Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Yengemin Farklı Fantezilerine Ortak Oldum

Yengem o kadar güzel ve seksi bir kadındır ki onu siz görseniz bile onu sikmek için can atarsınız o kadar söyleyeyim. Bir kadının zaten seksiliğiyle erkekleri her türlü tav etmesi gerekiyor. Yengem de aile içi seks hikayeleri kriterleri sonuna kadar karşılayabilen kadınlardan birkaçı sadece. Yengemle aramız önceden o kadar çok iyiydi ki hiç aramızdan su sızdırmazdık. Ben onunla dertleşmeyi ve onunla birlikte vakit geçirmeyi çok seviyordum. Onunda kocası öldüğü için ve çocukları olmadığı için benimle vakit geçirmeyi oda çok seviyordu. Annem ve babamın sürekli kavga etmesinden dolayı evimizde huzur kalmamıştı ve genç bir çocuk olarak sürekli evden kaçmak için fırsat arıyordum ve bu fırsatı da yengemin evinde değerlendirmeye çalışıyordum ama bir süre sonra yengemle aramızda bir yakınlaşma oldu. Anlamadığım bu yakınlaşmayı anlamaya ve idrak etmeye çalışıyordum ama böyle bir şeyi ne ona nede kendime hiç yakıştıramıyordum. Bazen azgın ve sağlıklı bir erkek olarak bu konuda olumlu düşünsem de bazen de çok yanlış bir şey olduğunu söylüyordum kendi kendime.

Bir gün yine annem ve babamın kavgaları yüzünden evden çıktığımda yengemi aradım ve yanına gelmek için müsait olup olmadığını sordum. Müsait olduğunu söyleyince de bende yola çıktım ve yengeme doğru gitmeye başladım. Yengeme gittiğim de ne görsem beğenirsiniz, yengemin altında mini bir etek, üstünde çok seksi bir bluz ve içeride bir erkek var. Eve girdikten sonra evde erkek olduğu için kendimi her ne kadar rahatsız hissetsem de kafa bir insan olduğu için onunla muhabbet etmeye başladık. Bana okulumu ve hayatımın durumunu falan sordu, normal bir muhabbet işte. Onunla biraz muhabbet ettik ve ondan sonra bana müsaade deyip kalkıp gitti. Gittikten sonra da yengeme bu kim diye sordum ve bana sadece arkadaşım dedi. Ben buna hiç inanmamıştım ve yengemle bu adamın arasında bir şey geçtiğini biliyordum. Sürekli yengeme bu adam kim, bu adamla ne yaptın diye sorunca ve bu konuda ısrar edince bana çok ters bir şekilde seni hiç ilgilendirmez sen işine bak diye ters bir cevap verdi. Sen benim kocam mısın ben sana neden hesap vereyim diye sorunca kocam kelimesini arada geçirmesi benim çok hoşuma gitmişti ve yengeme bunu fark ettirmemeye çalışsam da yüzümün güldüğünü gören yengem neye güldüğümü merak ederek bana sordu. Ben de bir şey yok aklıma bir şey geldi dedim ve güldüm. Aklına ne geldi diye sorunca seks hikayeleri okurken komik bir bölüm vardı o aklıma geldi dedim, boşluğuma gelmişti ve aslında yengeme bunu söylememem gerekiyordu.

aile içi seks hikayeleri

Yengem de bana ne? Sex hikaye derken dedi. Ben utanmıştım ve yengemle bu konuyu konuşmayı hiç istemiyordum o yüzden farklı konulardan bir şeyler konuşmaya ve farklı şeyler anlatmaya çalıştım ama yengem bunu tabi ki yemiyordu ve bu konuda çok üstüme gelmeye başlamıştı. Yengemle kendimi çok yakın hissettiğim için ve bunu hak ettiği için açıklama yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum. Ben de açıklama yapmak için, yenge ben sadece ergen bir erkek olarak okuyorum ve mastürbasyon yapıyorum farklı bir durum yok, başımı belaya sokacak bir durum söz konusu değil dedim. O da tabi ki başını belaya sokmazsın, en doğal olarak sen de boşalmak ve kendini boşaltmak istiyorsun gibi rahat bir cümle ile karşılık verdi. Sen bana adam kim diye sormuştun ya diyerek cümlesine devam etti, o adam benimle cinsel anlamda birlikte olmaya gelen ve benim rahatlamamı sağlayan bir adamdı deyince ben de bu nasıl oluyor sen nasıl böyle bir şeyi kabul edebiliyorsun diye bir soru sordum. Böyle sorunca da yengem bana neden böyle düşünüyorsun ki o da benim mutluluğumu isteyen çok az insandan biri dedi. Yengem söylediğine göre para karşılığı birileriyle birlikte olan insanlar gibi konuşuyordu ve bende böyle anlamıştım ama olay öyle değilmiş.

