Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Üvey Amcamın Karısı Gülay Yengeme Kökledim

Herkese merhaba aile içi seks hikayeleri okuyucuları, öncelikle hikayemi okuduğunuz için hepinize saygılarımı sunarım. Hikayemi yayınlayan seksr.com yönetimine de teşekkürü bir borç bilirim. Başımdan geçen hikayeye gelirsek, adım Yaman 29 yaşındayım ve Kütahya’da oturuyorum, aslen Niğdeliyim ancak bizim oralarda pek iş olmadığı için Kütahya ya amcamın yanına taşınıp bir işe girer ve kendi evime çıkar umudu ile yerleştim. Amcam üvey ben onu yıllar sonra öğrendim. Amcam daha evlatlık verilirken durumu biliyormuş ben bilmiyordum, neyse konumuz tabi ki amcam değil sevgili Gülten yengem.

Gülten yengem 1.80 boylarında beyaz tenli etine dolgun iri göğüslü, iri dudaklı, ve iri kalçalı bir kadın. 43 yaşında aslen Halepli Arap kökenli, amcam ise 59 yaşında ismini söylemeye gerek yok. Amcam ayakkabı tamircisiydi, bu devirde ayakkabı tamirimi kaldı demeyin valla varmış bende yeni öğrendim. Amcam gündüz işine gider akşama kadar 20 metre kare dükkanında ayakkabı tamir ederdi, yengem ev hanımıydı. Yengem amcamın 2.karısıydı ilk karısından 2 kızı vardı ve kızlar annesinde kalıyordu, ikinci karısından kimse yoktu ya istemediler yada kızları var diye amcam istemedi çünkü kızlarla sürekli görüştüğünü biliyordum. Amcamın yanına geleli henüz 2 gün olmuştu ve iş aramak için daha fırsat bulamamıştım, benim mesleğim fırıncı ama mesleğimi yapmak istemiyordum, ben daha çok para getirecek işler kovalamayı düşünüyordum. 2. Günümün akşamıydı akşam yemeğine amcamı beklerken yengem kapımı çalarak amcan yemeğe gelemeyecekmiş masayı hazırlıyorum deyince odadan çıkıp yenge zahmet etme madem gelemeyecek ben ekmek arası bir şeyler atıştırırım dedim, aile içi seks hikayeler yengem kaşlarını çatarak olur mu öyle şey ne demek ekmek arası bizim evin düzeni var o yemek o masada yenecek onca yemek ziyan olamaz dedi. Bende peki o zaman beraber hazırlayalım yardım edeyim sana dedim, yengem de e hadi o zaman al şu tabakları koy masaya bakalım dedi. Masayı beraber hazırlarken ona daha çok yaklaşma şansım olmuştu ama gayet insancıl olarak. Yengemin yanından geçtikçe teninin mis gibi kokusu burnumun direğini sızlatıyordu, mutfak tezgâhında ekmekleri dilimlerken eteğinin altındaki kalçalarının sağa sola oynamasından altında külot bile olmadığını anlamıştım.

