Yaş Sınırı!
Sitedeki videoları izleyebilmeniz için +18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamalısınız.

Yengemin Kocası Artık Ben Oldum

Merhabalar adım İbrahim, 29 yaşında ensest hikayeler konusunda yengem olan kadın ile harika bir dokunuşları gerçekleştirmiştim. Yengem Melike, amcamdan ayrılmasından sonra ayrı bir şekilde yaşam sürmeye başlamıştı. Oldukça sempatik tavırları olmasından dolayı da sohbetlerinde çok renkli bir ima oluşturuyordu. Bende kendisi ile sohbet etmekten ve vakit geçirmekten keyif duymaktaydım. Amcam ile evli olduğum dönemlerde evine çok misafir olmasam da son dönemde artık evinden çıkmaz olmuştum. Çünkü yalnız yaşayan kadına karşı benim ilgilerim daha farklı bir seviyeye gelmişti.

Üvey amcamdan ayrılmasından sonra ise herhangi bir şekilde ilgi görmemesi de benim işimi kolaylaştırıyordu. Bir ihtiyacı olduğu zaman bana telefon açıyor gerektiği şekilde karşılamaya çalışıyordum. 38 yaşında olan kumral güzeli yengem bir gün benim karım olacak şekilde yatağımda sevişebileceğini aklımdan geçirmiş olsam da, uygulama haline sokabileceğim ihtimalini vermemiştim.

Banyodan Çıkan Yengem Islak Saçlarıyla Büyüledi

Taksi şoförlüğü işi yapmış olmandan dolayı istediğim zaman yengemin evine giderek ihtiyaçlarını giderebiliyordum. Ben seks hikayeleri kıvamında bir görüntü içerisinde beni karşılaması ise bambaşka bir şekilde etki göstermişti. Cep telefonu çaldığında beni arayan yengem birkaç sipariş olacağını ve çok geçmeden kendisine ulaştırmak istiyordu. Misafirleri geleceği için de bir acelesi olduğunu anlamıştım. Hemen giderek marketten istemiş olduğu siparişlerini hazırladım. Daha sonrasında aracım ile kapısını ne geçirdiğimde evine bırakarak çıkmak istedim. Bir süre ziline bastım süre içerisinde kapıyı açmak da geçmişti. Cep telefonu ile aradığımda ise telefona da bakmıyordu. Bir an telaşa kapılmış olsam da kapı bir süre sonra açılmış ve karşımda bornozuyla duran yengem duruyordu. Beni telefon ile aradıktan sonra duş almak için banyoya girmişti. Cep telefonunda ise çağrımı gördükten sonra benim geldiğimi düşünerek kapıya hemen bornozu alarak çıktığını söylemişti. Karşımda ıslak saçları ile durması beni şehvet uyandıracak şekilde bir etki göstermişti. O anda gerçekten ona sahip olmak için düşüncelere kapılmıştım. Ancak bunun şu anda mümkün olması beni tekrar işime dönmekten başka çaresi yoktu. Poşetler elimden alan yengen beni evden gülerek gönderdi. Aracıma binerek sürmeye başladım da sürekli olarak olsak saçlı halleri aklıma geliyordu.

ensest hikayeler

Sikimi Kaldıracak Kadar Azdırmıştı

Sex hikaye gibi düşündüğüm o ıslak saçlı halleri beni fazlasıyla azdırmıştı. Bir yandan arabamı kullanmış olsam da diğer yandan aklıma gelen o ıslak saçlı halleri gerçekten beni azdıracak bir hale çekmişti. Aracı kullanmış olsam dahi sikimi kaldıracak kadar etki gösteren bu güzelliğini tatmış olacak kadar istekli bir hale gelmiştim. Taksi durağına döndükten sonra müşterilerden gelen talepleri alarak tekrar işime koyulmaya başladım. Ancak o gün akşama kadar yengemin o halinin aklımdan çıktığını hiçbir zaman söyleyemem. Bundan dolayı da bir fırsatını kollayacak artık kendisi ile baş başa kaldığım süre içerisinde etkilendiğimi söylemek istiyordum. Yengem misafirlerini ağladıktan sonra evinden göndermiş tekrar beni arayarak akşama yemeğe gelmemi söylemişti. Zaten aklımdan çıkmayan olan o vücudunu tekrar görebilmek için ben de eve gitmekten başka bir şey düşünmüyordum. İşlerimi toparladıktan sonra akşam aracım ile evine geçtiğinde beni yine kapıda güler yüzlü bir şekilde karşıladı. Yemek masasına geçerek karşılıklı keyifli bir sohbet eşliğinde yemeğimizi yemiştik. Gözlerimi sürekli olarak vücuda üzerinden ayırmadığı mı takip etmesi ise beni ayrı bir şekilde etkilemişti. Yemek sonrasındaki sohbetimizi koltuk üzerine geçerek karşılıklı olarak gülüşmeler içerisinde devam ettiriyorduk. Bugünkü o halini gördükten sonra ona karşı artık hislerimde daha farklı bir yaklaşım sergiliyordum. Bunu da kendisi hissediyormuş gibi bana karşı farklı sözler kullanıyordu.

