yavaş çok büyük’ demişti. Dinliyordum onu, yavaşça sokuyordum. Acele etmeden, keyfini çıkararak. Elimi çoktan ufak memelerine atmış, avuçluyordum. İnlemeleri iyice çoğalmıştı ablamın. Durmak istedim, sikimi içinden çıkardım. ‘Durma!’ derken ensesinden tutup yüzünü çevirdim. Dudaklarına yapışıp kalçasından kavradığım gibi havaya kaldırdım. Bacaklarını belime kilitlemiş, ayrılmış bacaklarının arasındaki sıcacık amına penisimi geçirmiştim. Hızlanarak sokuyordum ve her içine köklediğimde saçlarımı yolarcasına çekiştiriyor, sırtıma tırnaklarını geçiriyordu. En son öyle derinden oh çekip sürdürdü ki boşaldığını anlayıp o sesle bende içine akıtmıştım yavrucaklarımı. Nasılsa çekmecesinde haplar vardı, filizlenecek hali yoktu!

Öpüşerek, sevişerek duşumuzu tamamladık. Kusmuklu yerlere basmadan tüm ıslaklığımızla kendimizi yatak odasına attık. Yaz ayında pikenin atlına girip tüm ıslaklığımızı yatağa ve o pikeye geçirdik. Az önce boşaldığım yastığın üstünde hem ablamın hem de benim kafam vardı. Sımsıkıya sarılıp, kenetlenip tertemiz bir uykuya yaşadığımız sex hikaye ile dalıverdik.

 

(Toplam 2.002 ziyaret, Bugün 4 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.