aile içi sex hikaye

Aslında ona o kadar dikkatli bakmak istemiyordum ama Gülten yengem o kadar seksi ve bakımlı bir kadındı ki bakmamak mümkün değildi, fakat ona bakarken erekte olmuyordum sebebi sonuçta amcamın karısıydı amcam üvey olsa da yengeme ilgim olamazdı ve olmayacaktı tabi ben öyle sanıyordum. Akşam yemeğimizi yengem ile beraber yerken bana iş olayını ne yapacağımı sordu, bende fırın işine girmek istemediğimi ama süreyi uzatmamak burada fazla yük olmamak için başka çarem kalmazsa fırın işine gireceğimi söyledim, yengem ne yükü canım saçmalama burası evin sayılır istediğin zaman gidersin hatta işe girsen bile gitme bence kal burada ne olacak 2 kap yemek ben sana yaparım dedi. Bende sağ ol yengem ama benim açımdan da iyi olur ayrı ev deyince tabi tabi kız mi atacaksın oğlum eve demez mi, yemek az daha boğazıma kaçıyordu hemen su doldurup içerek ne kızı yenge ya yok öyle bezler bende dedim, yengem ah bu gençler diyerek gülümsüyordu, o an sebepsiz bir utanma sıkılma oldu bende sonuçta amcam yanımızda değildi ve yengemle üstü kapalı karı kız muhabbeti yapıyorduk. Akşam yemeği faslı bitip odama çekildiğimde aradan bir saat ya geçti ya geçmedi yengemin sesini duydum, hiddetli bir şekilde hayır efendim gidemezsin yok öyle bir dünya, beni başlamaz ben gelmem diye bağırıp çağırıp duruyordu. 5 dakika sonra bir sessizlik oldu ve usulca odadan çıkıp salona yöneldim, yengem elinde kumanda TV seyrediyordu, ona her şeyin yolunda olup olmadığını sorunca, yüksek sesle, amcanla konuşuyordum senin o akıllı amcan arkadaşları ile ava gidip hafta sonu 2 gün avda kalacakmış, sanki ava gitmişliği var başına bir hal gelecek oralarda kış kıyamet, o yüzden atıştık biraz sen rahatına bak yengem deyince bende odama çekildim.

Sabah seslere uyandığımda yengem sabah sabah yine amcama bindiriyordu, yine yüksek sesle senin silah tutmuşluğun mu var be adam, ne yapacaksın kış kıyamet avda sende hiç mi akıl yok derken, amcam da ya gülüm ne olacak altı üstü 2 gün hem sende gel senide annemlere bırakırım canın sıkılmaz diyordu, yengem kabul etmedi hala bağırıp çağırıp duruyordu, ben bilerek yataktan kavga bitmeden kalkmadım. Ama anladım ki amcamın yuları yengem Gülten de, ne pısırık amcam varmış amk diyerek yastığı seslerden kafama koyup uyumaya daldım ki kapı çaldı amcam kalk dingil saat 9 dedi. Bende kalkıp elimi yüzümü yıkayıp kahvaltıya geçtim, amcam yaman sende avcılık var mı aslanım dedi, bende yok amca hayırdır ava mı gidiyoruz deyince oda gülerek evet hep beraber ava gideceğiz dedi, yengem valla nereye gidersen git yamanı götüremezsin ben yalnız kalamam dedi, amcam gülüm sana anneme bırakayım dedim dimi deyince yengem sipariş ettiğim kargo cumartesi gelebilir ben bir yere gitmem yük siparişlerini almadan dedi, amcam da iyi o zaman evde kalırsınız oğlum yaman yengen sende diyerek evden ayrıldı. O gün cumaydı ve sabahı arkadaşları gelip alacaktı. Akşam amcam eve erken gelmiş hazırlıklara başlamıştı bile, bir heyecanlı bir mutluydu ki çocuklar gibi seviniyordu, ekonomik durumları pekte fena sayılmazdı, o yüzden eve gelirken gerekli gereksiz 1 valiz dolusu malzeme almıştı hatta bir tanesi dikkatimi çekti ne olduğunu sordum magnezyum çubuğu dedi, adam magnezyum çubuğu almıştı ya içimden gülmüyor kahkaha atıyordum, çakmak vereyim diyesim geldi bir an, akşam saatler gece yarısını gösterdiğinde sohbet muhabbet ile TV seyrederken amcama telefon geldi, arayan arkadaşıydı 5 dakika mutfakta telefon trafiği yaşandı sonra amcam salona gelerek ıkına sıkına yengeme geceden çıkacaklarını söyledi yengemdeki cevap şu şekilde oldu, Siktir git. Amcam sırıtarak valizi alıp arkasına bile bakmadan evden çıktı hatta çıkmadı adeta kaçtı.

