Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Yengeme Yoğa Dersi Verirken Azdırıp Siktim…

Merhaba, ismim Okan 28 yaşında 1.80 boyunda sportif bir vücuda sahibim ensest hikayeler Mesleğim yoga eğitmenliği ve İzmir’de yaşıyorum. Sizlere yengemi nasıl kendime köle yaptığımı anlatacağım.

Anlatacağım şeyler 10 gün önce yaşanmaya başladı ve devam ediyor. Yengem 39 yaşında çok güzel olmayan ama seksi bulduğum bir kadındı.  Hafif balık etli, minyon tipli ve oldukça hareketli biridir. Gerekli eğitimi ve öğretici belgemi aldıktan sonra  Konak Meydanı’na yakın bir yerde yoga salonunda eğitmen olarak  çalışmaya başlamıştım. Kısa sürede kendimi sevdirmiş ve özel müşteriler edinmiştim. Çömez olarak başladığım bu meditasyon merkezinde en popüler hocaların başında geliyordum.

Müşterilerimiz genelde tahmin edebileceğiniz gibi maddi durumu oldukça yerinde bayanlardı. Birçok kez arkadaşlık ve flört teklifi almama rağmen asla işime zarar verecek şeyler yapmadım ve yapmayı da düşünmüyorum. Çoğu zaman beni baştan çıkarmak için bilerek frikik veren kadınlardan, evine özel olarak çağırıp çıplak karşılayanlara kadar neleriyle karşılaştım. Kendi evine çağıran bir iki istisna dışında hiç biriyle yakınlaşmadım. Sonuçta genç ve bekar bir erkeğim, bazılarına bir yere kadar hayır diyebildim.

YENGEM YOGA ÖĞRENMEK İSTEDİ

Bir gün akşam anne ve babamla evde otururken dayımlar bize gelmişti. Dayım emlak işleriyle uğraşıyordu, beni çok severdi ve çocukları olmadığı için bana düşkündü. Yengem de her zaman yakın davranırdı, evleri bize uzak değildi.

Dayım yengemi  Sivas’ta askerlik yaparken çarşı iznine çıktığında tavlamış ve işi ilerletip 14 yıl önce evlenmişlerdi. Yengem biraz geri kafalı, muhafazakar dediğimiz türden bir insandı. Dayım ısrarla başını açtırmış ve öyle görmek istemişti. Yengem en sonunda başını açmış, eski haline göre biraz daha rahat davranmaya çalışıyordu artık. Hatta o geldiklerinde  benden kendisine yoga eğitimi vermemi isteyecek kadar şaşırtmıştı bizi. Tabi ki diyerek hemen yarın gelebileceğini söyledim. Bana “o kadar da değil canım, evde öğretsen bana olmaz mı, ben o kadar insanın yanında ne yapacağım” dedi.  Uygun bir zaman ayarladığımda haber vereceğimi söyledim. Dışarı çıkacağımı, arkadaşlarla programımız olduğunu söyleyip müsaade isteyerek dışarı çıktım.

Aradan bir hafta filan geçmişti. Sabah saat 11 gibi telefon geldi, arayan yengemdi “Merhaba Okan, beni unuttun, uygun bir zaman ayarlayıp haber verecektin” dedi. O ara dayım aldı telefonu “Okan beni kurtar yengenden, başımın etini yiyor bak çekerim kulaklarını” diye gülüyordu. Tamam dayıcığım yarın öğleden sonra müsait olacağım, bir programım yok, geleceğim size diyerek konuşmayı sonlandırdım ve işime döndüm.

ensest hikayeler

YENGEM FARKINDA OLMADAN BENİ TAHRİK ETMİŞTİ

Ertesi gün işimi bitirip öğlen 2 gibi dayımları aradım, yarım saate kadar orada olacağımı söylemek için. Telefonu yengem açtı ve beklediklerini söyleyip kapattık telefonu. Evlerine gittiğimde kapıda dayımla karşılaştık. İşi çıktığını ve Buca’ya gitmesi gerektiğini söyledi. Ayak üstü görüşüp dayımı yolcu ettim. Yengemde sesimizi duyup kapıya gelmişti, beni içeriye davet etti. Bir şey yiyip içer misin diye sordu, aç olmadığımı ama soğuk bir şeyler içebileceğimi söyleyip salona geçip oturdum. Yengem meyve suyu ikram edip giyinip geleceğini söyledi. Kendine yoga için elbise aldığını söylediğinde bu kadar ciddiye aldığını tahmin etmediğim için şaşırmıştım.

5 dakika sonra yengem salona geldi. O muhafazakar kadın gitmiş bir porno yıldızı gelmişti sanki. Ağzım açık bir halde yengeme bakıyordum. Yan tarafı transparan çok dar bir siyah tayt ve üzerine çok küçük bir tişört giymişti. Nerdeyse göğüsleri  dışarı taşacaktı. Hafif kilolu olduğu için açık olan göbeği bile bir insanı tahrik etmeye yeterdi. Yengem “ben hazırım Okan” diye bana seslendiğinde kendime gelmiştim. Etkilendiğimi belli etmemek için kendimi zorlamam  gerekecekti.