Yengem kendisini tatmin edebilmek amaçlı yanına bir partner arıyormuş ve bu partneri de en rahat bulabileceği yer internet olduğu için internetten bu insanları buluyormuş. O adamda internette bulduğu insanlardan sadece biriymiş. Muhabbet muhabbeti açınca ben de yenge peki tatmin olabiliyor musun, mutlu musun diye sordum. O da şu anlık büyük bir sıkıntı yok ama sürekli yanıma arkadaş bulmak için zorluk çekiyorum dedi. Bir kadın olarak yalnız kalmam büyük bir problem diyerek bana seks oyuncaklarını gösterdi. Bu oyuncakları gördükten sonra anladım ki yengem çok azgın bir insan ve azgınlığına hiçbir şekilde dur diyemiyor. Seks oyuncaklarının içerisinde dildo, vibratör gibi birçok alet ve oyuncak var. Bu oyuncakları her ne kadar pornolarda görmüş olsam da hiç dokunup yakından görmemiştim. Yengemin bunları bana çok rahat bir şekilde göstermesi de çok garipti ve olay çok farklı yerlere gidiyordu aile içi sex hikaye okuyucusu olarak ben çok iyi anlıyordum. Yengem biraz daha otururken bacaklarını göstermeye başlamıştı ve beni azdırmaya çalışıyordu herhalde. Bunu beni boynumdan öpüp iyi ki varsın diyene kadar çok anlamasam da bunu yaptıktan sonra çok iyi bir şekilde anlamıştım artık kendini siktirmek istediğini. Ben ne kadar uzak durmak istesem de bana gitme yanımda kal deyip duruyordu. Beni de annem ve babam peş peşe aradığı için gitmem gerektiğini ve evde olmam gerektiğini söyledim. O da annen ve babandan ben izin alırım sen hiç merak etme diyerek bana cevap verdi ve tekrar yanımda kal diyerek sözlerine devam etti.

Ben de açıkçası ne olacağını ve olayın nereye gideceğini çok merak ediyordum ve tamam kabul izin alırsan yanında kalırım yenge diye cevap verdim. Yengem annemi arayınca annem izin vermişti ve beni aramayı kesti. Yani o gün rahat bir şekilde yengem de kalacaktım ve istediğimiz olmuştu. Babam da aynı zamanda aramayı kesmişti. Yengem senin alkol kullandığını çok iyi biliyorum alkol içer misin getireyim mi dedi ve alkol getirdi. Alkol içiyor aynı zamanda konuşuyorduk, koltukta otururken birden bacaklarını üzerime uzattı ve sikime değdirdi. Böyle olunca benim de sikim kalktı ve sikimin kalktığını hissedince daha çok bacaklarını hareket ettirmeye başladı. Artık çok azmıştım ve gözüm dönmüştü, bana öyle bir bakıyordu ki lütfen beni sik dermişçesine çok derin bir şekilde bakıyordu ve bende bunu istiyordum zaten. Ben de kabul eder bir şekilde bacaklarını okşamaya başladım ve ayak fetişim olduğu için de ayaklarını da aynı zamanda okşuyordum. Benim pantolonumu indirdi ve sikimi ayaklarıyla oynamaya başladı. Ben de eteğinin altından amıyla oynuyordum ve amının ıslaklığını çok iyi bir şekilde hissediyordum. Sikimi kaldırdıktan sonra ve 19 santim ayarına getirdikten sonra ensest hikayeler gibi yanıma gel hadi ve becer beni dedi, rahatça konuşabiliyorduk çünkü alkollüydük. O gece yengemi saatlerce siktim ve içine boşaldım.

 

(Toplam 1.740 ziyaret, Bugün 2 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.