Neyse o gidince yengem siktirsin gitsin, bir çay koyayım, Şöyle karşılıklı bir çay keyfi yapalım ne dersin dedi, bende olur sabaha kadar içerim valla hayır demem dedim, yengem çayları getirdi bisküvi falan tabaklarda, elinde kumanda kanalları zaplamaya başladı, kanalları zaplarken şu meşhur reklam kanallarının birine denk gelip durdu, kanal o dalga kaldıran hapları satan kanallardan hani şu bir Türk filmine saatlerce reklam yerleştiren kanallar anladınız siz onu, o kanalda sabitlenince yengem karşıki koltuktan kafasını bana çevirip elinde kumanda ya bunlar gerçekten işe yarıyor mu demez mi, o zaman anladım ki yengem cidden patavatsızın biriydi, zaten akşamda amcama küfür etmişti demek ki kadının ağzı bozuk ayarsız diye düşündüm, bende açık açık düşünmeden valla hiç kullanmadım bilmiyorum dedim. Yengem gülerek tabi kullanmazsın dalyan gibi deli kanlısın gücün kuvvetin yerinde, bunu aslında amcana yutturmak lazım diyerek patlattı kahkahayı. Bende güzel espri valla yenge ama amcama yutturma bunu adam ölür valla dedim, yengem yok be yengesi şaka diyorum amcandan umudum yok benim dedi, o an ben buz kestim nasıl yani umudu yoktu, yarrak istiyor ve amcam sikemiyormuydu böylemi algılamalıydım, aynen böyle algılamalıydım benim yerime kim olsa böyle anlar, düpe düz onu ima etmişti. Bende ibnelik olsun diye nasıl yani yenge anlamadım dedim, bakalım ne cevap verecek tepkisi ne olacaktı, ben öyle sorunca oda hiç çekinmeden bizim neden çocuğumuz yok sanıyorsun amcan yüzünden yok onun psikolojik sorunları var yani yanıma yaklaşmıyor, bana ilişmiyor dedi, bende muhabbetin nereye gideceğini merak ettiğimden muhabbeti sürdürme telaşı ile ona hiç mi diye sordum, yengem bildiğin asker arkadaşım gibi valla hiç sıfır performans evlendiğimizden beri en uzun süren ilişkimiz 5 dakikayı geçmedi o süre zarfında hiç bir şeyde ol adı dedi.

Ben olan biten muhabbetlere anlam veremiyordum ama o soruların içinde adeta çırpındıkça batıyor daha çok açık sorular sormak istiyordum, bunun nedeni o gece muhabbet yüzünden yengeme farklı gözle bakıyordum. Artık amcam eve gelene kadar evde yengemle ateş ile baruttuk ve bu tehlikeli durumdan götü bir an önce kurtarmalıydım, çünkü yengeme azmış bir fahişeymiş gibi bakmaya başlamıştım, o gece odamda onu düşünmeye başladım aklıma gelen şeyleri aklıma getirmemek için kendimi tokatladığım bile oldu. Ulan yaman insan yengesini siker mi diye düşünüyordum, ama bir taraftan da ne yengesi amk, amca üvey yenge üvey ne olacak ki diye düşünürken o gece artık ne olursa olsun onu gibi sikmeye karar vermiştim bile. Bu kararı amcama olan saygısızlığı ve bozuk ağzı olduğu için yapacağımı kendime söylüyordum, askında belki de vicdanımı rahatlatmak için zihnime oynadığım bir oyundu. Hayaller eşliğinde uyumaya daldığında sabahın nasıl olduğunu anlamadan alarm çaldı, alarmı bilerek sabahın körüne kurmuştum sabah saat 6 da uyanmıştım, geldiğim günden beri banyo yapamamıştım ve teke gibi kokuyordum, rahat rahat banyomu yaparım diye sabahın köründe kalkıp banyoya girdim. Kıyafetlerimi yanıma aldım ama gelirken kurulanmak için havlu almayı unuttuğumdan dolayı banyodaki kazağıma kurulanmak zorunda kaldım neyse banyodan çıkınca aniden karşıma yengem çıkı verdi, ödümü patlattın yenge sen uyumuyor muydum dedim, oda kapı sesine uyandım acıkmışsındır belki diye Bakayım dedim dedi, bende rahat banyo yapabilmek için erken kalktığımı söyledim, yengem olsun rahatına bak diyerek ekini omzuma koydu, kazağın ıslak olduğunu fark edince bu neden ıslak böyle diye sorunca bende, valla havlu almayı unutmuşum kazağa kurulandım dedim, yengem gülerek hay Allah iyiliğini versin söyleseydin ya canım dur geliyorum dedi. Yatak odasına gidip geri geldi elinde bir pembe banyo havlusu vardı, al bu benim havlum buna kurulan amcanın ki kirlide deyince, bende olmaz ya senin havlun boşver kurur üzerimde nasıl olsa dedim, yengemde al işte merak etme yıkanık temiz yani dedi, o an nasıl tepki vereceğimi ne söyleyeceğimi bilemeyip heyecanlı ve yarı kesik bir sesle ona, sen zaten mis gibi hatunsun be yenge en fazla havlu sen kokar Dedim, gözlerimin içine öyle bir baktı ki anlatamam sanki gözleri al beni altına sabaha kadar ez beni der gibi gözlerini devire devire bana bakıyordu, ne söyleyecek tersleyecek miydi belli değildi, sağ gösterip sol vurmasından korkuyordum, oda gülümseyerek tenim güzel kokar parfüm bile kullanmam ama kıymetini bilen yok diyerek odasına geçti. Odamda kurulanmak için soyunup onun havlusunu elime aldım başımı kurulayacaktım, o havlunun kokusunu içime çektiğimde onunla mutfakta yemek hazırlarken duyduğum kokunun aynısı havluda vardı. Havluyu yıkadım dedi ama yıkamamıştı, batık değildi Sadece onun teninin o mis kokusu havluya sinmişti. Tam silinirken kapı çaldı yengem müsait misin diye soruyordu, havluyu apar topar belime sardım ve kapıyı açtım, yengem karşısında beni yarı çıplak görünce baştan aşağı bir süzerek, elini çenesine koyup şey o yanlış havluyu sana vermişim o batıktır dedi, bende yo yengem olsun fark etmez dedim, yengem çıkar çıkar başka havlu getireceğim diyerek kapıdan ayrıldı.