Bir an önce bir iki hareket gösterip çıkarım diye düşünüyordum ensest hikayeler Yengeme yanıma gelmesini ve benim yaptıklarımı yapmasını söyledim. Sırt üstü yatıp dizimizi karnımıza doğru çekeceğiz dedim, yengem ben ne yaparsam yapmaya çalışıyordu, gerçekten azimli bir kadındı ve öğrenmek istediği belliydi. Normalde ilk defa yapanlar için zor olabilen hareketleri büyük bir istekle başarıyordu.

MASAJ YAPMAMI YENGEM İSTEDİ

Şimdi ki hareketimiz eğilerek ayak uçlarımıza dokunmak olacak yenge dedim, “tamam ben hazırım” dedi ve benim başlamamı bekledi. Ben eğildiğimde yengemin eğilişini yan taraftan izliyor kendimi alamıyordum o görüntüden, kocaman göğüsleri harika gözüküyordu. Parmak uçlarımıza değip yavaş bir şekilde kalkıyoruz yenge dedim ama acele ettiği için belini incitti. Canının çok yandığı belliydi, hemen tutup uzanmasını sağladım. Hareket etme yenge, ovmam gerekecek diyerek yüz üstü yatmasını istedim.

Çantamdan bu durumlar için kullandığımız mentollü jeli çıkardım ve beline süreceğimi söyledim. Yengemin canı yanıyordu ve “lütfen biraz çabuk ol Okan, canım çok acıyor” dedi. Elimi hızlı tutup belini ovalamaya başladım jelle. Çok etkili bir çözüm yöntemiydi ama belin ağrıyan yerini iyice ovmak gerekiyordu. 3-4 dakika sonra yengem rahatlamış, acısı geçmişti nerdeyse.

Yengemin o halde yatması ve her ovalamamda götünün aldığı hal beni çıldırtmıştı. Bitti mi diye sorduğunda yalan söyleyip, biraz daha sürmezsem tekrar ağrır dedim. Peki diyerek kendini bana bırakmıştı. Belini ovalarken elimi yavaşça aşağıya indiriyor götüne temas edip geri çekiyordum elimi. Artık bir yolunu bulmalı ve o göte sahip olmalıydım, dayanacak gücüm kalmamıştı.

Yenge böyle zor oluyor, bacaklarına otursam daha kolay olacak dedim. “tamam doktor sensin” dedi gülerek. Bacaklarına oturup penisimi götüne çok yakın tutuyordum. Taytını hafif sıyırıp götünün yarığını gördüm, yengem bir şey demeden hemen bahanemi  hazırladım ve jeli ağrıyan bölgenin tamamına yedirmem lazım dedim. Yengem hiç itiraz etmedi, o sustukça ben cesaretlendim ve taytı dizine kadar indirdim.

Yengem hiç ses çıkarmıyordu. Götünü okşamaya başladım, hala ses yoktu. Altımı çıkarıp sikimi sürtmeye başladım, yengemden sadece ımmhh sesi geldi. Anladım ki oda artık tahrik olmuştu ve istiyordu. Pozisyonu hiç bozmadan sikimi amına dayadım,yengem “ lütfen yavaş ol” dedi. Heyecandan ölecektim nerdeyse Yavaş yavaş yerleştirdim sikimi amına. Giderek hızlanmaya başladım, yengemin en az benim kadar zevk aldığı inlemelerinden belli oluyordu. Bir süre o pozisyonda siktikten sonra elinden tutup kaldırdım ve göğüslerini emmeye başladım. Göğüslerini emerken sikimi amına sürtüyor elerimle de götünü avuçluyor okşuyordum.

YENGEM DÜNDEN RAZIYMIŞ..

“Sik beni, ne olur sik hadi”  diyen yengemi duvara yasladım ve tek bacağını kaldırıp o pozisyonda sikmeye başladım. Ne kadar zevk alıyorsa tırnaklarıyla sırtımı acıtmaya başlamıştı. Dudaklarımız birleşmişti, adeta zevkten uçuyorduk ikimizde. “Domaltıp sik beni” diyen yengemi sert bir şekilde domaltıp sikimi amına sürttüm, “sok hadi, sik durma” demesine aldırmadan sürtüyordum sikimi.  Yalvarmasını istiyor, daha fazla zevk alıyordum o istedikçe.

Daha fazla dayanamayıp tekrar amına kökledim sikimi sex hikaye Yengem çığlıklar atıyor, bana aşk sözcükleri yağdırıyordu. Boşalacağımı söylediğimde “sakın çıkarma içimden aşkım, içime boşal” dedi. Tabi ki kırmadım yengemi ve döllerimi en derinlerine fışkırttım. Her fırsatta onu sikmemi istiyor ve yalvarıyor bana.

 

(Toplam 2.018 ziyaret, Bugün 1 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.