Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Yakışıklı Komşum Amcığımdaki Ateşi Södürdü 2

Daha önceki seks hikayeleri hatıramda Furkan ile nasıl seks yaptığımızı anlatmıştım. Şimdi devamını anlatacağım.

Furkan ile baş başa kalabilmek için her fırsatı değerlendirmek istiyordum. Necla ablayla çok daha yakın olmam gerekiyordu.  Necla abla bize geldiğinde ona da bunu söyledim, çok sıkıldım bunaldım diyerek konuya girdim. Anneme söylemesini ve biraz olsun evden çıkmak istediğimi, yardım etmesini istedim. Necla abla çok anlayışlı bir insandı ve annemle konuşacağını, en azından onlara gelip gitmemi sağlayacağını söyledi. Zaten şuan tek istediğim buydu ama tabi ki bunu kimseye söyleyemezdim.

Annem nasıl oldu bilmiyorum ama ikna olmuştu. Bana “kızım bende biliyorum bunalıyorsun ama insanlar konuşacak yer arıyor. Neclalara gidersin. Git otur, sohbet et, zaman geçir ama başka yere gitme” dedi. Tamam diyerek yanından ayrıldım. Çok mutlu olmuştum çünkü Furkan’a yakın olacaktım. İlla ki bir fırsat bulur yine seks yapabilirdik.

MUTFAK BİZİM BULUŞMA NOKTAMIZ OLDU

Günün iki üç saatini artık Necla ablalarda geçirmeye başladım. En az haftada 3 kere gidiyordum ve buna ne annem ne de babam ses çıkarmıyordu. Ne zaman gitsem Necla ablanın olmadığı her dakikayı değerlendiriyorduk. Furkan eteğimi sıyırıp bacaklarımı okşuyor, memelerimi sıkıyor,  kilodumun üzerinden amımı elliyordu, parmaklarıyla beni çıldırtıyordu. Kısa kısada olsa fırsat buldukça sevişiyorduk.

Bir gün Necla abla pazara gitmesi gerektiğini, istersem birlikte gidebileceğimizi söyledi. Bizim için seks yapma fırsatı doğmuştu. Eve gideceğimi, kendimi iyi hissetmediğimi söyledim. “Peki nasıl istersen” diyerek evden çıktı. Gözden kaybolmasını bekledik ve kaybolur kaybolmaz dudaklarımız birleşmişti.

Sanki aylardır birbirine hasret kalmış sevgililer gibiydik. Deli gibi öpüşüyorduk. Furkan kalçalarımı sıkıyor, beni kendine çekip sikini amıma yaslıyordu.  Üzerimdeki badiyi çıkarıp sütyenimi çıkardı. Göğüs uçlarımı yalıyor, emiyor beni benden alıyordu. Elimi uzatıp kemerini çözdüm, çamaşırını çıkarıp o koca yarağı ağzıma aldım, dur dedi bana. Eteğimi ve çamaşırımı çıkarıp amımı eliyle okşadı. Sonra sırt üstü yere uzandı, beni de üzerine alıp amımı yalamaya başladı. O amımı bende onun sikini yalıyordum. Zevkten çıldıracaktık nerdeyse. Beni üzerinden indirdi ve bacaklarımı omzuna aldı, o kocaman sikini amıma sürtüyor beni yalvartıyordu. Sik lütfen aşkım, sok artık diye yalvarıyordum. O hâlâ amımın üzerinde sürtünüyor beni deli ediyordu.

seks hikayeleri

BENİ HER POZİSYONDA SİKTİ

Furkan içime girdiğinde gözlerim yaşarmıştı nerdeyse. Beni evirip çevirip sikiyordu. Domaltıp sikti, kucağına alıp sikti. Hem kendini hem beni zevkin doruklarına çıkarıyordu. İlk seksimizde olduğu gibi yine içime boşalmasını istedim ve patlamıştı içime.

Birlikte uzandık yere, rahatlamıştık. Biraz sonra kapıdan ses geldiğini duyduk. Hemen panikle ayağa kalkıp toparlanmaya başladık. Furkan elbiselerini alıp odasına girdi. Bende alelacele eteğimi ve badimi giydim. Türbanımı çıkarmamıştım çünkü Furkan öyle istemişti. Çamaşırımı ve sütyenimi elime alıp banyoya girip kapının arkasına bıraktım. Ne yapacağımı bilmiyordum.

Derken Necla ablanın sesini duydum, telefonla konuşuyordu kapının ağzında. Biran için zaman kazanmıştım, henüz içeri girmiyordu. Ama beni evde görmemeliydi çünkü rahatsız olduğumu eve gideceğimi söylemiştim. Banyoya gidip çamaşırlarımı almayı düşündüm ama bu büyük riskti. Girebilirdi eve.  Hemen salonun balkonuna çıktım ses çıkarmadan. Ev 2 katlıydı ve salonun balkonu yüksek değildi. Balkondan aşağı inip arka taraftan eve doğru yol aldım.