Bir dakika sonra elinde başka bir havluyla gelip kapıyı çaldı bu sefer boxer ile karşısındaydım bana al bu havluyu sen kullan ben diğerini kullanırım dedi hiç yüzüme bakmadan odasına geri döndü. Sabah saat dokuza geliyordu kalkıp yüzümü yıkadım mutfağa yöneldim yengem kahvaltı hazırlamış çayı kaynatmış her şey dört dörtlüktü sanki amcam evdeymiş gibi rutinini hiç bozmamıştı. Kahvaltı ederken bana sabah o halin neydi öyle boxer ile falan deyince bende boşluğuma geldi aniden açtım kapıyı kusura bakma dedim, yengem de yok canım ne kusuru ama sen öyle kapıya çıkınca içim bir hoş oldu demez mi, artık onun laflarına şaşırmıyor aksine alışmıştım. Bende itiraf edeyim sende çok güzel kadınsın deyince, cidden beğeniyor musun beni dedi, evet dedim, en çok neremi mesela demez mi direk göğüslerin dedim ve hımm bak sen diyerek karşılık verdi, amcanın karısı olmasaydım aynı evde nasıl dururduk valla ateşle barut gibiyiz biz seninle yaman diyerek yakınmaya başladı, bende ona haklı olduğunu ama aslında Sonuçta amcamın da üvey olduğunu söylediğimde, yengem kısa süreli şoka girmişti, elindeki çay bardağının sıcağına bile aldırış etmeden baka kaldı, nasıl yani amcan üvey mi deyince, dedim yaman sıçtın oğlum. Senin haberin yok muydu yengem valla yok ben bilmiyordum senden duyuyorum ciddi misin gerçekten üvey mi dalga geçme falan tarzı konuşmaya aptal saptal sorular sormaya başladı, ben de sonradan öğrendiğimi ama kesin üvey olduğunu söyledim, yengem vay uyanık bana hiç bahsetmedi dediğinde bende yenge bak aramızda kimseye söylemek yok amcam duyarsa büyük kavga çıkar, o içerlenmez bana patlar evdekilere patlar. Yengem yok canım söylemem ama kan bağı olmadığınıza üzülsem mi sevinsem mi bilemedim dediğinde bende neden sevineceksin ki zaten diye sordum.

