Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Üvey Yeğenim Kucağından İndirmedi

Merhaba, adım Sevda, 29 yaşında kısa bir evlilik hayatını yaşamış genç ve güzel bir kadınım. Siz sex hikaye okuyanlar için bende bambaşka bir heyecan dolu yaşadığım dakikaları sizler ile paylaşmayı düşündüm. Eşimden boşanma sonrasında ailemin yanına dönerek burada yaşantıma devam etmiştim. Annem de aynı şekilde babamla boşanma yaşamış ve bir başka adam ile evlilik yapmıştı. Üvey babamın ise diğer bir evliliğinden kızı bulunduğu içinde ikimiz zamanımızı birlikte geçirir hale gelmiştik. Aramız çok iyi olmasından dolayı da her işimizi birlikte görür haldeydik. Üvey yeğenim ise ablamdan daha çok son zamanlarda bana karşı ilgi gösteriyordu. Aslında bu durum karşısında bende rahatsız olmak yerine hoşuma gittiği bir gerçekti. Çok fazla eğlenceli bir hayatım olmasa da, üvey yeğenim benim istemiş olduğum seks fantezilerinin heyecanını fazlası ile bana vermişti. Ailemin evine yakın bir yerde oturan üvey ablamda anneme sık gidip gelirdi. Ben de aynı şekilde ablama eşi olmadığı dönemlerde misafir olurdum.

Üvey Yeğenim Arzularımı Kabartmaya Başladı

Ben aslında seks hikayeleri heyecanını derinden hisseden birisi olarak ablamın evine eniştem işte olduğu dönemlerde misafir oluyordum. Uzun yol şoförü olan eniştem bazı günler bir hafta kadar eve uğramadığı oluyordu. Üvey ablam ve yeğenim ile de akşamları güzel yemekler hazırlıyor, keyif dolu dakikalar geçiriyorduk. Üvey yeğenim ise 19 yaşında henüz askerliğini yapmamıştı. Üniversiteye hazırlanmasından dolayı günün büyük bir bölümünü ise evde geçiriyordu. Kimi dönemlerde oynadığımız oyunlar sırasında bedenime dokunacak şekilde şakalaşmalar yapıyordu. Bir erkeğin bu şekilde samimi dokunması benimde arzularımı kabartmaya başlamıştı. Artık kendisi ile ilgili hayalleri de aklımda kurmuyor değildim. Kızmabirader oyununu oynadığımız süre içinde şakalaşarak artık bende üvey yeğenim vücuduna dokunarak şakalaşmalar yapıyordum. Göz göze geldiğimizde ise içimizdeki arzuların depreştiğini net şekilde anlayabiliyordum. Bundan dolayı da giderek bana yakınlaşmasını çoğaltacak konuşmalar ve hareketler gerçekleştiriyordum.

sex hikaye

Duş Alırken Beni İzlemesi Heyecan Vericiydi

Hafta sonu temizliğini gerçekleştirdikten sonra kendimi banyoya atarak rahatlamak istemiştim. Odamdan kıyafetlerimi aldıktan sonra banyo içerisinde geçerek hazırlıklarımı yapmaya başladım. Kıyafetlerimi tek tek çıkartmaya başladım süre içerisinde üvey yeğenim ise kendi odasında bilgisayarında vakit geçiriyordu. Ancak bir süre sonra benim banyoda olduğumu bildiği için odasından çıkarak kapı önüne gelmişti. Kapı önünde bulunduğunu düşünmek bile porno hikayeler kadar bana ayrı bir şekilde heyecan veriyordu. Banyo içerisine alarak onunla birlikte ateşli sevişmeler gerçekleştirmekten başka bir şey düşünmez hale gelmiştim. Bir süre sonra kapı önünde bulunan üvey yeğenimin kapıyı hafif bir şekilde ağladığını fark ettim. Bu durumdan herhangi bir şekilde rahatsızlık duymadığım için içeri gelmesin isteyecek kadar hevesliydim. Hiçbir şeyden haberim yokmuş gibi banyo içerisinde duş altına geçerek vücudum okşayarak hareketler gerçekleştiriyordum. Kapıya doğru arkam dönük olmasından dolayı dolgun kalça üzerinde ellerimi dolaştırdım da beni izlediğini bildiğim için çok fazla sulanıyor ve zevke geliyordum. Bir süre sonra elimi bacakların arasına götürüp amcık üzerinde dolaştırarak kendimden geçiyordum. Bir ara arkamı dönerek kapıya doğru baktığımda genç üvey yeğenimin eline almış olduğu zevkli bir şekilde okşadığını gördüm. Göz göze geldiğimizde ise durumdan hiçbir şekilde rahatsız olmadığımı hissettirdim. Karşılıklı şekilde mastürbasyon yaparak ikimizde orgazmı olmuştuk.