Eve gittiğimde annemle babam televizyon seyrediyordu. Annem “kızım çayı getir oturmadan” diye seslendi. Çaylarını verip odama çıktım. Hemen çekmeceden kilot ve sütyen alıp giydim üzerime. Yakalanmadan eve geldiğim için mutluydum. Kendime çok kızıyordum, neden böyle bir risk aldığımı, duyan gören olursa ne olacağını aklımdan geçirip öfkelendim. Ama kendime engel olamayacağımı, olayın şokunu atlattıktan sonra her şeyin aynı olacağını da biliyordum.

Annem bugün bende geleyim oturalım sohbet edelim diyerek benimle geldi. Çamaşırlarımı bırakıp kaçtığım günden sonra 3 gün geçmişti. Furkan kız arkadaşını eve attığını söyleyip çamaşırların onun olduğuna ikna etmiş annesini. Bu yaşta ne kız arkadaşı filan diyerek kızsa da, Necla abla inanmış kendisine anlatılanlara.

Çaydı sohbetti derken kapı çaldı. Necla abla baktığında gelenin babam olduğunu söyledi. Annemi çağırmaya gelmiş, bir akrabamız ölmüş cenazeye gideceklermiş. Babam orda  birkaç gün kalacağımızı söyledi. O ara Necla abla “Rıza 1 hafta gelmeyecek, yola gitti, Funda bizde kalsın isterseniz, ne yapacak cenaze evinde bu kız” dedi. Babam da annem de doğru buldular bu söylenenleri ve beni emanet edip gittiler memlekete.

YAKALANDIĞIMIZDA BÜYÜK ŞOK YAŞADIK

Saat henüz geç değildi ama hava kararmıştı. Orada kalacağım için bende eve gidip birkaç giysi alayım dedim. Necla abla “Furkan ile gidin, ev yakın olsa bile yalnız gitme” dedi, bende olur abla dedim. Furkan’ı çağırıp “Funda ablanla gidip gelin hadi” dedi .

Birlikte eve geldik, Furkan eve girer girmez elleriyle götümü okşuyordu, dur dedim yapma da hemen geri dönelim, annen şüphelenmesin. Ben iki parça elbise alana kadar her yerimi elleyip okşadı. Ama bu sefer riske girmeyecektim, nasıl olsa önümüzde çok fırsat vardı. Zamanında dönmeliydik.  Zorda olsa evden çıkıp Necla ablanın yanına döndük.

Yemeğimizi yedikten sonra televizyon başına geçtik. Necla abla çok geçmeden uyuklamaya başladı. İçten içe seviniyorduk ikimizde. Abla istersen odana geç burada uyuma, bende uyuyacağım hadi çıkalım dedim. Tamam çıkalım dedi. Yatacağım oda  yatak odasının yanındaydı. Birlikte çıkıp odalarımıza geçtik. Furkan ile konuşmamız şu şekildeydi. Necla abla odasına geçtiğinde yarım saat bekleyip ben onun odasına gidecektim. Ben her ihtimale karşı biraz daha beklesem daha iyi olacak diye düşündüm. Bir saate yakın zaman geçmişti, artık ineyim dediğim anda baktım Furkan dayanamamış, o geldi benim odama. Burada olmaz aşağı inelim dediysem de dinlemedi. Beni sırt üstü yatırdı,  pijamamı sıyırdığı gibi amımı yalamaya başladı.

Annesinin bizi duyabileceği ihtimali aklımdan hemen çıkmıştı. Kafasını bastırıp dilini derinliklerime kadar sokmasını istiyordum. Sonra tişörtümü ukarı kaldırıp memelerimi emmeye başladı. Kulağıma eğilip “seni sabaha kadar sikeceğim” dedi. Bu beni daha da tahrik etmişti. Penisini çıkarıp ıslanmış amcığıma dayadı ve birden soktu. Müthiş zevk alıyordum, inlememem duyulmasın diye ağzımı kapatıyordu.

NECLA ABLA BİZİ ŞOKA UĞRATTI

O beni sikerken kapının aralandığını gördüm ve hayatımın şokunu yaşıyordum. Necla abla kapıyı aralamış bizi izleyerek amını parmaklıyordu. Bana sus işareti yaparak devam etti kendiyle oynamaya. Biran ne yapacağımı bilemedim. Sonra yanımıza kadar geldi ve göğüslerini benim ağzıma dayayarak kulağıma “yala hadi” diye fısıldadı.

Furkan annesini gördüğünde benim gibi bir şok yaşadı ama Necla abla elinden tutarak devam et dercesine hareketler yapıyordu. Furkan 10 dakika kadar daha beni sikti ve  o beni sikerken annesi de bana amını ve memelerini yalatmaya devam ediyordu. Furkan içime boşalmıştı yine, Necla abla da titreyerek boşaldı ve yatağa uzandık.  Necla abla geçen çamaşırları gördüğünde anlamış her şeyi ama suçüstü yapmak istemiş.

Daha sonra neler yaşandı inanamayacaksınız, onu da bir sonraki hikayemde anlatacağım..

 

(Toplam 490 ziyaret, Bugün 1 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.