Yengemin ses tonu ve bana tavırları bir anda değişip sırım gibi adamsın koçum, üvey amcan yıllardır dokunmadı bana, kadınlığımı unuttum, onu boynuzlamamak için direndim yıllarca, sonra sen çıka geldin, başka bir erkek teninin kokusu burnuma ilk defa geldi. Sen geldiğinde sana bakarken içimden  geçenleri bilmiyorsun bir bilsen aklın şaşardı dediğin zaman anladım ki birazdan kıyamet kopacak, yengeme ağzındaki baklayı çıkarır mısın lütfen dedim oda gel seninle bir anlaşma yapalım ama kabul etmezsen hiç söylemeyeyim bak sonrası yok bu işin dedi. Ben meraklı bir şekilde söyle tamam kabul dedim, yengem amcamın üvey olduğunu amcama söylememe karşılığında onunla yatmamı istiyordu, evet yanlış okumadınız! Onunla yatmamı istiyordu ve bana eğer onunla yatmazsam amcama üvey olduğunu bildiğini söyleyecek ve bunu ona benim söylediğimi ispiyonlayacaktı, bende bu fırsatı değerlendirmek için ona direk seni amcamın yatağında sikeceğim kahpe karı diyerek, oturduğum yerden hızlıca kalkıp karşıdaki koltuğa doğru hızlı adımlarla ilerledim, yengem bir kere şaşırıp yüzünü elleri ile kapatmaya çalışıyordu ona o sözleri söyledim aniden ayağa kalktım diye ona vuracağımı sanmıştı. Yanına geldiğimde onun kıllarını tutarak ayağa kaldırdım. Elimi beline dolayıp sıkıca kendime çektim göğüsleri göğsüme adeta kenetlenmişti, dudaklarına öyle bir yapıştım ki dilini emerken o şapırtılar şupurtular hala kulaklarımda. Onu oracıkta soymaya başladım, önce üzerini çıkardım, sutyene dokunmadım memeleri o kadar iriydi ki sutyenden dışarı taşıyordu, sakallarımı memelerinin arasına sürüyor bir elimle de eşofmanın üzerinden amını parmaklıyordum, yengem zevkten titremeye başlamıştı. Memelerinin arasını emdikçe bembeyaz teni kızarıyor, tükürüklerim memelerinin arasından sutyenine akıyordu, ayakta bir müddet seviştikten sonra, onu önümde diz çöktürdüm.

Yengem diz çöküp gözlerimin içine bakıyordu, adeta mamasını bekleyen bir köpek gibiydi, ona boxer’i çıkarmasını söyledim, yengem bir çırpıda boxer’i ayağımdan çıkarıp atıverdi, sol ayağımı koltuğun üzerine koyup, sağ ayağımı biraz açınca yarrak tam dudak hizasına gelmişti, yengemin çenesinin altına elimi koyarak kafasını gözlerime doğru kaldırıp, benimde bir şartım var yengeciyim Bu yarrağı kusana kadar emeceksin, seni kusturana kadar ağzını sikeceğim, tükürüklerin göğüslerine akacak, sonra ağzına attıracağım, kabul mü diye sordum. Oda benden intikam mı alıyorsun piç ver artık sikini ağzıma karşımda duruyor öyle dayanamıyorum haaa diyordu, ve yarragı yalayıp yutmaya başlamış kafasını dondurma gibi yalıyor, dilini sikimin kavasında adeta çeviriyordu. Yarrağa hasretti ve somura somura yalıyordu şapurtular eşliğinde yalarken tükürükleri çenesinden memelerinin arasına akıyor onu öyle görünce ben fena azıyordum. Yengemin ağzını dakikalarca siktikten sonra onu koltuğa oturtup önünde diz çöktüm ona bakarak bu amcık kaç yıldır yarrağa hasta orospu yengem dediğimde 15 sene oldu koçum hadi sik yengeni bağırta bağırta inlet beni diye daha yalamadan yalvarıyordu. Kilotu çıkarıp bir ayağını koltuğun başlığına koydum diğer ayağını omzuma aldığımda o anki manzara aklımdan çıkmıyor, yengemin aminin suları resmen şelale olmuş akıyordu. Ellerim yengemin memelerinde dilim amındaydı. Am suyu adeta dilime akıyordu amının dudaklarını çeke çeke emiyor bir yandan da meme uçlarını sıkıyordum, o kadar çok zevke gelmişti ki adeta zevkten ağlıyordu, o 15 sene yarrak görmemiş amcık resmen yanıyordu, yengemin dudaklarına yapışıp onunla deli gibi öpüşüyordum, boynunu emiyor, kulak memesini yalıyor, koltuk atından göğüs arasına kadar her yerini, göbek deliğinden ayak parmaklarına varana kadar yalamadığım yeri kalmamıştı.