Ablamın Evden Gitmesini Bekliyorduk

Banyoda karşılıklı şekilde yaptığımız mastürbasyon ile birbirimizi tatmin ettikten sonra, sexs hikayeler yerine getirmek için ablamın evden gitmesi için fırsat kolluyorduk. Çünkü banyo içerisinde izlediğim o siki amcık içine alarak sikişmek için kendimden geçecek bir düşünceler içerisine giriyordum. Aynı şekilde üvey yeğenimde benimle sikişmek için çok hevesli olduğunu biliyordum. Bir ara ders çalışırken odasına girdiğimde ‘’harikaydın gerçekten o amcık tam sikilmelik’’ diyen üvey yeğenim göt yanaklarıma hafif şekilde elleriyle tokatlar vurmuştu. Bu hareketler ve sözler bakımından çok etkileyici şekilde bir etki uyandırmıştı. Odasından çıktıktan sonra aklımdan seks fantezileri geçmesini sürdürüyordu. Artık evin içerisinde yan yana geldiğimizde sikişme performansı uygulamıyor olsak da, hafif şekilde birbirimizi heyecanlandıracak sözler kullanıyor ve dokunuşlar yapıyorduk. Aylık alışverişin yapılması için ablam arkadaşı ile evden gidecekti. Üvey yeğenim ise ders çalışma bahanesini öne sürerek kendisi ile gitmek istememişti. Bu durum karşısında bende evde kalarak artık o arzuladığım seks fantezilerini uygulamaya geçebilecektim. Üvey ablam evden ayrıldığı sırada ikimizi yalnız bırakacak şekilde bir öneride bulunarak kalmıştık.

Ablam Gidince Hemen Kucağına Aldı

Alışveriş yapmak için evden çıkan üvey ablam sonrasında sex hikayeleri için ikimiz yeğenimle baş başa kalmıştık. Kapıdan çıkar çıkmaz hemen salonda bulunan yeğenim benim yanına gelmem için seslenmişti. Oturduğu yerden kalkmadan ellerimden tutarak üzerine doğru çekti. Kucağına oturduğumda ise daha sevişmeye başlamadan önce siki sertleşmiş halde duruyordu. Artık daha önce banyoda gördüğüm uzun sikin sertliğini kalçam üzerinde hissediyordum. Kalçamı sağa sola dans ettirecek şekilde daha da çok keyfini sürdürmekten yana hamle yapıyordum. Artık dudaklarımız birbirini bulmuş ve ateşli şekilde sevişme başlamıştı. Elleri ise götümün üzerinde dolaştıkça çok memnun ediyordu. Dudaklarını bir an bırakarak üzerine eğildim. Pantolon içinden sikini kavradığım gibi dışarı çıkarttım. Uzun yarak kenarında dilimle dolaştıkça çok daha fazla çılgına dönüyordu. ‘’Harikasın sen teyzem, o götü birazdan ben sikeceğim’’ sözlerini kullandığında çok fazla zevk aldığını anlıyordum. Böylelikle ikimizde kıvama gelmiştik.

Üvey Yeğenim Kocamdan Sonra Erkeğim Oldu

Üvey yeğenim ile koltuk üzerindeki sevişme yatak odasına kadar taşınmıştı. Üvey ablama ait olan yatak odasına beni götüren yeğenim ile seks heyecanında sevişmemizi devam ettiriyorduk. Üzerimdeki her şeyi çıkartmış çırılçıplak bir şekilde yatağın üzerine uzanmıştım. Soyunan üvey yeğenim ise üzerime doğru gelmiş boynumdan aşağı öperek iniyordu. Dimdik duran göğüslerim üzerine geldiğinde gözlerim kapalı şekilde dişimi sıkacak kadar çok zevk alıyordum. Dil darbeleri ile amcık üzerine kadar gelmişti. Dilini amcık içine sokarcasına yaptığı oral seks ile daha da çok çılgınlık veriyordu. ‘’Artık sik beni, o sikini amcık içimde hissetmek istiyorum’’ diye yatak odasının içinde inlemeye başlamıştım. Bu sözlerim karşısında ‘’Acele etme artık senin sikicin benim, o yanan amcık birazdan coşacak’’ sözlerini kullandığı sözleriyle çok fazla daha çılgına çevirmişti. Yatağın üzerinde bacaklarımı sonuna kadar ayırdı. Amcık içine sikini yerleştirdiğinde gerçekten çok mest olmuştum. Uzun siki sokup çıkartmaya başladıkça çok deliye çevirdi. Kıvrandıracak kadar önemli şekilde etkilemişti.

Üzerimde abanarak bir süre beni siktikten sonra pozisyon değiştirdi. Yatağın üzerinde diz çöktürüp arkamdan göt yanaklarımı tokatlarcasına amcık içine girmişti. Dibine kadar köklediği uzun siki bir an amcık içinden çekerek göt deliğime yanaştırdı. ‘’Acır şimdi yapma, amcık içinden çıkartmadan sik beni’’ diye yalvarmış olsam da, canımı yakarcasına götümden sokmasını gerçekleştirdi. Dibine kadar giren o kalın siki göt deliğimi parçalarcasına etki göstermişti. Bir yandan canım yanıyor, bir yandan ise götten sikiş temaslarından çok zevk duyuyordum. Artık götümün içine boşalana kadar pompalamasını sürdürmüştü.

 

(Toplam 991 ziyaret, Bugün 1 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.