Seks Hikayelerini Uygulamaya Koyabilirdim

Aile içi seks hikayeler konusunda aklımdan geçenleri artık kendisi ile yoluna koyabilirdim. ‘’Bugün siparişlerini getirdiğimde, kapıda ıslak saçlı hallerin ile karşıladığında, gerçekten muhteşem duruyordun’’ dediğimde bana karşı gülmeye başladı. ‘’Saçmalama o halim mi çok güzeldi? Demek ki süslenip karşına gelsem nasıl bulacaksın acaba?’’ diyerek beni daha da çok merakta bırakıyordu. Artık onunda bana karşı bambaşka bir etkilerde olduğunu anlamaya başlamıştım. Koltukta yanına doğru sokuluyor o bedeninin kokusunu daha yakından hissetmek istiyordum. ‘’Sende çok yakışıklı bir erkeksin, kızlar için arzulanacak tipin var’’ diyen yengemin artık beni yoldan çıkartması için yeterliydi. İyice yanaştığımda öğlen gördüğüm saçlarına dokunmaya başladım. Bir süre saçlarını okşayarak gözleri içine bakıyordum. Kendisi de o kadar istekli bir bakış altındaydı ki oral seks yapmadan dahi sikimi kaldırmak konusunda etkileyici idi. Saçlarını okşarken gözleri kapatarak çok fazla istekli bir hali alıyordu. Koltuktan kaldırmadan pantolonu aşağı indirip dimdik olan sikimi elime aldım. Saçlarından kendime doğru çekerek ağzına vermeye başladım. Ağzının içine gidip geldikçe bende kendimden geçiyordum. Çok güzel bir şekilde oral seks yapıyordu.

Ağzına Aldıkça Sığmaz Hale Gelmişti

Oral seks yaparken dimdik olan kadın sikim artık ağzına sığmaz hale gelmişti. Yapmış olduğu sakso deneyimi ile çok fazla şekilde zevk almış olmasından dolayı koltuk üzerinde kıvranacak halde bulunuyordu. Üzerimizdeki tüm her şeyi çıkarttıktan sonra birbirimize sarılarak koltuk üzerinde ateşli bir sevişmeyi gerçekleştirdik. Vücudunun her noktasında dilimde dolaşarak onu daha çok kıvama getirmek için uğraşıyordum. Başımdan tutarak vücudunun her tarafında dolaştırmayı ve kendisini yalatma istiyordu. Bir an ‘’yala beni erkeğim, artık ben senin olmalıyım. Burada beni saatlerce sikmelisin’’ diye beni daha da çok kendisine çekecek şekilde sözler kullanıyordu. Koltuk üzerinden kaldırmış olduğum yenge mi yatak odasına doğru götürdüm. Artık fantezileri burada gerçekleştirecek şekilde pozisyon alacaktık. İkimizde kıvama gelmiş olduğumuzdan dolayı yatağın üzerinde domaltarak pozisyon aldırdım. Önümde artık sikilmek için bekleyiş içerisine girmişti. Sürekli olarak arkasında durarak bedenini bende tatmin etmek istiyordum. Pürüz içermeyen götü gerçekten aklımı baştan alacak cinstendi.

Önümde Domalan Yengemi İnlettim

Artık sikişme kıvamına gelmiş olan yengem benimle birlikte ensest hikaye gerçekleştirmek istiyordu. Dimdik olan sikimi göt yanakları üzerinden sürtünerek amcık üzerine getirdim. Sulanmış amcık üzerine sikimi sürtünmeye başladığımda kalçasını sağa sola çalkalamaya başlamıştı. ‘’Artık parçala beni yeter, sikini içimde hissetmek istiyorum’’ diye önümde inliyordu. Bende onu daha fazla is bekletmeden sikimi dibine kadar soktum. Belinden kendime doğru çektim sırada sikim köküne kadar amcık içindeydi. Derin bir oh çekerek artık sikişme heyecanını kendisi de keyifli bir şekilde sürdürmekteydi. Arkasında giderek sertleşiyor ve ikimiz de birlikte kendimizden geçiyorduk. Sulanmış amcık İçinde gidip gelen sikimin verdiği zevk ile yenge boşalıyordu. Çok fazla şekilde inleme sesleri yükselerek oda içerisinde yankılanmaktaydı. ‘’Artık sen benim karım oldun bundan sonra her fırsatta seni sikeceğim’’ diyerek hareketlerimde sertleşiyordum. Yatağın üzerinde kıvranmaya devam eden yengem ise halen siki yemek isteğindeydi. Ben boşalmış olsam da önümden kalkmadan bu birlikteliğin devamından yana sözler sarf ediyordu. Gerçekleştirilen bu seks deneyimi sonrasında ikimizde mutlu olmuştuk. Artık evine gittiğim her dönemde birlikte yatak odasında seks fantezilerini yerine getiriyoruz. Mükemmel zevkler eşliğinde ikimizde çok fazla şekilde kasılarak orgazmı yaşıyorduk.

 

(Toplam 1.227 ziyaret, Bugün 2 )
Bir yorum

Seks Hikayeyi Yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.