Hemen kalkıp geleceğimi söyledim mutfaktan çikolata kavanozunu kaptığım gibi sikimin kafasına sürdüm ona bakarak, yengem tatlı sever misin diye gülüyordum, sikimin kafasına öyle bir yapıştı ki dudakları yanakları çikolata oldu, çikolatayı tükürükleri göğüs arasından amına kadar akmış o tatlı amı ballanmıştı. Sonra bende çikolatayı onun göğüs uçlarına sürüp göğüslerini okşaya okşaya göğüs uçlarını çeke çeke emiyor dişlerimi meme uçlarına adeta batırıyordum. Yine koltukta yatar pozisyonda bacaklarını iyice aralayıp hatta o kadar çok açtım ki o bacaklarını neredeyse dümdüz olacak şekilde, o yarrağın kafasının amına girişi yok mu, yengemin dudaklarını ısırarak bir bana birde yarraga bakışı, yengemi yavaş yavaş sikerken oda dudaklarını ısıriyor elleri ile memelerini okşuyor, hadi koçum sik yengeni daha sert sik, yengen kurban olsun sana diye altımda inliyordu, yengem altımda adeta 40 yıllık fahişe gibi kıvranıyordu. Yarrağı dar sıcak amına her köklediğimde taşaklarım göt deliğine vuruyor, vurdukça da şaplama sesleri geliyordu, onu o kadar sert sikiyordum ki belini kırarcasına vuruyordum mala, sonra yengemi koltuğa domalttım o kabak gibi bembeyaz götü artık karşımdaydı, arkasına geçtiğimde götünü bana doğru sallıyor hadi yengem gir şu tünele diye inliyordu yengemi kırmayıp yarrağı sıcacık kanala soktuğumda offff harikasın kocamm diye inlemeye başladı, o kocam dedikçe ben onu kalçalarını tokatlaya tokatlaya gibi sikiyor, ben siktikçe o erkeğim erim yengem diyordu. O geniş kalçalara belimi vurdukça o kalça etleri adeta okyanustaki dalgalar misali gidip geliyordu. Saçlarından çeke çeke orospu yengem diye diye onu hiç boşalmadan 2 saat siktim, aniden yüzünü bana çekip önümde diz çöktürüp. Sikimi yüzüne karşı tutarak bir elim saçında gözlerinin içine baka baka yengemin yüzüne attırdım, o spermler o kadar çok yoğundu ki yengemin yüzü gözü ağzı, göğüsleri her yeri sperm olmuştu, o boşalmayı unutamıyorum, yengem parmaklarıyla spermleri yüzünden toplayıp ağzına götürüp yutması yok mu beni deli ediyordu, artık o benim yengem değil orospumdu, bu muhabbetten 10 gün sonra bir fırında işe başladım 2 ay yengemle hiç yatmadık, sonra ben ayrı eve çıkınca yengem yemek getirme bahanesi ile bana geliyor iki saatte üç posta çakıp geri gönderiyorum, bu zamana kadar bazı pişmanlıklarım olsa da artık yok, çünkü üvey amcamın karısı ne istediğini gayet iyi biliyor, hadi kalın sağlıcakla.

 

(Toplam 2.819 ziyaret, Bugün 2 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.